d. hudig co hetfeest waarvan u het middelpunt bent! BOEKHOUDER(STER) ösamsom LIGTVOET P. A. Verkerk eledrotechniek Ie ELECTROMONTEURS ELECTROMONTEURS HULPMONTEURS HANDIGE MEISJES professionele toekomst de rijksoverheid vraagt bij d. hudig co feestelijke ontmoeting van mens en stad MINNESÖTA(NEDERLAND)NV D. Hudig 8t Co zijn makelaars m assurantiën. Het Bedrijf telt circa 400 personeelsleden verdeeld over een 7-tal departementen en houdt zich bezig met bemiddeling en adviezen inzake het afsluiten van verzekeringen op zeer uiteenlopende terreinen. Er zijn aantrekkelijke mogelijk heden voor jongere mensen met einddiploma Gymnasium of H.B.S. De verzekeringen die het kantoor behandelt zijn vaak van gecompliceerde aardook zijn er omvangrijke bedragen mee gemoeid. Jongere mensen die wij voor dit werk vragen worden daarom professioneel geschoold zij volgen de (niet gemakkelijke) assurantie-cursussen en maken de noodzakelijke stages door binnen en buiten het bedrijf. In een periode van 3 tot 5 jaar kunnen zij door de combinatie van werk en scholing gaan behoren tot de beperkte groep van hooggewaardeerde verzekerings specialisten in Nederland. De aanvangshonorering is aantrekkelijkde uitgroeimogelijkheden lopen parallel met de groei in kennis en ervaring en zijn zonder meer goed te noemen. Het kantoor heeft belangstelling voor zowel gymnasiasten en H.B.S.-ers die enkele jaren geleden het einddiploma behaalden als voor hen die dit jaar examen doen. Sollicitaties - schriftelijk met vermelding van opleiding en ervaring - worden gaarne ingewacht door de directie. makelaars in assurantiën te Rotterdam Wijnhaven 61, telefoon (010) 146122 Samsom zoekt voor zijn goed geoutilleerde correspondentie afdeling een geroutineerde o.a. voor Fiexo- Opfelding Ulo-niveau. Type-diploma is vereist Aan forensen worden reiskosten vergoed. Ook indien halve dagen beschik baar zijn kunnen wij uw aan bieding in behandeling nemen. Uw sollicitatie, gericht aan da afdeling Personeelszaken van N. Samsom nv, Wilhelminalaan 1 te Alphen aan den Rijn, wordt met belangstelling tegemoet gezien. Ib voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid t.b.v. de Veterinaire Hoofdinspectie van de Volksgezondheid te Leidschendam medewerker v°c o-kwh» Taak: in nauw overleg met de veterinaire staf verzorgen von correspondentie, voorbereiden van en deelnemen aan besprekingen, ontwerpen van instructies en regelingen en medewerken aan het tot stand komen van wettelijke maatregelen, alsmede het interpreteren daarvan. Gevraagd: b.v.k. Middelbare schoolopleiding en ruime redactionele ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1338,- per maand. voor het Rijkszuivelstation te Leiden (adjunct-)laboranten - ■- j. voc. nr. 9-2363/1158 (adjunct-(analisten in het bezit van of in opleiding voor een desbetreffend diploma. Het Rijkszuivelstation verricht zeer uiteenlopende werkzaamheden op het gebied van het onderzoek van levensmiddelen (o.a. melk en zuivelprodukten, spijsvetten en -oliën en eiprodukten) en biedt mogelijkheden voor het opdoen van ervaring voor bovenbedoelde diploma's. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1072,- per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Tegemoetkoming in reis- en studiekosten kan worden verleend. Tel. inlichtingen (01710) - 308 45 tst. 17. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantie uitkering C70 een feest voor a! Deze zomer is Rotterdam één groot boeiend schouwspel. Met als onbetwist hoogtepunt havodam 's Werelds grootste maquette! De Rotterdamse havens en het immense industriegebied op schaal 1200 midden in de stad. Bezoek deze supermaquette, die u ziet vanaf overdekte wandel gangen. U troont hoog boven "De poort van Europa"; onze havens, bron van onze welvaart. Met knopjes zet u alles in werking. Radérstations, reuzen- kranen en elevatoren. De Maasbruggen en de dokken. De duizenden lichtjes bij de raffinaderijen. Een band- recordertje, dat u meekrijgt bij de ingang vertelt u alles over havengebied no 1 van de wereld. Een wonderbaarlijke ervaring. Een ongekende kennismaking met dit gebied. kabelbaan Nooit tevoren zag u het centrum van de stad vanuit een originele Zwitserse skjlift Meters boven de straat wordt u met de kabelbaan over het Weena, de Coolsingel, de Binnenweg en de Karei Doormanstraat gevoerd. Door deze unieke tocht hebt u een leuk en spectaculair uitzicht op het feestterrein en de vele evenementen. 6 Mei gaat COMMUNICATIE 70 van start! Een feest voor u, uw stadgenoten en alle bezoekers van Rotterdam. 