de 2e eeuw Bijenkorf Zelfs vaders met 24 kinderen kunnen zondag 21 juni opgewekt tegemoet zien. OOSTHOEK BETON KOM KIJKEN! i. bekwame timmerlieden b. sierbetonwerkers c. betonwerkers d. onderhoudsmonteurs e. vorkheftruckchauffeurs f. ijzervlechters g. ongeschoolde krachten MEISJE tandarts-assistente ;en gediplomeerd iekenverzorgster Kom snel eens een kijkje nemen in de modelwoning van het attraktieve huis dat nu in Alphen axL Rijn wordt gebouwd. U bent welkom iedere zaterdag van 1 tot 4 uur. Lucifers - een klein cadeautje, maar erg leuk, want in elk pak zitten 10 doosjes met allemaal verschillende 50 jaar oude labels. 2.50 en 2.75 Afd.Hui8boud Space-form, een futuristische lamp van wit papier. Om zelf te maken. Vier maten vanaf 5.95 Afd. Cadorama Autoklokje (met 8ekondewijzer!), matzwart, op magnetische voet (maar ook zelfklevend te bevestigen). 39.95 Afd. Autoshop Internationale after shaves: Nine Flags - elke geur herinnert aan een land. Bijv. HongKong, Ierland, Zweden! Per fles /ft 14.95 sets van 2 v. 28.25 Afd. Parfumerie Intelligentietest voor vader: leg de genummerde blokjes zó dat horizontaal èn verticaal de telling steeds 34 is. 'Challenging34' heet het. 7.95 Boet IQ Deze T-shirts zijn er in rose, paars, groen en beige. 19.95 Number One l De Eensindeeeuwsherry: speciaal voor de Bijenkorf gemaakt in Jerez, met 100-jarige sherry. Fino, Amontillado, L Oloroso of Cream, 12.75 Afd. Wijnen Hij wil best een tas als het suède met franje is. Olijf, cognac en bruin. 34.95 Afd. Lederwaren Oneindig stapelbare asbakken, ferm formaat, van kunststof. Zwart, oranje, licht- en donker - violet. Per stuk 9.95 Afd. Men's Gifts Grote schobberdebonktas van canvas om alles iD mee te nemen. Zwart, oranje of naturel 14.95 Afd Reis Eerlijk wijnrek, blank hout. Handige vaders zetten het zelf in elkaar. Voor 12 flessen. 19.95 De Eerlijke Keuken Alleen als vader een echte wijnkenner is. mises du chateau op magnum. 1962 Chateau La Tour Figeac St. Emilion, 1966 Ch&teau Cadet Piola St. Emilion, 1966 Chateau Cos I abory St.Estèphe 29,50 Afd. Wijnen Riem met haaksluiting. Dik leer, bruin of zwart, sluiting goud, zilver of brons. 19.95 Number One Echte jeu de boules, met 1,2 of 4 paar stalen ballen - voor 1,2 of 4 personen - in mooie draagtas. Van 12.95 tot 59.- Afd. Speelgoed Zeven niet-zo-algemene gourmet soepen van Frank Cooper. Bijvoorbeeld: oestersoep met Guinnes bier! Per blik 1.95 Afd. Levensmiddelen Gerookte vis is het lekkerste als het warm uit de eigen. Zweedse rookdoos komt. Speciaal zaagsel rookt reukloos als de spiritus- pit eronder komt Mooi ding. 59.- De Eerlijke Keuken Mokken in van die nieuwe zwart wit dessins - zes verschillende, samen in een doos of elk apart, 2.95 Afd. Glas/Porselein Voor kokende vaders die het heel serieus aanpakken: het schort van de 'patron', blauw met witte strepen. 9.95 De Eerlijke Keuken Schroevedraaiers voor het fijne werk tot zelfs horloges toe.... Sets van 6 in transparante doos 5.95 Afd. Gereedschap Zenuwslinger: één zetje en hij schokt van magneet naar magneet in willekeurige patronen. Om lang naar te kijken 4.95 De sauna-handdoek: van verdraaid hard linnen, circulatie- bevorderend. 60 x 120 cm, naturelkleur. 