HUISVESTING 1970 kortweg H 1070 AgioTip... een smaak als een vervreemd verlangen. Postadres: Adr. J. van der Poel, Weidelaan 2, Zoeterwoude Dorp. Kantooradres: Binnenkort een der boven genoemde panden. Thans nog: Hotel Parkzicht, Plantsoen 43, Leiden. Tot nader bericht wordt alleen voor Zoeterwoudse woningzoekenden Iedere huisvrouw „W I N K E Bijna sigaar, bijna sigaret, helemaal anders. Geboren uit de nood der tijden n.l. uit de vraag van jongelui, of ik als gemeenteraadslid niet aan woonruimte in de voordelige sector kan helpen verzorgt onze zaak sinds 6 weken huisvesting, vooral van jongelui met trouw plannen. In de korte tijd, dat de zaak bestaat, werden al enkele jonge stellen van woonruimte voorzien. Binnenkort wordt het kantoor van de zaak gevestigd in ZOETERWOUDE H.R., en wel in pand Hoge Rijndijk 287 (reeds aangekocht) of in pand Bern- hardstraat 9 (in koop) of in het voormalige rectorshuis van de Goede Herder (in koop) of in pand Rhijnvreugd 10 (in koop). De manager (bovengenoemd) dan wel zijn secretaresse kunt u spreken of telefoneren. Maandag t.m. vrijdag 8.3010 uur, 1920 uur. TELEFOON thans nog 01710—25857. gewerkt, aangezien we overstelpt worden met schriftelijke, mondelinge en telefonische aanvragen van alle kanten. De verzoeken uit de omliggende plaatsen hopen we echter binnen afzienbare tijd ook te kunnen afhan delen (de schriftelijke aanvragen waren veelal onder brieven bij de 3 Leidse dagbladen. degelijks in het LEIDSCH DAGBLAD, de grootste krant vooijjj en omgeving. Profiteer hiervan Jm i advwfonitfie komt tti ruim 32.000 abonneegezinnen. '5UI fkJt' Voelen dat u anders kunt en wilt, maar niet weten hoe. Verlangen naar het risiko, maar niet met zekerheid durven breken. U steekt maar weer een STOP! Zet nu uw eerste stap naar het nieuwe. Breek met uw rooksieur; steek een Agio Tip op. Er zijn er drie, en elk heeft zijn eigen avontuur. En, ze kosten allemaal 1,40 per doosje (10 stuks). Agio Rood - licht, kruidig, zonder inhaleren al lekker genoeg. Agio blauw - met in het mondstuk een zwarte filter, laat alleen door wat lekker is. Agio groen - met een vermoeden van menthol. AGIO

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 16