^permachten belemmeren e vrede in Midden-Oosten Gruwelijke misstanden in gevangenis Con Son Verstoorde mis wilden politie op een verkeerd spoor leiden Portugal tevreden over toelichting van het Yaticaan ijd om invloed doorkruist Arabische problemen Lebach-moordenaars Honderden in „tijgerkooien" I Filmpje over Agnew Landbouwplan voor ex-Biafra Verdrag tussen Roemenië en Sowjet-Rusland COMMUNISTEN ONTRUIMEN ANGKOR WAT n\:jK\ LEEDSCH DAGBLAD WOENSDAG 8 JULI 1970 (Van onze correspondent Herman Rolfes) ET (GPD) Naast de dagelijkse gevechten met Is- ien het Amerikaanse vredesinitiatief en de recente geweld binnen de Arabische wereld zelf alle kern- in het conflict Arabieren-Israëliërs weer naar voren De kansen op winst of verlies zijn in het Midden- pnieuw nauwkeurig afgewogen. Aan weerszijden partijen daarbij de hoop op winst nog niet te hebben l. Vrede immers zou door het compromis zeker terug- de nu ingenomen posities met zich brengen. samenwerking met het leger te be wegen. al heet het officieel dat deze commissie nieuwe gevechten moet voorkomen. Door samenwerking, met het leger moeten de commando's zeker een deel van hun zelfstandig heid opgeven waardcor controle ge makkelijker wordt. Bovendien kun nen de commando's voor meer ge richte acties in de strijd tegen Is raël worden gebruikt, gesteund door verder toegeven in de het zwaardere materiaal van de le- l meer gebied moet wor- gers. an, terwyl Israel zegt. i Bij het volvoeren van de opdracht urzaam voortbestaan ui dooi" de bemiddelingscommissie als de scheidingslijnen wordt belangrijk onderdeel in de kifRONTATIE jezien spitsen de tegen- nufcsen de Arabische lan- i él zich toe op het al of Vden van de november- van de V.N. In de feer, die het gehele con- t, is hiermee aan Ara- direct vebonden het ge in de gevechten gaan mengen, maar zonder een compromis moet toch er gens de top van het geweld zijn be reikt. De ultimatums die de beide machtsblokken elkaar hebben gesteld gevoegd bij de uitlatingen dat geen van beide een verlies van zijn be schermeling zal gedogen of het ver der opdringen ervan brengt echter alleen al het ontstaan van een waar lijk complete oorlog nader. Wellicht is het Juist het uitzicht op deze weinig rooskleurige toekomst, die de strijdende partijen in het Mid den-Oosten tot enige matiging gaat aanzetten. Daarom moet aan de uit latingen over het bestaan van een overeenkomst achter de schermen tussen Amerika en Sowjet-Rusland enige waarde worden gehecht. Vol gens deze gedachtengang zouden zo wel de VS als de Sowjet-Unie on danks. alles een treffen willen voor komen. Het weer groeien van de Arabisch- nationalistische eenheid, het onder controle brengen van de commando's en het versterken van de Arabische positie tegenover Israël zouden dan de ingrediënten kunnen zijn voor het bereiken van een status quo. In de lijn van de filosofie van het machts evenwicht die zowel Amerika als Sowjet-Rusland hanteren voor de on derlinge betrekkingen zouden dan de betrokkenen zich tweemaal bedenken voordat nieuwe gevechten worden ge opend. De beide supermachten zou den alsnog in een iets minder ge SAARBRUCKEN (AP) De ..lei der'' van het drietal verdachten in de viervoudige Leback-moordzaak. de 127-jarige bankbediende Hans Jür- gen Fuchs, heeft gisteren op de vier de dag van het proces te Saarbrlicken motiveringen verschaft voor het feit dat hun bende na de roofmoord op het munitiedepot van Lebacb brieven had geschreven aan het dag blad „Bild Zeitung" en het weekblad „Der Spiegel" De brieven dienden een tweeledig doel. aldus Funchs: „In de eerste plaats zyn wij alle 3 links-liberaal en wilden wü de buitenparlementaire spannen omgeving hun sinistere spel oppositie vrijpleiten van elke ver- om het vastleggen van de lnvloedsfe- denking tot bemoeienis in de zaak, om- ren kunnen voortzetten. dat zij al genoeg belast is. Ten