Vreemd geschutter van de Oostblok-landen Kijkkijk maakt een goede kans Annulering optreden Alphense Zappa- soos PONTIAC Televisiefestival in Montreux ew cfióteren 1§ VIRTUOZE V. EGMOND Nederland Breuk in Tee Set leidt tot ME11 IERING IN LEIDEN van f59,50 tot f900, blije gezichten, fijne horloges j PONTIAC TIJD JUISTE TIJDH M 't wordt tüd, dat u er óók een draagt WOENSDAG 29 APRIL 1970 i-r-iPSGJl U-iuLLAD PAGINA 5 ADVERTENTIE (Door Nico Scheepmaker) MONTREUX (GPD) Het meest opvallende verschil tussen de Vara en de NCRV, die bei de met een programma in Mon treux vertegenwoordigd zijn. is dat van de makers van het VAR A-program ma Hadi- massa niemand aanwezig is iFrenkel Frank, Van Kooten en De Bie moesten de laatste afle vering van dit seizoen maken, slechte coördinatie, zowel van ïenzelf als van de VARA, hun aanwezigheid was na het grote ;ucces commercieel gezien zeer ïuttig geweest), terwijl de beide nakers van Kykyk, Jan Fille- ;ers en Ruud Keers wel aanwe- ig zyn. Daar staat tegenover, dat er erder geen NCRV-bazen in dontreux zijn, terwijl er van Je Vara toch wel een stuk of 'ijf zijn aan te wijzen. Dat ïoudt elkaar dus weer in even- vicht. Niet dat het zo'n ver- lienste is afwezig te zijn, op het belangrijkste ontmoetingspunt an de televisie, want nu moes- en Keers en Fillekers de avond oordat hun programma zou vorden vertoond nog naar Ne derland bellen om te vragen of zy 240 Zwitserse francs extra mochten uitgeven aan htm pro gramma, dat ongetwijfeld het goedkoopste is dat in Montreux ertoond wordt. Het mocht. Wat was namelijk het geval? Cykkyk zou als tweede pro- ramma vertoond worden op linsdagochtend. tien minuten ia het Tsjechische programma De praktijk leert, dat de men sen na elk programma even de henen strekken, iets gaan drin ken, en dan haastig terugkomen naar de zaal als zij merken dat het volgende programma al .veer begonnen is. Nu begint Kijkkijk nogal sterk met straatventers, en Keers en Fillekers wilden voorkomen dat dit begin door de meeste men sen net gemist zou worden. De enige methode zou zijn, ze bij tijds naar de zaal terug te trom melen. Trommelen, wie zei daar trom melen? Zij herinnerden zich het diner dat aan alle gasten op een burcht in Oron werd aangebo den, en waar elk gerecht werd aangekondigd door twee in het rood gestoken herauten met ba zuinen. Informatie leerde, dat die herauten bereid waren voor 240 frs ook even enkele minuten voor aanvang van Kijkijk de mensen naar binnen te blazen, en zo wisten Fillekers en Keers het nuttige te verbinden met een aangename verrassing. En reken maar dat het werk te. In de eerste plaats stroom den de mensen inderdaad achter deze rattenvangers aan de zaal, binnen en in de tweede plaats hadden die verrekte Nederlan ders toch weer een stuntje uit gehaald dat de stemming er meteen in bracht. En of het nu alleen aan het programma lag (na enkele da gen Montreux valt het je opeens op. hoe goed het gemonteerd is, hoe effectief de camera gebruikt is), of mede aan de ambiance, maar een feit is dat iedereen ontzettend heeft moeten lachen, ikzelf, die het voor de derde keer zag .harder dan ooit Ik trek by deze dan ook myn mening in, dat Hadimassa beter inplaats van Kykkyk officieel had kun nen worden ingezonden. Het programma is binnen het uur ook al aan Finland. Duits land en Hongarye verkocht, en als het straks een van de prij zen wegsleept, zullen meer lan den ongetwyfeld volgen. De prys van Montreux kan overigens alleen maar naar Kykkyk gaan, in de eerste plaats omdat het het leukste pro gramma was tot nu toe, in de tweede plaats omdat