Ik ben mijn wilde haren nog niet helemaal 'Avignon' wordt steeds jonger Burgemeester verbiedt parachutistengeneraal popfestival te houden Voorlopig nog geen terugkeer van Ingrid Valerius Moeilijkheden bij produktie Le Mans-film Piraat wijzigt z'n frequentie Hippiehorden maken er een blijmoedig Babylon van 50.000ste bij Goya ew cfióteren programma DCWDERDAO 80 JULI 1070 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 ADVERTENTIE Een platenbon is altijd raak f6,-7,60 10,-15.-20,-25,- AMSTERDAM (GPD) Ingrid Valerius, luttel aantal jaren terug veel gevraagd typetje op het Nederlandse scherm, kwam kort geleden weer in contact met de haar opgedrongen jeugd liefde. In „Zomaar een zomeravond" van de VARA-tv speelde ze naast Albert Mol een sketch. Het gevolg: vele enthousiaste reacties. Men sprak al over een come-back. Ingrid Valerius, die een beneden- etage in een van de dichtbevolkte Amsterdamse wijken bewoont, ziet het zelf niet zo erg zitten. „Ik heb echt nog geen beslissing genomen, ondanks allerlei plezierige reacties. De hele straat liet de volgende dag al weten, dat ze me op de tv had den gezien. Toch heb ik geen heim wee naar een eventuele niieuwe car rière. Ik ben echt niet zo'n makke lijke, ben m'n wilde haren nog niet helemaal kwijt en laat niet over me heen lopen. Daarbij komt nog, dat ik tv-studio's verschrikkelijk vind". Deze uitspraak wordt aangevuld door huisvriend Hugo van Mond- frans: „De tv in Nederland bestaat uit onkunde. Ik maak wel eens kos tuums voor tv-shows en zie zodoende 't een en ander. Vooral die Ameri kaanse programma's, waarin een be paalde geestesuitdrukking naar vo ren komt, zijn onbewust gevaarlijke voedingsstoffen. Inge en ik zijn er weinig enthousiast over. Alleen van een show van Adèle Bloemendaal valt te genieten, die doet wat ze wil. Goed, lekker, blij en jofel". Vanwaar na zeven jaar afwezig heid zo'n korte terugkeer? Ingrid: „Albert Mol is daar schul dig aan. Albert en ik zijn goeie vrienden. Ik was op zijn boerderij en kort daarna zei hij door de tele foon: dan en dan gaan we optre den. Voor dat tv-optreden hebben we toen drie dagen gerepeteerd". De samenwerking met Albert Mol dateert voor Ingrid van jaren her. Toen ze zeven jaar geleden besloot haar (verlamde) moeder te gaan verzorgen, te trouwen en kindertjes te krijgen „zalig, ZOu wel con stant in verwachting willen zijn" was ze net terug van een succesvolle tournee uit Zwitserland met het ge zelschap van Albert Mol. voor een al te geregeld leven. Om meer tot zichzelf te komen woonde ze een jaar bij etser Anton Hey boei-. In deze afzonderingsperiode Hey- boer heeft zo min mogelijk contact met de buitenwereld ontstond haar grote liefde voor schilderen en te kenen. Nu, zelfstandig levend, zegt ze: „Ik was bang dat ik teveel had opge bouwd. Zelf wist ik het niet meer. Nu maak ik tekeningen en schilde rijen aan de muren hangt eigen werk, vaak fletskleurig en verfijnd gedetailleerd. Alles is nu bezig een vorm te krijgen. Ik heb mijn eigen wereld opgebouwd. Men zou me mis schien dolgraag bij de tv terugheb ben. Als het voor de boterham niet hoeft doe ik het niet". Ingrid Valerius heeft nog niet ge kozen voor een bepaalde richting. Vrienden praten over „de ongesle pen diamant die is bijgeslepen". Zelf laat ze weten, dat filmen haar naast het schilderen veel voldoening zal geven. „Olaf Smit wil me in zijn films la ten optreden. Filmen zit nu in de lucht. Aan een eventuele toekomst wil ik nog geen publiciteit geven". Nog dit jaar vertrekt Ingrid Vale rius met vriend en dochtertje voor een tijd naar de Canarische eilanden. Daar hoopt ze de richting te vinden, die ze in moet slaan. Schilderen of terug naar een theater. Discipli ine Als zesjarig meisje kwam ze al in aanraking met het publiek. Hierover: „Mijn