twee. de wilden wij proberen ons spoor te verdoezelen en de indruk te wekken dat men niet met individuele daders, maar met een organisatie te maken had". Men had volgens Fuchs de naam ..Mafia" geleend om vrees op te wekken voor de misdaden van hun organisatie Fuchs verklaarde, dat hij na de overval de homosexuele contacten met zijn medeplichtigen, de 27-Jarige li 1967 in beter verdedig i worden veranderd. El- incessie, zoals een tyde- ït vuren, brengt de angst ie dat een nieuw en on- "erlies wordt geleden, lijken de partijen in het en zich voor te bereiden Dntatie, die in de huidige Sstand nog wel vrede kan evengoed het begin istrofe kan zijn, waarin Arabische strategie tegenover Israël verwezenlijkt, waardoor vooral pre sident Nasser van Egypte in de ver houding Arabieren-Israëliërs een sterke positie gaat innemen. Tegelijk met het oplossen van de spanning in Jordanië valt een groot geschilpunt tussen de partners van het z.g. oostfront met Israël weg. die door de noodzakelijk gezamenlij ke houding tegenover de machten van buitenaf tot enige samenwerking «astrofe kan zijn, waarin worden gedwongen. Nassers hoop dat Sowjet-Rusland en door grotere samenwerking de ge- j-ect tegenover elkaar j vechten aan het oostfront toenemen, Arabische wereld is gro- I waardoor de Israëlische druk op zijn eaande om van binnen stellingen langs het Suezkanaal min- ^iveringen tot stond te i der zou worden, krijgt hierdoor £de onderlinge geschillen wezenlijk betekenis. De verhevigde ■lm en de ..grote Ara- s*<rÜd langs de Syrisch-Israëli- moeten beschermen sche bestandslijn kan worden be grote invloeden van bui- »h°mvd als een direct gevolg van dit streven. Maar wellicht zyn de po litieke implicaties speciaal met het oog op vredesplannen van de nieu we ontwikkelingen nog belangrijker. De sterkere deelneming aan de con frontatie door Syrië lijkt vooral be doeld Nasser te bewegen zich aan zijn woorden te houden en geen vre de met Israël te sluiten zolang de hoogte van Golan bezet blijft. CANTERBURG 'Reuter" Twe en de „grote Ara- moeten beschermen ■ote invloeden van bui- winnen van de stryd Israël of het veroveren ke onderhandelingsposi- tot gevolg hebben, dat de zelfstandigheid moet geven aan wat nu de is. Het gevaar is reëel it Sowjet-Rusland, on- van de communis me bij de Arabieren, di- lebroeder de politieke binnen de Arabische leebepalen. Rode activiteit de Volksfronten ibasj en Najef Hawat- iiei sianc U|et is spiders v Jlerhalir l Jordanië heeft de mo- ee^pend, dat via de extre- gde Palestijnse comman- iih^ werkelÜk-communis- 1 tg in het Arabische ge- W*e vestigd. Tegelijk met ren van de spanning in lijk" ook in een aantal jjppiet name Irak en Sy- nunistische partij zich j voorgrond gesteld en "Inschap geeist. De her- lUldigingen, dat de laat- bi in Jordanië zouden zijn een vooropgezet jiiet alleen gericht op de jan de Amerikaanse CIA ook het merkwaardig et van de activiteiten van ;a|tische partij in Syrië en versterken van de posi- n eide uiterst linkse guer- I Zt Vj pogingen een commu- SRring in Jordanië te ves- hefc standhouden van Hoes gelukt, moeten de wel acties onder- ./haling van gevaarlijke rkomen, vinden zij zelf. lebben de incidenten in en Jordanië geleid tot 1 arrestaties van leden hunistische partij, maar ing tegenover de Pales- jgjmdo's is sterk ge wij- lig bestaande wens hen in de Arabische legers geworden, nu is ge- al te zelfstandige guer- ichten van buiten het Lelijker kunnen infil- iks alle geschillen tus- onderling blijft in de len de nationalistische fstandigheid de boven- )jj het aanvaarden van A>k. Een socialistisch re- iechts worden geaccep- ideologie ervan is om- Arabisch socialisme. Zelfstandig ondanks alles zelf- jven komt wellicht het dojg in de woorden van de ihufam Lybië. kolonel Kaz- het erom ging wat Jedaan met de nu ont- tikaanse basis Wheelus de Amerikanen er