a „Ik zou afwillen van het idee dat er een medische ethiek 'Hunka Hun ka' opnieuw in Leidse schouwburg Wat werd er van de kinderen die Buchenwald overleefden? Teleac-presentator P. Lens (huisleraar van huisartsen) vandaag en givteren Belgische tv-ploe omgekomen BRUYNZEEL - KEUKENS - KASTEN „Houtwerf-Leiden" - N.V. JRIJDAG 3 APRIL 1970 LEIDSCH DAGBLAD PAOIHA s JHKDERLAXD I HAARLEM (GPD) Tenminste 2500 huis artsen veren maandag 20 april op, als op hun Deeldbuis de eerste les verschijnt van de cur- ius nascholing van Teleac. Niet minder recht jaat een onbekend aantal niet-huisartsen zit- Lang voor de uitzendingen is al reel te doen geweest over de tele- tisiecursus, vooral over de open- jaarheid er van. Het leek er op, dat Ie lessen op listig gekozen tijdstip- Len zouden worden uitgezonden, op lat alleen de tevoren geïnformeerde luisarts er van zou kunnen profite en. Een dergelijke geheimzinnigheid j echter nooit de bedoeling geweest 'an het Nederlandse Huisartsen In- lituut i NHI) in Utrecht, noch van pleac. De lessen worden gewoon «ngekondigd als elke andere tele- 4C-CUTSUS. Iedereen kan er naar kij- ten. De vraag is echter of zij als leek iets zul len hebben aan de les. „Het studio-personeel zei al: we begrijpen er niets van", aldus dok ter P. Lens, de Haarlemse huisarts die de cur sus zal'presenteren. nen ze vaak de consequenties niet overzien. Dr. Kildare I Dokter Lens. 37 jaar, oefent zijn pakt ijk uit in Haarlems duurste pjk: Zuid Hij heeft een modern lungalow-achtig huis annex praktijk, dat past bij hem. Lens is een v type huisarts. Zijn wachtka- telt geen Panorama's, wel een ikbord met kindertekeningen en .fanteknipsels, waarin staat dat huis rtsen geen geldwolven zijn. Mod er- je kunst hangt aan de bakstenen tuur en zijn vrouw brengt thee in chotelloze glazen kopjes. Waarom, dokter Lens, is nascho- ng voor huisartsen nodig? P.L.: Je kunt tijdens je studie on gelijk alle vaktechnische zaken ge ard krijgen. Bovendien gaan de ont- ikkelingen in de geneeskunde zeer d. Je moet jezelf wel nascholen de behoefte daaraan zal steeds %eer toenemen. 1 Heeft het dan nog nut aan de uni- jjtrsiteit veel vaktechniek te geven? "P.L.: De basis moet er wel gelegd .«orden, maar op het ogeblik worden luter vaktechnische zaken behan- eld. Ik hoop, dat er meer aan me- Ische psychologie en medische so- lologie gedaan zal worden. Het is |»el moeilijk de huisarts in die in termenselijke relaties na afloop van ijun studie te laten nascholen door ifkliteratuur of televisiecursussen. ,Jp televisie had ik graag bijvoor- eeld gesprekstechniek willen doen, jfaar dat is In een korte serie haast jhmogelijk. Dergelijke vakken zou- r^n op de universiteit moeten wor- en gegeven. Is er behoefte aan nascholing op televisie? P.L.: We dachten dat die behoefte it. hoewel er veel betere me ioden tot nascholing zijn: congres- de Boerhaave-cursussen, klini- middagen op ziekenhuizen. Die veel instructiever, omdat je de lelijkheid hebt van weerwoord, dan heb je je valkiteratuur, er Mn een paar heel goede huisartsen laden I Ia de z.hoefte tevoren onderzocht? PL.Het Nederlands Huisartsen fcstituut heeft geënqueteerd. We wil- "ton weten hoeveel artsen naar de prsus gaan kijken. We hebben 4638 lulieren naar alle ons bekende verstuurd. We kregen er 3041 Daarvan wilde 82 procent de ius volgen. Let wel. daar zitten tegenstanders van een televisie- ius by. Ze zeggen: wij moeten kijken, want mijn patiënt kijkt ik. Dertien procent was niet van lan te kijken en vijf procent wist m nog niet. L Patiënten iWat zijn de argumenten van de lensen. die