Plan Zwanburgerpolder in Warmondse raad Mariahoeve" niet op Monumentenlijst Totale kosten f31.205.172 i Inbraak in Oegstgeest Vogels slapen tijdens vlucht Ajax verliest na matig duel van Standard Luik Okker moeiteloos langs Menon knippen en scheren: acht rent H. van der Luit 25 jaar in dienst hij De Beukenhol Bejaarden gingen uit In café f1400 buit gemaakt Gehandicapte kinderen dag uit niet N.Z.H. Automobiliste (78 botste Lanterman wilde zijn prijs niet in ontvangst nemen Intrede van ds. I an Netten Tienjarigen schreien dreigbrief Drie Leidenaren zaten uur in lift ,1 PAGINA 2 LETO9CB DAGBLAD WOENSDAG 12 AUGUSTUS 1970 F OEGSTGEEST Inbrekers heb ben vannacht een grote chaos aan gericht in de koffiebar aan de Rijns- burgerweg in Oegstgeest. Na een in gesteld onderzoek bleek dat er een radio, tien kilo koffie en diverse etenswaren waren verdwenen. De insluipers waren het pand bin nengedrongen door de verwijdering van de "ruit uit de achterdeur. Zo doende konden zy bij de sleutel die aan de binnenzijde in het slot stak. WARMOND De Warmondse raad gaat morgen avond beslissen over het bestemmingsplan Zwanburger polder. Een plan- dat voor vitaal belang is voor de ontwik keling van Warmond. De raad moet zijn goedkeuring ver lenen tot het aangaan van een overeenkomst met de Grond- en Zandexploitatiemaatschappij Rijnland N.V., die de ontzanding en de eerste fase van de zandwinning in de Zwanburgerpolder ter hand zal nemen. gedekt door een bijdrage uit het fonds voor dorpsuitbreiding. Tenslot te wordt voorgesteld een verordening vast te stellen betreffende geleidelijke steun bij krotontruiming en doorstro ming. De maximum bijdrage voor krotopruiming bedraagt f. 1200,- en f 1000.- voor doorstroming. Daarnaast moet een definitieve op dracht aan de Heide Mij worden ver strekt voor het geven van adviezen en de uitvoering van de werkzaamhe den bij de voorbereiding en uitvoe ring van de zandwinning. B. en W. vragen bovendien een aanvullend krediet van f 168.000,- voor deze werkzaamheden. De totale kasten van het plan be dragen f 31.205.172.-. Deze zullen ge heel worden gedekt door de opbrengst uit het verkooprecht tot ontzanding. Met de Grond en zandexploitatie maatschappij Rijnland NV in Zoe terwoude en de vier moedermaat schappijen is de gemeente tot volle dige overeenstemming gekomen. Men heeft de overeenkomst gesloten, evenwel onder opschortende voor waarde dat deze wordt bekrachtigd door de raad en zal worden goedge keurd door Gedeputeerde Staten. De maatschappij is bereid voor de zand winning 'n bedrag van f 3,05 per m3 te betalen. Met deze opbrengst van de zandwinning wordt het mogelijk gemaakt de financiering van bepaal de recreatieve voorzieningen en de ontsluiting van het overblijvende agrarisch gedeelte te verzekeren. Dit is ook een van de uitgangspunten ge weest bij het ter hand nemen van het gehele plan Zwanburg. In haar aanbieding voor de zand- BERLIJN'AP) Volgens deskun digen in de Sowjet-Unie slapen ooie vaars, tijdens hun lange tocht naar het zuiden, gedurende de vlucht. Door middel van hoogst-gevoelige instrumenten die men aan de vogels heeft vastgemaakt is geconstateerd, dat zij