Gidsenleidsters vechten voor clubhuis in Voorschoten Leiderdorpse de rechtbank bankbeheerder stelt voor serie raadsels Tweede dagverblijf voor volwassenen opengesteld jr. Jan Bentveld HAAGSE AGENDA Goecl optreden van Matthias IN OEGSTGEEST Slachtoffer van „gladde jongen' Verleider PAGDfA 8 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 15 APRIL 1| VOORSCHOTEN „Ik weet niet wat er allemaal aan de hand is op dat ministerie van CRM, ze schijnen het er erg druk te hebben. Als je een brief naar de minister schrijft, krijg je een half jaar later antwoord. Er zal wel een reden voor be staan, die ken ik niet, maar ik heb nu maar wéér eens een brief geschreven in de hoop dat er nu wél wat van terecht komt. Ik blijf doorgaan, doodgewoon tot ik bereikt heb wat er nodig is, betere huisvesting voor onze gidsengroep". besteed er elk vrij kwartiertje aan, zonder enige beloning. Dat doe ik met plezier, maar als je vraagt om financiële bijstand, omdat het dak van de gidsenhut het begeeft, wordt Je van het kastje naar de muur ge stuurd. Daar heb je die juffrouw van het dak weer, zeggen ze dan". Dat zegt Yvon Bayer, leidster van de r.k. Irmagroep, waarvan in totaal zestig meisjes in Voorschoten, gidsen en kabouters, lid zijn. Samen met haar collega-leidster Ina Beur ze vecht ze nu al jaren voor wat zij een harde noodzaak noemt, een loka liteit waarin zij met de kinderen be hoorlijke bijeenkomsten kunnen hou den, zonder angst voor brand, zon der lekkages en zonder problemen met de watervoorziening of het sa nitair. Het clubgebouw achter de Veurse- weg heeft 25 jaar dienst gedaan, tien Jaar geleden werd al gezegd dat het niet langer dan vijf jaar meer ge handhaafd kon blijven en thans is het gebouwtje, dat er aan de buiten kant uitziet als een veestal, plotseling verkocht, waardoor Yvon en Ina zich over enkele weken op straat zien staan met hun gidsen en kabouters. Regelen „Dit is toch te gek", zegt donker harige Yvon. „Vorig jaar heb ik een brief naar mejuffrouw Klompé ge schreven. Ik houd niet van halve maatregelen dus heb ik gevraagd of er een functionaris van het depar tement van CRM kon komen om de zaak in ogenschouw te nemen. Dat gebeurde inderdaad, maareen half jaar later. Er kwam een ambtenaar die be loofde dat hij de kwestie in overig met het gemeentebestuur zou rege len. We hadden al onze hoop op die man gevestigd, maar nu, na wéér een half jaar, hebben we nóg niets gehoord, alleen dat onze bestaande hut nu wordt verkocht. Dat is n»og het allerergste. En weer was die ver gadering van de functionele commis sie waarop 'n inventaris werd gege ven van wat er aan bestaande club huizen voor de Voorschotense jeugd bestaat. Ik geloof wel dat wij er het aller beroerdst bij zitten, al is de situatie bii de zee-verkenners op het MOC- terrein ook droevig. Daar moeten ze, voordat er een bijeenkomst begint, eerst het water uit het gebouw ho zen. Voor alle ramen waarvan alle ruiten ingegooid zijn zitten planken en hardboard getimmerd, de kapstokken zijn gesloopt, het meubilair vermolmd door vocht. Zo kun je toch niet werken?" Waar de meisjes zich vooral over opwinden is