Dode eenden veroorzaken vieze stank in Poelmeer Verdere aanleg van de Warmondse scholieren ontfermen zich over zieke vogels Gewond in verkeer Lange agenda voor Leiderdorps raad J.J. Kop jubileerde WARMUNDA RECIPIEERT Open Appèl uit wethoudersberaad AUTO SCHEPT BROMFIETS Adjudant Algra verlaat politie Burgerlijke Stand WEERRAPPORTEN Auto gestolen PAGINA 2 LETDSCH DAGBLAD DONDERDAG 27 AUGUSTUS 1970 (Van één onzer redacteuren) WARMOND In het stroompje .Poelmeer'dat door het pittoreske landschap ten westen van Warmond stroomt, doen zich vermoedelijk vergiftigingsverschijnselen voor. Links en rechts drijven dode (soms halfverrotte) eenden en meerkoeten, die een vieze stank verspreiden. De eerste zieken dieren werden het afgelopen weekeinde door leerlingen van de middelbare land- en tuin bouwschool ..Warmonderhof" ont dekt. Een eend met verlamde vleugels en poten liet zich .omdat hij niet meer kon zwemmen, gemakkelijk vangen. De jongens namen het dier mee en zetten het in een hok waar bet werd gevoed en regelmatig van vers water werd voorzien. Deze vondst was voor het groepje aanleiding om verder naar zieke die ren te zoeken. Overal op het Poel meer werd gespeurd en men kwam tot de ontstellende ontdekking, dat er meer dode dan levende vogels in het water dreven. Een enkele ster vende eend of meerkoet werd mee naar het internaat genomen. Van de acht meerkoeten, die wer den „opgevist", zijn er nu nog twee in leven. Hoewel ze zich nog slecht kunnen voortbewegen zijn ze al in een veel betere conditie dan toen de jongens ze aantroffen. Ditzelfde geldt ook voor de eenden. Zoals het zich laat aanzien zou al leen de oppervlakte van het water vergiftig zijn. Zou dit niet het geval zijn dan zouden er ongetwijfeld ook dode vissen komen bovendrijven. Maar hiervan is in het geheel geen sprake. Ratten De ronddrijvende dode vogels heb ben een enorme aantrekkingskracht op de ratten. Had men voorheen niet te „klagen" over het aantal aan wezige ratten, thans is het aantal van dit ongedierte onrustbarend toege nomen. De genezen vogels zullen de Jon gens niet meer in het Poelmeer los laten. Ze zullen ze mee naar elders nemen en daar de vrijheid hergeven. De scholieren vinden het echter wel een kwalijke zaak. dat het Poelmeer- WARMOND Het bestuur van de voetbalvereniging Warmunda houdt ter gelegenheid van het 25-jarig ju bileum vrijdagavond 4 september om acht uur in de kantine op het sport park 't Overbos een receptie. Zon dag worden de laatste jubileumwed strijden gespeeld. De tegenstander is DSOV uit Vijfhuizen. Het program ma luidt: Warmunda IDSOV I, 2.30 uur; Warmunda II—DSOV II 12 00 uur; Warmunda IIIDSOV III 2.30 uur, Warmunda IV—DSOV IV 12.00 uur. water niet regelmatig op zuiverheid I wordt gecontroleerd. Warmonds gemeente-secretaris P I J. Baas vertelde, dat er bij het ge- 1 meentebestuur helemaal niets be- kend is van deze toestand. „Als er van gemeentezijde iets kan wor den gedaan, dan zullen er zeker stappen worden ondernomen". De heer D. A. Bekooy technisch ambtenaar van het hoogheemraad schap „Rijnland" zei. dat de oorzaak i van de stervende vogels helemaal I niet hoeft te liggen aan de chemische 1 middelen, die worden gebruikt bij de bestrijding van het onkruid. Het zou best een andere ziekte kunnen zijn. Het onderzoek hieromtrent duurt nog voort en concrete gegevens over de verlammingsverschijnselen zijn nog niet bekend. In een gesprek dat i één onzer redacteuren twee weken geleden met de Vogelwacht had. is reeds uitvoerig op deze situatie in gegaan. LEIDEN Gisteravond is in de Lusthoflaan een driejarig meisje, tussen