ieder tien tot vijftien minu ten slapen, hetgeen genoeg is om nieuwe krachten te verzamelen om voort te kunnen gaan De vogel, die aan de beurt is om een oogje dicht te doen neemt een plaats in het midden van de voorste formatie in en terwijl hij slaapt blijft hij vliegen terwijl hij kan ho ren of er iets verandert aan de vleu gelslag van de anderen. Daarop stelt hij zich dan automatisch in en blijft, slapend, precies op zijn plaats vliegen. Is de vogel uitgerust dan schuift zijn buurman op naar zijn plaats en breekt er voor deze een rustperiode aan. AMSTERDAM 'ANP» In een matig duel heeft Ajax gisteravond de vriendschappelijke wedstrijd tegen het Belgische Standard Luik met 12 verloren. De Amsterdammers, zonder de geblesseerde Cruyff, namen al snel via Van Dijk een voorsprong. Suurbier had de marge kunnen ver groten, maar met een leeg doel voor zich, schoot hij naast. Na de rust werd de Belgische ploeg op drie plaatsen gewijzigd en kwam er meer snelheid in de voorhoede. Cvetler kwam alleen voor Stuy, die fraai redde, de terugspringende bal werd echter door Kostedde ingescho ten, 11. Swart kreeg nog een kans, maar voor open doel schoot hij hard en hoog over. Twee minuten voor het eindsignaal maakte Cvetler er 1—2 van. Ajax: Stuy, Suurbier, Suurendonk. Vasovlc, Kroll, Neeskens (Mühreni, Rijnders, Swart. Söndergaard (Huls hof), Van Dijk en Keizer. HAMBURG (ANP) In de twee de ronde van het herenenkclspel bij de open tenniskampioenschappen van West-Duitsland te Hamburg heeft Tom Okker gisteren een spre kende overwinning behaald op de Indiase speler Menon, 6-3, 6-1, 6-4. Van de geplaatste spelers heeft trouwens niemand onoverkomelijke .moeilijkheden ondervonden, al moest Jan Kodes een set afstaan aan de Fransman n'Godrella. 6-1 4-6 6-3 6-3 De belangrijkste uitslagen zijn: herenenkelspel, eerste ronde: Kor- pas (WD1) - Zednik (Tsj) 2-6 6-3 6-1 6-0, Dent (Aus) - Matthews <GB) 6-2 6-4 6-4, Davidson (Aus) - Howe Aus) 7-5 6-4 6-1. Kodes (Tsj) n'Go drella (Fra) 6-1 4-6 6-3 6-3. Jovano- vic (Z-S1> Lloyd (GB) 6-4 2-6 5-7 6-2 8-6 Tweede ronde: Roche 'Aus> - Am- rithraj (Ind) 6-4 10-8 6-4, Alexander (Aus) - Lovera (Fra) 6-2 6-2 6-4. Okker (Ned) - Menon (Ind) 6-3 6-1 6-4. winning heeft Rijnland N V. ook het verzoek gedaan in aanmerking te mo gen komen voor de uitvoering van al die werken, die verband houden met I 't wingereedmaken van de put, het inrichten van de te exploiteren ter- reinen, het aanleggen van wegen, oeververdedigingen, oververbindin- gen en alle hiermede samenhangende werken. Hoewel vanaf het begin het ontzandingsgereedmaken van de put en de ontzanding gescheiden zijn ge houden, sluit dit de mogelijkheid niet uit dat beide door één en de zelfde aannemer zouden worden uitgevoerd. Omdat er geen enkele aanleiding was de werkzaamheden die verband hou den met 't ontzandingsgereedmaken- van de put, door een andere aan nemer te laten uitvoeren, werd he lsloten met Rijnland N V. hierover te onderhandelen. Dit heeft geresul teerd in hei, vormen van een bouw team. waarin naast medewerkers van de adviseur van de gemeente, de Ned. Heide Mij, ook enkele vertegenwoor digers van Rijnland N V. werden