bezwaar tegen de cur- ye hebben? |P.L.: Het waren er ongeveer hon- ird. Die hebben we bij elkaar ge lepen. We hebben hun de program- Ta's laten zien, die we klaar hadden. Ie blijven echter tegen. Hun voor laatste bezwaar is. dat het op het pen net zou worden uitgezonden Ituurlijk zie ik wel een bezwaar, «voorbeeld dat patiënten ménen lts begrepen te hebben. Dat geldt eoral voor neurotische patiënten Ze linnen zeggen als ze een ziektebeeld 1|> de tv zien: dat heb ik ook. Nu dat niet zó erg, wanneer ze dat pk tegen de huisarts zeggen. Maar pt is erger als ze er niét mee naar I.huisarts gaan en met ongegronde jtes blijven rondlopen. Als dit op pte schaal zal voorkomen, dan moe- we stoppen. ]Dat wordt onderzocht? L.: Na de eerste serie van zes uit- 'dingen komt een enorme evolua- Het is tenslotte een probeersel moet nagaan of de huisarts er aan heeft gehad. Als ze unaniem :en van niet, dan stoppen we. rWelke onderwerpen worden be- ideld? |P L.: Ook daar hebben we naar ge- lueteerd. Als eerste twee onder open kwamen eruit: de ritme- missen van het hart en de de- ieve patiënt. De eerste vier uit- idingen gaan nu over het eerste 'derwerp. Wie doen mee? Voor deze serie de cardioloog dr. onk en een patiënt. Het liefst wer- !n we met échte patiënten, maar is heel moeilijk die te vinden. krijgen tevoren de hele uitzending Maar ook al hebben de pa roten geen bezwaar, dan nog kun- Is zo'n cursus in het buitenland wel eens ondernomen? P.L.: We zyn naar Engeland ge weest. In New Castle hebben we uit zendingen gezien, maar dat was erg gedramatiseerd. Helemaal op de Doc tor Kildare-toer, met sirenes, ope raties en verpleegsters. Dat doen wij helemaal niet. Wat voor vorm krijgt zo'n les? P.L.: We willen het liefst een spon taan gesprek met de patiënt. Om aan de hand daarvan met een spe- icalist van gedachten te wisselen. Hier zijn we nu nog niet in geslaagd. Het is mij nog te schools. We willen af van wat ze noemen „talking heads". Twee, drie hoofden. De hele tijd. Dat is niet interessant. Natuurlijk ko men er tekeningen en grafieken bij. De specialist legt dus iets uit? P.L.: Dat is één van de moeilijk heden. Specialisten zyn gewend te doceren, maai- ze zijn niet gewend in gespreksvorm iets op huisartsen over te brengen. We hebben wel eens bijeenkomsten met hen en dan wil den de huisartsen antwoord op een aantal gerichte vragen. Maar dat antwoord krijg je niet. Dan zegt de specialistvoor ik u daarop antwooró, moet u eerst dit nog weten en dan krijg je een heel ander ver haal. Ja. er is nog steeds de leraar leerling verhouding. Ook dat werkt er aan mee, dat speicalisten een meer voetstuk staan, wat ze zelf vaak hele maal niet willen. Het doel van de cursus is óók: de huisartsen een eeer wetenschappelijk prestige te geven Je zou in de huisartsgeneeskunde moeten kunnen specialiseren Geluk kig hervindt de huisarts zijn eigen „gezicht" .We hebben aan de univer siteiten nu ook onze eigen leerstoel in de huisartsengeneeskunde. vertier dus in eigen huis en op eigen erf zoeken. Wat .betreft de fouten die in de openbaarheid komen, wanneer het inderdaad om een nalatigheid van de arts gaat dan is het juist. Vaak gaat 't achter over patiënten, die me nen niet goed behandeld te zijn, en zich dan gaan beklagen. Overigens geloof ik ook dat dit in opspraak ko men het gevolg is van de heersen de mode om tegen de gevestigde orde te schoppen. Ook degenen die onge wild als autoriteit gezien wordt krijgt klappen. In ons geval zie ik het als reactie op het kaste zijn van artsen. Is dokter Lens voor het doorbreken ervan? Voetstuk f.45 6.55 