5 Maanden houdt C 70 Rotterdam in zijn feestelijke ban. Een feestprogramma, dat naast vele spectaculaire vaste attracties bruist van spontane evenementen die maken, dat Rotterdams centrum gei Smel, opening van Communicatie 70 Op onze nationale bevrijdingsdag begint Communleaf!e7ü meteen luisterrijke bevrijdingsbijeenkomst In de Sb Laurenskorfc Vooraf aan deze bijeenkomst, die van 10.30 uur tot 11.30 uur duurtzal Koningin Juliana een fakkel uit Wageningen in ontvangst nemen en daarmee de bevrijdingsvlam ontsteken. 's Middags om 12.00 uur wordt Communicatie 70 officieel geopend met een Zweedse wittebroodmaaltijd op de Coolsingel, Waarvoor 1500 mensen uit alle lagen van de Rotterdamse bevolking zijn genodigd. Om 13.00 uur 's middags begint aan een groots défilé van versierde havenvoertuigen en transportwerktuigen. Afgewisseld door muziekkorpsen ziet u vorkheftrucks, kraanwagens, containers en zelfs vaartuigen van de havenpolitie en douane en parlevinkers voorbij trekken Dit défilé duurt tot 4 uur. 's Avonds om 9 uur begint de première van het indrukwekkende klank- en lichtspel bij de St. Laurenskerk. Deze eersteC70 dag wordt natuurlijk besloten meteen groots vuurwerk, dat om kwart voor elf 's avonds van de Boeg wordt ontstoken. energlelijn Onder een kleurrijk overdekte promenade wandelt u langs de feestelijk uitgedoste winkels naareen indrukwekkende "energielijn" op de Coolsingel. U ziet duidelijk hoe eiectriciteit wordt opgewekt en uiteindelijk bij uw schemerlamp belandt Industrieën De petro-chemische Industrieën laten u in een monster-expositie hun wereldwijde werkterrein zien. Electrotechnische industrieën tonen u de verbluffende mogelijkheden die eiectriciteit ons biedt. Bijv. de tele-communicatie. nog veel meer In de Doelen en de Schouwburg 5 maanden lang een programma van speciaal voor C 70 georganiseerde concerten en toneelgebeurtenissen van wereldformaat. Een grote tentoonstelling over kunststoffen en de moderne bouwindustrie rn het Bouwcentrum. Een spannende reeks van sport gebeurtenissen door heel Rotterdam- dolfirodam In Dolfirodam ziet u hoe de Rotterdamse dolfijnen metera- hoge sprongen maken en uitzonderlijk intelligente kunstig uitvoeren. C 70 is ook een feest voor onze kinderen. klank-en lichtspel Rotterdams roemruchte histort leeft weer in een fascinerend klank- en lichtspel bij de St. Laurenskerk. C70, bovenal een feest van ul U maakt van C 70 een onvergetelijke zomer. U en de hele bevolking van Rotterdam vieren feest! Feest in del' Intieme restaurantjes en cafeetjes, die aan het Weena worden gebouwd en die in grappige paviljoens door het hele centrum worden geopenf Feest op de grote pleinen door;et heel Rotterdam, waar de wijkverenigingen hun vrolijke manifestaties tonen. C 70 is een totaal-gebeuren. Een alies omvattend feest doo het hele centrum. Zodra uinh centrum komt wordt u il} opgenomen in een uitbundige gezellig feestgewoel. ledered an en overal gebeurt steeds iets anders, iets nieuws. Waar u ook komt ink» Rotterdam van 5 mfn tot eind september, overal is het feest! Rotterdam Communicatie 70 GEVRAAGD in bezit van of studerend voor PRAKTIJKDIPLOMA BOEK HOUDEN. Goede salariëring voor zelfstandige accurate kracht. GANGETJE 12 LEIDEN TELEFOON 01710—40941 Kent u de 3M Company? 'n Groot bedrijf. 3M-fabrieken in 16 landen maken samen meer dan 40.000 produkten. Vanaf talloze Scotch-tapes tot razendknappe microfilmapparatuur, isolatiematerialen, sierlinten, medische artikelen en kopieerapparatuur. De vestiging van 3M in ons land -Minnesota (Neder land) N.V.- bestaat pas 10 jaar maar groeit met de dag. Daarvoor zijn vaak nieuwe krachten nodig. Doordat wij zoveel soorten produkten verkopen zijn er veel verschillende mogelijkheden tot plezierig werkendat is een voordeel van een baan bij 3M. Grote kans dus, dat wij precies die mogelijkheden hebben waarin u zich echt thuis voelt. Komt u eens kennis maken? LINDENLAAN 1 ZWIJNDRECHT MEERVELDLAAN 12 HOEVELAKEN vraagt voor spoedige indiensttreding ten behoeve van elektrische installaties in Leiden, Leiderdorp en omstreken (geen woningbouw). GEBODEN wordt: aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, afwisselend werk, reiskostenvergoeding; werkkleding ter beschikking en hoog loon. Sollicitaties maandag 27 april 1970 tussen 19.30 en 20.30 uur bij de heer J. T. L. Schneiders in café rest. EIGENZORG, Stationsweg 29, Leiden of schriftelijk Lindenlaan 1, Zwijndrecht, telefoon 0185028666, na 18 uur telefoon 01850—25728. Door voortdurende uitbreiding van de werkzaamheden kunnen wij direct enige produktie-medewerksters plaatsen. Leeftijd: minstens 16 jaar. Bij voorkeur wonend in Leiden of omgeving. Het werkhet vervaardigen en inpakken van Scotch- lettertangen. Meisjes die wat voelen voor dit werk kunnen zich melden, dagelijks tussen 09.00-17.00 uur, of bellen voor eenjafspraak 01710 - 34541toestel 211 Rooseveltstraat 55, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 20