moeder was leid ster van het kindercircus Elleboog. Ze huldigde de stelling: hier leren kinderen meer van het leven daai op school. Ze had gelijk. Sonia Gaskell ontfermde zich over mijn broertje en jk en wilde ons als klein duotje op de bühne brengen. Het ging niet door, zoals zoveel dingen in mijn le ven vaak, gelukkig zelfs, niet door gaan. Ik kwam bij Scapino. Het eind van 't liedje was dat ik op dertien jarige leeftijd bij het operaballet drukkertjes en tutuuitjes mocht rij gen. In mijn achterhoofd speelde toen de gedachte om zelf op de plan ken te gaan staan. Ik werd echter ontslagen wegens gebrek aan disci pline". „Ik geloof wel dat ik talent had in die tijd. Karei Poons was mijn balletmeester. Toen ik zestien was, wilde ik serieus iets gaan leren. Bij de toneelschool werd ik niet aange nomen, wel bij Wim Sonneveld. Met hem ontstond een kleine intieme ruzie. Van mezelf weet ik dat ik consciëntieus ben in m'n werk. Maar ik stond bekend als het enfant ter rible van het Nederlandse amuse mentsleven. Als meisje van dertien bijvoor beeld moest ik met de Nederlandse comedie optreden in Brussel. Er was ook een matinee-voorstelling. Dat matinee 's middags betekende wist ik toen echt niet. Ik liep die middag lekker te stappen door Brussel". Sober leven Albert Mol ontmoette haar via zijn dochter Kiki, vond haar talent vol en nam haar op in zijn gezel schap. Enkele jaren van hard maar erg fijn werken volgden. Een pu blieksprijs op het ICC-concours, tv- optredens en filmopnamen (De zaak MP.) waren onder meer het resultaat hiervan. Voor Ingrid Valerius, zeer sober levend weinig comfort en geen enkele vorm van luxe behoort dit alles tot een verleden. Ze trouwde, maar zegt zelf niet geschikt te zijn In films ADVERTENTIE Een platenbon is altijd raak f 5,- 7.50 ÏO,- 15,- 20,- 25,- LE MANS (AP) BÜ het maken van de autorace-film „de 24 uur van Le Mans" zijn moeilijkheden ont staan. De regisseur, John Sturges, heeft zich teruggetrokken. De reden: verschil van mening over het benaderen van een aantal aspecten van de film. Daar deze wordt geproduceerd door de filmmaatschappij die het eigen dom is van de acteur Steve Mcqueen die ook de hoofdrol speelt, kan men aannemen dat het heengaan van Sturges het gevolg is van ruzie tussen hem en Mcqueen. Het filmwerk zal op 1 augustus, na een stilstand van tien dagen, worden hervat. Deze onderbreking was tevens nood zakelijk voor het onderhoudswerk aan de raceauto's die in de film wor den gebruikt. HILVERSUM CANP) Radio Nordsee heeft in de nacht van woensdag op donderdag zijn frequen tie gewijzigd. Het station zendt van- i af twee uur uit op 245 meter. Of schoon de wijziging slechts gering is. neemt men aan dat men Hilversum 3 nu niet langer zal storen. Radio Nordsee heeft een aanmerkelijk gro ter vermogen dan Hilversum 3 en veroorzaakte daardoor met name in cie kustgebieden een zeer gestoorde ontvangst van Hilversum 3, die op 240 meter uitzendt. Vóór de frequentiewijziging zond Radio Nordsee op 244 meter uit. Een woordvoerder van het piratenstation heeft woensdagavond in het NOS- radioprogramma ,Cosa Nostra' ge zegd, dat Radio Nordsee op 217 me ter zal gaan uitzenden, zodra blijkt, dat Hilversum 3 nog steeds gestoord wordt. (Door Frank Onnen) AVIGNON (GPD) Hoewel men in Bayreuth, Salzburg en andere, vooral Germaanse, bui tenplaatsen ook vóór de Tweede Wereldoorlog het internationale opera- en muziekfestival (voor de welgestelde standen) al kende, heeft het fenomeen van het mas sale en zomerse kunstfeest zijn weergaloze ontwikkeling en bloei toch pas de laatste twintig jaar beleefd. Sedertdien zijn de festi vals als culturele en toeristische trekpleisters overal in de wereld als de bekende paddestoelen uit de grond geschoten. Alleen in Frankrijk heeft men aan de