Nu zijn er één miljoen Nederlanders die contant betalen met groene Betaalcheques. Boerenleenb; Nu verkrijgbaar bij PRUIKEL A. een monteu B. leerling me. DUIN STRAND In het Langeveld Noordwijf I i Goed nieuws: De 1055 en 1250 kg typen uit de Bedford Bestel Brigude nu direct leverbaar. a Eén miljoen Betaalpassen...en ruim twee jaar geleden was er nog geen één. LEERLING KAPSTERS De groene Betaalcheque, het moderne betaalmiddel van de gezamenlijke Nederlandse banken.U kunt zó bij elke bank binnenstappen voor inlichtingen.U bent niet de eerste. PRUIKENBOETIEK PATc Blom's Automobielbedrijf fe Leiden Rijnsburg GEVRAAGD SALON Jacques van Bellen Langevoort 39 - Oegstgeestj Telefoon 51037, na 6 uur 54170 Gem. Zoeterwoude De burgemeester der gemeen te Zoeterwoude maakt Inge volge artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van maandag 6 juli 1970 geduren de een maand voor een ieder ter gemeentesecretarie ter in zage ligt het ontwerp-bestem mingsplan „Barrepolder", met bijbehorende voorschriften en toelichting. Het plan omvat het gebied, dat wordt omsloten door de rijksweg 11, de grens met de gemeente Hazerswoude. de spoorlijn LeidenUtrecht en de Ommedijkseweg. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schrif telijk bezwaren tegen het ont werp indienen bij de gemeen teraad. Zoeterwoude, 26 juni 1970. De burgemeester voor noemd, J. J. BOSMAN. loco-burgemeester. Eén van de miljoen: hij werkt bij een transportbedrijf.Opende onlangs een rekening bij een bank waarop hij nu zijn salaris ontvangt. Van die bank kreeg hij toen een Betaalpas en groene Betaalcheques om overal gemakkelijk te kunnen betalen. Met die Betaalcheques kan hij zelfs bij vrijwel alle banken in Europa contant geld opnemen. Eén van de miljoen: een huisvrouw. Zoals duizenden andere huisvrouwen maakt ze gebruik van de groene Betaalcheques. Ze doet immers regelmatig inkopen voor de huishouding, winkelt, betaalt er haar kapper mee, enz. Dank zij die Betaalcheques kan zij altijd betalen. Ook als ze geen geld in huis heeft - en dat is nog veilig ook. Eén van de miljoen: zakenman. Hij neemt geregeld Betaalcheques in ontvangst van klanten. Want hij weet dat hij groene Betaalcheques veilig kan accepteren, omdat de banken de uitbetaling tot f 100,- per Betaalcheque garanderen. Bovendien heeft hij nu minder contant geld in huis. En natuurlijk maakt hij ook zelf gebruik van Betaalcheques. Elke maand worden er al miljoenen groene Betaalcheques gebruikt. Het ligt voor de hand: want de groene Betaalcheque is gemakkelijk en veilig. Wat ls er met het weer nou aan de hand. Gaat u in de regen kamperen? Of komt u by ons binnen logeren. U hoeft niets te sjouwen. Ook geen tenten op te bouwen. Mocht het dan eens regenen gaan. Wel dan maken wij de kachel aan. Dat is toch even voor elkaar. De bedden, de keukens zyn kant en klaar. Slaapkamers voor grote en kleine gezinnen. U bent dan met de regen binnen. 025332473 even bellen. Dan kan ik u nog meer vertellen. Neem nou de vlucht. U vindt hier rust en frisse lucht. Onweer, wind of regen zal ons niet deren. Wij gaan bij Moeder Koomen logeren. j bank voitricdcrea Uw salaris op een gezinsrekening vergoeding van V/2 Alle bankzaken. Deviezen. Verzekeringen. Voor verdere inlichtingen kunt U zich w onze kantoren aan: LEIDEN. Wagnerplein 19, telefoon 42278. LEIDERDORP, Laan van Ouderzorg telefoon 017 VOORSCHOTEN, Bachlaan 2 - tel. 01 i< ln onze moderne garage te Leiden. Rijnsburg wy voor het onderhoud van het wagenpark Ervaring in dieselmotoren strekt tot a Men moet genegen zyn deze werkza 's avonds - waarvoor onregelma wordt betaald - te verrichten. De nieuwe C.A.O. waarborgt een goed waarderingspremie en uitstekende soci gen. Werkkleding wordt verstrekt. Personeelsleden - en hun gezin - hebb op het gehele lijnennet. Sollicitaties aan: Afdeling Personeelszaken Hoofdkantoor N.Z.H.I LEIDSEVAART 396, HAARLEM. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Mi de speciaalzaak waar het kapsel op natu verwerkt wordt in overeenstemming mei KORTE SYNTHETISCHE PRUIKJES, v.a a Haarlemmerstraat 19 Eon paar maanden geleden werd de Bedford Bestel Brigade In Nederland geïntroduceerd. De revolutionaire se rie bestelwagens In de 800-2000 kg klasse met z'n grotere laadcapaclteit, krachtiger motoren, hogere bedrijfs zekerheid. En tja, er kwam zóveel vraag naar de Bedford Bestel Brigade dat wij in de afgelopen maanden helaas een aantal van onze cliënten om geduld moesten verzoeken. Maar- goed nieuws! - vanaf nu zijn de 1055 en 1250 kg typen uit de Bedford Bestel Brigade uit voorraad leverbaar! Is zulk goed nieuws niet een aanlei ding om eens met ons te komen pra ten? Zijlsingel 36 Tel. 24777 Hofstraat 17 Tel. 13341 j*h' N 0:

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 20