Stap in de Laurens bus Pak de bus naar Laurens DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN mannen èn vrouwen Haal vlug uw bestelkaart veer uw gratis vakantie-attentie ep een Shell-Station Ruimte' avontuur Doe als zij: - «•-"'„■yy'isr Roxy 25 zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver Welgeteld 25 goede redenen om vandaag nog over te stappen op Roxy 25. gratis shell touring vakantie-attentie naar het bekende bedrijf in Den Haag, waar miljoenen sigaretten worden geproduceerd. Waar in een goede sfeer wordt gewerkt Waar wordt samengewerkt door Waar de beloning voor mannen en vrouwen gelijk is. Ook voor u ligt een vaste baan bij Laurens binnen het bereik. Want wij brengen u van huis naar de fabriek en van de fabriek naar huis. De bus stopt in Katwijk, Valkenburg, Rijnsburg, Oegstgeest, Leiden, Voorschoten en Leidschendam. Wilt u meer weten? Kom eens praten. Saturnusstraat 40, Den Haag. Bus 20 brengt u er (vanaf de Turfmarkt via Station HS). Hebt u overdag geen tijd? Elke dinsdagavond zijn we van half 6 tot 8 in hotel Bellevue, Steenstraat 59, Leiden. !fi ili Ri lil liijiiJM S IS "1 iipwp'iii iffjg 't Is weer de hoogste tijd om aan nw vakantie te denken. En daarom denkt Shell aan n. Rijd even langs een Shell-Station en vraag een bestelkaart. U kunt daarmee een plezierige vakantie-attentie van SheU aanvragen. Helemaal gratis. Voor trw auto. Voor uw kinderen. En natuurlijk voor uzelf. Voor uzelf: gratis uitgebreide Europakaart! Brengt u uw vakantie in Nederland door of gaat u naar het buitenland? Het maakt niets uit. De Europakaart komt u overal van pas. Want de achterkant staat vol toeristische informatie voor binnen- en buitenland. Zoals afstandstabellen, belangrijke evenementen m Nederland en de rest van Europa, buitenlandse posttarieven, routebeschrijvingen, verkeers informatiebureaus in het buitenland, vreemde valuta, enzovoort, enzovoort. Aan de voorzijde beel Europa op één vierkante meter. Overzichtelijk staan de autowegen aangegeven. Met de afstanden erbij. Zelfs boot- en vliegroutes vindt u op deze kaart Moeiteloos rijdt u naar uw vakantiebestemming. Voor uw kinderen: gratis jeugdpaspoort! Een bijna écht paspoort voor uw kinderen. Elke keer als u tankt bij Shell kunnen zij een stempel vragen. Dit paspoort is geldig op elk Shell-Station in Europa. Is bet paspoort vol dan hebben zij een herinnering aan vakantie- en weekend- tochten, maar bovendien kunnen zij het insturen voor een kostelijke verrassing. Voor de meisjes: een pop in klederdracht Het vrouwtje uit Friesland is gekleed in kant en draagt een halssnoer. Voor de Natuurlijk krijgt u bij iedere 20 liter benzine of 2 liter Shellina Prembc één van de 20 Ruimte- avontuur munten gratis. Voor uw auto: een plezierige vakantie! Natuurlijk wenst Shell u op de eerste plaats een plezierige vakantie. En dat geldt ook voor uw gezin. En... ook voor uw auto. Dat kan niet missen met zóveel Shell-Stations in Nederland en Europa. Shell staat overal klaar om uw auto te verwennen met de beste Shell produkten. Prettige vakantie! jongens: keus uit drie prachtige mmiatuuraoto's. Een Renault 16 of een Lorraine Dietrich, beide wegens enorm succes herhaald,of een Renault vrachtwagen 1910. Helemaal voor niets! In het Shell jeugdpaspoort staat precies het hoe, wat en waar.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 16