niet fc aan de Russen plaats om baas in eigen igeringen ervan over zij de toenemende B communisten in eigen •ntrole kunnen houden f niet wat betreft de ^commando-organisaties, geïmproviseerde top- Lybië samengestelde i bemiddelingscom- Jordanie heeft dan ook Concessies Hoewel het misschien waar is. dat een groot deel van de beslissingen voor het uitbreiden van de strijd in het Midden-Oosten in Washington en Moskou worden genomen, blyft het een punt van twyfel of deze kunnen worden verlengd tot beslis singen over vrede. Gezien het natio nalisme en de grote afkeer van de communistische ideologie, waardoor Moskou op de politieke besluiten wei nig invloed kan uitoefenen, kunnen moeilijk concessies worden door gedrukt die de Arabieren ongewenst vinden. Bovendien kan in de emo ties rond het conflict elke tijdig ge plaatste uitlating de neiging tot con cessies weer geheel wegvagen. Intussen doorkruisen de ontwikke lingen binnen de Arabische wereld het streven van de beide supermach ten de invloedssferen in het Midden- Oosten vast te leggen onder dekking van het conflict Arabieren-Is raëliërs. De gebeurtenissen rondom de communistische party maken dui delijk dat Sowjet-Rusland nog lang geen vaste voet heeft veroverd. Het stopzetten van de wapenleveranties zou de hoop op winst by de Arabi sche leiders tegenover Israël kunnen milimeteren, maar ook de door Rus land moeizaam opgebouwde positie van vriend van de Arabieren. Bovendien, pogingen om een com munistisch regime binnen de Arabi sche wereld te vestigen mogen dan eenmaal mislukt zijn. met het leve ren van wapens blijft in elk geval de mogelijkheid bestaan op succes by een volgende keer. Bij de besprekin gen in Moskou tussen Nasser en de Russische staatslieden lykt dan ook de vraag hoeveely bewegingsvrijheid de Russen kunnen verwerven bij het verdedigen van Arabisch gebied, cen traal te hebben gestaan. Somber Door de spanning tussen de Ara bische landen en Moskou lijken voor alsnog de kansen van de VS niet te stijgen. Amerika is al te zeer belast door zijn steun aan Israël terwyl het ook als „imperialistische macht" is gebrandmerkt. Zolang er voor Ameri ka geen duidelijke terreinwinst tegen over de Russen te behalen is lykt dit land weinig geneigd Israël tot verre gaande concessies aan te zetten. De woorden van president Nixon kort na het lanceren van het Amerikaanse vredesplan over de agressieve Ara bieren mogen hiervoor als maatge vend worden beschouwd. Het beeld dat by alle sombere ont wikkelingen na een kleine kans op vrede in het Midden-Oosten over blijft is zo mogelijk nog somberder. De dagelykse gevechten langs de scheidslijnen kunnen nauwelijks ver der in omvang toenemen. Toch is het huidige stadium van de strijd weinig geschikt voor het handhaven van ge vechten op beperkte schaal. Berich ten over bombardementen op steden als Tel Aviv, Jeruzalem, Damascus, Amman en Cairo kunnen misschien nog worden toegevoegd aan die over de strijd langs de grenzen. Voordat het stadium van een oorlog is bereikt kunnen wellicht ook nog Amerikaan- legen de commando's tot se en Russische militairen zich direct WASHINGTON, SAIGON (AP. Reuter, DPA) Twee leden van het Amerikaanse huis van Afge vaardigden hebben vorige week bij een bezoek aan het Zuidviet- namese gevangeneneiland Con Son met eigen ogen gezien, dat daar 172 „tijgerkooien" zijn, waarin ongeveer vijfhonderd ge vangenen zijn opgeborgen. Dit is gisteren onthuld door Don Luce, secretaris voor Vietnam (protes tantse) Wereldraad van Kerken in Genève, die de Democratische Congresleden Hawkins en Ander son had vergezeld tijdens een be zoek aan Con Son. Volgens Luce stommen de ..tijger kooien" nog uit 1860, de periode van Franse koloniale overheersing. Ze bevinden zich op enige afstand van de eigenlijke gevangenis, die plaats biedt aan tienduizend personen. Sommige gevangenen in de