17.95 Afd. Witgoed Complete tuinsproeiset van lichtgewicht, nooit-roestend superplastic. Met moderne snelkoppelingen. Voor elke kraan, 6-delig 19.95 Afd. Tuin gereedschap Hoogst ongewone pruimen: eerst gedroogd, dan geweekt in 8 jaar oude Istra Slivovitz! Voor aperitief, of met onze crème fraiche - als dessert. Per pot van 250 cc. 9.95 Afd. Levensmiddelen vraagt voor de betonfabrieken te Zoeter- woade en Alphen aan den Rijn: afdeling kolken etc. voor ruim- en laad werkzaamheden. ZtJ die een hoog loon willen verdienen kunnen zich degelijks persoonlijk of telefonisch tot onze afdeling personeelszaken wenden. Telefoon 0171043545. i» Avonds na 6 uur 01710-42363. Wtl VRAGEN PER 1 1ULI voor de administratie en correctie. Vereisten: Mulo-diploma en goede kennis van ds Nederlandse taal. Zij die examen MAVO doen kunnen nu reeds solliciteren. Met vakantie-efepraken zal rekening worden gehouden. Gaarne contact opnamen met DRUKKERIJ IMPERATOR N.V. - Haven 14 - LISSE telefoon 02530—3745. GEROUTINEERDE EJAARDENCENTRUM „HUIZE ROOMBURGH" aanstraat 151 Leiden vraagt VOOR HELE OF HALVE DAGEN. Sollicitaties bij voorkeur schriftelijk aan boven genoemd adres. Telefonische inlichtingen tel nr. 40346, toestel 6 (mejuffrouw Groot Koer kamp). GEVRAAGD Voor hele of halve dagen. Prettige werkkring. Brieven onder no. 41282 bureau van dit blad. Ga zelf eens kijken In de modelwoning aan de Sterrenlaan hoeveel wooncom fort dit huis wei heeft. En hoeveel ruim te. Dat blijkt uit de grote woonkamer, de praktische keuken, vier flinke slaap kamers, een badkamer roet 2e toilet, veel kasten. Metuurkjk Is dit huis voor zien van centrale verwarming en hoeft In de achtertuin een berging of garage. Alphen mfd Rijn is wat noemt een echte "buiten" plaats. Volop frisse lucht en ntente. Centraal gelegen, met uitstekende verbindingen naar Lekten, Utrecht, Gouda en Rotterdam. Een plaats waar het niet ontbreekt aan goede uctouten en een groot wtokef- De kosten; vanaf f 57.000,- find, de thans geldende B.T.W.). Geen notaris- en roakelaarskostea. Dank zij de gunstige hypotheekmoge lijkheden, kunt u ai met f 7.500,- eigen geld en ƒ425,- per maand eigenaar worden van dit prachtige huis. Geen tijd voor m modelwoning? Kom dan even langs bij om kantoor in Zoetermeer, of bel op. Voor uitge breide informatie bent u er dagelijks welkom van 8.15 tot 16.45 uur. Zater dags van 9 tot 12 uur. Oriënteer a alvast Zend de bon in en a ontvangt een dokuraentatiemap met aBe ge- LD B7/29 BON Naam Zend mij vrijblijvend uw mjir Alnh. stel prijs op persoooHjk deskundig acMee. Goed onder dak? N.V. Koninklijke Nederlandsche Grofsmederij vraagt voor de Gieterij; ovenisten In de Gieterij is plaats voor ove nisten of voor hen die in de prak tijk voor dit beroep willen worden opgeleid. Zij zorgen voor het bedrijfsklaar maken van gletovens en gietpannen. Hoofdzakelijk om vat dit het repareren van de vuur vaste wanden. Zij werken in ploe gendienst. Sollicitaties - schriftelijk of mondeling - te richten aan de afdeling Personeelszaken. N.V. Koninklijke Nederlandsche Grofsmederij Zuidsingel 66 Leiden telefoon (01710) 26341* De K N G is een grote en veelzijdige onderneming. Met een groeiende orderportefeuille, een modern beleid en uitstekende perspectieven voor haar medewerkers. Er worden nieuwe produktiemethoden gezocht en toegepast, en er is een veelzijdig produktieprogramma. Dat is voor ledereen die daaraan wil meewerken een Ijzersterke zekerheid.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 22