twee geparkeerde auto's door plotseling de weg overstak, door een I personenauto aangereden. Ze brak j haar Imker bovenbeen en is per EHD naar het Academisch zieken- huis vervoerd. Een 18-Jarig meisje is gisteravond met haar fiets gevallen op de Rijns- I burgerweg doordat zij werd aange reden door een auto. waareen 7e geen voorrang gaf. Zij kreeg een her senschudding en is in het AZ opge nomen. De dode watervogels in het Poelmeer verspreiden een vieze stank. (Foto LD/Holvast) DAGELIJKS Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Haag se Comedle: „Je weet 't nooit" van Roussin. Paviljoentheater. 20.30 uur: Wim Kan allee beh zond en ma. Kurzaal. 20 30 uur Een avond aan zee met Paul van Vliet t/m zond. WASSENAAR Open Appèl heeft gisteren besloten zich uit het beraad over de verdeling van de wethou derszetel terug te trekken en zich de stemmen van zijn drie raadsle den bij de wethoudersverkiezingen voor te behouden. Oorzaak daarvan is dat geen overeenstemming werd bereikt over de door Open Appèl ge wenste openbaarheid van het overleg. Open Appèl had voorgesteld het be raad over personen besloten te hou den en de discussie over het beleid en de verdeelsleutel in het openbaar te voeren. CCP, VVD, Partij Wasse naar en Groep Oostering bleken hiervoor niet te voelen. De Westduitse barones Heidrun von Gossel uit Hamburg is giste ren winnares geworden van de ,.Lady Universe verkiezingin het Italiaanse badplaatsje Marina di Ravenna aan de Adriatische Zee. De 25-jarige groenogigc Spaanse zangeres Angela Escribano (links) en het 23-jarige Britse fotomodel Diana Waters (rechts) moesten zich tevreden stellen met een tweede en derde plaats. De roodharige barones ivas met haar 1.80 meter de grootste van alle deelneemsters Zij is ge trouwd en heeft een kind. I LEIDERDORP De gemeenteraad I van Leiderdorp komt dinsdag 1 sep- j I tember, 's avonds 8 uur. in openbare vergadering bijeen ter behandeling van de volgende agendapunten: be ëdiging van de leden van de raad, verkiezing van drie wethouders, voor- stel tot instelling van een aantal vas te commissies van advies en bijstand aan burgemeester en wethouders, tot j regeling van haar bevoegdheden en j samenstelling en tot benoeming van de leden, voorstel tot aanleg van c^e 3e en 4e fase van het pari: „De Houtkamp" en tot onderhandse aan- besteding van dit werk. voorstel in- zake de subsidiëring van veetentoon- stellingen, voorstel inzake de aan wijzing van 3 leden en 3 plaatsver- vangende leden voor de commissie voor georganiseerd overleg voor de zittingsperiode 1970-1974. voorstel tot I uitkering trend in verband met de 1 nacalculatie, voorstel tot weigering van medewerking als bedoeld in ar- tikel 72 der Lager-onderwyswet 1920 an het bestuur van de Protestants- Jhristelfjke Schoolvereniging te Lei derdorp om gelden beschikbaar te stellen voor de aankoop van een nieuwe methode voor het vak mu zikale vorming ten behoeve van de school aan de Kastanjelaan. voor stel tot het verlenen van medewer king als bedoeld in artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 om gelden uit de gemeentekas beschikbaar te stellen voor de aankoop van nieuwe leer- en hulpmiddelen ten behoeve van; a. de Stichting Parochiële Scho len Meerburg. Engelendaelschool: 1 geschiedenismethode. 2. methode voor het verkeersonderwijs, 3. natuurkun- demethode. 4. inrichting documenta tiecentrum. b. de Protestants Chris telijke Schoolvereniging: Willem de Zwygerschool: 1. filmstrips. 