Chevron benzine met F-310 in plaats van onvolledig verbrande benzine en daardoor vuile uitlaatgassen, nu méér kilometers, extra kracht en schonere lucht. méér kilometers, extra kracht, schonere lucht De Chevron laboratoria in de Verenigde Staten, ontwikkelden' een nieuwe benzine met revolutionaire eigenschappen-Nu in Nederland verkrijgbaar. Voor gebruik van Chevron met F-3IO Na gebruik van Chevron met F~3I0 Nieuwe??310 in alle Chevron benzines Dezelfde auto, maar nu na 6 maal een volle tank- Chevron met F-310 verreden te hebben. De ballon blijft helder en doorschijnend. Overtuigend bewijs, dat Chevron met F-310 de onverbrande benzine in vuile uitlaatgassen omzet in: méér kilometers, extra kracht - en schonere lucht voor ons allemaal! Bij elke Chevron- pomp ligt een F-310 boekje voor u gereed, dat alle- informatie geeft over dit revolutionaire nieuwe produkt Deze auto was normaal in gebruik toen hij, wegens een sterk vervuilde motor, werd uitgekozen om het ver schil van benzine met F-310 en benzine zónder F-310 te demonstreren. Een doorschijnende ballon werd aan het uiteinde van de uitlaat bevestigd, terwijl de motor draaide op benzine zonder F-310. Onmiddellijk vulde de ballon zich met vuile uitlaatgassen. Het eindresul taat ziet u boven. Hoe werkt Chevron benzine met F-310*? In elke automotor vormt zich in de loop der tijd aanslag. Deze aanslag heeft tot gevolg dat het benzine-lucht- mengsel naar verhouding te veel benzine bevat. Benzine die onverbrand via de uitlaat in de lucht geblazen wordt en waardoor vanzelfsprekend de motor minder zuinig gaat lopen. Om van de onnodige luchtverontreiniging nog maar niet te spreken. Naarmate de vervuiling van de motor toeneemt, worden steeds meer vuile stoffen via de uitlaat naar buiten geblazen. In de lucht dus, die wij allen inademen. Smerige, zwarte rook is een duidelijke aanwijzing voor de schadelijke toestand van de motor. Overigens, zijn de schadelijke bestand delen van de uitlaatgassen meestal niet zichtbaar. Uitgebreide proeven met een grote verscheidenheid van Europese wagens met vervuilde motoren, toonden aan, dat 6 keer een volle tank Chevron met F-310 al voldoende is om de onverbrande koolwaterstoffen drastisch te redu ceren. Bovendien werd een duidelijke vermindering geconstateerd van het kool- monoxydegehalte in de uitlaatgassen en vuilaanslag in de carburateur. Dit betekent 'n economischer gebruik van uw benzine - méér kilometers, extra kracht, schonere lucht. Chevron benzine met de nieuwe F-310 toevoeging maakt vuile carbura teurs, inlaatkleppen, positieve carter ventilatiesystemen (P.C.V.) weer brand schoon en bestrijdt afdoende de aanslagvorming op zuigerveren, kleppendek sels en oliefilters. In nieuwe auto's houdt Chevron benzine met F-310 de motor schoon. Hierdoor worden kracht en prestatie gehandhaafd en blijven de uitlaatgassen praktisch op het niveau van een nieuwe wagen. F-310 is aan alle Chevron benzines toegevoegd, zowel in super als in normaal. En het kost geen cent meer! Integendeel, het is goedkoper, want voor hetzelfde geld krijgt de motor gaandeweg een gratis schoonmaakbeurt, waardoor hij doelmatiger zal functione- CnGV/TOn ren. Met méér kilometers per liter en extra kracht, profite ren wij bovendien nog mee van de schonere, zuivere lucht. F-310 Handelsmerk VOOI FolybUlCCü amina henzinetaewaegirtg. CHEVRON PETROLEUM Mil. 04EütaLAND.> M.V.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 18