Lintjesregen: *11 flink bnitje ONDERSCHEIDINGEN IN LEIDEN EN OMGEVING Een all-round auto, dieMercedes280 Een klasse apart. Al eens gereden? Bent u al in een 'kaas uit't vuistje' boetiek geweest? Onderscheiding voor 2526 personen N.V. L.I.A.M. WOENSDAG 29 APRIL 1970 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 19 ADVERTENTIE LEIDEN Het aantal druppels van de jaarlijkse lintjes regen ter gelegenheid van Koninginnedag is dit jaar weer iets toegenomen, ondanks het al jarenlang beleden streven naar indamming van deze stroom erkentelijkheidsbetui gingen. Dit jaar vermeldt de heden verschenen Buitenge wone Editie van de Nederlandse Staatscourant de namen van 2526 personen, die een onderscheiding ontvingen, te genover 2483 in 1969, 2522 in 1968 en 2497 in 1967. We moeten teruggaan tot 1966 om een hoger totaal te vinden. gewoon en gevolmachtigd ambassa deur te Nairobi, jhr. mr. P J. Eek hout. Hr. Ms. buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur te San José. mr. J. Rookmaaker. chef van de di- ectie Oosten van het ministerie van Buitenlandse Zaken. mr. B. J. Slin- geberg, Hr. Ms. voormalig buitenge woon en gevolmachtigd ambassadeur te Bangkok, jhr. mr. P. R. Beelaerts van Blokland, deken van de orde van advocaten in het arrondissement Am sterdam. advocaat en procureur, mgr. drs. J. W. M. Bluyssen, bisschop van s-Hertogenbosch. mr. C. J. F. Calje, lid van de verzekeringskamer te Apel doorn, mr. A. J. Fonteyn, loco-secre taris generaal bij het ministerie van Justitie, W. de Gast, algemeen in specteur van het Korps Rijkspolitie in Leiden, mr. P. M. J. L. Janssen, president van de arrondissements rechtbank in Maastricht, mr. D. A. van der Linde, raadsheer in de Hoge Raad der Nederlanden, mr. W. van Roosendaal, voorzitter van de Re- classeringsraad in 's-Hertogenbosch, mr. A. W. Rosingh, officier van Jus titie. hoofd van het arrondissements parket in Den Haag, P. C. Elferich. lid van de Eerste Kamer uit Delft, mr. W. Aantjes, lid van de Tweede Kamer uit Utrecht, mr. T. Brouwer, lid van de Tweede Kamer uit Was senaar. mr. W. J. Geertsema, lid van de Tweede Kamer uit Wasse naar. mej. G. S. H. M. Kok, lid van de Tweede Kamer uit Hoensbroek, mr. H. J. Hoogeboom Bruins Slot, di recteur-generaal voor Overheidsper soneelsbeleid van het ministerie van Binnenlandse Zaken. A. L. Wilkes- huis. directeur binnenlands bestuur van het ministerie van Binnenlandse Zaken. A. Hansen, lid van de Alge mene Rekenkamer, jhr. mr. T. A. J. W. Schorer, oud-lid van de Eerste Kamer uit Middelburg, H. A. te Riet. lid van GS in Overijssel, mr. A. J. i Dankelman, wethouder in Den Haag, prof. dr. C. J. F. Böttcher, voorzitter van de Raad van Advies voor het wetenschapsbeleid en buitengewoon hoogleraar aan de Rijksuniversiteit in Leiden, prof. dr. P Th. Oosterhoff, hoogleraar aan de Rijksuniversiteit in Leiden, prof. dr. C. F. P. Stutter- heim, hoogleraar aan de Rijksuniver siteit in Leiden, prof. dr. H. v. d. Waal, hoogleraar aan de Rijksuniver siteit in Leiden, prof dr. J. Droog- leever Fortuyn, hoogleraar aan de Rijksuniversiteit in Groningen, prof. dr. J. Jansen, hoogleraar aan de Bernard Droog waardering De hoogste onderscheidingen be perken zich dit jaar tot 1 grootof ficier en 2 commandeurs in de Or de van Oranje Nassau. Dit ver schilt niet veel van voorgaande ja ren. Tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw werden 64 (vo rig jaar 56) personen benoemd, tot Officier in