een voud ook beloond moet worden, en in de derde plaats omdat Nederland dit jaar evenals vorig jaar als totaliteit weer zo goed voor de dag komt. In Rijnsburg: RIJNSBURG Soms moet van een slinkende orgelcultuur gewag worden gemaakt. Soms daarentegen van nieuwe haarden van oplaaiende orgelliefde, zoals in Rynsburg en Nieuw-Vennep. In Rynsburg is het Interkerkeiyk Orgelcomité actief, dat Piet van Egmond naar de Marana- thakerk uitnodigde. Hier waren geen honderd bezoekers byeen, in de Be- thelkerk was nl. geiyktydig een ge mengd koor met kinderkoor bedry- vig. Het is dwaas, dat men in een kleine gemeente zo weinig van el- kaars doen en laten op de hoogte is en het zou wenseiyk zyn, dat een bepaalde ambtenaar in het raadhuis als cultureel coördinator werd inge- achakeld. Van Egmond begon met Stanley's Trumpet Voluntary, waar Handel's 2 de Orgelconcert in Bes uitstekend by paste en daarna ook wel de Toccata van Gigout. Drie composities, die geen diepgang willen, alleen spel om het spel. Daartussen had Van Eg mond een strak-verstilde koraalbe werking van Bach's neef Johann Walther gewrongen (Nun bitten wir). Van Egmond zoekt wel eens naar door de componist onbedoelde regi stratie-opmonteringen, wanneer de verleiding daartoe op een rük orgel zit. Deze Handel-interpretatie be hoeft de oorspronkeiyke van Handel niet ver te zyn ontlopen en dan komt een stuk toch het klassiekst en eer- ïykst naar voren. Het lynenspel ver liep prachtig helder in feilloos door gaande beweging. Moeten we nu nog vaststellen, dat Van Egmonc zo goed speelde? Toch vonden we van het Allegro moderato in Mendelssohn, dat daar even het klankbeeld de ge ciseleerde slankheid kwytraakte. wie weet door te lichte speelaard van de elektrische tractuur. waar niet iedere organist van houdt. Deze Men delssohn behoudt muzikaal z'n waar de het meest door het poëtische Ada gio en zeker niet in de eerste plaats omdat er een koraal in geciteerd en omspeeld wordt. Jammer, dat de tre mulant halverwege de adagio-poëzie verbibberde. Denkbaar is, dat Men delssohn het zo voorschreef. Vierne's Carillon de Westminster is een echt organistenstuk en een voorbeschikte concertfinale. Het no tenbeeld kwam gaaf door op het Ma- ranatha orgel, maar moest het im posante missen van Vierne's eigen klankbeeld. Vierne was organist aan de Paryse Notre Dame, die over een Cavaillé-Coll orgel beschikte van vyf klavieren en op het pedaal alleen al over nog eens 16 stemmen beschik te. Voor Van Egmond om te water tanden. met name voor zyn onmis bare improvisatie. Ditmaal behoefde de luisteraar niet te blyven raden, waar het op zou uitdraaien. Het be gon meteen met Com nu met Sangh. KEES VERYOEF (Door Nico Scheepmaker! MONTREUX (GPD) Eén van de merkwaardige dingen van de Oostbloklanden is, dat ze ieder jaar weer door het televisiefesti val in Montreux verrast lijken te worden. Neem het boekwerkje waarin alle programma's staan omschreven. We lezen er in wie de makers zijn, wat de inhoud is, en er staat een foto bij uit de produktie. Als nu zo'n foto ont breekt, kun je er zeker van zijn dat het een Oostblokland betreft: vergeten op te sturen of zoiets. Dit jaar ontbreken de foto's van de Sowjet-Unie. Polen en Roemenië. Maar daar blijft het niet by .Ook de ondertitels ontbreken meestal by die landen. Begin deze week lieten de Russen een programma van bijna een uur zien waarin vrijwel geen gesproken woord voorkwam, dus dat hinderde niet. maar de Tsjechen hadden hors concours een programma ingezonden dat voornamelijk op geestige cross talks van twee komieken dreef. On dertitels