Geef "m van katoen met deze badmintonset Boerenleenbank medewerksters Wedden dat er minstens één bij een bank gaat werken..? (gelijk heeft ie) Algemene Bank Nederland haarden, haarden nog eens haarden, benraad etna e. m. jaarsma dru bocal faber en alle anderen warmtecentrum caron-anes verkoopster leerling-verkoopster. Heeft u een slijtersdiploma? De Boerenleenbank te Oegstgeest vraagt 12.75 Tanken, zegels? Hoelt niet! ledereen is welkom op een Shell-Station ME Veel jonge mensen denken nog dat „bankwerk" eentonig werk is. Dag-in-dag-uit weer. Ze komen wel mooi bedrogen uit. Neem nou een moderne bank als de ABN. Daar zitten veel jonge mensen. De gemiddelde leeftijd is nog géén 24 jaar. De ABN is gewoon een bank die met zijn tijd mee gaat. Daarom is het fijn werken bij de ABN. Je kiest daar uit vele banen het vak dat jou het beste ligt. En de bank leidt je verder op als je wilt Het is een pracht start voor een carrière. Doe je dit jaar nog eindexamen MULO, MAVO, MMS, HBS of Gymnasium, loop dan tussen je schrif telijk en mondeling gerust eens binnen bij één van onze kantoren. Er is vast wel een ABN-kantoor in je buurt. Bel je liever dan vind je hieronder een lijstje met telefoonnummers: 020-229570 020-62420. toestel 1769 010-303742 070-624461toestel 439 02200-10444. toestel 12 023-319030. toestel 212 01710-42241. toestel 113 01720-4931, toestel 35 Haarlem Leiden Alphen aan den Rijn Amsterdam. Rotterdam 's-Gravenhage Alkmaar Haagweg 15 Leiden telefoon 01710-40444 Sekretaresse afd. Direktie-sekretariaat Op het Hoofdkantoor van Centra' N V. Gebr. D. Schuitema Levensmiddelen-unie, zal zij ten behoeve van de Adjunkt-direkteur Algemene Zaken en het Hoofd Direktie-sekretariaat de volgende werkzaamheden verrichten: - opnemen en uitwerken lopende korrespondentie, rapporten, direktie- en kommissariaatsstukken - algemene sekretariaatswerkzaam- heden zoals archivering, post- en telefoonbehandeling, bibliotheek, verzending jaarverslagen, etc. Vereisten voor dsze funktie zijn: - leeftijd 20-25 jaar - middelbare opleiding - vlot steno en typen - kennis van de moderne talen - representatieve persoonlijkheid - in staat tot geheimhouding - Schoevers-opleiding is wel gewenst, voorop staat echter een gedegen praktijkervaring. Wij bieden: uitstekend salaris met uitgroeimogelijkheden en goede sekundaire voorwaarden, zoals reiskostenvergoeding. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan: Centra-Centrale, Dronensingel 3, Bodegraven (telefoon 01726-6222, toestel 319). GEVRAAGD Prettige werkkring. Goed loon. Grote handelsfirma zoekt met spoed kontakt met iemand, die in het bezit is van een slytersvakdiploma voor gedistilleerde dranken. Met zo iemand (man of vrouw) willen wy graag eens praten over een vaste baan met toekomst of een aan trekkelijke bijverdienste Leeftijd boven 25 Jaar. C. HEENK, Vrpuwensteeg 5, telefoon 20653 Brieven aan het bureau van dit blad onder nummer 38163. v>4:,S Door de invoering van de girale salarisbetaling en de uitbreiding van het dienstenpakket, o.a. met de verkoop van vakantiereizen is het bezoek van onze kliënten sterk toegenomen. Wij stellen ons op het standpunt, dat ondanks de toene ming van de werkzaamheden het persoonlijk kontakt tussen kliënt en bank onverminderd gehandhaafd dient te blijven. In verband hier mede kan op onze bank een mede werkster voor de kasafdeling ge plaatst worden. Haar belangrijkste taak zal zijn onze relaties op effi ciënte wyze behulpzaam te zijn bij de afwikkeling van hun bank zaken. De leeftijd kan liggen tussen de 18 en 21 jaar. Een opleiding op MAVO-niveau is noodzakelijk. Kan toorervaring strekt tot aanbeveling. Voor onze afdeling boekhouding vragen wij eveneens een medewerk ster. Haar taak zal bestaan uit het verrichten van diverse administra tieve werkzaamheden. De leeftijd kan liggen tussen de 16 en 18 jaar. Het MAVO-diploma is voor een juiste taakuitoefening onmisbaar. Ook zij die nog examen moeten doen kunnen nu reeds solliciteren. De salariëring is afhankelijk van leeftijd en bekwaamheid. Als secon daire arbeidsvoorwaarden noemen vij naast het gebruikelijke vakan tiegeld een kerstgratificatie en een gunstige premiespaarregeling. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de direktie van de Boe renleenbank, Lijtweg 15 te Oegst geest. Telefonische inlichtingen kunt U verkrijgen onder nummer 01710—50951 Vakantie in eigen land, weekendtrips, een dagje uit? Deze Grote Shell Autokaart van Nederland wijst u de weg tot in de kleinste hoekjes en gaatjes van uw eigen land. Op de achterzijde vindt u tal van toeristische informatie. En dat voor maar 125 Juist met het oog op Moederdag dit charman te geschenk. Een ele gante damesaansteker. Gas, natuurlijk. En met een onfeilbaar systeem. Koop 'm voor moeder. Pas op, daar komt-ie. Springen... smash! Heerlijk, om je zo uit te kunnen leven met deze badmintonset. Sportief. Niet alleen voor uw kinderen, maar net zo goed voor u. Badminton maakt de spieren weer los. Goed voor uw conditie. De set bestaat uit 2 prima bespannen rackets met forse greep en veerkrachtig metalen tussenstuk 2 shuttles. Haal zo'n puik badmintonspel bij een Shell-Station met het ,,NU"-teken, ook al hebt u geen druppel benzine nodig. 2 rackets -f 2 shuttles voor slechts 6,75. Gratis polshorlogekalender van mei de bank voor iedereen

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 20