de Orde van Oranje Nas sau 266 (v.j. 270) en tot ridder in deze orde 429 (v.j. 397) personen De gouden eremedaille van de Orde van Oranje Nassau ontvingen 488 (v.j. 494) personen, de zilveren 807 (v.j. 745) en de bronzen 469 (v.j. 515). Nog steeds blijkt via het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening het kleinse aantal onder scheidingen te worden verleend, na melijk dit jaar 32, tegen 24 vorig jaar. Het grootste aantal liep via Sociale Zaken en Volksgezondheid, namelijk 525 tegenover 576 vorig jaar. De uitersten groeien dus enigs zins naar elkaar toe. Daartussen la gen van hoog naar laag. Verkeer en Waterstaat met 328 (v.j. 265». Bin nenlandse Zaken met 241 (v.j. 189. een aanzienlijke stijging». Defensie met 235 <v.j. 202». Economische Za ken met 182 iv j. 200). het Kabinet van de Minister-president er, algeme ne zaken tezamen 175 (v.j. ook 175 een afspiegeling van een karakteris tieke stabiliteit, vooral omdat dit aantal evenals voorgaanse jaren d> zevende middelste plaats in de trits van dertien inneemt). Onderwijs er Wetenschap met 150 (v.j. 159, Justi tie met 148 (v.j. 143», Landbouw ei Visserij met 119 v.j. 139). Buiten landse Zaken met 103 <v.j. 97) en Fi nancieën met 85 (v.j. 84). De eremedailles van de Orde van Oranje Nassau zijn uiteraard het vrijgevigst rondgestrooid. namelijk 1764 in aantal op een totaal van 2526 onderscheidingen. Dit komt in aantal en percentage vrijwel over een met vorig jaar. GROOT-OFFICIER IN DE ORDE VAN ORANJE NASSAU Jhr. mr. H. F. L. K. van Vreden- burch. Hr. Ms. buitengewoon en ge volmachtigd ambassadeur in Rome COMMANDEUR IN DE ORDE VAN ORANJE NASSAU Prof. mr. D. Simons, hoogleraar in het staats- en bestuursrecht. M. Ruppert, lid van de Raad van State. RIDDER IN DE ORDE VAN DE NEDERLANDSE LEEUW Dr. Th. W. Crul. regeringscommis saris in Algemene Dienst, dr. Th. P. Bergsma, buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur te Caïro, mr. J. C. van Beusekom, Hr. Ms, buiten- Simon Carmiggelt ovens, drs. W A. J. Bogers. plaats- verv. pres.-dir. van de Ned. Staats mijnen. ir. C S. Knottnerus. voor zitter van het Landbouwschap, drs. A. R. van Nes. dir. v. de Ec Akkerb - Veeh. en Zuivelaang.. mr. Th. J. van der Peijl, dir.-gen. van de Arbeids voorziening, prof. dr. Th. Hart de Ruijter uit Haren, kinder- en jeugd psychiater, ds. F. H. Landman, voorz. van de Nat. Raad voor Maatsch.- Welzijn, dr E. van Raalte uit Den Haag. dr. A. F. E. van Schendel. hoofddir. van het Rijksmuseum in Amsterdam. Dalen, secr. van het CNV, mr. G. W Putto, adj.-dir. van het Rijksinst. voor de Drinkwatervoorziening. G Kruijver, bestuurslid van de Ned. Kath. Sport Fed., mr. drs. R. Hotke, hoofd v. d. dir. Oudheidk. en Natuur - besch., tevens plaatsv. dir. gen. voor Culturele Zaken van het ministerie van CRM, A. Rammelt, adj.-dir. van de geïllustreerde Pers NV. drs. R. E M. van den Brink. dir. van de NV Uitgeversmaatschappij Elsevier. RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE NASSAU Albert Vogel, voordrachtskunste naar, Simon Carmiggelt. letterkundi ge. Aafje Heijnis. zangeres. Bernard Droog, acteur. Bert Garthoff, VARA- inedewerker. H. Geertsema, dir. v. h. Nieuwsblad „De Eemsbode", Henri Heijdendaal, toonkunstenaar, mevr. dr. H. E. 