kooien, bijna drie meter lang en nauwelijks anderhalve meter breed, konden door gebrek aan plaats alleen maar staan, er waren mensen, die er al jaren za ten en de stank was verschrikkelijk. De slachtoffers leden honger en dorst en vertoonden tekenen van mishandeling. Zieken kregen geen medicijnen, waardoor het sterftecij fer schrikwekkend hoog is. Volgens Luce wezen de gevangenen, van wie er drie tot vijf in een kooi zaten, naar hun open mond, wreven over hun maag en wezen naar merkteke nen op hun lichaam, kennelijk af komstig van martelingen. Op de kooien waren looppaden aangelegd en de bezoekers keken van bovenaf op de gevangenen neer. Con Son. vroeger bekend onder de naam Poulo Condore. ligt 225 km ten zuidoosten van Saigon in de Zuidchinese Zee en is het belang rijkste gevangenenkamp voor poli tieke delinquenten. Het congreslid Hawkens noemde in Washington de toestand in Con Son ..kenmerkend voor de wijze waarop het bewind in Saigon de burgers on derdrukt die vrede willen". Zijn col lega Anderson was het daar niet mee eens, maar zei wel: „Als deze men sen geen communisten waren toen zy de gevangenis ingingen, dan zijn zij het zeker als zy eruit komen na de behandeling die zy in Con Son hebben gekregen. Anderson leverde voorts scherpe kritiek op functio narissen van de Amerikaanse hulp organisatie AID, die de Zuidvietna- mese regering op het gebied van het gevangeniswezen van advies dienen. De Amerikaanse ambassadeur in Saigon, Ellsworth Bunker, stelt vol gens een mededeling van de ambas sade een onderzoek in naar de ont- kaanse adviseurs voor gevangenisza ken in Zuid-Vietnam hadden, aldus de Amerikaanse ambassade, met de Zuidvietnamese autoriteiten al eer der over Con Son gesproken, wat tot enige verbetering had geleid. Meer kon er niet aan gedaan wor den. De Zuidvietnamese commandant had het bestaan van de kooien te gengesproken totdat de twee con gresleden, Hawkins en Anderson, als mede een assistent van de commis sie, Harkin, by toeval de weg erheen vonden. De overige tien leden van de Congrescommissie hebben Con Son niet bezocht. In het officiële rapport van de commissie wordt Con Son slechts terloops vermeld. De tien wilden de gruwelyke toestand op het eiland liever helemaal niet bekend-1 maken, aanvoerend dat de pers de zaak maar zou overdryven en dat Noord-Vietnam misschien «Taak zou nemen op Amerikaanse krijgsgevan genen. De assistent Harkin heeft inmid dels zyn betaalde functie by de Congrescommissie opgegeven als protest tegen de houding van de meerderheid van de leden. Volgens Harkin heeft de commissie in Zuid- Vietnam maar een vluchtig onder zoek ingesteld en is zy bovendien nog om de tuin geleid. Leden van de commissie hebben druk op my uitgeoefend de zaak te verzwygen, aldus Harkin. en ge vraagd de foto's te vernietigen die ik op Con Son heb gemaakt. Harkin hield dadelyk na terugkeer in de VS een persconferentie, waarop hy een en ander bekendmaakte. Thomas Harkin, assistent van de Amerikaanse Congrescommis sie die een bezoek aan Zuid-Viet nam heeft gebracht, heeft op een persconferentie in Washington medegedeeld, dat hij zijn functie heeft opgegeven, omdat de com missie geen open kaart wilde spe len inzake de „zaak van de tijger kooien" op het Zuidvietnamese eiland Con Son. Op de foto: Har kin tijdens zijn uiteenzetting. CANTERBURG 'Reuter» Twee protestanten zyn gisteren gearres teerd wegens het verstoren van de eerste rk. mis op het terrein van de historische kathedraal van Can terbury sinds de reformatie. De twee, die ongezien de politiebewaking wa ren gepasseerd renden naar een bui tenaltaar. waar r.k. bisschoppen een mis celebreerden. Een van hen greep een miskelk van het altaar en wierp die in de lucht op het moment dat een bisschop de communiewyn zou zegenen. De militante Ierse protestan tenleider ds. Paisley heeft zich van dit incident gedistancieerd. Hy