KJ De Vrolijke Keuken. F 1 Een man van circa 26 1 kan een aandeel krijgen in het werk van onze afdeling beleggingen INTERPOLIS Voorgoede interieurverzorging naar Benthuizen. Ijl ÉjCCO als 't om een betrouwbare occasion gaat... Lekker-pittige Moccona; nü onder de glazen stop! WiMÊ ..Sa r~? bon VANWAAYNV S5S5S5S:,: «3k9H| L: -3B ÉBBSMÈÉgg^p A-'AiAo^-s 't# Dank zij Moccona uw keuken nóg vrolijker en gezelliger. Want Moccona is nu verpakt in leuke stopfles jes met een échte glazen stop. U kunt ervan alles in bewaren: kruiden, spece rijen, hagelslag, of kleurige snoepjes voor de kin deren. Leuk en fleurig, als ze zo op een rijtje staan in de keuken. Gauw een serie bij elkaar zien te krijgen! De glazen stop vindt u tijdelijk op alle 50 en 100 grams potjes Moccona. (voor de normale prijs) Of daaromtrent. Naast een uitstekend rendement (salaris, tantièmes, vakantietoeslag) kan hij rekenen op vele gunstige effecten, zoals een goede vakantieregeling, een toekomst met veel perspectief dank zij de gezonde groei van het bedrijf, en ga zo maar door. De afdeling waar hij administratief werk gaat verrichten, houdt zich bezig met hypotheken, geldleningen, effecten, vaste eigendommen en dergelijke. Vandaar, dat hij in het bezit moet zijn van een diploma Mulo of Mavo en PDB. Wat ervaring in de materie komt zijn notering natuurlijk alleen maar ten goede. We willen graag zo gauw mogelijk iets van hem horen: 070 - 51 40 41, toestel 41 of lezen: N.V. Interpolis BTL, afdeling personeelszaken. Postbus 5047, Den Haag. Interpolis is een nieuwe naam in verzekeringen, ontstaan na de bundeling van de schadeverzekering maatschappijen van de ABTB, LTB, LVM, NCB en de levensverzekeringmaatschappij BTL Lb .75- Wij vragen voor spoedi ge indiensttreding monteurs voor de buitendienst. Voor de aanleg van roestvrij stalen leidin gen. Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan N.V. SIERSEMA en ZN. Van Hallstraat 2, WASSENAAR Telefoon 01751-2421 Weduwe 50 jaar b.b.h.h. ener giek van geest (geen uitgaans type) wil kamer verhuren aan idem dito vrouw om een zaamheid gezamenlijk te be strijden met inachtneming wederzijdse onafhankelijkheid. Brieven aan het bureau van dit blad onder no. 38343. Een vak dat blijft. Werk dat afwisseling en vaart heeft. Een baan met zekerheid en goede sociale voorzieningen. Een goed salaris17 jaar f 344,- bruto, 25 jaar en ouder f 804,- bruto per maand. Plus toelage voor onregelmatige diensten (20-40%). Vakantietoeslag 6% per jaar. AOW-premie voor rekening van PTT Heeft u belangstelling voor deze baan? Bent u tussen 17 en 40 jaar oud? Heeft u volledig Lager Onderwijs? Kom dan eens praten op het postkantoor. Er is zowel te Lelden als te Delft plaats. U kunt dus kiezenin uw woonplaats werken of dagelijks de - korte - reis naar Delft maken en daar bestelwerk doen. Vanzelfsprekend worden de reiskosten vergoed. De regeling daarvoor is gunstig. De tewerkstelling te Delft kan tijdelijk zijn, maar wilt u in de toekomst daar blijven, dan kan dat. Voor gehuwden wordt bij verhuizing naar Delft bemiddeling verleend bij het aanvragen van een woning. Komt u eens langs of maak een afspraak voor een persoonlijk gesprek. Gebruik dan de bon. Stuur hem in een envelop zonder postzegel naar het postkantoor Lelden, Gerestraat 8 te Leiden. U ontvangt dan direct een uitnodiging. Opbellen mag ook. Telefoon (01710) 2 43 43 (maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 16.00 uur) Invullen, uitknippen en in een envelop zonder postzegel opsturen naar het postkantoor Lelden, Gerestraat 8, Leiden. Gaarne ontvang ik een uitnodiging voor een persoonlijk gesprek over een functie als PTT-besteller in Leiden of Delft. IMaam Geboortedatum Adres Woonplaats POSTKANTOOR LEIDEN Woninginrichting BENTHUIZEN Dorpsstraat 74 TeL 01790 - 3607 Auto's voor een jarenlang rijplezier. Door ons getest, goedgekeurd en schriftelijk ge garandeerd. Een prettige gedachte: met elke door ons verkochte V-occasion rijdt de naam Kamsteeg mee. Een naam, met 10 VW-bedrijven erachter, een naam, die wij graag hooghouden! slaagt u bij Kamsteeg Loop er eens binnen. Vrijblijvend. Kijk en vergelijk. Maak een uitgebreide testrit. Laat uw e.v. huidige auto eens onverplicht taxeren. Bespreek in alle rust mogelijke financiële problemen. Enkele aandacht trekkende auto's uit onze showroom willen wij hier noemen: 4 VW's 1300 1969 Nauwelijks bereden in eigen exploitatie, maar wèl f 1400,— beneden de nieuwprijs! 5 VW's 1300 1968 Diverse uitvoeringen. Zo'n 25 k 50.000 be- bereden en plm. f 1800,- k f 2.000,- be neden de nieuwprijs. 2 VW's 1600 1968 Ponton-model. Zorgvuldig onderhouden. Uniek geprijsd: Nieuwprijs f3500,-!! 2 VWs 411 1969 Uit eigen beheer. Bij financiering le aan betaling slechts f 1875, OCCASION-CENTRUM, Geversstraat 30, Oegstgeest, tel. 0171051940. Ook 's avonds en 40! 'n het weekend geopend.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 33