's Jacobs uit Amersfoort. Jan Janssen, wielrenner, Ton de Leeuw, componist, Hella Haase, let terkundige. Hans van Maanen, cho reograaf. Coen Moulijn, voetballer. Henk Spruit, chef-dirigent van het NOS-omroeporkest. Douwe Tammin- ga, letterkundige, Otto Treumann, grafisch ontwerper, mevr. E. J. Vind- Van Praag uit Amsterdam, Anty Westerling, dramaturge, mr. H. E. A M. van Zinnicq Bergmann te Vught. G. Kaper voorz. en best.lid van org. op het gebied van de kaashandel. J. B. Becu. bestuurslid van landbouw- org., H. Biemans, voortz. en best.lid van land- en tuinb. org.. H. Th. Mijn- hardt, directielid v. Mijnhardt-Far- maceutische Ind., P. W J. van Ros- sem. hoofd van de belastingdienst by Esso Nederland NV. A. G. A. Spaan, vice voorz. v. de Ned. Bond van On- Mr. W. J. Geertsema onderscheiding Jan Janssen Rijksuniversiteit te Utrecht, prof. dr. G. Th. J. Delfgaauw, hoogleraar aan de gemeentelijke Universiteit in Am sterdam, mevr. prof. dr. L. C. P. Ker- ling, oud-buitengewoon hoogleraar aan de Rijksuniversiteit in Utrecht, ir. C. A. Doets, secretaris-lid van het college van directeuren van de Vrije Universiteit te Amsterdam, prof. dr S. Strasser, hoogleraar aan de Ka tholieke Universiteit in Nijmegen, prof. dr. ir. R. M. M. Oberman, hoog leraar aan de technische hogeschool in Delft, prof. dr. ir. A. I. M Keule- mans, hoogleraar aan de technische hogeschool in Eindhoven, jhr. D G. de Graeff. oud-lid van het presidium van de raad van bestuur van de ABN NV. W. J. van Bysterveld. directeur- generaal der belastingen bij het mi nisterie van Financiën. J. N. Bouna. directeur van 's Rijks belastingen in Maastricht, vice adm. J. Doorenbos Uit Voorschoten, vice-adm. A. van der Moer uit Den Helder, luit.-gen. H. J. van Veen van het wapen der infanterie, gen. maj. W. van Rijn, van het wapen der infanterie, luit. gen. G. W. de Zwaan, van de dienst- groep van de officieren der Konink lijke luchtmacht, de gepens. res. gen - maj. J. A. Bach van de Koninklijke Luchtmacht, prof. mr. A. Kleijn, oud pres. comm. van de N.V. Bouwfonds Ned. Gem., prof. dr. ir. A. M. Haas uit Den Haag, oud-hoogleraar aan de TH in Delft, mr. A. B. H. Niemeijer. plaatsverv. secr. gen. van het minis terie van Verkeer en Waterstaat. Ir. M. Klasema. hoofdingenieur-direc teur van de Zuiderzeewerken, dr. C. Chr. Grützner, secr. in alg. dienst der PTT, B. T. Harmsen, inspecteur in alg. dienst der PTT, ir. G. J. Koele- wijn, lid van de Octrooiraad, ir. A H W. Martens, insp. gen. der Mynen, F. A. Drijver, voorm. pres. comm. v. T en D-Verblifa. E. van Veelen, lid van de raad v. bestuur van de Hoog- Bert Garthoff ridder Oranje Nassau OFFICIER VAN ORANJE NASSAU o.a. C. R. Biswamitre, oud lid- voorz. van de Staten van Suriname. P J. F Daniels, adj. perm. vert. by de OESO in Parijs, dr. F. van Don gen, gevolm. min. tijd. zaakgel. in Saigon, A. Blokzijl, hoofd v. d. Pol techn. d. der Rijkspolitie in Delft, mr. B. C. de Die, raadsadviseur bij het ministerie van Justitie in Den Haag, ds. C. M. van Endt, voorz. van de centr. kerkeraad der herv. gem. in Utrecht, dr. A Th. van Leeuwen, directeur van Kerk en Wereld in Driebergen. I. Zadoks. voorz. v. de kerkeraad van het kerkbest. van de Joodse Gemeente in Den Haag. di recteur van NV Esveha, J. C. Schul- ler. voorz. v. d. Centrale Commissie v. d. Filmkeuring, mr. L. G. van Reyen, hoofddir. van de VNG. P. Kruit. comm. v. gem. politie in Rot terdam. di*. P. J. van Leeuwen, secr. van de raad voor gemeentefinanciën. H. J. A. Hovens Greve, hoofdadm. by de Centr. dir. van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid, ir. A. H. H. Robbe Groskamp, direct, bij de NV Gelderse