het gebrek aan mede werking van de rijksoverheid. „De jeugd heeft de toekomst", zegt Ina, „ik ben al zes jaar gidsenleidster, ik Onhoudbaar DINSDAG Kon. Schouwburg, 20 15 uur: Nieuw Rotterdams Toneel: ..Mijnheer gaat op Jacht" van Peydeau. WOENSDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: toneel groep Globe: „De Spaanse hoer" van Claus. DONDERDAG Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Haag se Comedie: „Het verjaardagsfeest" v. Pinter. Circustheater, 20 uur: Ned Opera stichting: „Die Entftihrung aus dem Serail" van Mozart. Paviljoentheater, 20.30 uur: Nieuwe Komedie. „Vallen en opstaan" en „Goed gesloten koel bewaren" van Ter ry. WERKRAPPORTEN O. s a?3 8 73 C* M ft' X 1 tv s C a 5 Amsterdam zwaar bew. 6 0 0 De Bilt half bew. 7 -1 0 Deelen mist 6 -1 0 Eelde onbewolkt 8 0 0 Eindhoven zwaar bew. 8 0 0 Den Helder geh. bew. 6 1 0 Luchth. R'dam zw. bew. 9 1 0 Twente onbewolkt 5 -2 0 VJissingen zwaar bew. 8 4 0 Zuid-Limburg licht bew. 5 0 0 Aberdeen half bew. 12 5 4 Athene half bew. 12 0 Barcelona licht bew. 19 10 0 Belgrado zwaar bew. 10 2 17 Berlijn zwaar bew. 10 0 0 Bordeaux mist 17 6 0 Brussel zwaar bew 2 0 Frankfort geh, bew. 11 -1 2 Genève zwaar bew. 11 -2 0 3 Grenoble onbewolkt 10 0 0 Helsinki onbewolkt 7 -5 0 Innsbruck zwaar bew. 6 1 6 Kopenhagen. licht bew. 5 -1 0 Locamo onbewolkt 18 5 0 Londen regen 13 8 1 Luxemburg zwaar bew. 8 22 0 0 Madrid onbewolkt 5 0 Malaga onbewolkt 23 11 0 Mallorca licht bew. 21 7 0 Mtlnchen zwaar bew. 5 -1 8 Nice onbewolkt 19 9 0 Oslo geh. bew. 11 -2 0 Parijs geh. bew. 13 4 0 Kome zwaar bew. 18 6 1 Stockholm half bew. 8 -4 0 Wenen zwaar bew. 10 5 0 ZUrlch geh. bew. 7 3 2 „Maar ik kan dat toch niet zélf betalen? We vragen heus niet méér ruimte, we zijn ook wel tevreden met de speelgelegenheid, maar de situatie wordt nu zo langzamerhand on houdbaar. Als we ouders van gidsen en kabouters op visite krijgen han gen we de hut vol met platen en ver sieringen, zodat ze van al die ellende niets zien. Het lijkt dan heel wat, maar doe geen wilde spelletjes met de kinderen want de planken van de vloer begeven het!" Na het bezoek van de CRM-func- tionaris dacht Irma-kring: „Nu gaat het de goede kant uit", maar er is nu nog alleen stilzwijgen. Het gebouw, dat vroeger gymnastiekzaal bij de voormalige r.k. school aan de Beur- seweg was, is thans verkocht. Een ge schikte oplossing is nog niet gevon den. Gedacht is al aan een bouwkeet die op een terrein aan de Krimkade geplaatst zou moeten worden, maar dan spelen ook hier problemen met water- en elektriciteitsvoorziening een rol. Yvon: „Die keet zou vlakbij de boomgaard van de r.k. pastorie komen te staan. Met fruitbomen in de onmiddellijke nabijheid. Probeer daar de kinderen maar vandaan te houden, als je verder geen speelruim te buiten hebt en de appels en pe ren voor het grijpen hangen In de brief naar de minister schrijft ze: Over vijf jaar zal er he lemaal geen jeugdwerk meer zijn, als er zó weinig medewerking verleend wordt aan hen die elke minuut van hun vrije tijd besteden aan jeugd werk. We vragen geen loon, geen pe perdure vakkrachten maar een sim pel clubhuis