vin gers en de tenen van handen en voeten al lang niet meer genoeg, om ze allemaal op te sommen. Ze kunnen, desgeioenst, volgens al lerlei kwalitatieve, categorische, artistieke en sociologische criteria worden onderverdeeld, maar het festival dat zieker nog wel d\e krachtigste vitaliteit heeft gede monstreerd en nu het eigenste en veelzijdigste gezicht vertoont, is buiten kijf dat van Avignon ge bleven. Met de energieke steun van de toenmalige (communistische) burge meester, had de befaamde toneellei der -vernieuwer Jean Vüar het fes tival in 1946 opgericht, zodat hij nu, voor het volgend jaar, zijn 25-jarig jubileum kan voorbereiden. Avignon is om te beginnen al het festival, dat zelfs het gemeentebe stuur als geldschieter en organisator op de achtergrond, niet heeft teleur gesteld. De stad die weinig materiële welvaart uitstraalt en behalve na tuurlijk door zijn brug- en befaamde Pont d'Avignon uit het kinderliedje bekend is geworden door zijn Ro meinse Pausenpaleis, heeft in enkele decennia haar bevolking tot honderd duizend koppen zien verdubbelen. En men mag zeggen, dat het festival aan die demografische stormloop zo zijn DEN HAAG (ANP) Sinds de openstelling voor het publiek op 4 juli heeft de Goya-ten toonstelling in het „Mauritshuis" in Den Haag al 50.000 bezoekers getrokken. Dit getal werd gistermiddag bereikt. De Goya- expositie, die tot en met 13 septem ber wordt gehouden, is van maan dag tot en met vrijdag van tien uur 's morgens tot tien uur 's avonds doorlopend voor het publiek toegan kelijk, 's zaterdags van tien tot vijf uur en 's zondags van elf tot vijf uur. ADVERTENTIE Zwaar geschut in Aix-en-Provence PARIJS (AP) In het Franse Aix-en-Provence is een 'zwaar* gevecht aan de gang. De inzet: een popfestival, in of bij die stad. De tegenstanders: de socialis tische burgemeester Felix Cico- lini, die tegen en de oud-generaal der parachutisten Claude Cle ment. die vóór is. De generaal, een man van 65 jaar, is vóór omdat hij a) een groot be drag in het festival heeft gestoken, en b) omdat hij gek is op muziek- gedreun. Burgemeester Cicolini is tegen om verschillende redenen. Een van de meest opvallende is: „Ik wil niet dat die jongens hier tegen onze platanen urineren". De burgemeester heeft het festival verboden en de generaal heeft een brief naar president Pompidou ge schreven waarin hij hem verzoekt de beslissing ongedaan te maken. Generaal Clement noemt zich een „reuze pop-aanhanger", wiens ba gage, als hij in Indo-China of de Sahara was, altijd zo'n 1.000 poppla ten bevatte. De hippe ijzervreter had gerekend op een publiek van 100.000 mensen stoord. ondermeer afkomstig uit Zweden, Denemarken en Duitsland. Hij wil Leonard Cohen, Johnny Winter, The Flock, Mungo Jerry en Deep Purple laten optreden. Burgemeester Cicolini had als voornaamste bezwaar tegen het fes tijn brandgevaar opgegeven. De ge neraal had toen zijn antwoord snel klaar. Hij kon zorgen voor 14 water- kanonen en voor 35 (gehuurde) po litiemannen en 110 Hariris (Algerij nen die met de Fransen tegen de Algerijnse rebellen hadden gevoch ten) voor het handhaven van de rust en de veiligheid. De generaal heeft overigens ook niets tegen verdovende middelen, Dat rookt hij zelf en lang haar is een mooi ding als je geen kepi be hoeft te dragen. Hoe dan ook, de generaal wil zijn feest laten doorgaan. De muzikanten zijn gehuurd, daar zit hij aan vast. Hij baseert zijn goede hoop onder meer op het feit dat er verleden week een klein popfestival in Valbonne aan de Rivièra was gehouden, on danks een officieel verbod. Het ging door zonder ingrijpen van wie dan ook en de pret werd door niets ver- bijzondere prestige verleende. Vooral voor de jeugd die voor theater, mu ziek, ballet, film en schilderkunst in hun steeds wisselende