Tramweg My, NV, R. J H. Fortuyn, lid v. Raad v. Beheer van de NV tot voortz. van de Kon. Holl. Lloyd Amsterdam. H. J P. A. Geijsen, dir. NV Kon. Rott. Lloyd. D. W de Heer. dir. NV Kon. Rott. Lloyd, ir. W. F. M. Muller, voorz. v. d. Raad v. Advies by de Kon. Ned. Jaarbeurs in Utrecht, dr. F. Ullmann, dir. v. UMS-Pastoe NV in Utrecht, dr. ir. N. Rodenburg, dir. v. NV Philips Tele- comm. Ind., drs. S. C. Bakkenist, vice-voorz. van de raad v. bestuu van de Kon. Zout-Organon NV.. P. B. van Binsbergen. voorz. van de Stich ting Ned. Draf- en Rensport. C. van Velden, tweede voorz. NCBTB, W. J. L. Spit, secr. van het NKV. L. C. van Mgr. drs. J. W. M. Bluijssen ridder dernemers in de Horeca. W. C. Pou- deroyen, architect BMA te Rotter dam. A Elias, onderwysredacteur, J. Vader, burgemeester van de gemeente Pijnacker, T. Bakker, raadslid in Hil- legom, D. Buys, raadslid in Den Haag. mevr. mr. A. G. Plate-Lichten- belt, wethouder in Voorburg. T. van der Kooij, ouderling van de gerefor meerde kerk in Den Haag. H. H. De rijkst geïllustreerde brochure verbleekt, vergeleken bij een proefrit met de Mercedes 280 S of SE. Die is groots. Hier ondergaat u één harmonische totaliteit van veiligheid, betrouwbaarheid en comfort zoals u misschien niet voor mogelijk hield. In deze auto is op alle punten nét dat stapje verder gegaan waardoor de volmaaktheid bereikt lijkt. Mooie woorden? Neen. Want zoals we al zeiden: de praktijk is nog veel mooier. Een praktijk die niet hoeft te éindigen met een proefrit. Apropos: voor de snelle beslissers die willen kiezen uit wat beschikbaar is of komt, kan de levertijd voor deze typen kort zijn. Leiden, Vondellaan 45, tel. 01710-4 45 45 Kraan, dir. v. alg. bond voor kinder- lenbrander, corresp voor de NRC in besch. Rotterdam, drs. L. H. F. v d. Londen, G. J. van Kesteren, opera- Leest, medewerker van de prot. chr. en concertzanger. C. J. Postma, reel. ver. in Voorburg, W. S. A. Co- kunstschilder in Parys. Commandeur Tot Commandeur in de Orde van Oranje Nassau werd bij bevorde ring) benoemd de heer M. Ruppert te i Wassenaar, lid van de Raad van i State. LEIDEN In Leiden en omgeving zijn dit jaar ter gelegen heid van Koninginnedag iets minder onderscheidingen geval len dan vorig jaar, namelijk 74 tegen 86. Zij varieren in „zwaar te" van het commandeurschap tot de bronzen eremedaille van de Orde van Oranje Nassau. Er werden 15 Leidenaren onder scheiden. evenals 15 inwoners van Wassenaar, 10 van Voor schoten. 7 van Katwijk, 6 van Waddinxveen, 4 van Oegstgeest, 3 van Rijnsburg. voorts 2 van de gemeenten Alkemade, Hille- gom en Leiderdorp en 1 van de gemeenten Alphen, Bodegra ven, Boskoop, Hazerswoude, Hoogmade, Leimuiden, Valken burg en Zoeterwoude. De volledige lijst ziet er wat betreft Leiden en omgeving als volgt uit: deling algemene dienst van de mi litaire vrouwenafdeling; mr.. C. L. M. Schaepman te Wassenaar, raads adviseur by het Ministerie van De fensie; H. J. A. Hovens Greve te Wassenaar, hoofdadministrateur bij de centrale directie van Volkshuis vesting en Bouwnijverheid; mr, A. W. G. Mazzola te Wassenaar, admi nistrateur bij het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Or dening; mr. drs. L M. A. van Rooij te Wassenaar, algemeen secre» taris van de katholieke en prot.