7.04 7.12 VU 8.00 6.2 SM 9.45 De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Introductie (Evangelische Omroep) Verborgen schatten, wetenschappelijke film. bi kleur (Evangelische Omroep) Koer en samenzang i Evangelische Omroep) Overzicht om 4e komende programme'* m 4e EO. (E.O.) Journaal (NOS) Muzikaal portret van Lou Bandy, in kleur (VARA) Department 8: Geen dagje ouder voor Spencer Bodily, tv-fllm. in kleur (VARA) Hadimasea, satirisch programma in Meur (VARA) Achter het nieuwe (VARA) Journaal iNOdj KVDRRLAND II De fabeltjeskrant fNOBt Journaal (NOS) Scala: informatief programma (NOS) Scheepsjongens van Bontekoe. vervolgverhaal (NCRV) De Waaier van Sevilla, familiefeuilleton, tn kleur (NCRV) Journaal (NOS) Tweekamp, qui* tussen studententeams (NCRV) De laatste manprofile van de doelverdediger Jan van Beveren (NCRV) Farce Majeure, satirisch programma (NCRV) Actualiteitenrubriek (NCRV) Zang met piano: klassieke liederen (NCRV) De Unie is wakker geworden: reportage van de Nederlandse Onderwijstentoonstelling in de Jaar beurshal in Utrecht (NCRV) Journaal (NOS) 19 Si 11.05 5.45 6.55 7.04 7.3# 7.30 8.00 8.20 8.45 9.25 9.45 10.30 11.05 11.14 P.L.: Ja. daar ben ik voor. Ik zou afwillen van 't idee dat er een me dische ethiek is. Er is maar één ethiek de ethiek van mens met de mensen zyn. Dat het bestaande boekje over de medische ethiek niet wordt her drukt. dat verheugt me. Ik ben j voetstuk hoeft van mij niet. Overi- i Dokter Lens. de presentator er nooit erg v»Dor geweest. Je moet als gens werken de patiënten er net zo van de nieuwe Teleac-cursus, bij arts naast je patient staan. Dat j goed aan mee. dat dit nog niet zn is. de huiselijke haard. ADVERTENTIE I Deze Week In Eva: Eerste van een serie artikelen van Gui Fortgens. begeleid door Dr. A.J.W. Kaas, psychiater en oud-gevangene. "Is de kijkbuis goed voor uw kinderen", een vraag die wordt beantwoord door Drs. H. Leopold. "Als het moet sla ik terug" zegt Jenny, de vrouw van wielrenner Gerben Karstens. Een kleurentest die veel onthult over uw karakter. En vele andere aktuele onderwerpen. In opspraak De huisarts is de laatste tijd in op spraak gekomen, dooi- verhoging van het honorarium en fouten die in de openbaarheid komen .Wat vindt dok- j ter Lens daarvan? P.L.: Ja, wat betreft de verhoging van het honorarium: door het mis verstand dat je als huisarts een ton zou verdienen zijn wij wel in op spraak gekomen. Als het veel is kan dat, laat ik zeggen de „omzet" zijn maar na aftrek van alle onkosten: dat zyn aflossing van de enor me schulden ontstaan door praktijk overname en de bouw van een prak- tykhuis als dit hier. en na aftrek van pensioenreserveringen en belasting blijft daar hoogstens f 20.000 van over om te leven. Dat lijkt me toch niet onredelijk. Het is een zwaar be roep, met veel verantwoordelijkheid ongeregeld werk. ook 's nachts en weekend-diensten. Nu zeggen sommi gen: Lens, je woont wel erg mooi. Mag dat alsjeblieft. Door je beroep ben Je zeer aan huis gebonden. Door bevallingen en weekenddiensten kun je heel vaak niet weg. Je moet Je een open blad koop het deze week LEIDEN Op maandagavond 6 en dinsdagavond 7 april kan het Leidse schouwburgpubliek opnieuw kennismaken met de „pop-musical" Hunka Hunka van de Amerikaanse schrijvers Donald Driver. Hal Hester en Danny Apolinair. Het spektakel werd eerder dit jaar met veel succes van Shakespeare Hoewel dit gege ven al snel in al het muzikale ge weld verzinkt houdt Hunka Hunka zich eveneens bezig met de man vrouw verwisseling en alle verwar ring, die daaromheen ontstaat. Te vens bevat dit