2. in richting documentatiecentrum, 3. school Kastanjelaan: 3. inrichting het verlenen van medewerking als bedoeld in artikel 72 der Lager-on- derwijswet 1920 aan de Protestants- Christelijke Schoolvereniging te Lei- derdorp om gelden beschikbaar te stellen voor het herstellen van lekka ges in de school Zijlkwartier; voorstel tot het verlenen van medewerking als bedoeld in artikel 72 der Lager- onderwijswet 1920 om gelden be schikbaar te stellen ten behoeve van: a. de Protestants Christelijke Schoolvereniging voor; 1. de school Kastanjelaan voor de aanschaf van nieuw meubilair voor de hoofdenka- mer: 2. de Willem dp Zwijgerschool voor de aanschaf van nieuwe leer lingensets en bordstellingen, b. de Stichting Parochiële Scholen Meer burg voor: de Engelendaelschool voor de aanschaf van nieuwe leerlingen sets. leermiddelenkasten en bordstel- lingenvoorstel tot het beschikbaar stellen van een extra krediet voor de aanschaf van enige meubilair ten behoeve van 't openbaar basisonder wijs in de Koninging Julianaschool en de Prins Willem-Alexanderschool voorstel tot het beschikbaar stellen van een extra krediet voor de aan schaf van enig meubilair en leermid delen ten behoeve van het openbaar kleuteronderwijs in de kleuterschool Klein Duimpje: voorstel tot het be schikbaarstellen van een extra kre diet voor de aanschaf van diverse leer- en hulpmiddelen en enig meu bilair ten behoeve van het openbaar basisonderwijs, in casu de Koningin Julianaschool; voorstel inzake de na dere vaststelling van het getal weke- lijke lesuren vakonderwijs voor het basisonderwijs met ingang van 1 augustus 1970. voorstel tot het ver lenen van subsidie aan het bestuur van de Christelijke Opleidingssschool voor kleuterleidsters te Haarlem over het cursusjaar 1967 1968: voorstel inzake de verhoging van het subsi die ten behoeve van de Stichting Leidse Volksuniversiteit ..Kunst en Ontspanning" te Leiden met ingang van het seizoen 1970 1971: voorstel tot aanwijzing van twee leden van de gewestraad: voorstel tot benoe ming van leden van de commissie als bedoeld in artikel 8 der woon- ruimbewet 1947, Stb. H 291. VOORSCHOTEN Een brom fietsbestuurder is vannacht om streeks half een door een personen auto aangereden en in zorgwekken de toestand naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden overgebracht. De personenauto reed over de Leid- seweg, richting Leiden en de brom fietser in dezelfde richting over de ventweg. By de kruising Leidseweg- Mozartlaan. stak de bromfietser onop lettend de wielrijdersoversteekplaats over. De personenauto schepte de bromfietser en kwam 20 meter na de oversteekplaats tot stilstand De bromfiets werd zwaar beschadigd de voorruit van de personenauto to taal versplinterd en de voorzijde van de wagen zwaar beschadigd. LEIDEN Op maandag 31 augustus as. zal adjudant L. Algra de politiedienst verlaten Die dag zal hij van 2 tot uiterlijk 3.30 uur in de I kantine van het politiebureau in be- sloten kring afscheid nemen. Daarna bestaat van 4 tot 6 uur voor alle be langstellenden gelegenheid hem ten afscheid de hand te drukken in ..Nieuw Minerva". LEIDEN Op 5 augustus 1945 benoemde de toenmalige gemeente commissie van de Herv gemeente tot boekhouder op het kerkelijk bu reau de heer J. J. Kop. die reeds 18 jaar werkzaam was geweest by het Zendingsbureau in Oegstgeest. Enkele weken geleden vierde de heer Kop. sinds 1946 belast met de leiding van het kerkelijk bureau, dus zyn vijfentwintig jarig jubileum als medewerker. In verband met de va kanties is de viering van het ju bileum uitgesteld tot gisteren. Tij dens een bijeenkomst van de leden van de kerkvoogdij en de naaste medewerkers van de heer Kop is het feit herdacht. De heer Kop is hoofd