-chr. werkgeversverbonden; B. L. H. Mor- sink te Voorschoten, administrateur bij hot Ministerie van Landbouw en Visserij; J. van der Kooij te Voor schoten, administrateur by het Mi nisterie van Sociale Zaken en Volks gezondheid; mr. H. B. Eldering te «Oegstgeest, administrateur bij het Ministerie van Sooiale Zaken en Volksgezondheid; A. van Keulen te Wassenaar, plaatsvervangend veteri nair hoofdinspecteur van de Volks gezondheid; dr. C. O. van Regteren Altena te Bentveld, wetenschappelijk hoofdambtenaar bij het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie te Leiden; luitenant ter zee van de elektrotech nische dienst VEG Ulrioh te Leider dorp. Nassau zyn benoemd; C. A. van der Hooft te Waddinxveen, burgemeester van die gemeente; T. Bakker te Hil- legom, lid van de gemeenteraad al daar; luitenant ter zee van de elek tronische dienst der eerste klasse V. E. G. Ulrich te Leiderdorp. H. Reints te Leiden, hoofdcommies A bij het Ministerie van Defensie; J. Kleijburg te Voorschoten, hoofdcom- sles A bij het Ministerie van Defen sie; N. J. van Duijvenbode te Kat wijk aan Zee; A. van Driel te Woer den. directeur van de margarine- en spijsvetten'industrie De Rijnstreek te Bodegraven; Albert Vogel te Wasse naar. voordrachtskunstenaar; mevr. N. A. den HaanGroei, te Leiden, wethouder aldaar; L. van der Plas te Oegstgeest. Ridder Ned. Leeuw Tot R.dder in de Orde van de Ne derlandse Leeuw werden benoemd W. de Gast te Leidm. algemeen in specteur van het k >rps Rijkspolitie, in de laatste bezet, ngstyd comman dant „Coenders" van het district Ii©iden van de Binnenlandse Strijd krachten mr. A. W. Rosingh te Was senaar, officier van justitie, hoofd van 't. arrondissementsparket te Den Haag; mr. T. Brouwer te Wassenaar, lid van de Tweede Kamer der Sta ten Generaal; mr. W. J. Geertsema te Wassenaar, burgemeester van die gemeente en fractievoorzitter van de VVD in de Tweede Kamer der Sta ten Generaal; A. L. Wilkeshuis te Wassenaar, directeur binnenlands be stuur van het Ministerie van Bin nenlandse Zaken; prof. dr. C. J F. Böttcher te Den Haag. hoogleraar te Leiden en voorzitter van de Raad van Advies voor het Wetenschaps beleid; prof. dr. P. Th. Oosterhoff te Leiden, hoogleraar aan de Leidse Universiteit; prof. dr. C. F. P. Stutterheim te Oegstgeest, hoogle raar aan de Leidse Universiteit; prof. dr. H. van de Waal fee Leiden, directeur van het Rijksprentenka binet aldaar en hoogleraar aan de Leidse Universiteit; vice-admiraal J. Doorenbos te Voorschoten. Goud Officier O.N. De eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, is verleend aan: H. Wiersma te Bos koop: N Ouwersloot te Valkenburg; i J. W. de Ren te Le'muiden; G. Splin ter te Leiden, oud-hoofdcommies A ter gemeentesecretarie aldaar; op- pervliegttu igmak er- vliegtuigmon t eur A. T. Houth te Katwijk aan Zee: C. den Boer te Riinsburo- pnmm het Marine Elektronisch Bedrijf; J. Th. F. Müller te Waddinxveen. plaatselijk directeur bii Van Gend en Loos; A. van der Velden te Lei den. tropische Hygiëne van de Leidse Universiteit; sergeant-majoor der mariniers C. W. Spek te Waddinx veen; opperwachtmeester W. H. Kanbier van de Koninklijke Mare- "haussee te Katwijk aan Zee; adju dant-onderofficier-verpleger J. Oos ten te Leiden van het dienstvak van de militair-geneeskundige dienst adjudant-onderofficier A E. God- diin van de Koninklijke Luchtmacht te Voorschoten; A. F. Laue te Voor schoten. adjunctcommies bij de NV Van Gend en Loos; F. A. K. van Gent te Voorschoten, kantoorbedien de I bij de NV Van Gend en Loos; A J Wortel te Leiden, hoofdbestel- Ic-r A bij de NV Van Gend en Loos; .V M. van