ontbraken nochthans. en zelf had men niet voor tekstboeken in het Engels, Frans of Duits gezorgd, zodat de zaal allengs leegstroomde. De Russen hadden nog wel voor gestencilde draaiboeken gezorgd, maar die waren in het Russisch, dus al weinig verhelderend voor de mees te buitenlanders. Nu moet ik zeggen dat ook de Italianen met hun programma acteer den alsof zij een wereldtaal bezigen. Ook him veelvuldig gesproken tekst ging niet van ondertitels of tekst boeken vergezeld, dus het is niet louter een kwaaltje van achter het yzeren gordyn. De Oostduitsers aorgen overigens wel altyd voor een goede begeleiding, ook al kwamen hun boekwerkjes en kele dagen na de vertoning van het (oninteressante programma pas in Montreux aan. Er moet toch iets aan schorten by die Oostblok landen. Wat te den ken by voorbeeld van het feit, dat de officiële Tsjechische inzending in fei te een Bavaria-produktie is al wordt dat zorgvuldig verzwegen. Het programma is gemaakt door twee Tsjechen weliswaar, maar hun idee is door en via Bavaria uitgewerkt, en vooralsnog ook door de Duitsers betaald. Trouwens pas op het laatste nip pertje hebben de Russen een Duitse Bavairiaproduktie, „Moskau nach No ten", niet als eigen produktie naar Montreux gezonden. Het was natuur lek niet een en al Duits wat in dit programma de klok sloeg, maar de technische afwerking was in handen gegeven van de Duitsers, die in yi- tempo het programma gemonteerd hebben, en pas op het laatst te ho- ren kregen dat de Russen zich toch maar bedacht hadden en een eigen produktie zouden sturen. Nu was het Duitse ar d - program m a ook een leentjebuurproduktie met een Engelse zangeres, een Nederlandse regisseur en een Belgische choreo graaf, maar het doet toch merkwaar diger aan dat de Russen voor hun nationale prestigeobjecten by de j Duitsers te rade gaan. dan dat de Duitsers in het westen wat vaklui wegkopen. In elk geval hoeft Nederland zich wat dat betreft voor niemand te ge neren. Hadimassa en KUkkyk zyn allebei puur Nederlands, en ook aan de begeleiding ontbreekt niets. Dimi- tri Frenkel Frank had voor een voor- treffeiyke reclamefolder gezorgd, en er waren volledige tekstboeken in het Nederlands, Frans, Duits en En gels. Dat Hadimassa (buiten concours) een succes zou worden in Montreux was overigens voorspelbaar, maar dat het succes zo algemeen zou zyn viel niet te voorspellen. Er werd veel ge lachen en na de open doekjes tydens de vertoning ook nog lang en hard geklapt na afloop. GAZELLE IS brom plezier: Ga eens kijken naar de Gazellecol lec- tia Naar de fraaie vorm, naar die onge looflijk mooie afwerking. Ga eens rijden op 'n sportieve stoere Gazelle. Je ziet de kenners kijken. GAZELLE-COMET getest in zware terreinwedstrijden. Kleuren rood en zwart Vier versnellingen. Sachsmotor. Voetschakelina. Wie op kwaliteit staat fl»t op taelle zitten! ADVERTENTIE FA. VAN ZIJP Haarlemmerstraat 295 - Tel, 22082 Brahmslaan 16 - Telefoon 41295 ADVERTENTIE H. WALENKAMP ZN. Turfmarkt 5, Leiden, tel. 20050 ADVERTENTIE Dealer voor Oegstgeest I. STAM Terweeweg 6062 - Oegstgeest De Franse zanger Eric Char- denin de hitlijst met zijn num mer Tout est Rose", is twee da gen in ons land. Hij treedt o.m. voor de Tros op in het program ma Jam, dat morgenavond wordt uitgezonden. Deze foto van de Franse zanger is genomen op een van de Amsterdamse grachten. Een breuk in de samenstelling van de „Tee Set" heeft geleid tot (.nnulering van diverse belang rijke contracten. Dit deelde de manager van de groep, Theo Kuppens, tijdens een kort geding voor de president van de Haagse rechtbank mee. Tot