van het ker kelijk bureau, dat optreedt als „uit voerend orgaan" voor alle stoffelijke zaken van de centrale gemeente voor zover die niet van diaconale aard zijn. Het kerkelijk bureau kan ge zien worden als het bevolkingsregis ter van de herv. gemeente, als ad ministratiekantoor, belast met de inning en registratie van de bijdra gen van de leden en met het verzor gen van het gehele financiële be heer Voorts wordt by het bureau de administratie van de begraafplaats „Rhijnhof" gevoerd. DONDERDAG Galerie 't Dulvenhuys: Opening ten toonstelling Cathy Jansen en Loes Uit een Boogaard 8.30 uur nam. Oegstgeest Roode LeeuwOpening afdehngsseizoen Ned. Kapperspa troonsbond. 8 uur nam. Titus Brandsmalaan 76 „De Duik boot". Clubhuiswerk handenarbeid. 810 uur nam. VRIJDAG Stadsgehoorzaal: Opening Kunst- en antiekbeurs. 7 uur nam. Stadsgehoorzaal: Langezaal Najaars- snow. 710 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie chrlg. I tengem. Ecclesia. 8 uur nam. i Rullclub Boshuis (achter Hoflaan 76), 79.30 uur nam. Rijnlandslyceum: Volle Evangelie I afd Oegstgeest. Spr. de hr. Bulthuis, b uur nam. j Wijkgebouw Staalwijk. Afschetdsre- i ceptie ds en mevrouw Kloek. 810 uur nam. Stadsgehoorzaal: Langezaal Najaars- "how 10 uur voorm.10 uur nam. Breestraat 19: Sociëteit Twentwel. 3 3011.30 uur nam. Oegstgeest (Het Witte Huis) Schaak- ..ociëtelt Palamedes. 25.30 uur nam. ZONDAG GroenoordhalLeldato 1—5 en 1— 10.30 uur nam. Stadsgehoorzaal: Langezaal Najaar», show. 110 uur nam. Oude Rijn 3: Pinkstergemeente. Spr, ds. A. H. Agtereek 3 uur nam. Zijlsingel 2: Evangeliecentrum. Spr. dhr J. Zijlstra. 10 uur voorm. Breestraat 19: Sociëteit Twentwel. 6.3011 uur nam. Hogewoerd 175: Jehova Getuigen. 2.30—4.30 en 5.15—7.15 uur nam. Rijnlandslyceum (Apollolaan 1); Gem. voor oorspronkelijk christendom, afd. Oegstgeest Spr. evang. N. v. d. jrugge 730 uur nam. Steenschuur Kerk van Jezus Chrl3tus van de heiligen der laatste dagen. 11.30 uur voorm. leiderdorp J. de Boeit, 47 Jr. en A Burgij 32 Jr.; J. P M. Groen. 20 Jr Voorschoten en A. van Oudshoorn Geboren Paul. z. v. T. Meijer en S. M. van Waardhuizen; Joost Jz v L. J. J van der Poel en M. M. Eist- geest, Johanna A., d. v J. W. J. van der Vllst en J. BeiJ; Wouter W z. v. W. Moraal en .1 R. Zuidervaart; Danny A z. v. D. F B de Wit en A M. B. Sjardijn Overleden A. Kesseboom, 80 Jr. Getrouwd: R Brussee, 26 Ir. en G. G Borreman. 22 Jr P Machielse. 25 Jr. en W. L. F. M. Steenbergen, 22 Jr.. Amsterdam. a d 3 I S S SN. 8 0 a SL6? - - Amsterdam onbewolkt 22 10 0 De Bilt onbewolkt 22 10 0 Deelen mist 23 11 0 Eelde mist 21 5 0 Eindhoven onbewolkt 24 11 0 Den Helder zwaar bew. 19 12 0 Luchth. R'dam mist 22 7 0 Twente onbewolkt 22 6 0 Vllsslngen onbewolkt 21 12 0 Zuid-Limburg mist 22 12 0 Aberdeen mist 16 5 0 Athene zwaar bew. 31 21 0 Barcelona licht bew 26 18 0 Belgrado onbewolkt 10 0 Berlijn onbewolkt 22 11 0 Bordeaux geh. bew. 30 19 0.1 Brussel licht bew. 25 13 0 I rankfort onbewolkt 23 10 0 Genéve half bew 23 10 0 Grenoble zwaar bew 26 10 0 Helsinki onbewolkt 17 3 0 Innsbruck mist 22 8 0 Kopenhagen onbewolkt 20 1 1 0 Lissabon zwaar bew. 26 18 0 Locarno geh bew 25 15 0 I.onden half bew. 23 12 0 Luxemburg licht bew. 12 0 Madrid licht bew. 32 18 0 Malaga geh. bew. 29 23 0 Mallorca onbewolkt 31 16 0 München onbewolkt 21 6 0 Nice licht bew 26 18 0 Oslo zwaar bew. 23 16 0 Parijs licht bew. 25 12 0 Rome onbewolkt 29 15 0 Stockholm onbewolkt 29 15 0 Wenen onbewolkt 22 10 0 Ztirlch mist 22 18 0 LEIDEN Vannacht is op de Wil lem de Zwygerlaan een groene Opel Kapitan» kenteken JL 76-73, gesto len. LEIDERDORP Op 2 maart 1970 heeft de commissie voor openbare werken en de bedrijven zich akkoord verklaard met de opzet en de uit voering van de derde en vierde fase van het park De Houtkamp. Als uit vloeisel daarvan is door de raad in de vergadering op 27 april 1970 een krediet van f660.000.