Zanten te Waddinxveen. vertegenwoordiger bij de zaadhandel Gebr. Oudyk: G. H. Kelderman te Hillegom. eerste bankwerker-mon teur van de technische dienst bij Van Herwaardens Kalkzandsteen fabrieken NV aldaar; P. Verburg te Katwijk, zeilmaker-zolder baas by de rederij v/h. C. dei, Duik aldaar; J. van Duijn te Katwijk, werkzaam bij de rederij v/h. C. den Duik aldaar. A J. Pijpers te Gouda, chef van de meubelmakerij van de meubelfabriek G. Both te Waddinxveen; mej. L. M Brandhorst te Hazerswoude, huis houdster bij de heer J. van Beek; Ph van Hooven te Leiden, technisch hoofdassisten, bij het Rijksmuseum van Natuurlijk-1 H'storie aldaar; J. J. Verhart te Katwijk. Zilv er De eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, is :oegekend aan: J. Niemeijer te Al kemade opperwachtmeester der Rijkspolitie; K. Boon te Wassenaar, oud-brandmeester by de gemeente- Brons De bronzen eremedaille, verbon- een aan de Orde van Oranje Nas sau. werd verleend aan: D. van der Bent te Katwijk aan Zee. rijksamb tenaar F bii het marinevliegkamp Valkenburg; W. Helvensteyn te Lei den. chauffeur I "by de NV Van lijke vrijwillige brandweer; A. Grim- Gend en Loos; G J. Huigsloot te bergen te Rijnsburg, bestuurslid van Roelof arendsveen besteller eerste de plaatselyke Oranjevereniging; J. klas der PTT: mej. W M. Habaken p. ii A \T IIoo^straten te Rijnsburg, bestuurs- te Leiden, huishoudelijke hulp in het Kinder 11.ll. lid van de plaatselijke Oranjevereni- St. Elizabeth Ziekenhuis; L. Blonk gmg; H. Veylbrief te Leiden, hoofd- te Bodegraven, houtzager by De Tot Ridder in de Orde van Oranje technicus by het Laboratorium voor Krom te Woerden. ADVERTENTIE *Coen Moulijn Tot Officier in de Orde van Oran je Nassau werden benoemd: mr. B. i C. de Die te Voorschoten, raadsadvi- j seur by het Ministerie van Justitie; ds. P. J. Maokaay te Oegstgeest. secretaris binnenland van de Raad voor de Zending; A. Beyer te Wassenaar, hoodadminóstrateur en plaatsvervangend chef van de hoofd afdeling informatiezaken van het Ministerie van Binnenlandse Zaken; mr. dr. R. H. Samsom te Alphen a. d. Ryn, directeur van N. Samsom NV.; D. A. Buitenhuis te Wassenaar, hoofd van de afdeling personeelsza ken van de Technische Hogeschool te Delft; kapitein ter zee van ad ministratie mr. J. Grippeling te Zoeterwoude; kapitein ter zee D. Verboom te Voorschotenkapitein- luitenant ter zee vlieger F. H. M. Schreurs te Voorschoten; kolonel mr. L P. de Boer te Voorschoten van het dienstvak van de militair Juri dische dienst; kolonel J. H. van der Kam te Wassenaar van het wapen der infanterie; luitenant-kolonel W. M G. Hogenboom te Oegstgeest van I het wapen der infanterie; luitenant- j kolonel R. A. Hengsdyk te Wad dinxveen van de dienstgroep van de I officieren van de Koninkiyke Lucht- I macht; lulterant-kolonel M Kore- I vaar fee Leiderdorp van de onderaf- De boetieks springen als paddestoelen uit de grond. Wat deksel, moeten wij achter blijven? Wanneer noemt de eerste kaashandelaar zijn zaak ,The Golden Fist' of .Kiezukaas' Als hij zijn vele soorten kaas in dolle Mexicaanse schalen legt - dè,n roept ieder een opeens ,Oh, wat enig!' en ,Wat hééft-ie veel!'Aan de andere kant: als u van wanten weet koopt u al lang verschil lende kaasjes voor 't vuistenwerk. Oud, jong, komijne-roomkaas, Hollandse Gruyère - leg die es bij elkaar op een grappige schaal./ Kaasboetiekje bij u thuis!

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 19