de anulering behoort ook een optreden op 30 april in Alphen aan den Ryn. Dit werd aanleiding tot het kort geding, ingesteld door de jeugd- sociëteit „Zappa". Mr. J. A. Rlgters uit Delft, die voor „Tee Set" optrad, zette uiteen, dat er inderdaad een overeenkomst is aan gegaan voor het optreden in Alphen. Deze overeenkomst werd geregeld door het organisatiebureau Van Nlerop in Den Haag. dat alle con tracten afsluit. Evenwel komt de handtekening van de heer Kuppens als eerste gedaagde en Peter Tette- roo, artistiek leider en zanger, als tweede gedaagde, niet op het contract voor. Al tydens de huldiging van de groep in Delft, na het succes dat in Amerika werd behaald en ook we gens de miljoenste plaat, bestond in feite reeds de breuk. Solo-gitarist Dill Benninck en drummer Joop Blom waren uit de groep getreden. Hier door bestond in feite de groep niet meer en konden contracten ook niet worden nagekomen. Door genoemd bureau was aange boden voor een andere, gelykwaar- dige groep te zorgen, maar dat werd niet geaccepteerd door „Zappa" .Ten einde ongewenste publiciteit te voor komen, werd zo lang mogelyk de breuk in „Tee Set" geheim gehou den. Men hoopt nog steeds dat de breuk zal worden hersteld. Mr. Rig- ters constateerde, dat niet de heren Kuppens en Tetteroo kunnen worden gedagvaard maar „Tee Set", die evenwel niet meer bestaat. Hy vroeg dan ook om afwyzing van de vorde ring en de dwangsom. Mr. J. G. B. in 't Veen uit Alphen was van mening, dat „Tee Set" nog wel degelyk bestaat, getuige ook het optreden in Delft tydens de officiële ontvangst en ook door repetities, die in Heemstede plaatsvonden. „Daar was Tee Set niet by", verklaarde Theo Kuppens. Mr. in 't Veld zei, dat beide gedaagden de groep wel dege lyk vertegenwoordigen, hun namen komen ook in het contract voor. De heer P. Demoet van „Zappa" ontkende dat ook een gelykwaardige groepals „Tee Set" was aangeobden. Alle contracten zyn door overmacht geannuleerd, wanneer we elders op treden, ben ik bereid f 10.000 schade vergoeding te betalen", aldus de heer Kuppens. Hy zegde „Zappa" toe om desgewenst en wanneer mogelyk, „Tee Set" alsnog op later datum in Alphen te laten optreden. De presi dent, mr. J. C. Slotemaker zal van daag uitspraak doein. LEIDEN De afdelingen Leiden van de PvdA en de PSP en de ALSV zullen 1 mei vieren in Den Burcht. Om kwart voor zeven vertrekt een demonstratieve optocht van de Kaas markt, waarbij leuzen zullen worden meegevoerd als „Dood aan woning nood" en „Eenheid van links'. Vanaf 8 uur wordt in Den Burcht gefeest j met sprekers, discussie, humoristi- sohe films en 'n tentoonstelling over de socialistische beweging in Leiden en Nederland. ADVERTENTIE NEDERLAND I Voor de kinderen (VARA) De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Kenmerk: wekelykse informatierubriek over kerk en samenleving (IKOR/CVK/RKK) Voetbal: rechtstreekse reportage van de Engelse C'upfinal, in de pauze uitzending van de CPN (NOS) Stichting Socutera (NOS) Mei 1970: programma over amateurvoetbalverenJ- gingen (VPRO) De Oranje Vrijstaat: Een maatschappij provo ceert kabouters, film (VPRO) 10.30 Journaal (NOS) 5.00 6.45 6.55 7.04 7.27 9.15 9.20 9.50 NEDERLAND II 6.45 6.55 7.04 8.00 8.20 9.10 10.20 10.25 11.05 mam De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Midweek: Jongerenprogramma (VARA) Journaal (NOS) Wojeck, tv-film (VARA) Happy End, tekenfilm uit Bulgarije, in kleur (VARA) Beiievue: presentatie kunst en kunstenaars. In kleur (VARA) Gehandicapt Leren (en) Leven, programma over onderwijs, huisvesting en vakantie van licha melijk