waarin we bij elkaar kuimen komen en de ouders van de kinderen behoorlijk kunnen ont vangen. Van het werken in zo'n om geving als deze word Je alleen maar moedeloos Plan De Leif Ericsongroep heeft afgelo- I pen week een alternatief plan aan de I Het „clubhuis" van de gid sengroep waarvan zestig meisjes uit Voorschoten lid zijn. (Foto Leidsch Dagblad functionele commissie voor jeugdza ken voorgelegd. „Het wordt hoog tijd dat er iets gedaan wordt", zegt leider Th. van Gent. „Sinds de andere lood sen op het voormalig MOC-terrein worden gesloopt nu de sporthal er is. krijgen wij het hard te verduren van baldadige jeugd. Ik weet dat er in sommige loodsen 's avonds laat feesten worden gehouden. Ik hoef u niet te vertellen hoe de boel er dan uitziet. We hebben daar waardevol materiaal opgeslagen. Buitenboord motoren voor de boten en dergelijke Waar moeten we die laten als alle ramen ingegooid worden en men ge makkelijk in en uit kan lopen? Het vandalisme kent er geen grenzen". De groep heeft van de wethouder te horen gekregen dat er de eerste twee jaar nog geen uitzicht is op een nieuw ot ander clubhuis. Problemen in Voorschoten, die voor duizend jongeren voorlopig nog niet opgelost zijn. Het voorstel van wet houder lestra om te komen tot een centraal jeugdgebouw is bij de meeste jeugdleiders niet in de smaak geval len. Het zou vooral op praktische be zwaren stuiten. „Is er dan niets te doen aan onze eenvoudige vraag van een simpel ge bouwtje ergens in een groene omge ving, zonder poespas, maar niet een voudige voorzieningen?" vraagt gid senleidster Ina Beurze. „Dat wil er bij mij niet in. Ik vind dit nog wel de moeite waard om voor te vechten, zelfs bij de hoogste instanties WARMOND Ook nu hadden de thuisblijvers ongelijk, want de opvoe ring van het .toneelstuk „Een meisje om te stelen" van de toneelschrijver Jack Popplerwell in de vertaling van Wim Kubbinga, is een groot succes geworden. De rolvastheid waarmee het stuk werd gebracht heeft in be langrijke mate tot dit succes bijge dragen, zodat de toneelvereniging Matthias dan ook kan terugzien op een geslaagde toneelavond. Het stuk zelf gaf hiervoor dan ook alle mogelijkheden. Voor de hoofd rolspelers was hier geen gemakkelij ke taak weggelegd maar zij hebben zich op goede wijzen van hun taak gekweten. Zeker moet ook genoemd worden de regisseur van het stuk, de heer H. Rooth uit Zandvoort. on der wiens leiding deze prestaties werden bereikt. Het stuk zal zater dag nogmaals worden opgevoerd. De heer W. Los uit Leimuiden is in Genève (Zwitserland» geslaagd voor het diploma Elna-naaimachi- nehandel en reperatie. Burgemeester Van Eysinga bekijkt enkele werkstukken die door de gehandicapten werden vervaardigd. (Foto LD Holvast) ADVERTENTIE Ook het interieur van het DAGVERBLIJF werd verzorgd door Nieuwe Rijn 24 hoek Burgst. - Leiden - Tel. 34671 OEGSTGEEST De Stichting Dagverblijven voor gehandicapten voor Leiden en omgeving, heeft gis teren haar twêede dagverblijf voor volwassenen in het pand Prins Hen driklaan 2 iin Oegstgeest geopend. Vele genodigden onder wie enkele bm-gemeesters o.a. uit Voorhout. Sas- henheim