vormen warm loopt, is Avignon een begrip gewor den, en in de ruime maand dat het festival duurt, komen de jonge to neelgroepen. de musici en vooral ook de hippies bij duizenden uit alle hoe ken van de wereld. Vooral die hippie- horden, die zittend en liggend op de trottoirs en onder de platanen van de boulevard hun kralenkettingen, tekeningen, schilderstukken, en broches met stenen en schelpen aan de man en de vrouw pogen te bren gen, hebben van Avignon nu een soort blijmoedig Babylon van de kunst gemaakt, een verbroederings feest waarover Jean Vilar als een li berale paus regeert. Underground Op een van de talloze caféterrasjes vertelt hij over zijn jongste ervarin gen en plannen. „Ik heb dit jaar aan biedingen ontvangen van toneelgroe pen uit de hele wereld, die in het programma wilden worden opgeno men. Dat was natuurlijk onbegonnen werk, maar toch hebben de bij voor baat niemand afgewezen. In prin cipe is iedereen welkom en elke groep kan ook op onze hulp in ma teriaal en faciliteiten rekenen. Geld hebben we helaas wat minder te bie den. Het gevolg is nu, dat, net als in New York, ook bij ons een off- Avignon is ontstaan dat, naast het officiële programma, underground- voorstellingen geeft die in een oude schuur, een kapel, een circustent of zo maar onder de blote hemel in een bergvallei of bij een mooie brug worden opgevoerd. En het zal dat open karakter van ons festival wel zijn, waardoor we nu vooral zo veel jongeren trekken". De hoofdattracties zijn dit Jaar, naast een Picasso - expositie de voor stellingen van het Theatre National NEDERLAND I 8.00 8.20 10.30 NEDERLAND II 6.45 6.55 7.04 7.49 Vakantieprogramma (VPRO) Pipo de Clown (NOS) Journaal (NOS) VPRO-piknik: Live reportage, die het midden houdt tussen een Engelse country-fair, een klein popfestival en een piknik (VPRO) Journaal (NOS) Piknik, vervolg (VPRO) Journaal (NOS) 8.00 8.20 9.45 10.10 10.30 Pipo de Clown (NOS) Journaal (NOS) Van gewest tot gewest (NOS) Tips van het nationaal Bureau voor Toerisme (NOS) Journaal (NOS) Voyage to the bottom of the sea, tv-film, in kleur (TROS) Jazz-Zie, een boeket uit eigen tuin: hedendaagse jazz, in kleur (TROS) Documentaire over de kermis, in kleur (TROS) Egon Malescu en zijn zigeunerorkest (TROS) Halt of ik struikel: filmreportage over een gede tineerde (TROS) Journaal (NOS) Na „San Francisco" van re gisseur W. S. van Dyke (die een jaartje geleden op het scherm kwam kregen we gisteren „Ro sé Marie" te zien, zo'n Nelson Eddy—Jeanette MacDonald- produktie waar u of uw ouders altijd zo van hielden. Het aar dige van dit soort films is, dat ze zichtbaar niet goed zijn, maar dat ze toch wel enige ver tedering opwekken, net als die vooroorlogse auto's die je nog wel eens door de stad ziet rij den: vergeleken met de auto's van vandaag de dag missen ze natuurlijk veel, maar hun anti- stroomlijn is toch wel leuk eigenlijk, en toegegeven moet worden dat ze op de één of an dere manier onverwoestbaar zijn. Lichtelijk uniek was deze film overigens om het feit dat David Niven er een bijrolletje in speelde: .Rose Marie" was zijn tweede film, in 1936. Ook van James Stewart was het, in een bijrol, één van zijn allereerste films. Dat is daarom zo uniek, omdat je zelden in oude films in de bijrollen namen ontdekt die later hoofdrolspelers werden. Meestal is het zo, dat je van het begin af aan hoofdrolspeler bent, of het nooit en te nimmer wordt. De KRO zond op de andere zender twee Engelse docu mentaire filmpjes uit, één over kinderen en één over ouden van dagen. Wat me bij het laatste filmpje trof, was dat het in we zen zoveel gelijkenis vertoonde met het afgekeurde onderdeel in de vierde, nooit uitgezonden „Hoepla", met Hans Verhagen als interviewer van een aantal oude mensen, die net als hier praatten over