Met geld meergeld maken. Maand-in, maand-uit, Jaar-in, jaar-uit. Met het Aandelen-Zekerheids Plan. De grote stem van Philips Portables philips Big Sound VANJ85 VOOR 235 'n Blijvende prij sverlaging Dagbladreclame is niet te vervang Rita Reys FM, lange en middengolf. Variabele FM-zenderindicatie. Aansluiting voor oortelefoon. 250 mW. Zwart en donkergroen met palissanderhoutdecoratie. Afm. 11x25x4,5cm.139,-. -door de Philips miniatuiirtechniek meer ruimte voor grote lnidsnrekers Prijzen van 44,95 - 729,-. ,mM mttiiaa Nederland's populairste wasverzachter f 1goedkoper Tijdelijk? Nee, voorgoed! De prijs van een Voordeelfles Comfort is nu f2.95. En blijft f2.95. Als dat geen zacht prijsje is... Verder is er nu ook Comfort in Reuzenfles. Prijs geen f8.40 maar f5.90. Om uw was nóg voordeliger heerlijk zacht te maken. U bent welkom bij de Algemene Bank Nederland Beieggen zonder zorgen. Dank zij het Aandelen- Zekerheids-Plan heeft iedereen nu de kans om met geld méér geld te maken en te profiteren van de sterke groei van grote internationale con cerns. Het 'geheim' Uw spaargeld wordt des kundig belegd. Niet in één bedrijf (met zijn on vermijdelijke ups en downs),maar in een pak ket van zorgvuldig ge selecteerde aandelen van groeiende internationale ondernemingen: de ABN-Beleggingspool. Maand-in, maand-uit, jaar-in, jaar-uit. ledereen die f 40.- per maand of f 500.- per jaar opzij legt, kan deelnemen aan het Aandelen-Zekerheids-Plan. Daarmee vormt u een groeiend kapitaal. Bovendien krijgt u alle opbrengsten uit de beleggingen belastingvrij in handen. Om daar straks alles mee te doen waar u nu misschien nog alleen van droomt. Risico-dekking. Tijdens de duur van het Aandelen-Zekerheids- Plan bent u bovendien verzekerd tegen de finan ciële risico's van algehele invaliditeit en overlijden. Dat betekent bij overlijden.onmiddellijk een uitkering in contan ten of naar keuze in Participaties ABN-Beleg gingspool. En dat be tekent bij algehele inva liditeit dat het plan auto matisch doorloopt. U kunt er voor terecht bij de Algemene Bank Nederland. Wij geven u graag alle informatie die u wenst en helpen u bij het kiezen van uw persoonlijk plan, dat eenduur van 10,15of 20 jaar kan hebben. Of tot uw 65e (in dat geval is de minimum duur 6 jaar). U kunt voor uzelf deelnemen aan het Aandelen- Zekerheids-Plan, maar ook voor anderen. Bijvoorbeeld voor uw vrouw of kinderen. Het Aandelen-Zekerheids-Plan geeft u tegelijk vermogensgroei én zekerheid én belasting voordeel. Zonder zorgen. Uw geld is in vertrouwde handen!

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 22