en Woubrugge. waren bij- 1 eeneekomen in de Oegstgeest er I raadszaal, waar ze werden verwel- komd door burgemeester jhr. T. A. J. van Eysinga. Deze gaf het woord aan de voorzitter van de Stichtnig I drs. J. G. J. Josten, die de gemeente j Oegstgeest dankte voor de grote be- I langstelling voor het werk van de I Stichting en de medewerking in het bijzonder van de burgemeester per soonlijk. Het tweede dagverblijf is uit. nood geboren. Een grote groep gehandi capten had dringend hulp nodig. Na dat in die nood grotendeels is voor zien, moet aandacht worden gevestigd on een andere groep, nl. de thuis wonenden. Nu dit dagverblijf klaar is betekent dit een belangrijke ontlas ting voor de ouders. Er is behoefte aan een groeiende samenwerking in verband met een noodzakelijke co ördinatie o.a. ten behoeve van pu pillen in de bollenstreek woonach tig. In het pand Prins Hendriklaan zijn enkele lokalen op de begane grond ingericht voor gehandicapte kinderen. Het ligt evenwel in de be doeling daarvoor een apart verblijf in te richten en wel in het aange kochte pand Rijnsburgerweg 140. dat ln augustus gereed moet zijn. Burgemeester Van Eysinga achtte het bijzonder belangrijk, dat ouders van de vaak te zware zorg worden ontlast en hij prees het actieve be stuur, bestaande uit mensen, die naast hun gewone werk, deze moei lijke taak ter hand hebben geno men. Het verheugde hem dan ook dat de gemeenteraad met algemene stemmen bereid was de noodzake lijke garantie te verlenen voor de geldleningen van de Stichting. Hij wisselde een handdruk met drs. Jos ten en verklaarde het gebouw offi cieel geopend. Vervolgens begaf het gezelschap zich naar het dagverblijf, waar de gehele inrichting werd be keken. Het is een doelmatig inge richt gebouw dat plaats biedt aan 65—70 gehandicapten. Na deze bezichtiging keerde men naar het raadhuis terug, waar het woord werd gevoerd door de burge meester van Voorhout, de heer Stol wijk. die gelukwensen uitsprak en verklaarde verheugd te zijn over het feit dat gehandicapten uit de bol lenstreek nu een uitwijk hebben naar Oegstgeest. De heer J. Kaan uit Wassenaar, sprekend namens drie ouderverenigingen, bood naast de ge lukwensen een envelop niet inhoud aan Hij toonde zich zeer ingenomen met het snelle tempo, waarin de dag verblijven tot stand komen. DEN HAAG/LEIDERDORP Na één jaar frauderen be droeg het kastekort 32.000 gulden en was de jonge bankbeheer der zo ten einde raad, dat hij een sprong maakte die hem met feilloze noodlottigheid in de cel deed belanden. De 27-jarige beheerder van het bijkantoor van de Coöperatieve Boerenleen bank in Leiderdorp deed bij de politie van zijn woonplaats aan gifte van het feit dat hij door een onbekende rover was besto len. In Leiderdorp heerste consternatie geld van de coöperatieve Boerenleen- over de roofoverval. Maar de schrik j bank was omgesprongen, als het doel van de dorpelingen werd nog groter I waarvoor hij dit geld zegt te heb- toen na doeltreffende verhoren van ben aangewend. de recherche de waarheid aan het v Hy houdt namelijk hardnekkig vol licht kwam. De rover was niemand 1 minder dan de