stuk een „pleidcoi" voor de uni-seks. Hunka Hunka. in opgevoerd in de serie modern toneel een geweldig speltempo geregisseerd van K. en O. Hunka Hunka, uitge- door Johan Greter, dry ft de spot voerd door de toneelgroep Studio, is i met alles en iedereen en er wordt een wel zeer eigentijdse bewerking flink getrapt tegen de burgermoraal, van de aloude „Driekoningenavond" die het verschijnsel homo-seksuali- teit onmogelijk vindt. Het stuk vormt een persiflage op Shakespeare en het hippe wereldje van de huidige jeugd. Waar Shakespeare echter in zyn tijd In Laos nog maar aarzelend op druïde te zin spelen, komt Hunka Hunka rond uit met de huidige seksuele verwar ring op de proppen. We hebben dit muzikale stortbad destijds met ple zier over ons heen laten komen en kunnen het al wat jong is van har te aanbevelen. Op de foto de oud-Lei- denaar Jan van Roijen en de actrice Edda Barends, die een belangrijk aandeel in het stuk hebben. PR. Sinds 1 april is het journaal in kleur. Maar dat is iets dat je alleen merkt als je een kleu ren toestel hebt. Wat is het ver schil met 31 maart? Ook toen kregen de kleur-bezitters al me nig item in het journaal in kleur te zien. dat ging automa tisch, zonder ophef, waarbij naar schatting een derde van de onderwerpen zeker niet meer) in kleur op het scherm kwam. Nu komt dus alles in kleur, ook de nieuwslezer, die opeens Rien Huizing heet (vroe ger werd ons zijn voornaam onthouden), de films en de in terviewtjes, de achtergrondpro jectie, ja zelfs de foto's, die weliswaar zwart'wit zijn, maar in zo'n kleurenprogramma tooh iets vaal-groens meekrijgen zoals oudere foto's iets vergeelds heb ben. Een nieuwtje is ook dat we tevoren te horen krijgen wat de belangrijkste punten van het nieuws zyn met als op de radio dus) en we krygen ook nog voorspeld wat het belangrijkste onderdeel van het laatste jour naal* zal zyn. tweeeneen hall uur later, want U weet: rege ren is vooruitzien. Ik neem aan dat er in dat laatste journaal wel eens een onverwacht be langrijk nieuwtje zal binnen sluipen, zoals ik ook aanneem dat de nieuwswaarde van een film zal afhangen van de vraag of het wel een kleurenfilm is. In ieder geval is iedere stap voorwaarts meegenomen, en ik krijg de indruk dat het jour naal op deze manier weer iets aan dynamiek heeft gewonnen De TROS zond de Marcel Amondt-show uit, die Karei Prior de nek brak, althans een van de redenen was voor zijn ontslag. Voorzover ik weet zijn de opnamen niet onder opti maal gunstdge omstandigheden gemaakt, misschien kwam het daardoor dat de show fleurig en kleurig was zonder dat hij imponeerde. Marcel Amont was ziohzelf, zong bekende en min der bekende chansons, viel net weer niet voorover, en bewoog zich opgewekt voort tussen de zetstukken, die voor de TROS een vrij luxueuze indruk maak ten. maar de show toch geen eigen stempel konden geven. De VPRO lag gisteren wat de eigen produkties betreft ver achter bij de TROS. Het be langrijkste programma was „Kwartiermuts en hoge hoed" een Russische documentaire over de eerste Sowjetrussische diplo maten onder aanvoering van Tsjitserin. Deze Tsjitserin kreeg gezien zijn reputatie in de Sow- jet-Unie overdreven veel aan dacht. tenzij je aanneemt dal deze documentaire er een was uit een hele reeks, die aan de vooravond van de herdenking van Lenins geboorte, honderd .jaar geleden, door de Russische televisie is vervaardigd. Er za ten aardige beelden in uit de goede oude tijd waarbij opviel dat de buitenlandse diplomaten niet zoals de Russische, volgens een handig procédé, verlang zaamd werden .afgedraaid', zo