De Zomerbontverkoop van de 2e eeuw Bijenkorf misschien inditvak... na Je hebt geen verkoop-ervaring, maar je gaat graag met mensen om? Dan kun je bij de Hema toch als verkoopster beginnen. 00 Hoofdstuk 1: de nieuwe midi-jassen. (Zie in de Bijenkorf ook de Andere Hoofdstukken met hun Spectaculaire Besparingen.) N.V.Optische Industrie De Oude Delft HF draaiers frezers (op I's-niveau) (fijn) bankwerkers instrumentmakers Hi (electro) monteurs HEMA f H SERVICE; ais u wtit 3 Dingo (australische wolf) in beige, bruin gevlekt. 4 Geschoren mouton met garnering van mongoline - twee tinten bruin. 5 Panter pattes met garnering van zwart, langharig singe. 6 Geschoren lapin met capuchon en brandebourg-sluiting. SHOW; morgen vanaf 10.30 uur (en ook zaterdag de 20ste) laten mannequins u onze bontcollectie zien in de Bontafdeling op de le etage èn in het restaurant op de 3e. Rob van der Bas bespeelt er de draailier bij. Kosteloos kijken en luisteren. Den Haag. °lo "De Oude Delft" is een onderneming," die nationaal en internationaal een vooraanstaande plaats inneemt in de produktie van hooggespecialiseerde fijnmechanische op- EE=EE tische instrumenten. Bij de gestadige toename van het aantal opdrachten is een verdere uitbreiding van het personeelsbestand nood- zakelijk. Wij zoeken derhalve: 1 Voor de fabricage en bewerking van onderdelen voor precisie apparatuur: Voor de bewerkingen in onze afdeling Proeffabricage: (bemetel/leidse instrumentmakers-school) EEEEEE Voor de precisie montage van het electronische ge- deelte van instrumenten (vev/zwakstroom en/of elektronika) - Grote verscheidenheid in de te leveren produkton sluit oninteressante massafabricage uit. Indien Üw belangstelling uitgaat naar en U ervaring hebt in genoemde werkzaamheden, nodigen wij U uit Uw soi- licitatiebr.ef te zenden aan onderstaand adres. Ontbreekt U de specifieke ervaring, maar heeft U een - opleiding op de gestelde niveaus en wilt U een van de vakrichtingen als Uw toekomstige beroep zien, dan kunt U zich in onze onderneming de ontbrekende kornis en er- varing eigen maken. Voor alle informaties kunt u zich wenden tot de atdatinf Personeelszaken, Postbus 72, Delft onder vermelding var - de letter F. N.V. OPTISCHE INDUSTRIE CE OUDE DELFT', VAN MIEREVEKTLAAN 9, DCLF1 Ben je 15 jaar of ouder en lijkt het je wel wat om verkoopster te worden? Om met mensen om te gaan en hun raad te kunnen geven bij het kopen? Ms je genoeg geïnteres seerd bent in onze klanten, om ze ook werkelijk prettig te kunnen helpen, zien wij al een redelijk goede verkoopster in je. Dan krijg je die ervaring wel als je bij ons werkt ondersteund door een goede opleiding. Daar verdien je een uitstekend salaris mee. En je krijgt een extra provisie. In de zomer heb "je 3 weken vakantie en in de winter oog eens 1 week (in verband met gewerkte Zaterdag middagen). Je werkt 5 dagen per week en om de week heb je een lang weekend. (Behalve enkele korte, drukkp periodes.) Voel je er iets voor? Maak dan even een afspraak met onze bedrijfsleider. Hij vertelt je er graag meer over. Je kunt hem dagelijks tussen 9.00 en 18.00 uur bereiken. Met gemaakte vakantie-afsoraken houden wij rekening. Hema i Haarlemmerstraat L Leiden. bewaren we uw bontjas tot de herfst in de bontkluis; betaalt a nu 1/3, de rest als u de jas gaat dragen; ■k gebruikt u de Kredietservice of betaling-in-drieën! 1 Streelzacht mol, afgezet met chinchilla-lapin. Met capuchon! Maten 38 t/m 42. Straks 1675.-, zomerprijs 1495.- 2 India-geit - sluik, langharig, lichtbruin. Leren ceintuur. Maten 36 t/m 40. Straks 1350.-, zomerprijs 1195.- Met leer gepaspeid. Maten 38 t/m 42. Straks 1225.-, zomerprijs 1095.- Maten 36 t/m 42. Straks 995.-, zomerprijs 895.- Brede riem erbij. Maten 38 t/m 42. Straks 2450.-, zomerprijs 2195.- Maten 36 t/m 42. Straks 725.-, zomerprijs 650.- 25.- TOT 35.- in dit vak, in deze prijsklasse is een enorm keuze brillen. Waarschijnlijk ook wel ee voor u. Een bril uit dit vak zou bijvoorbeel gaan kosten: vlot, rank damesmontuur 27.- ziekenforidsprijs 21.60 modern heren montuur, dubbele neusbrug 29.7 ziekenfondsprijs 23.8 Vanzelfsprekend hebben we ook goedko pere en duurdere brillen. Allemaal geranj schikt naar prijs. Vakken met brillen to 26.-; van 25.- tot 35.-; van 35.- tot 45.- 9 45.- en hoger. Op alle bi] ons gekochte brillen (behalve zonnebritb een jaar lang GÊÊk KOSTEN bij breuk, verlies of diefstal. Itwriemmerstrsat a - Leiden - Telefoon 01710 4011

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 6