— geraamd voor de aanleg van deze beide fasen, het Heempark en de Robinsontuin. De begrotingswijziging is op 5 augustus zo delen B en W de raad mede door gedeputeerde staten goedgekeurd. feld geweest het feit. dat het on- Van grote invloed is hierby ongetwtf- derhanden werk (de aanleg van het park als geheel) betreft. De vlot verkregen goedkeuring houdt in. dat in een gunstig jaargetyde. de herfst, met de grondwerkzaamheden zal kunnen worden begonnen indien het werk op korte termijn wordt aan besteed. In het verleden besloot men de uitvoering van de eerste en twee de fase onderhands aan te besteden. B en W stellen nu voor wederom een dergelijke beslissing te nemeij. Aan onderhandse aanbesteding geven z\j by dit project onder andere de voorkeur, omdat het specialistische weikzaamheden betreft. Mede uit het oogpunt van voor lichting aan het publiek geven B en W in hun voorstel een korte om schrijving van het aan te leggen parkgedeelte. De derde fase bestaat uit een heem park. De structuur er van wordt bepaald door bos en gril lige waterpartijen, een en ander met een gevarieerde kruidachtige vege tatie wordt als het ware overkoe peld door de boom- en struikétages, welke zich verdichten of open plek ken vormen en aldus een optimaal verrassingseffect voor de wandelaar teweeg moeten brengen. Verwacht wordt, dat het vogelleven er te zijner tijd ryk zal floreren door het aan wezige voedsel in de vorm van bes sen en zaden en door het soms dichte struikgewas, waarin ongestoord ge nesteld kan worden. Als bijzonderheid kan over liet Heempark tenslotte worden vermeld, dat de waterpartijen zodanig zullen worden aangelegd dat ze in de win ter kunnen fungeren als schaatscir- cuit. De vierde fase behelst de aanleg van een Robinsonspeelplaats. Het wordt een voor kinderen avontuur- terrein met veel ondiep water en be- lijk gebied, een ruw geaccidenteerd schutte hoeken achter enkele wallen Een deel van het terrein zal met gras worden ingezaaid, een ander deel zal uit zand bestaan. In dit gebied tenslotte zal de kin deren de gelegenheid worden gege ven met ruwe materialen, zoals tak ken, boomstammen, stenen en hout, bouwwerken te maken, etc. Het is verheugend dat nu de mo gelijkheid geopend wordt een aan zienlijk deel van De Houtkamp te realiseren. In het woongebied rond het park, langs de Van Dlepeningen- laan en de Engelendaal, zyn inmid dels ruim 800 flatwoningen bewoond. Eind 1971 zullen langs de Engelen- daal nog eens 575 flatwoningen zijn opgeleverd, en medio 1972 mag het gereedkomen van 246 flatwoningen langs de Laan van Ouderzorg wor den verwacht. Vooral voor de bewo ners van de flatwoningen, doch waarschijnlijk niet minder voor de bewoners van de eengezinswoningen in deze omgeving moet het een aan genaam vooruitzicht zijn binnen af zienbare tijd in een ruim opgezet park ontspanning te kunnen zoeken. B en W stellen de raad voor te besluiten tot uitvoering van de derde en vierde fase van De Houtkamp en tot onderhandse aanbesteding van die werkzaamheden. MAANDAG Stadsgehoorzaal: Langezaal Najaar», show 10 uur voorm.10 uur nam. Groenoordhal: Leldato 15 en 7— 10.30 uur nam. Oegstgeest (Akeleilaan 43): Infor matie-avond Baha'i. 8 uur nam. Strausspad: Opening Apolloschool. 3.30 uur nam. TE11TOONSTELL1NGEN De lakenhal. Dag 10-4 uur zondtf 1-4 uur Rijksmuseum van Oudheden (Ra- penburg 33) Werkd. 