Opel Rekord DAGBLADRECLAME iS NIET TE VERVANGEN laborante de sterke jonge generatie vooMisligs ÜC3l6pkepk Herengracht Bij de campingshow, voormalige Oosterkerk Herengracr, is ruime parkeergelegenheid. In de directe omgeving zijn stopplaatsen van de buslijnen 13 en 14 van de N.Z.H. De show is geopend van 9 tot 18 uur, op maandag van 13 tot 18 uur. n.v.HET motorhuis 349,- 39,50 35,- VROOM DREESMANN 25,50 135,- 8AMPINGSHCW 5 Daagse aanbiedingen Uit daging Uitdaging nummer 1: ergens anders een auto vinden die zóveel pluspunten heeft voor die prijs! Die daarbij zo snel wegtrekt, formidabel op de weg ligt en het echte lange-ritten comfort biedt Uitdaging nummer 2: deze fantastische Rekord 1700 zelf komen proberen. Nog deze week! Morssingel 1, Leiden Telefoon 01710—21841 Ambochtsweg 1, Kotwijl Telefoon 01718—6324 Bij het Catheterisatie Laboratorium van de afdeling Cardiologie van het ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN is een vacature ontstaan van Laborante. De aan te stellen candidate zal o.m. wor den belast met de zuurstofanalyse van bloed en luchtmonsters en daarbij beho rende administratieve werkzaamheden. Voor deze gespecialiseerde functie wordt verlangd tenminste diploma MULO. La boratoriumervaring strekt tot aanbeveling. In verband met de omgang met patiën ten wordt prijs gesteld op prettige om gangsvormen, terwijl de minimum leeftijd is gesteld op 18 jaren. Het salaris, afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring, loopt op tot max. f 941.bruto per maand. De premie A.O.W./A.W.W. komt voor Rijksrekening. Met reeds gemaakte vakantie-afspraken kan rekening worden gehouden. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis te Leiden; gaarne in brief met vermelding van de letters L-L. Creta. Uw zomerhuis-zonder-vaste- standplaats. Eer> ideaal vacantieverblijf voor het hele gezin. De indeling Is uit gekiend en efficiënt, U houdt nog aan alle kanten ruimte over. Er zijn overal fikse ramen, een echte keuken hoek (met voldoende ventilatie), twee slaapkamers en een zee van woonruim te. Solide tentdoek en indantreen Campingshow tol.: 43607 geverfd. Van 379,- Grondzeil voor de woonruimte, in dessin Verkoop alleen campingshow. San Sebastian, een fijne uitruststoe met een zomers bloemdessin. Frame van aluminium, houten armleggers, polyether gepolsterde loper. In vele standen verstelbaar. Van 39,75 voor 4e etage warenhuis, campfngshow en Alphen. Dinsdag 5 mei (bevriidingsdag) en donderdag 7 mei (Hemelvaartsdag) de gehele dag gesloten! Vrijdag 8 mei geopend van 's morgens 9.00 uur tot 's avonds 9.00 uur. Fauteuil „San Marino", met poly ether kussens. Verstelbaar in 5 standen en geheel opvouwbaar. Diverse zomerse bloemdessins. Een ideaal geschenk voor moederdag. Van 28,50 voor 4e etage warenhuis, campingshow en Alphen. Houten tuinset. Bestaande uit tafel 100x70 cm, 2 zitsbank en 2 fauteuils. Geheel demontabel.'Hèt neusje van de zalm voor wonen in de tuin. Van 149,-voor 4e etage warenhuis, campingshow en Alphen.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 10