Wie doet dit jaar alles es anders? 'Het Speelse buitenleven'in de 2e eeuw Bijenkorf de andere zon speel anders de andere bijous gooi anders weg picknick anders Na Upperground en Santekraam nü: 'Het Speelse Buitenleven' Na Upperground en Santekraam nü: 'Het Speelse Buitenleven' op onze 2e etage* Laat nog een zon weerkaatsen in deze 'king size face tanner' uit Amerika. Uw gezicht wordt twee keer zo snel bruin. 5.95 Je hebt een houten greep en rubber bal en ga je gang maar: met een streep in het zand speel je 'gooi- en vangtennis'. 6.50. ei met een net-op-drijvers kun je basketballen In 't water, op 1 strand en in de tuin. 16.95. Om superdartspel voor buiten met pijlen van liefst 30 cm lang: 19.95 Deze opblaastent krijgt u van ons met pomp en draagtas. Erg goed als verkleedcabine op het strand of kinderspeeltent in de tuin. 69.- We hebben een andere wereld ingericht 'Het Speelse Buitenleven'. Een bont spektakel waar u—al flanerend onze honderden ideeën ziet voor een andere zomer. Want wat we op deze pagina tonen is maar een korreltje zand uit een heel strand! Als wij het mogen zeggen: we zien u dit jaar in een Hawaiïaanse Bora-Bora bikini (29.75) op een koel rieten strandmatje (1.98) We hebben ook lange Bora-Bor» jurken (19.95) en T-shirts(va.8.95)[ Voor mannen en jongens: Bora- Bora bermuda's. Amsterdam: Bora-Bora op de afd. Bad Erg mooi op een bruine huid: onze witte, tinkelende schelpen colliers uit het verre oosten. Neem er een paar, ze zijn per stuk maar 2.95 Eindhoven benedenverdieping j Onze wegwerpserviezen hebben niets van'even behelpen'. Er zijn papieren borden (oranje of wit, v.a. 1.75) met bijpassende bekers, servetjes en tafelkleden. Van plas tic zijn er verdeelborden in ver schillende kleuren voor gourmet- eetplezier -15 stuks 2.50 Kijk, dit wordt het helemaal deze zomer: een maxi-jurk in 'tie and dye'. Hier Chester Martin's katoe nen versie en hij staat genoteerd als een hit. 44.95 Deze wegwerpbarbecue hoef je alleen maar aan te steken en hij grillt twee uur lang al uw bief stukken, kip, saté, spiezen, worst jes. 3.25

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 6