leid de wel by de ingang van de kathe- j draal een protestbetoging. WASHINGTON 'AP» Het Ame- j rikaans Voorlichtingsbureau (USIA) heeft een kleurenfilmpje van een kwartier vervaardigd om de wereld bekend te maken met vice-president Spiro Agnew In de film niet be stemd voor binnenlands gebruik wordt Agnew uitgebeeld als een krachtig voorstander van geiyke burgerrechten en verbetering van het Amerikaanse onderwys. Het gesproken commentaar in de film wordt verzorgd door de acteur John Wayne. Gratis, omdat hy een bewonderaar van de vice- president is. Volgens het commentaar „streed Agnew voor een reeks wetten tegen rassendiscriminatie", nadat hy in 1966 in de verkiezingsstryd voor het gouverneurschap van Maryland zyn segregationistische tegenstander had verslagen. Voorts bevat de film een aantal favoriete uitspraken van Agnew zo als zyn kritiek op een bepaald soort „studenten „Een steriele troep on beschaamde snobs, die zichzelf intel lectueel noemen" en op sommige nieuwsmedia: „De tyd voor naief vertrouwen in de neutraliteit van de nieuwsmedia is voorby. Wilhelm Ditz en de twee jaar Jon gere tandtechnicus Gernot Wenzel, wilde verbreken. In de loop van de zitting las de president van het gerechtshof, Tholl, twee brieven voor die Fuchs in de cel aan zyn twee kameraden had ge schreven. In een commentaar op deze brieven verklaarde Fuchs dat hij niet over de daad had willen spreken die hun ten laste is gelegd, maar slechts over de bedoeling daarvan. Tegen over de politie heeft hy echter eer der in een verhoor gezegd: „Wy la gen op de waarnemingsheuvel, toen Ditz tegen my zei: „Ik hoor je hart kloppen. Gaan wy vandaag serieus het plan ten uitvoer brengen?". Daar- op zou Fuchs geantwoord hebben: „Ik wil niet langer achteraf verwy- ten horen dat wy opnieuw onverrich- terzake zyn teruggekeerd". ANOEGOE 'AP» Het bestuur van de oosteUjk-centrale staat van Nigerië (het voormalige Biafra) heeft een grootscheeps landbouwpro gramma ingeluid waarvan de direc teur beweert, dat het „binnen een Jaar een absoluut einde zal ma ken" aan de algemene ondervoeding in dat gebied. Het hele plan zal vier Jaren eisen en er zal een bedrag van 70 miljoen gulden aan worden be steed. Men gaat zich voornameiyk toeleggen op de vergroting van de oogst aan Cassave, mais en ryst en het opvoeren van de pluimveeteelt en de vissery. Tegen het eind van dit Jaar hoopt de oosteiyk-centrale staat 25.000 ton palmolie, 75.000 t. palmpitten en 500 ton cacao uit te gaan voeren, hetgeen een bedrag geiyk aan 25 miljoen gul den zal opbrengen aan vreemde va luta, die men hard nodig heeft. Maar er zal nog hulp nodig zyn tot de hullingen over Con Son. De Amen- oogst van september binnen is. BOEKAREST f Reuter) De Sow jet-Unie en Roemenië hebben gis teren in Boekarest een nieuw vriend- schaps- en bystandsverdrag voor 20 jaar gesloten. Het oude was in 1968 verstreken en toen automa tisch verlengd. De hernieuwing liet lang op zich wachten door de koe le verstandhouding tussen de twee landen als gevolg van de onafhan- kelyke koers van Roemenië en de felle veroordeling door dat land van de inval der Warschaupact-troe- pen in Tsjecho-Slowakye. Het nieu we verdrag werd ondertekend door de Sowjetrussische premier Kosygin en zyn Roemeense collega Maurer. De Russische delegatie zou oorspron- kelyk worden geleid dor partyleider Brezjnew, maar de»e was volgens een officiële bekendmaking wegens ziekte verhinderd. Westerse diploma ten in Moskou hebben echter ver teld, dat ze Brezjew maandagavond in Moskou by een voetbalwedstryd hebben gezien. Uit een samenvatting van de tekst biykt dat de Sowjet-Unie en Roe menië zich hebben verbonden tot, nauwere samenwerking op basis van eerbiediging van de nationale onaf- hankeiykheid en niet-inmenging in eikaars binnenlandse aangelegenhe den. PHNOM PENH (AP) —De troe pen van Noord-Vietnam en de