Kreymborg ADVERTEERT IN DIT BLAI 't nieuwste, het eerst bijcVinkg u vindt het bij Daarom is er nu een nieuw brood: Kwiek. Val je van af, zonder datje erook maar een sneetje minder van eet. Kwiek-de lekkere manierom slank te blijven. Ook wat uitbundiger mag best. Natuurlijk, dit gedempt genuanceerde jasje van Italiaanse huize is helemaal van 1970. Maar dat wil niet meteen zeggen dat iets uitbundigers dit jaar niet kan. Want Mode '70 is niet gebonden aan één bepaald dessin of kleurtje. Ga maar kijken bij Kreymborg. Daar hangen ze allemaal even modieus te wezen. Strak gesneden Italiaans kolbert Bijpassende. in rustig ruitdessin etten grijze pantalon De rustige kombinaties en de onstuimige. en zJMg Allemaal in de mode van nu. 89 45 Superdun Acryl gebreid shirt.Heerlijk luchtig,leuk te combineren. In beige, geel en rose. 36-44 24.7S Voor hetzelfde geld heb je er dit sportieve heuprokje bij.Terienka, in zes fijne kleuren. 34-40 24,75 Sportief poloshirt in stijl 1970. Ge makkei ijk, kreukvrije katoen-acetaat in diverse kleuren. 36-42 j g 95 Vlotte heuprok met ruime plooien. Van Trevira in ecru, marine en rose. 36-44 26 75 LEIDEN Hoogstraat 1-3 Kijken kan geen kwaad Dat heeft trouwens nog meer plezierige gevolgen voor u. Want behalve dat Kwieku slank houdt, voelt u zich er ook nog extra fit bij. En extra gezond. En dat is nog niet alles. In Kwiek brood zijn bovendien vetten met meervoudig onver zadigde vetzuren verwerkt Zoals u weet: goed voor gezonde bloedvaten! Een brood dat slank maakt, goed voor de gezondheid is en bovendien nog energie geeft ook? We kunnen ons voorstellen dat u graag zelf de proef wilt nemen. Haal dus Kwiek in huis. En eet er vooral niet te weinig van. Nederland is een van de welvarendste landen van Europa. Toch heeft die welvaart één groot nadeel: we eten te veel. Met alle dikke gevolgen van dien. Daarom is het maar gelukkig dat er nu Kwiek is. 't Nieuwe brood met een uitgebalan ceerde medisch verantwoorde samenstelling. Bevat veel minder zetmeel en méér eiwitten (gegarandeerd eiwitgehalte 24%). Kwiek wordt voor u gebakken door de King Corn Bakkerijen

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 24