gehandicapten (HIRO) Journaal (NOS) Spaanse les les 13 (Teleac) Kosmovisie les 2 (Teleac) Willem Duys kan het niet la ten om het Koninklyk Huis zyn aanhankelykheid te betuigen, maar hy varieert het wel. In zyn Vuist had hy voor de afwis seling 'n mannenkoor uit Kam pen en een Amerikaan die een beetje Nederlands spreekt en gi taar speelt, gehaald. Deze laat ste zong een „diep menselyk" verjaardagsliedje voor de Ko ningin. Overigens bespeelt Willem Duys met flair de sentimenten van zyn kykers. Met Willie Ruys springt hy heen en weer tussen Pipo de Clown en hartziekten, met Willy Corsari windt hy zich op over de weerzinwekkende slachtpartyen onder zeehonden in Canada, met een amateurfil mer vermaakt hy zich om de verregaande zindelykheid van een kat. Daarby trekt hy zulke suggestieve gezichten .toont zich ao by zyn onderwerp betrok ken, dat hy het eigenlyk zelf is die meningen, liedjes en zo maar merkwaardige zaken lan ceert. Hy weet zijn programma al tyd een huiselyk sfeertje mee te eeven. dat nog wordt versterkt door het glas jus d'orange op zyn tafel. Zo ziet het er ten minste uit voor wie de kleur van de Vuist mist. Misschien zit er een enorme dreun wodka in, maar het maakt een lief plaatje. De AVRO onthulde in Tele- vizier hoe er met „De Overleven den" is gesold. Zelfs een om de populariteit van zyn werk hoog aangeslagen schrijver als Ha rold Robbins heeft kennelyk niets in te brengen by de Ame rikaanse producenten van tv- films. Ook wanneer ze bereid zyn een miljoen dollar voor de rechten neer te tellen, wordt er naar de mening van de auteur niet meer gevraagd. „Als je er tegen op ziet dat er een vent sneuvelt of terechtge steld wordt, dan moet je hele maal geen oorlog voeren, maar dan moet je naar huis gaan. Het zyn woorden van een oude of ficier die tydens de meidagen van 1940 een sergeant van 22 jaar liet executeren omdat hy vond dat er voor de deser teurs een voorbeeld gesteld moest worden. Waarschyn- lijk zyn het de enige woorden die algemene instemming kry. gen. De rest van zyn betoog in Avro's Televizier was afschuwe- lyk. Invaller VOOR WOENSDAG 29 Al'i: II illher-uin I 402 m. VARA 18 00 Nws. 18.11 Ac' P hek Partijen 18.20 Uitz. van de Pacifist Soc. Party VARA 18.30 Stereo Klink Klaar zonder nonsens. 19.30 Nws 19.35 Buitenlands weekoverzicht 19.45 Stereo; Licht voc. en lnsir. ens met zangsol. 20.10 Promenadeork. met zang sol. operetteconc. 21.05 Plaats Gevon den gevar. progr. uit Den B ch 21.55 Stereo Lichte gram mtiz 22T0 Letter grepen lil. progr. 22.30 Nv\- 22.38 Me dedel. 22.43 Act. 22.55 Stc: - Pianore cital mod. muz. 23.30 Ste-ro Viool en plano mod. muz. 23.5524 00 Nl"euws. Hilversum II 298 ni. NCRV 18.00 CouDtrv and Western rubr. 18.30 Nws. 18 41 Act. NOS 19 00 Openbaar Kunstbezit Orde van Vrij metselaren 19.10 De dichter Wil lem Brand draagt door hem geschre ven maconnleke gedichten voor. NOS 19.20 Oranje Garde: Bond van Chris- teiyke Oranje Jeugdverenigingen. 19.35 Geen onderdaan maar burger, reeks uitzendingen over de staatkundige vor ming van de Nederlander 19.50 Uitz van de Com. Partij van Nederl. 20.00 Stereo Omroepork. en sol. mod. en klas. muz. 22.00 Vonken onder de as serie programma's over Nederl. volks gebruiken. 