dat de buitenlanders in die oude hollende filmpjes een iets pot sierlijker indruk maakten dan de Sowjetrussische diplomaten Dat Trotzki niet genoemd werd in verband met het Rode Leger, was uiteraard te verwachten Laatst was ik even in het mu seum van het Rode Leger in Moskou, en ook daar ontbrak Trotzki totaal, ondanks het feit dat. hij het Rode Leger gescha pen en groot heeft gemaakt Stalin (die in deze documentaire ook niet werd genoemden Chroestjow waren nog wel met foto's in het museum vertegen woordigd. maar Trotzki niet. Is dat geen geschiedvervalsing, vroeg ik later aan enige schrij vers De museumdiretceur heefi er blykbaar zijn eigen visie op. zei de één. Een ander zei dat Trotzki een vyand van het volk was en daarom niet in dat mu seum thuishoorde. Was Hitier dan geen vijand van het volk, zijn foto ontbrak toch ook niet? Vroeg ik toen. Daar moesten ze even over nadenken. Dat was een vijand waartegen ze ge vochten hadden en die ze ver slagen hadden, zeiden ze. het spoor kennelijk bijster. Ik wil maar zeggen Russische docu mentaires zijn aardig om naar te kijken, maar als historisch document zijn ze onbruikbaar. NICO SCHEEPMAKER eg BRUSSEL (GPD) Men neenlt aan dat tenminste drie van de vier leden van een reportageploeg van de Franstalige Belgische televisie zyn omgekomen in het niemandsland tussen door regeringstroepen en door de Pathet Lao bezette gebieden in Laos. Volgens berichten uit militaire bron zou de ploeg, bestaande uit drip Belgen en' een Maliër, zijn gedood tiidens een tocht in een prauw, waarmee zij een rivier van de Me kong opvoer. Ook de Laotiaanse prauw va arder zou zijn gedood. Er is ook een bericht volgens hetwelk dp Maliër er het leven zou hebben af gebracht. De RTB heeft uiteraard de gehele dag pogingen gedaan nadere gege vens over het lot van deze mensen te verkrijgen, maar dat was tot mid dernacht nog niet gelukt. VOOR VRIJDAG 3 APRIL Hilversum I 402 111. VPRO 18.00 Nws. 18 20 Uitz van de Volkspartij voor Vrijheid en Demokra- tie 19 30 Nws. VARA 2100 Stereo Ne derlands Kamerork. en sol klas. en mod muz. 23 30 Nws 22 40 Med 22 45 Act 22.55 Stereo Prettig weekend licht gevar. pl progr. 23.55-24 00 Nws. Hilversum II 298 m. NCRV 18 00 Kerkorgelconc klas en mod muz 18.30 Nws 18 41 Act. 19.00 Wereldpanorama 19 10 Stereo: Veel gevr gew. muz G R 19 40 Wijd als de wereld wekelijkse Intern, oriën tatie in kerk. zend en oecumene 19.50 I Meisjeskoor en pianobegeleiding 20 05 Hervormd wordt hervormd vragen en I antwoorden rond de Algemene Kerkvergadering van de Ned. Herv Kerk 20.10 Stereo Op het weekend af licht pl progr 21 02 Ton van hout. hoorspel TROS 22 00 Stereo Metropole ork. en sol 22.30 Nws. 22 40 Tsjles plies amusem progr 23 15 Stereo Toontje later licht muz progr 23.45 Act. 23.55- 24 00 Nws (Over de 4e l|fn) tan 18-20 uur. Richard Wagner I Uit „Der Fllegen- de Hollander" Mit Gewitter und Sturm Summ und brumm (m.m.v Elisabeth Schartel. mezzo-sopraan) Steuermann lass' die Wacht (8 min Koor en ork van de Bayreuther Festspiele o.l.v Wil helm Pitz. II. Uit „Tannhauser" 1. Ouverture (ADVERTENTIE) Showroom: Nieuwe Rijn 87, telefoon 21035 (15 min.) Philharmonlsch Ork van Berlijn o.l.v Herbert von Karajan 2 Freudig begrussen wir Beglückt dar' nun dich. o Heimat Heil! Der Gnade Wunder 112 min Koor en Ork van de Bavreuther Festspiele o.l.v Wilhelm Pitz. II. Uit ..Lohengrin" Seht! Welch ein selteam Wunder, Qesegnet soil sle schreiten, Treulich geführt (13 min Koor en Ork. van de Bavreuther Fest spiele o.l.v Wilhelm Pitz IV Uit „Dlw Walküre" War es so Schmalich? Deinen leichten Sinn Leb wohl. du kühnes. herrliches Kind (38 min.) Blrglt Nllsson. sopraan H Hotter, bariton. Philharm. Ork o.l.v. L Ludwlg. V. Uit Parsifal" Vorspiel (14 min.) Karfreitagszauber (12 min.) Symphon. Ork van de Beierse Omroep o.l v Eu- gen Jochum. VOOR ZATERDAG 4 APRIL Hilversum 1 402 m VARA 7 00 Nws 7.11 Ochtendgvmn 7 20 Soc. strijdl 7 23 Weekeind: jeugd- progr VPRO 7.54 Deze dag VARA 8 00 Nws 8.11 Van de voorpgnina 8.15 Ste reo ZO 135 gevar progr 9.35-9.40 Wa- terst. 