dood, hun angst ervoor of hun gebrek aan angst, him welbestaande angst voor pijn e.d. Wat toen, in Nederland, blijkbaar niet kon bij de VPRO, kan nu blijkbaar wel bij de KRO en ln Engeland, dacht ik, overigens wel beter wetend, want dit filmpje dateerde al van 1966, dus wat toen wel in Enge land kon, kon kort daarna blijk baar nog niet in Nederland. Er viel gisteren verder erg wei nig te beleven, maar één gedachte wil ik nog aan u kwijt. De Japanse serie, „Naakt in de hel", zet ons af en toe net een decimeter naast de rails van ons gewone denken en reageren. Niet veel, en niet vaak, maar af en toe merk je toch dat er van een „andere wereld" sprake is. Gisteren kijkend naar „The out sider" vroeg ik me opeens af, of Japanners niet net eender het idee zullen hebben naar een an dere wereld te kijken, als bij voorbeeld zo'n meisje een wild vreemde man ontdekt in het huis van haar verloofde, hem onder schot houdt, na een wor steling het onderspit delft, en vervolgens een lift van hem aanneemt naar haar huis. „Een andere wereld", zullen de Ja panners, neem ik aan, denken, „die Amerikanen reageren toch heel anders dan wij". Het moge hun tot troost strekken, dat wij vaak hetzelfde denken van de Amerikanen Scène uit Edioards Bonds 'Early Morning'. ook dit keer weer een première voor Avignon reserveerde. Met „Early Morning" introduceert TNP-directeur Georges Wilson, na Pinter, Wesker, Saunders en Arden, als nieuw lid van de jongere generatie van En gelse dramaturgen Edward Bond. Deze Bond (36) bedrijft in „Early Morning" een kunst die in satiri sche wreedheid en zwarte humor zelfs voor Arrabal geen 6tap uit de weg hoeft te gaan. Het is een hele gale rij van historische en vaderlandse on aantastbaarheden, koningin Victoria, Florence Nightingale, superweldoen ster onder de filantropen, prins Al- bert en de ministers Gladstone en Disraeli, die de auteur hier een sa tanische, zeg maar sadistische wel lust, demaskeert, ridiculiseert en in de pan hakt en door de worstmolen van de blasfemie haalt. Het is of het legendarische hoofd stuk van het Victoriaanse tijdperk door een vroegrijp en geniaal kind wordt vertelt dat al te veel Shake speare heeft gezien en zijn nacht merrie vertaalt in de elementaire vocabulaire van een stripverhaal. VOOR DONDERDAG 30 JULI Hilversum I 402 m. AVRO 18.00 Nws. 18.11 Radiojourn. 18.30 Stereo Licht ene. met zang solis te 19.00 Stereo Studio Session licht ork. trio en zangsol. 19.30 Nws. IKOR 19.35 Mens en Bijbel gesprekken over de lit. 19.45 Avondgebed AVRO 20.05 Stereo: Radio Fllharm. Ork. blaaskwlnt. en sol mod. muz. 21.15 Fred Is dood hoorspel 22.30 Nws. 22.38 Med. 22.40 Radiojourn 22.55 Een avondje uit lichte muz, 23.20 Stereo Uit het land van de rijzende, zon Hedendaagse Japanse muz. opn. opn. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II 298 m. NCRV 18.00 Tijd vrij voor muz. ln vrije tyd koorz. en stereo fanfare ork 18.30 Nws. 18.41 Hier en Nu act. progr. onderbroken door IBM schaaktoernooi 19.00 Stereo Lichte gram. muz. 19.15 Stereo Leger des Hellskwartler 19.30 Ontvoerd een radiospel voor de zomer avond 20.45 De Jeugd op eigen wieken serlehoorspel deel 9 21.13 Stereo lichte gram. muz. 21.28 Stereo Amusem. muz gr. 21.50 Stereo Orgelconc. klas. muz. 22.20 Avondoverdenk. 22.30 Nws. 22.38, Parlementair dagoverz. 22.50 Vakantie toeslag act. inform, over alle facetten van het toerisme 23.15 Stereo Jazztlme 23.55-24.00 Nws. VOOR VRIJDAG 31 JULI Hilversum I 402 m. AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnas- 6tlek 7.20 Lichte gram. muz. en report. 8.00 Nws. 8.11 Radiojourn. 