22.30 Nws. 22.38 Parle mentair overzicht 22.45 Stereo X, een sprong ln het duister 23.55-24.00 Nws i Frivool uitgedost vertrok Wim Sonneveld gisteren per vliegtuig naar Tokio. De cabaret- tier zal samen met de pianist Ruud Bos zeven avonden lang op treden voor de Nederlanders in de Japanse hoofdstad. Verder zal in samenwerking met de Duitse tv een film worden opgenomen. Het is de bedoeling dat Wim Sonneveld via Djakarta, waar ook een voorstelling wordt gegeven, naar Nederland terugkeert. (Over de 4e U)n) van 18-20 uur. Llecteren en dansen uit Frankrijk Koren o.l.v. Jacques Doual. Ork. o.l.v. Yves Prin, Dolly (Devo) Muslque de l'Alr, II étalt une bergère (Devo ld. Mazurka (Devo) ld., Deux enfants au soleil (Ferrat) Isabelle Aubret. Tu tien dras cent. mille ét olies (Crolla). ld.. L'Oasls-Le coucou Montmartrols, (Pegurl) Edouard Duleu. La tourterelle Le merle blanc (Damaré). ld.. 9de Ju- llo-Contlgo ld.. Si. mon amour <Qol- ner) Isabelle Aubret. Noël au bord de l'ombre (Orlol) Christlane Oriol. Ma zurka fantalsle-La mlgllavacca Edou ard Duleu, Pletro's return-aviatlc ld.. Les chevaux de lune (Orlol) Chrla- i tlane Orlol. Flic! Flac! (Orlol) ld.. I Troika (Devo) Musique de l'Alr, Anou- schka (Luypaerts) ld., Nouvelle vague (Devo) id.. Cottontail (Ellington) Os car Peterson Trio. It's delovelv (Por ter) ld.. Jumping at the woodsl'de (Ba sle) Id.. Love for sale (Porter) Id.. Choe to cheek (Berlin) id.. Hucle buck (Al fred) Buck Clayton. Humphrey. Lyt- telton and his Band. Blues ln the "af ternoon (Lyttelton) id.. One hour Cra mer Id.. Carole's caper (Clayton) Id. VOOR DONDERDAG 30 APRIL Hilversum I 402 jn. 7.00-24.00 Nationaal progr t.g.v de verjaardag van H M. Koningin Juliana. BuLten op de Brink: gevar progr. van uit Laren N.H. Hilversum II 298 m. KRO 7.00 Gelukwens en nws. 7.11 het levende woord 7.16 Stereo Badlnerl Klas. en semi-klas. muz. gr. 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.50 Overweging 8.00 Gelukwens en nws. 8.30 Nws. 8.32 Voor de hulsvrouw 9.00-9 10 Oymn. voor de huisvr. NOS 10.00 Wat heeft dat kind? pedagorlsche lez. 10.20 Stereo: muz. uit de Barok opn KRO 11.00 Nws. 11.03 V de zieken 11.55 Med. NCRV 12 00 Los- Vast gevar. progr. 12.26 Med t.b.v. land en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.50 Middagpauzedlenst 14.00 Stereo The Kllima Hawallans Show. 14.30 Stereo; Stryktrlo klas. en mod. muz. opn. 15.00 Geref mlddagd. NOS 15.30 Meer over minder: inform, progr over mensen en dingen die minder op de voorgrond treden 16.00-16.02 Nws. NCRV 17.45 Sportact. Hilversum III 240 m. NCRV 9.00 Gelukwens en Wilhelmus 9.02 Nws. 9.04 Terug van weggeweest; muz van toen voor luisteraars van nu 9.30 Zzzoef lichte lnstr. muz. 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij de koffie 1100 Nws NOS 12.00 Nws. 12.03 Pop-slick licht pl. progr. KRO 13.00 Nws. 13.03 Rond met 'n gaatje: licht pl. progr. 14.00 Nws. 14 03 Holster: pop- en country- muz. 15.00 Nws. 16.00 Nws. 16.03 10RRR rrrr popmagaz 17.00 Nws 17 02 18.00 DraalJljofdraailk verzoekpl. pro gram. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. NOS 10.20 De Gelukwens door de minister president Z-Exc. P J S. de Jong. 10.25-12 15 Report Defile Soest- dyk 18 45 De Fabeltjeskrant NOS 18.55 Journ. TROS 19 04 Jam. muz. show voor de Jeugd 19.31 De getrouw de vrygezel tv-serle N08 20.00 Journ. TROS 20.20 De dief van Washington, TV-film 21.10 Menu Intern, gevarieer de muz. show 22.00 Wegwezen, quiz vr. autorydende echtparen 22.30 Rhapso dy ln blue ballet NOS 22.55 Journ. TELEAC 23.00-23.30 By leven en wel- zyn les 15 herh. Nederland II. NOS 18.45 De Fabeltjeskrant NOS 18.55 Journ NOS 19.05 Samenvatting report. Défilé Soestdyk 19.30 Van ge west tot gewest NOS 20.00 Journ. NOS 20 20 Studio Sport 21.00 Les Saltlm- banques Janus Tulp. varlété-progr. 22.30 Straat muz. festival te re- protage van de finale '.W-00-23.05 Journ

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5