Stap in de Laurens bus Pak de bus naar Laurens i mannen èn vrouwen Voor jou, weet je wel, komt er iets wat nog nooit vertoond is, een weekblad met een eigen sound voor al het nieuws, dat geen maand kan wachten HERENHUIS Enkabé jeugdige mannelijke krachten, Doe als zij: Roxy 25 ^zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver zuiver Welgeteld 25 goede redenen om vandaag nog over te stappen op Roxy 25 TE KOOP, LEIDERDORP Julianastraat Goeda «tand bevattende: 5 kamers, douche, garage tuin zonzijde, c.v. aardgas, modern comfort. Oplevering In overleg. Vraagprijs f 67.500,— k.k. Brieven aan het bureau van dit blad onder no. 39097. LEIDEN, groothandel in levensmiddelen, hebben plaats voor enkele plm. 16 jaar voor magazijn- en expeditie. Sollicitaties: Kuypers Rietbergstraat 3, telefoon 21459. Popmix staaf er aan te komen een ontzettend fijn weekblad voor informatie, kommunikatie, rekreatie Shellina Premix doet mee. Radio Veronica doet mee. Honderden popsterren, piatenprofeten, modemaniakken, teeveetypes, filmfanatiekelingen,] muziekmusketiers doen er aan mee. Twaalf pagina's op lekker slap krantepapiertje, hartstikke vol foto's, verhalen, informatie. Elke week heet van de naald Veronica's Top 40. Kun je doen als je weekblad bent. Een smak gegevens over J alles en nog wat door hele grote eksperts. Elke week. Om de 7 dagen. Niet telkens vier weken wachten. Te koop aan de Shellina Premix-pomp op het Shell-Station. Voor 48 hele centen. Of je nou wel of niet tankt: dat blad kan iedereen kopen. En als je Shellina Premix tankt heb je ook nog de beste „pompmix" voor je brommer. Maar dat is weer een ander verhaal. Nog even tanden op elkaar, mensen. Popmix staat er aan te komen. j. NW-ITO naar het bekende bedrijf in Den Haag, waar miljoenen sigaretten worden geproduceerd. Waar in een goede sfeer wordt gewerkt Waar wordt samengewerkt door Waar de beloning voor mannen en vrouwen gelijk is. Ook voor u ligt een vaste baan bij Laurens binnen het bereik. Want wij brengen u van huis naar de fabriek en van de fabriek naar huis. De bus stopt in Katwijk, Valkenburg, Rijnsburg, Oegstgeest, Leiden, Voorschoten en Leidschendam. Wilt u meer weten? Kom eens praten. Saturnusstraat 40, Den Haag. Bus 20 brengt u er (vanaf de Turfmarkt via Station HS). Hebt u overdag geen tijd? Elke dinsdagavond zijn we van half 6 tot 8 in hotel BeUevue, Steenstraat 59, Leiden. Kil toe: et ile; Ye ich

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 20