op genomen. Met uitzondering van de door de Heide Mij bij nader inzien te laag geraamde post voor aan- en af voer van het benodigd materieel naai en op 't werkterrein, bleken de door Rijnland N.V. gehanteerde eenheids prijzen niet essentieel van die van de Heide Mij af te wijken De Heide Mij adviseert het werk te gunnen aan de grond en zandexploitatiemaatschapp Rijnland N.V. te Zoeterwoude Vuur de som van f. 2.187.000 exclusief om zetbelasting. De directiebegroting be draagt f. 2.189.100,-. De totale kosten, inclusief onvoorzien f. 120.000.- om zetbelasting f. 277.ÏUO,- en kosten di rectie bedraagt f. 2.857.000. Tevens komen aan de orde: vast stelling gemeenscnappelijke regeling vuilverbianding voor Leiden en om geving; nieuwe verordening voor ae vergoeding van het gebrunt van het gemeentelijk gymnastieklokaal dooi de plaatselijke verenigingen, oescnikJ baarstelling krediet voor de bestrij ding van krekels in de woningen van het bestemmingsplan „Endepoel", krediet voor de bouw van een voet gangersbrug bij de Tolbrug. De kosten hiervoor kunnen worden WASSENAAR Stomver baasd was de heer H. van den Berg uit Wassenaar, die giste ren met zijn vrouw het zestig jarig huwelijksfeest, vierde, toen hij zich bij de kapper liet sche ren en knippen en hij het ta rief van zestig Jaar gele den mocht betalen. 3 cent voor het scheren en 5 cent voor het knippen. Zestig Jaar geleden was de heer Van den Berg ook al klant bij dezelfde kappers zaak In de middaguren was er in de zaal van Het Wapen van Wassenaar een druk bezochte receptie, waar velen 't diaman ten paar hun gelukwensen en i geschenken kwamen aanbieden. Namens het gemeentebestuur i kwam wethouder mevrouw A. J. Ie Coultre-Foest het echtpaar feliciteren. OEGSTGEEST De heer H. van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 13, in Oegstgeest, viert zaterdag zijn 25-jarig jubileum in dienst bij res taurant „De Beukenhof." In dit tijds bestek is de heer Van der Luit op geklommen tot een zeer vakkundige en voorkomende 2de ober. Vrijdag wordt dit jubileum in in tieme kling herdacht. De heer Van der Luit is ook bestuui-si id van de Vereniging tot Dierenbescherming afdeling Oegstgeest. ZOETERWOUDE Met vier au tobussen en 7 auto's vertrokken 212 bejaarden gisteren rond half negen uit Zoeterwoude richting Bloemen- daal. In dit dorp werd de koffie en de lunch gebruikt, nadat men een tocht door de omgeving had gemaakt. De terugweg ging over Haarlem, Schiphol, en Aalsmeer naar het vo gelpark Avifauna in Alphen aan den Rijn. waar men ook het diner ge bruikte. Tijdens dit diner werd gesproken door burgemeester J. A. Dietmers, mevrouw Varkevisser- Tilburg en pastoor Lamet. De bejaarden wer den terug in het dorp. ingehaald door de drumband „Vios" en de harmonie-fanfare. LEIDEN Een bedrag van ruim f 1400 is buitgemaakt bij een in braak in een café in de Mandenma- kerssteeg. De inbraak moet in de nacht van maandag op dinsdag zijn gepleegd. De daders zijn het café via de achterzijde binnengedrongen. Uit 'n geldkistje verdween f 1300 uit een la van de topkast f120. In dezelfde nacht is ook ingebro ken in een fruithandel aan de Roo- seveltstraat. Uit het