jeugdige notabele zelf. Aan de carrière van bankbe heerder yvas een even abrupt als treurig einde gekomen. Het fantastische en goeddeels on begrijpelijke relaas van zijn weder- vaardigheden gedurende het jaar 1969 ontlokte gisteren verbazing aan de Haagse rechtbank en verontwaardi ging van de zijde van de verdediger. De verbazing van de Haagse recht bank betrof zowel de misdadige wijze waarop de bankbeheerder met het dat hij het slachtoffer is geworden van een welbespraakte verleider, die met het leeuwendeel van de buit zou zijn gaan strijken. Een 22-jarige ex ploitant van een schoonmaakbedrijf, zou met allerlei fabuleuze verhalen de bankbeheerder volkomen hebben in gepalmd. De bankbeheerder ging er prat op dat hij deze magnaat* als cliënt voor zijn bijkantoor in Leiderdorp had weten aan te trekken Zijn superieu ren waren minder enthousiast. Op het hoofdkantoor van de coöperatie ve Boerenleenbank in Voorschoten voelde men er niets voor om deze man krediet te verstrekken. Begin 1969 toen aan het licht kwam dat de Leiderdorper toch een bedrag van 6000 gulden had uitgeleend, kreeg hij een ferme reprimande. Wat was zijn reactie? De recht bank nam er met verbijstering kermis van. Want in plaats van terug te ke ren op de dwalingen zijns weegs, be gon de jeugdige bankbeheerder op grootscheepse wijze malversaties te plegen, naar zijn zeggen om verdere leningen aan het schoonmaakbedrijf te verheimelijken. HU beweerde gis teren dat hij de schoonmaker tien duizenden guldens „krediet" had ver strekt zonder zelfs maar om kwitan ties te vragen. De schoonmaker heeft dit alles ont kend en de ene kwitantie waarop in derdaad zijn naam prijkt, bleek door de bankbeheerder te zijn vervalst. Rechtbankpresident prof. mr. Van Hattum Het gisteren de Leiderdorper op het podium voor zijn tafel komen en hield hem de kwitantie voor. Sherlock Holmes had het de presi dent niet verbeterd. „Kijkt u zelf maar", zei prof. Van Hattum, „ik heb het gisteravond met een loupe ontdekt, maar het Ls met het blote ooe ook te zien: die handtekening is met de pen overtrokken, op potlood". De grote bleke jongeman, knikte sprakeloos Toen hij zich herstèld had zei hij: „Toch heb ik hem het geld gegeven. Toen ik later met de kwitantie kwam, weigerde hij te te kenen". Waarom zou de bankbeheerder te gen de wens in van zijn superieuren geld hebben uitgeleend, waarom zou hij zelfs niet voor uitgebreide frau des zijn teruggeschrokken, enkel en alleen om een hem overigens onbe kende schoonmaker te financieren? Hij bekende gisteren aan de recht bank dat hij privérekeningen van in leggers had geplunderd, dat hij denk beeldige debiteuren in de boeken had getoverd, dat hij de kassa had ge brandschat. Waarom? De rechtbank kwam het niet te weten. Het is een zaak vol raadsel Het enige wat men zeker weet is dat de bankbeheerder 32.000 gulden heeft verduisterd in één jaar tijd. ..Mis schien is het geld verdwenen door een gat in zijn hand", zei officier van Justitie nir. Van Steenderen, „of misschien is het nog wel ergens op een plaats waarvan wij niet weten". De eis tegen de jongeman met het blanco strafregister luidde: 