Viet- co ng hebben zich teruggetrokken uit de wereldberoemde ruines van Ang kor Wat. aldus is gisteren uit be trouwbare bron vernomen. Dit be richt heeft de vrees doen afnemen dat de tempels Cambodja's meest geheiligde band met het verleden en een van de belangrijkste bronnen van buitenlandse valuta door de toe ristische waarde schade zouden oplopen in de oorlog. Angkor ligt ongeveer 250 km ten noordwesten van Phnom Penh. De tempels zou den door de bezetting van de com munisten geen schade hebben opge lopen. aldus hebben Cambodjaanse patrouilles gemeld. LISSABON «AFP» „Alles is op gehelderd. De betrekkingen tussen Portugal en het Vaticaan kunnen blyven zoals zy waren", heeft pre mier Marcello Caetano van Portugal gisteren meegedeeld. De gegevens die het Vaticaanse staatssecretariaat had verstrekt over de audiëntie die de Paus enkele dagen geleden heeft toegestaan aan drie nationalistische leiders uit de Portugese overzeese gebieden, waren bevredigend bevon den. Gebleken is, aldus de premier, dat wat de Paus tot hen gezegd heeft geen politieke betekenis had. De Portugese premier begon zyn mededeling met de opmerking dat hy eerst van plan was geweest een lange en ernstige verklaring af te leggen, doch dat deze door de ge beurtenissen was achterhaald en nu zeer kort zou zyn. „Het land was diep geschokt door het nieuws, dat in schandaalvorm door de pers over de gehele wereld was verspreid en waarin werd gezegd dat de Paus een acht minuten durende audiëntie had toegestaan aan drie leiders van het terrorisme, dat het leven in onze overzeese provincies Portugees Gui nee. Angola en Mozambique ver stoort", aldus de premier. Caetano zei dat de opstandelingenleiders die aan de audiëntie deelnamen zich hadden gehaast voordeel uit het gebeuren te trekken en de audiëntie te doen voorkomen als een pauseiyke goed keuring van hun rebellie. Caetano oefende overigens kritiek op het feit dat het Vaticaan zeer traag had gereageerd. De uitleg was gekomen vlak voordat hy de aange kondigde toespraak zou houden. De Paus heeft gezegd, aldus de Portu gese premier, „dat hy de leiders van de terroristen niet als zodanig heeft gezegend. Hy heeft hun gewapende rebellie niet geprezen of goedgekeurd. Er is geen beledigend woord aan het adre6 van Portugal gesproken, noch een oordeel geveld over zyn politiek". De opstandelingenleiders hebben het incident „met duivelse valsheid uit gebuit". aldus Caetano. Aziaten ontdekten Amerika Vol gens twee Sowjetrussische oriënta listen hebben reizigers uit Azië Ame rika eeuwen voor Columbus ontdekt: 1500 jaar vóór Christus, om exact te zyn Tass bericht dat de geleerden Lew Goemilex en Bronislaw Koez- netsow tot deze conclusie zyn geko men op grond van „de oudste kaar ten van de wereld in oude Tibetaan se boeken", Veroordelingen in Spanje Een Spaanse militaire rechtbank heeft gisteren twee priesters en twee stu denten tot in totaal 56 jaar gevan genisstraf veroordeeld. De tegen hen ingebrachte beschuldigingen varieer den van het verbergen van terroris ten tot gewapende roofovervallen. Da twee priesters, beiden uit Basken land, kregen elk drie jaar, de stu denten resp 30 en 20 jaar. Proces in Athene De aanklager in een proces voor een militaire rechtbank in Athene tegen elf per sonen. die worden beschuldigd van het lidmaatschap van de verboden Griekse communistische partij (KKE), heeft gisteren tegen de be klaagden gevangenisstraffen varië rend van levenslang tot vier jaar ge- eist. Hy noemde de beklaagden, on der wie drie vrouwen, „betaalde huurlingen" van het internationale communisme die in opdracht van de party in Griekenland de regering omver wilden werpen en een ge vaar vormden voor de samenleving. ADVERTENTIE Let op de leetrw op bet pakje. Dan pas bent zeker Tan eebte CeyloQ tbee - de fijnste thee ter wereld.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 11