kantoor werd een cassetterecorder met ingebouwde radio gestolen alsmede een bedrag van f 27,50. Aan de achterzijde van het gebouw was een ruit ingedrukt. Verder zijn er in de nacht van maandag op dinsdag twee sigaret tenautomaten gekraakt. Uit een auto maat aan de Apothekersdijk verdwe nen zestig pakjes sigaretten en uit een automaat aan de Hoge Rijndijk zeventien pakjes. LEIDEN Op 13 augustus zal een groot aantal gehandicapte kinde ren met de NZH een dagje uitgaan. Evenals verleden jaar heeft een actie onder het personeel dit voor de kin deren mogelijk gemaakt. Vijf Haar lemse en vijf Leidse bussen zullen el kaar op de Leidse invalsweg nabij Holiday Inn ontmoeten om geza menlijk naar Ouwehands Dierenpark te rijden. Onder leiding wordt een rondgang door het park gemaakt en de meegebrachte broodjes opgegeten. Vervolgens, wprdt naar de uitspan ning 'de Wfè&érbouwihg gereden, waar de kinderen zich in de speeltuin kunnen verrrfajien. tenslotte wordt van de WestOTbouwing naar Arnhem gevaren. De gehele dag zijn de kinderen de gast van het NZH-personeel, dat er voor heeft gezorgd, dat het de klein tjes aan niets te kort komt. Om on geveer 18.45 uur hoopt weer op het punt van uitgang terug te zijn. In totaal nemen circa 450 kinde ren aan de tocht deel; het Leidse con tingent is afkomstig van Huize De Weipoort. Hier zal de bus om 7.45 uur vertrekken. Prinses Anne van Engeland droeg gisteren een z.g. safari- hoed". toen zij van het Windsor en Eton station naar Southamp ton vertrok, waar zij met de overige leden van de koninklijke familie aan boord zal gaan van het jacht „Britannia" OEGSTGEEST De raad van Oegstgeest. die donderdag bijeen komt. had de minister van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk verzocht om de „Mariahoeve" aan de Abtspoelweg 17 op de Monumenten lijst te plaatsen. Deze boerderij is. evenals ..Haaswijk" rond 1840 ge bouwd bij de aanleg van het Oegst- geesterkanaal. De minister vindt de kwaliteit van de boerderij echter niet voldoende om plaatsing op de lijst te rechtvaardigen. De raad kan. indien zij dit wil, in beroep gaan maar bur gemeester en wethouders stellen voor dit niet te doen. De Interkerkelijke Stichting voor Gezins- en Bejaardenverzorging ver zoekt subsidie te willen verlenen in de kosten van aanstelling van een derde leidster voor de gezinsverzorg sters en helpsters. Het werk van de Stichting is de laatste tijd zeer toegenomen. Er zijn thans in dienst 10 gediplomeerde ge- gezinsverzorgsters. 18 gezinshelpsters, 'waarvan er 9 een volledige dagtaak hebben) en 30 bejaardenhulpen. Hiervan hebben er echter 28 slechts een gedeeltelijke dagtaak. Ondanks deze personeelsuitbrei ding kon toch nog niet aan alle aan vragen om hulp worden voldaan. De stichting probeert, het aantal gezins verzorgsters en helpsters verder uit breiden. Dit heeft evenwel tot gevolg, dat de beide leidsters zwaarder wor den belast. Het college ziet de nood zaak van de aanstelling van een der de leidster wel in en stelt de raad daarom voor de gevraagde medewer king t« verlenen. Het bestuur van de Stichting Ka tholieke Scholen vraagt de raad een bedrag beschikbaar te stellen voor de verbetering van de verlichting in de zes lokalen van de Mariaschool. Uit een rapport van de schoolarts is ge bleken dat de verbetering dringende noodzaak is. Vanochtend om zes uur vond een frontale botsing plaats op de Burgemeester de Vlugtlaan in Amsterdam tussen een GVB-bus en een tramstel van lijn 13. waar bij enkele mensen gewond wer den. Op de foto: de ravage na het ongeluk. DINSDAG Zijlsingel 2: Evangelle-centrui dhr. J Zeegers. 