Wervelende Western Style, zegt de mode. Watzegjij? profiel van een auto CITROËN er feest met ons Esso Shop stoppers tijdelijk: Sliter benzinejerrycan met internationaal keurmerk van 9,97 voor 0)95 .(steek in uw zak; 3j02) maxi-autospons met gratis muggenspons (waarde 85ctJ slechts 7^20 Gratis evenementengids Gratis feestballonnen Autovakantieboek: maak uw kinderen blij voor slechts één gulden... Esso wegenkaarten deze aanbiedingen gelden zolang e voorraad strekt. Sa naar een Esso Shop en Steer van de feestelijke aanbie den, die wij u ter gelegenheid de opening kunnen doen. Een handige leidraad voor week end envakantie. Lees in het boekje „Op weg in Nederlandwaar u van dag tot dag naar toe kunt om u te amuseren. Er slaat ook alles in over permanente attracties! Een feestcadeautje voor de kinde ren. Wacht niet te lang, want de voorraad is beperkt. Een boek voor lange autoritten. Er staan vele tientallen spelletjes in, die ze in de auto kunnen spelen. Vul uw kollektie wegenkaarten aan met de voordelige, nauwkeu rig uitgevoerde Esso wegenkaar ten. In een uitvoering die de prijs dubbel en dwars waard is. Prijzen vanaf tl Katoenen tuniek met veel franje. In rose, bleu, geel, lila. Maten 36 t/m 42. (Vanzelfsprekend hebben we heel veel goeie bijpassende broeken.) EigenTijk mag een auto pas trots op z'n rilcomtort zijn, op z'n snelheid en op z'n technische perlektie wanneer één ding daar alle aanleiding toe geeft: de wegligging. Want in het onverbrekelijke kontakt tussen band en weg bij 70 èn bij 170 km/u - ligt de bakermat van alle veiligheid voor bestuurder en passagiers. Natuurlijk, u kunt 't in het profiel van de band zoe ken. Maar beter Is het op het protiel van de auto te letten omdat de allerbeste wegligging de resultante is van een totaliteit die u... gewoon in de lijn van de auto terugvindt. En als daar nog 'n laag zwaartepunt bijkomt, een vormgeving vol aerodynamiek, een unieke hydro-pneumatische vering (en ban den met een beproefd profiel), dan zit u mei zo'n auto in de aller beste omdat z'n luxe rijcomtort op de brede basis van wegvaste veiligheid rust. Maakt u 'ns een proefrit als voorproefje dat u voortaan ook da grootste afstanden met ongekend gemak kunt overbruggen. En vraagt u dan naar een DS.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 33