10 uur voorm 6 uur nam Zond. 1-5 uur nam Rijksmuseum voor Volkenkunde, (Steenstraat 1) dag 10-5 uur Zondag 1-5 uur nam Ned. Legermuseum Geopend maan dag tot en met vrijdag 9 uur voorm. 5 uur nam zond- en feestdagen 1 -5 a Rijksmuseum voor de geschledenli der natuurwetenschappen Dag 10-4 a zon. 1-4 uur Heempark: Oegstgeesterweg (Kikker polder) Flora van eigen bodem dan, Galerie Walenkamp (Nieuwsteeg 4 en 11): Grafiek di. za 1-6 uur nam. cof- fee-clut anno 1866 ma- za 10 voorm. 11 uur nam Hortus Botanicus tot 30 sept. dage lijks van 9 tot 12 en van 1.30 tot 5 a opzondag van 10 tot 4 uur De Lakenhal: 350 Jaar Pilgrim Fa thers. Dag. 10 uur voorm.—5 uur nam. (Zondag 15 uur nam.) t.e.m 3 ok tober Rijksmuseum voor Volkenkunde: „Oase "70". Dag. 10 uur voorm.5 uur nam. (zondag 15 uur nam.) t.em, 11 oktober Galerie van 'der Vllst (Botermarkt 3): Zomertentoonstelling: Matbtld» van Wijk, wandkleden; Han Faken, gouaches en plastieken; Batavus. kol- lages; Machteld Hooyen. gouacbei; Amp Smit. schilderijen. Dinsdag tot zaterdag 9 uur voorm.—6 uur nam. t.e.m. 31 aug. Molenmuseum De Valk tot half sep tember. dinsdag tot en met zaterdtf 10-5 uur. zondag 1-5 uur na. Wassenaar Kunstzaal Heuff: Expo sitie pastels Andre Mlelen maandag t e.m. zaterdag 10 uur voorm.5 uur nam. Bovendien dinsdagsavond 8—10 uur nam. (t.e.m. 16 september). LEIDSE BIOSCOPEN. CAMERA: „The sterile cuckoo". 14 Jr Dag. 2 30. 7„ 9.15, Zond. ook 4.45. Vrij. en zat. nachtvoorst om 23.30 uur: „De man met de wassen beel den". 18 Jr. LIDO: „West Side story", 14 Ir. Dag 2.30 en 8 uur LUXOR: „De strijd van Cable Ho- gtte 14 Jr. Dag 2.30. 7 9.15. Zond. ook 4 45 uur. REX: „De sex-zoekers", 18 Jr Dag. 2.30, 7, 9.15 uur. Zond ook 4.30 uur, vrljd. en zat. nachtvoorst, om 2330 uur: „Vla Erotica". 18 Jr. STUDIO: „Samen uit, samen thula", a.l. Dag. 2.30. 7, 9.15 uur. Zond. ooi 4.45 uur TRIANON: „Remmen los In Missis sippi". 14 Jr. Dag. 2.30, 7. 9.15 uur. Zond. 2.15. 4.30. 7. 9.15 uur Avond- en nachtdienst apotheken te Lelden, Leiderdorp en Oegstgeest Geopend voor spoedeisende gevallen! Centraal Apotheek, Breestraat 74, teL 20552, Apotheek Voorschoten Leidff- weg 66. Voorschoten, tel 01717-2525, rord He 5k 1 bed* irli( i iers- eel n v ..Hi 1 za 'ordi at ji de Oegstgeestse Apotheek, Wllhel- •ark 8. Oegstgeest tel 53274. minapark De zaterdag-, zondag- avond- nachtdienst van apotheek R van Breert Smallenburg te Leiderdorp wordt waargenomen door de Centraal Apo theek. BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN ACADEMISCH ZIEKENHUIS. Dagelijks behalve op dinsdag w® 19.0019.45 uur. Dinsdag van 13.00- 14 00 uur. Zaterdag en zondag van 14.3015.30 uur Vrouwenkliniek: Dageiyks van 19 19.45 uür. Zaterdag en zondag M* vens van 13.3014.30 uur. Prenmaturen (alleen voor ouders): Maandag t/m. vrijdag van 19.00—19.15 uur Zaterdag en zondag van 14.15 14.30 uur. Kinderkliniek: maandag t/m. wD' uag van 18.15—19.00 uur. Zaterdag zondag van 14.30—15.30 uur. Op algemene Christelijke en Nat'9" r-ale feestdagen gelden de bezoektij den als op zondag. Diaconeesenüuis Dag. le kl ll#Ii 13 15 14 N 19-20 uur, 2e kl. en 3e 13 15 14 en 19-20 uur klnderafdelldl 13 15 14 en 18 30-19 16 uur Elisabethzlekenhuls Uag 14-16 e3 18.46-19.30 uur kraamardellng 16-16 18.45-19 30 uur Annakllniek Dag. 13.30—14.80 «8 (8—19 uur Endegeest dinsdag en vrydag '5* 14.30 's zondags 11-12 en 14-15 uur. ■1 h. rit in a LE w leze Prol m h bag J36 :;chi tat in c Dogle buis, ■Dlft *hoi -tfopi fel a: braar "igan tijsbej Prof

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 2