8 uur nam. Breestraat 1): Sociëteit Tw 8.30—11 uur nam. Jeugdhuis (Breestraat 19): 1 uur Chr. emigratiecentrale 7- nam. I Stadhuis (wachtkamer troui j Zitting Bouwfond6 Ned. Gem 1 78 uur nam. Diamantplein 27: Gespreksavq i 1-a'i gemeenschap 8.15 uur nam] WOENSDAG f Breestraat 19: Sociëteit I 8.3011 uur nam. Stadhuis (trouwkamer): Sprf sociale raadsvrouw. 46 nam. DONDERDAG Tltus Brandsmalaan 76: „Def boot" Clubhuiswerk handenarbi 10 uur nam. VRIJDAG Oude Vest: Evangelisatie cW gem. Ecclesia. 8 uur nam. j Boshlls (achter Hoflaan 76) j uur nam. Rullclub. Rijnlands lyceum: Volle evaï gemeente Oegstgeest. Spr. dhr.j I man. 8 uur nam. L ZATERDAG Breest.aat 19: Sociëteit 8.3011.30 uur nam. L Oegstgeest (Het Witte Huis)a sociëteit Palamedes 25.30 uurt ZONDAG IJlstra 10 uur voorm. Breestraat 19: Sociëteit 8.3011 uur nam. Hogewoerd: Vergadering J Rijnlands lyceum (Apollols Gem. voor oorspronkelijk chrlst afd. Oegstgeest. Spr. èvang. Brugge 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van) Christus van de heiligen der i dagen 11.30 uur nam. TE! ITOONSTELLINGENl Lakenhal: Vanltas-tentoonsf dagelijks van 105 uur. zondaf 15 uur (t/m 23 aug.) i Rijksmuseum van NatuuriykeP rie Raamsteeg 2: „150 Jaar mt| Ma t/m zat. van 10-16 uur. zoi uur ram (t.e.m. 13 augustus] De Lakenhal. Dag 10-4 uur l 1-4 uur. Rijksmuseum van Oudheden1 OUDE WETERING (GPD) Lan terman, een outsider, is schakel- kampioen geworden. Maar iedereen op en rond het Ijsse'meer was het erover eens dat het kampioenschap een volslagen mislukking is gewor den. De meesten van de 48 kandi daten hadden het strijdtoneel dan ook al verlaten. Gisteren gingen er nog slechts 12 boten van strart. Door diskwalificatie van de overi ge 36 zeilers kwam Lanterman aan de score 1-1-1-1-2. In de laatste race verscheen de Elburgse zeiler niet meer aan de start en vertrok met de noorderzon. Lanterman wilde niet voor de tafel verschijnen om zijn prijzen in ontvangst te nemen. Wel deelde hy het wedstrijdcomité mee dat hij de kampioenswimpel en dus het kampioenschap accepteerde. De meningen over deze houding lopen uiteen. Volgens het advies van het verbond de niet-correcte boten uit te sluiten en gewoon verder zeilen staat Lanterman volkomen in zyn recht. Daar het dinsdag een ideale zeil- dag was besloot de leiding voor de gediskwalificeerde zeilers een troost- wedstrijd te houden. Dit viel bij de overblijvers zeer in de smaak. In het eindklassement van het titelge vecht neemt Van der Pal '3-6-1-1-3-4) de tweede plaats en van Krimpen (2-3-2-7-4-3) de derde. Of de Schakelklasse de snelst- groeiende klasse reeds ruim 1600 zeilnummers zal bleven, is bij handhaving van de huidige atmos feer in de klasse-organisatie sterk te