8.30 De Toegift Populaire, het TNP M Parijs datren". Maar toen om één uur in de nachl deze demonstratie en massale execu tie van historische waarden en figu ren afgelopen was en zowel Victoria als Shakespeare nog in het graf lag te woelen, namen de leden van een andere 'off - Avignon-troep bezit van de binnenplaats van heit Pausenpa leis, om tot aan het krieken van de ochtend ofwel de Early Morning met een eigen toegift voor de dag te komen. En de opbrengst daarvan was weer voor Sartre's rode hulp, ten behoeven van „onze jonge kame raden die ook deze nachtelijke uren weer in hun kerker» moeten passe- De BBC heeft de 23-jarige Noordierse Clodagh Rodgers ge kozen tot Britse vertegenwoordig ster voor het Eurovisie-Songfes tival, dat op 3 april volgend jaar Ui Dublin wordt gehouden. De Britse televisiekijkers zullen mogen uitmaken welk van de 19 liedjes die voor haar geselecteerd zijn, in Dublin zal worden gezon gen.. groenteman NOS 9.00 Intern. Spec trum mod. koorwerken en muz. opn. 9.35-9.40 Waterst. AVRO 10.00 Voor de kleuters 10.10 Arbeidsvlt. gr. 11.00-11.02 Nws. NOS 12.00 Blik op de wereld pop. progr. over ontwik, hulp overhelds- voorl. 12.30 Kleinere klassen vraagge sprekken van Ad Hazewlnkel met de Staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschap, mr. J. H. Grosheide NOS 12.40 Stereo Lichte gram. muz. 12.50: Recht en slecht praatje 13.00 Nws. VARA 13.11 Act. 13.20 Stereo Klaas, ork. werken gr. E.O. 14.00 Ruimte ra- dlomagaz. met 1 Zingend getuigen ge wijde muz. gr. 2. Instrum. van God 3. Meer dan een lied geschied, van een bekend lied 4. Act. Nws. over zend. en Evangelisatie 5. Overdenk. NOS 15.00 Stereo Aspekten van de kamermuziek klas. en mod. muz. 15.45 Toerlsmo: toeristische Inform, uit binnen- en buitenland VPRO 16.00 VPRO Vrijdag B. 16.00 Hilversum II 298 m. KRO 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord 7.16 Stereo Badlnerle klas. muz. gr. 7.30 Nws. 7.32-7.50 Act. 7.50-7.55 Overweging 8.00-8.10 Nws. 8.11 Voor de Jeugd 8.30 Nws. 8.32 Tourlngclub va- kantletips en Inform 8.45 Voor de huls vrouw 9.00 Oymn. voor de vrouw 9.45 Wie ls ln godsnaam Jezus Chrl6tus lez. 10.00 Stereo Aubade klas. ork. werken gr. 11.00 Nws. 11.03 V. d. zieken 11.55 Med. 12.00 Stereo Van twaalf tot twee fevar. progr. 12.22 WIJ van het land: 2.26 Med. t.b.v. land- en tuinbouw: 12.30 Nws. 12.41-12.50 Act. 13.00-13.05 Raden maar 14.00 De Zee om 11.02 uur hoorspel 14.30 Lichte gram. muz. In ste reo TOOS 14.55 Stereo Cone, a la carte verzoekpl. progr. klas. muz. 16.00 Nws. 16.03 Disco Drive ln de showbusiness op de korrel genomen 17.30 Sportkom- pas. Hilversum III 240 m. VARA 9.00 Nws. 9.02 De Eddv Becker Show 10.00 Nws. 11.00 Nws. NÖS 11.03 De Felix Meurders Show VPRO 12.00 Nws. 12.03 Top-30. 13.00 Nws. TROS 14.00 Nws. 14.03 Suzle Cream Cheese: AVRO 15.00 Nws. 15.03 Muz. Boetiek: 16.00 Nws. 17.00 Nws. 17.02 Radiojourn, 17.05-18.00 Zingende Bougie gevar. pl.- progr. voor automobilisten. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. NOS 18.45 Pipo de Clown NOS 18.55 Journ. E.O. 19.04 Tijd en Eeuwigheid film 19.32 Close up gesprek met zo maar een christen 19.43 Koorzang NOS 20.00 Journ. KRO 20.20 Liedjes met Katja Epstein 20.50 Paraguay en zijn onbekende dlktator fllmreport. 21.35, Bonanza tv-western 22.25 Wereld muz. Nederland II. NOS 18.45 Pipo de Clown NOS 18.55 Journ. NOS 19.04 Vrij Uit progr. over het wel en wee van de buitenrecreatie AVRO 19.30 AVRO's Sportpanorama: Intern. Tenniskampioenschap v. Ne derland te Hilversum NOS 20.00 Journ. AVRO 20.20 AVRO's Sportpanorama Intern, tennlskamp. schap, van Neder land te Hilversum 21.45 Wereld muz. Conc. te Kerkrade fllmreport. 21.55 Uit AVRO's Tele-Archief een blik ln de In geblikte tv-progr. van plm. 10 Jaar geleden. NOS 22.65-23.00 Journ. ADVERTENTIE Met een plaat vindt iedereen z'n draai r Een platenbon l is altijd raak L f 5.- 7,50 10,-15,- 20.- 25.- A

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5