10.30 Stereo Tango Rumba Ork met zangsol 11.00 Nws 1103 Wegwijs tips voor trips en vakantie 11.10 Stereo Lichte gram muz. 11 25 Oosteuropese kroniek 11 34 Stereo: Amusem muz. gr 12 05 Met naald en slinger oude gram muz. 12,30 Tussen start en finish: act sportnws 13.00 Nws 13.11 VARA-Varla 13 13 Act 13 23 Stereo Dit is het be gin Jongerenprogr 14.35 Radio Jazz magaz NOS 15 00 Frans Duits Engels, een lulsterprogr 1600 Nws 16.03 Scan: pop progr. over electroni- ca. VARA 16 15 Stereo Gitaarrecital mod muz. 16.35 Artistieke staalkaart 17.10 De Scala 1918-1926 operamuz gr 17.55 Med Hilversum II 298 m. NCRV 7 00 Nws. 7 11 Het levende voord 7.16 Stereo Op het eerste ge- .ioorklas muz gr 7.25 Horen en zien 7.30 Nws 7.32 7.50 Hier en nu act 8.00 Nws. 8.11 Stereo: Te Deum Lau- damus gew muz gr 8 30 Nws 8.32 Stereo Voor de hulsvr 9.00 Theologi sche etherleergang 0 35 Gymn. voor de hulsvr. 9 45 Sol kamer gesprek met muz. Illustraties 10,54 Kunst- en vlieg werk: inform over akt tentoonstellin gen. 1100 Nws 11.03 Leven en getui gen als Christen lez 11.15 Solarium een hoogtezonprogramma voor le dereen 11.55 Med KRO 12 00 Zonder grenzen rubr over missie en zend. 12.10 Uit balans uitz ln samenwer king met het NKOV 12.14 Marktberich 12.16 Overheldsdag op 7 april 12 26 Med t.b.v. land- en tuinb 12.30 Nws 1241 Act 12 50 Bultenl. comm NOS 13 00 Vliegende schijven, een grammofoon- platenprogr voor onze militairen KRO 14.00 Stereo PM. een weekblad met veel plaatjes (16.00-16 02 Nws i NOS 16 30 inzet: een progr over ama teuristische mwz. beoefening HI- RO 17 00 HIRO-magazlne 17.15 (lasten van de week KRO 17.30 Stereo Zes- neeenplus: licht muz progr Hilversum III 240 m. KRO 9 00 Nws 9.02 DJlnn gevar progr 10 00 en 11.00 Nws. NOS 12 00 Nws. 12.03 Sklvatoon inform, over nwe lang5peelpl. NCRV 13.00 Nws. 13 03 Nee we noemen geen namen: licht pl. pro gramma met verzoek nummers 14.00- 15.00 Nws 16.00 Nws. 16 03 Four o'clock tea gevar. lichte muz 17 00 Nws. 17 02 18.00 Hier en nu wekelijkse sportshow met lichte pl TLI.LY IMKPKOGK AMM A'S Nederland I. TELEAC 09.20 Spaanse les les 10 10 00 Van molecuul tot mens les 12 10.30 Bij leven en welijzn les 12. Methodiek van de burgerschapsvorm - les 5. 11.30-12.00 Ruimtelijke ordening les 5 AVRO 15.00-15.30 Sportpano- rama Grand National in Alntree NOS 16 00 Journ. AVRO 16 02-17 35 Teles coop gevar Drogr voor de Jeugd NOS De Fabeltjeskrant NOS 18.55 Journ AVRO 19.04 Doebledoe muz show voor de Jeugd NOS 20 00 Journ AVRO 20.20 De Mounties Show 21.20 Salto Mor- tale de belevenissen van een artiesten familie Athene TV-fllm 22 20 Poets; de avonturen van een verborgen camera camera 22.40 AVRO's Televlzier NOS 22.60-22.55 Journ. Nederland II. NOS 18.45 De Fabeltjeskrant NOS 18 55 Journ KRO 19 04 Hij en Zij tv- serle 19 30 Men In the clouds histo rische terugblik op de pioniersdagen v de luchtvaart NOS 20.00 Journ KRO 20.20 Advocaat Judd: de poorten van de hel tv-film 21.10 Rust noch duur tv serie 21.55 Brandpunt 22.35 Tot de dood ons scheldt satirische comedlei NOS 23 00-23 06 Journ.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5