betwijfelen. LEIDERDORP Ds. J A. v. Netten, die zondag 16 augustus afscheid neemt van de gereformeerde kerk in Winterswijk, zal drie weken later, op zondag 6 september, intrede doen in Leiderdorp, 's Morgens zal ds. Van Netten in de geref. kerk aan de Hoofdstraat om half elf worden be vestigd door ds. F. C. Zwaai, eme ritus predikant in Winterswijk, 's Avonds om 6.30 u. doet ds. v. Netten dan intrede in hetzelfde kerkgebouw in Leiderdorp, waar hij beroepen is in de vacature van ds. J. van Drie die vorig jaar november naar Delft is vertrokken'. Aan de Technische Hogeschool in Delft zyn geslaagd voor het kandi daatsexamen bouwkundig ingeni eur: mej. M. E. de Boer uit War mond; mej G. G. A. Maaskamp en de heer H. R. Buitenhui* uit Waa senaar. LEIDEN Een 78-jarige automo biliste uit Zoeterwoude raakte min of meer in paniek toen zij op de Hoge Rijndyk na te hebben ge tankt by het wegrijden van de ben zinepomp een tegenligger op zich af /ag komen. Er ontstond een botsing, waarby de wagen van de Zoeter- woudse tegen een gevel werd gesla gen. De bejaarde automobiliste kreeg inwendige kneuzingen en er was ook aanzienlijke materiele schade. De EHD zorgde voor vervoer naar het Academisch Ziekenhuis. I DORDRECHT 'GPD) De hoofd- redacteur van het sexblad Chick. Joop Wilhelmus, heeft een moeilijke maandag achter de rug. In de brie venbus van zyn riante bungalow in Zuidhoven vond hy een dreigbrief waarin werd gesommeerd f 10. J uuu te deponeren bij het klimrek ach- ter zijn huis. Als hy dat niet zou doen. zou zijn leven niet veel meer waard zyn. De politie moest er bui ten worden gelaten. De heer Wilhelmus waarschuwde desondanks de politie en twee re- chercheurs begonnen ijverig een on derzoek. Diezelfde dag nog „grepen" zij vijf jongens van tien jaar, die in- derdaad op het afgesproken tijdstip om hun tienduizend gulden kwamen. Rijksmuseum voor Volkeb (Steenstraat 1) dag 10-5 uur. 1 1-5 uur nam. Ned. Legermuseum Geopend dag tot en met vrijdag 9 uur 5 uur nam zond- en feestdagen Rijksmuseum voor_ de i^eschj Heempark: Oegstgeesterweg (8 polder) Flora van eigen bodes Galerie Walenkamp (Nieuwsteet 11): Grafiek dl. za 1-6 uur nar ine-club anno 1866 ma- za I voorm 11 uur nam Hortus Botanicus: ..Aqua H L>ag t/m 16 aug van 10 tot f j Kun6tzaaJ Heuff. Hoflaan 7, naar: expositie van schilderijen^ rellen, grafiek, ceramiek, sieradï t'llne Cremers, Almee Crlnce lf Mien van Koppenburg, K. t Bakker en Kok. Tot 19 aug. ds 105 u. Ook op zaterdag. DimJ ook 8—10 u. F Hortus Botanicus tot 30 sept lijks van 9 tot 12 en van 1.30 tl- opzondag van 10 tot 4 uur. De Lakenhal: 350 Jaar Pllgrl thers. Dag. 10 uur voorm.5 uu' (Zondag 1—5 uur nam.) t.e.mp tober. t Rijksmuseum voor Volken ..Oase '70". Dag. 10 uur voorm.l nam. (zondag 15 uur nam.) 11 oktober. f Galerie van der Vlist (Botf 3): Zomertentoonstelllng: M van Wijk, wandkleden; gouaches en plastieken; lages; Machteld Hooyen, Amp Smit, schilderijen. E. zaterdag 9 uur voorm.6 uuj t.e.m. 31 aug. Molenmuseum De Valk tot tember, dinsdag tot en met 10-5 uur. zondag 1-5 uur na. LEIDSE BIOSCOPEN f CAMERA: „De zwoele nachtj lady Hamilton", 18 Jr. Dag. it 9.15. Zond. ook 4.45. Vr. c