12 maanden gevangenisstraf met af trek, waarvan 2 maanden voorwaar- delljk, met reclasseringstoezicht ge durende de drie jaar lange proeftijd I Tevens eiste de officier dat verdach- tes auto aan de Boerenleenbank zou worden gegeven. Advocaat mr. Dobe van der Kuil belichtte wat hij noemde de andere kant van de medaille. Dat is het dra ma van de gehuwde jongeman met twee kinderen, die voor minder dan een werkmanssalaris wordt aange steld als zelfstandig bankbeheerder. De bank betaalde hem f 810 per maand, inclusief huurcompensatie en kindertoeslag, wetende dat hij een huur moest betalen van 260 gulden per maand en een afbetaling van een persoonlijke lening van 200 gul den per maand. „Dus hebben zijn chefs kunnen en moeten begrijpen dat er ongelukken zouden gebeuren. Zulk beleid is kwajongenswerk. Dit is de kat op het spek binden. Van 350 gulden per. maand kan een ge zin met twee kinderen niet rondko men. Pleiter stelde de officier van justi tie in gebreke dat hij niet zorgvuldi ger de handel en wandel van de schoonmaker heeft laten naspeuren. Volgens de verdediger is het heel goed mogelijk dat men dan zou heb ben ontdekt deze 't geld wel degelijk heeft opgestoken. „Het is een glad de jongen", zei pleiter. Hij vroeg de rechtbank een groot deel van de staf voorwaardelijk op te leggen. Uit spraak 28 april. WOENSDAG Groenoordhal Sportdag Paului.< vo, 10-1.30 uur voorm. Stadhuis (trouwkamer) Spreei sociale raadsvrouw, 4-6 uur nam. Leidse Schouwburg Operettevn ging Staalwijk met ,Het geheim ae hofmaarschalk" voor bejaards uur nam. Breestraat 19: sociëteit Tw«ai 8.30-11 uur nam. Stadsgehoorzaal Pauze- orgels eert Henk van Tuyl, 12.45 uur Rijksherbarium Schelpenkade 6 e Mij. voor tuinbouw en plantkundt zing dr. C. den Hartog over „Vfi planten", 8 uur nam. Gemeentecentrum Oegstgeest Ko: ochtend Ned. Ver. van huisn wen, afd. Leiden, 10 uur voorm. DONDERDAG Remonstr, kerkzaaltje Bijeenb UVV-medewerksters, 2.30 uur Titus Brandsmalaan 76 De Dulfc Clubhu'.swerk handenarbeid, 8-10 nam. Kantine Clos en Leembruggen g avond Philatelica, 7.30 uur nam. Leidse Schouwburg Polklorli Danstheater voor K. en O. 8 uur VRIJDAG Oude Vest 13 Evangelisatie chrlB gemeenten Ecclesia, 8 uur nam. Witte Singel 18 Bijeenkomst S; lieren Aktiegroep, 7.45 uur nam. Koningskerk Rullclub 7.30-10 nam. Zulderkerk Bijeenkomst Ned Vrouwenbond afd centrum, spr. L. Stillma over „Sekten", 8 uur Zendingshogeschool Oegstgeest ceptie Leidse Chr Kampeerver. tp Jarig bestaan, 7-8 30 uur nam. Rijnl. lyceum Oegstgeest Volle gelie, spr. dhr. v. d. Brink, 8 uurj Breestraat 19 Sociëteit Twrat 8.30-11 uur nam. ZATERDAG Het Witte Huls Oegstgeest Scfci sociëteit Palamedes, 2-5.30 uur i L-eidse Schouwburg Optreden b noballet, 2.30 uur nam. Leidse Schouwburg Potaach ra) lemoer ln textiel, 8 uur nam. Groenoordhal Aankomst en In SLS, 2-6 uur nam. TENTOONSTELLINGEN. Rijksmuseum van Oudheden i penburg 23): Werkd. 