Het geheime raffinement van Elvi: eenvoud. NIEUWE KOFFIEMELK niet machtig lekker licht VW-Vakantie-Festival. Modieuze schoenen kosten minder bij Van Haren: tijdelijk ter kennismaking van 188 voor 169 U kunt gewoonweg niet met vakantie zonder dit gezien te hebben. Nuttige Vakantie Informatie. 'n Keur van Vakantie- accessoires. I Kom en zie deVW-Diagnose. Gratis uw banden tsjekken? En't leukste van al: auto's Elvi is geraffineerde J eenvoud. Grote mode die niet leeft bij de gratie van wispelturige modegrillen. Zoals dit jurkje vanDiolen Cotton. Makkelijk te wassen. Tn groen, turquoise, rood. Maten 42 t/m 46. maltc Nieuwe koffiemelk: Malto. Niet te vet, niet te schraal! Precies goed voor een smakelijk kopje koffie. Malto: niet machtig, lekker licht! Een VW-service voor alle vakan tiegangersvan Nederland. Kaar ten, folders, boekjes, tips, ad viezen - om van uyr vakantie een fijne vakantie te maken. Wat hebt u nodig op uw vakan tie? Imperiaal, trekhaak, buiten spiegel, radio, bermlamp - enfin, nóem maar op. U vindt 't in een speciale VW-Vakantie-stand. Daarnaast: vakantiekleding en vakantiebenodigdheden, enfin, een reeks van verrassingen! 't Beste wat u kunt doen, vóór u op reis gaat: even een VW-Diag- nose. Op 'tVW-Vakantie-Festival geven we u graag een demon stratie. Als u er tóch bent: in het kader van de veilig-verkeersactie "Bandencontrole '70" controle ren we gratis uw banden. Zijn ze goed? Dan krijgt u het offi ciële zegeltje op uw ruit. Kern van het Festival: onze nieu we modellen. Dót is natuurlijk het béste begin van een goede vakantie. Verder: gegarandeer de v-Occasions, huurwagens. Verzekeringen? Verzorgen we. Financiering? Doen we. Zo be gint uw vakantie pas goed. Kom kijken bij uw VW-dealer. m Wij vragen voor spoedi ge indiensttreding een slijper polijster Bekend met roestvrij staal Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan N.V. SIERSEMA en ZN. Von Haren houdt van tevreden klanten, daarom maakt Van Haren meer mode voor minder geld. En een betere kwaliteit en een betere pasvorm. Honderdduizenden tevreden klanten komen steeds terug omdat ze prijsbewust zijn. Ze kennen Van Haren daarom kopen ze bij Van Haren, want bij Van Haren betaalt u minder voor meer mode. open hlelschoentji In blauw of wit leer ook In zwart lakleer ^^70 openhlelsandalet In de modekleuren j zeer voordelig dames openhlel schoentje In diverse moderne kleuren leer uiterst gemakkelijke pump met voetkussen extra comfort In bruin of zwart lakleer leren zool

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 36