I voorstelling om 23.30 uur: helm van de gesloten kamer' LEIDEN Naar eerst thans vol ledig is bekend geworden, hebben drie bewoners van de pas gebouwde flat aan de Agaatlaan zondagmiddag ge durende één uur opgesloten gezeten in de lift. De brandweer heeft het drietal tenslotte uit zijn benarde po sitie moeten bevrijden, nadat men vergeefs om de sleutels had gevraagd, waarmee de liftkooi kon worden be diend. Eén vrouw werd met een lich te shock uit de lift gehaald. De ge alarmeerde EHD achtte het evenwel niet nodig dat zij naar een zieken huis werd overgebracht. De huismeester was wel thuis op het tijdstip dat de lift bleef steken, maar hy had in verband met zijn vakantieperiode de liftsleutels overge dragen aan een plaatsvervanger, die op dat moment afwezig was. Toen de huismeester na enige malen daar om verzocht te zyn tenslotte met de sleutels kwam opdraven, was de brandweer net tot actie overgegaan. Volgens de heer Streef land van de gemeentelijke woningstichting, naar wie de politie ons verwees om inlich tingen over deze „interne zaak", is het nog niet bekend waarom de lift is blijven steken: door een verkeerde bediening of door vernielzicht. Hij vroeg zich af of een lift wel is be steed aan het Leidse publiek, gezien de vernielingen die schering en inslag zyn. Geregeld worden de plastic be- dienknopp>en met een aansteker ver brand, de schakelkasten openge- schroefd en de lichtbakken vernield, aldus de heer Streefland. zat.) ner-'.T5 LUXOR: „De gendarme York", a.l. Dond. en vrij. 2.30,1 „Op vrijersvoeten", al.l. Zat. t/t dag. 2.30. 7, 9.15 uur Zond. C|] HEX: „Liefde vóór het hu 18 jr. Dag. 7. 9.15. Zond. ook 4.30. Dag. om 2.30 uur: „O8 zaaiers in Fabeltjesland". a.l. 5 zat. nachtvoorst, om 23.30 tiir zijn llftsters", 18 Jr. STUDIO: „Samen uit. sam< a.l. Dag. 2.30, 7. 9.15 Zond. - Dag, (beh. zond.) om 10.30 uui en SJimmle ln het land der alle leeftijden. TRIANON: „Terugkeer naar planeet". 14 Jaar. Dag 2.30, Zond. 2.15, 4.30. 7. 9.15 uur Avond- en nachtdienst apotl Leiderdorp, Oegi en Voorschoten. Geopend voor spoedgevallen:^ Apotheek D. C. Kok. Rapei tel 24807. Apotheek R. van Breest Smal Loevesteln 6, Leiderdorp, tel. en A potheek Voorschoten. L 66, Voorschoten, tel. 01717-252» De avonddienst na 18 uur, del dienst en de zondagdlenst Oegstgeestse Apotheek wordt f nomen door Apotheek Kok. BEZOEKUREN ZIEKENHUI* \cad.Zlekenh Maand, en woensd vrijdag 19.00-19.45 uur. dinsdaL 14 00 uur, zaterdag, zondag, alg en nationale feestdagen 14.3w uur. Gynaecologie én verlos 19 0019 45 uur. zaterdag, zondl chrlst en nationale feestdagen L dien 13.30—14.30 uur KlndeiP maandag te.m. vrydag 18-lM dinsdag 13.00—14.00 uur. zater<T —16.00 uur, zondag, alg. chrlst. tlonale feestdagen 14.30—16.0) Praematuren (alleen voor i maandag t.ejn. vrydag 1019-le zaterdag en zondag 14.15— I4.3f Diaconessen huis Dag le kil 13 15 14 N 19-20 uur, 2e kl. elP 13 15 14 en 19-20 uur. kinder* 13 15 14 en 18 30-19 15 uur Ellsabeihziekenhuls DaR 18.45-19.30 uur kraamafdeling U 18.45-19.30 uur. Dag. 13.30—iq Endegeest dlnedag en 14.30 's zondags 11-13 en 14-16 tf

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 2