10 uur vos 5 uur nam., zond. 15 uur nat Rijksmuseum voor Volkenlra i Steenstraat 1): dag. 15 u., as 15 uur nam. Expositie „Verbeeld verleden" (v icllen) t.e.m. 30 Juni. Ned. Legermuseum Geopend m dag tot en met vrijdag 9 uur w 5 u. nam. zon- en feestdagen 1-51 Rijksmuseum voor de geschied der natuurwetenschapppen. Dag, uur, zonr', 1-4 uur. Heemp; Oegstgeesterweg (Kil p ilder) Flora van eigen bodem, van 8 uur voorm -5 uur nam. Galerie Walenkamp (Nieuwgte en 11): Grafiek dl-za 1-6 uur i ci.ffee-club anno 1866 ma-za 10 voorm 11 uur nam Lakenhal: „Dubbelbeeld", beeldt: tekeningen van Jan Maaskant et de Wit (tot 4 mei). Molenmuseum De Valk tot hall tember, dinsdag tot en met 10-5 uur. zondag 1-5 uur nam Galerie van der Vlist: grafiek Rob Clous en keramiek van Babi Elsdingen, dinsdags t/m zaterdif 18 uur (tot 30 april) Kunstzaal Heuff Wassenaar): t tieken van Katlnka Bruyn- van k en schilderijen van Bob Bruyn, mi dag t/m zaterdag 10-17 uur, bos dien dinsdagavond 8-10 uur (t/m april) Galerie 't Duivenhuys: schilder en tekeningen van Barbara Bsj F.'air, dinsdag t/m zondag van 2-6. (t/m 3 mei) LEIDSE BIOSCOPEN Camera: „Uw vrouw, het onW de wezen", 18 jr. Dag 2.30, 7, S Zond ook 4.45. Vrij en zat nachtwc 11.30 uur: „A bout de souffle", l» Lido: Midnight cowboy", 18 Ir. 5 2.30, 7. 9 15 Zond ook 4.45. Luxor: „De vijf vogelvrijen", 18 Dag 2.30, 7. 9.15. Zond ook 445. Kex; „Mondo extremo". Dag 2.30, 9.15. Zond ook 4.30. Vrij en zat naü voorst, om 11.30 uur: „Dodenaprw Studio: „Astérix en Cleopatra", i Dag 2.30. 7, 9.15 Zond ook 4.45. Trianon: „De omhelzing", 18 Jr.D 2.30. 7. 9.15. Zond 2.15, 4.30, 7,9.15. Avond- en nachtdienst der apottó Geopend voor spoedeisende l len; Centraal Apotheek, Breestr. ïL 20552 De zaterdag-, zondag- avond nachtdienst van apotheek R.v. B» Smallenburg te Leiderdorp wordt ttf genomen door de Centraal Apothert De Oegstgeestse Apotheek en if theek Voorschoten zijn de gehele"1 geopend. WEEKEINDDIEN8T DHR LEIDSE HUISARTSEN Tot zaterdagmorgen 10 uur raicf-1 ge men de eigen huisarts. Daarna i zondagnacht 24 uur uitsluitend spoedgevallen dokterstelefoon 222*1 Behandeling na ongevallen De poliklinische behandeling n»2 gevallen wordt van dinsdag IIEl tot woensda- 12 uur waargenW door het Dia»jnessenhuls Van vrjj» 2 uur tot z..terdag 12 uur door f St Elisabethziekenhuis Hoolgrtl andere werkdagen en op zond*?! door het Academisch ZlekenüuU BEZOEKUREN ZIEKENHII^ Acad Ziekenhuis Maandag l,iJ1 vrijdag 1Ü.U0-19.45 uur. dinsdag P 14 00 uur, zaterdag 15.00-16.0U Zendag, alg Christ, en nationale!^', dagen 14.30-16.00 uur. Vrouwenlip Maandag t.em vrijdag 190W' uur zaterdag 15.30-16.30 uur, zon» alg Christ en nationale feettwP 15 30-17 00 uur Kinderkllnlek M«- <iug t.e. vrijdag 18 15-19.00 g '.'ag 13.00-14.00 uur, zaterdag 0 00 u zondag, alg christ tionale feestdagen 14.30-16.00 ui»r Diaconessenhuls Dag le KI, J'"jf i3 15-14 nr-20 uur, 2e kl. en*® 13.15-14 en 19-20 uur, klnderafd^ 13 15-14 en 18.30-19.15 uur Elisabethziekenhuis Dag. 14*1M 45-19.30 uur, kraamafdeling en 18 45-19.30 uur Annakllniek Dag 13.30-14.80 endien op dinsdag vrijdag en f' 'iag van 18-19 uur Endegeest Dlnsaag en vrijde? 130. 'szondags 11-12 en 14*15 Jeigersmakllnlek Maandag 'f.® vrijdag 16.45-17.45 uur. 2»m 13-15 uur, zondag 11-12 en W uur.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 18