„Als radiovrouw de fantasie Je prikkel de van luisteraar" Uw autoriteiten zijn wat kortzichtig Tros-medewerkster Annet de Langen: Heidemij ontslaat 50 man Gouden Therese Hertvoor Steinmetz (Herman v. Veen )C maakt tv-show voor Duitsland belt u ons eens... llijst 11 uw kandidaten: Fabeltjeskrant in Scheveningen cm cjióteren Teleurgestelde Sid Bernstein over Apeldoorn: Twiggy wordt filmactrice DINSDAG 10 MAART 1970 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 HILVERSUM (GPD) „Met Sonneveld? Dag meneer Son neveld, met Annet de Langen van Disco-Drive-in. Belt u ons op vanuit midden-Frankrijk? Hoe is het weer daar? Staat de mimosa al in bloei?" Annet de Langen, samen met Piet Daalhuisen belast met het sa menstellen en producer en van de lichte TROS-muziekprogramma's, telefoneert duidelijk geamuseerd met een nu buiten onze landsgren zen werkende Wim Sonneveld. (Van onze rtv-medewerkster) AMSTERDAM (GPD) Cabare tier Herman Van Veen treedt in de roetsporen van zyn „broeders-in-het- rak" Rudi Carrell en Johnny Ryk. ffant ook hij gaat binnenkort naar vuitsland om er een vijftig minuten kleuren tv-show te maken foor de Norddeutsche Rundfunk. Het betekent voor Herman zijn stap op de internationale larkt: bovendien zal tegelijk met jn tv-optreden vermoedelijk eind zijn eerste niet-Nederlandse ^speelplaat uitkomen, bestemd Duitsland. De NDR heeft Herman van Veen el de vrije hand gelaten bij het enstellen van zijn show. Hij kiest fejn eigen repertoire uit. dat op het moment hi vertaling is. hü mag zijn artistieke en technische staf pieenemen en heeft zelfs een Neder landse regisseur mogen aanwijzen, ïie de camera-regie voor zijn reke ning zal nemen. Dat is dan gewor- nen: Theo Ordeman van de AVRO. Overigens is Herman van Veen biet van plan om nu ineens Neder- :jand te gaan verlaten. Voorlopig is tot ver in 1971 in eigen land vol- Een eventueel vaker voor- en van optreden in het bui ten- zal voorlopig slechts inciden- zyn. In april komt er in Nederland een iernve langspeelplaat van Herman Veen uit; behalve veel Neder - nummers zullen hier ook drie else liedjes op voorkomen. ADVERTENTIE 4. Mevr. E. K. Wessel-Tuinstra, Oegstgeest. 01710—52007. D. Bark. Den Haag. 070—681915. A. R..van der Burg, Den Haag 070—332300. N. F. I. Schwarz, Den Haag, 070—245189. 5. G. G. van Blokland, Voorhout, 02532—6594. 6. Mevr. W. HarteminkTrouw, Naaldwijk. 01740—5540. 7. G. S. van Boetzelaer, Den Haag, 070—546369. 8. P. A. J. M. Cras, Voorburg, tel. 070—981663. 9. W. P. J. Schuiten, Rotterdam, 010—241178. 10. J. L. Albers, Voorschoten, 01717—5180. 11. H. J. van Grieken, Voorburg. 070—862616. J. G. Huygens, Den Haag. 070— 242761. R. R. Rochat, Mijnsheerenland, 01862—857. M. W. van Gelder. Arkel. 01831—629. J. van Leeuwen, Bleiswijk, 01892—3257. J. P. Mazure, Den Haag, 070—325359. 17. H. J. Koenen, Maasland, 01899 5268. Enige minuten later Sonneveld heeft opgehangen na verteld te heb ben, dat men in Nederland nog ruim één jaar moet wachten, voor dat hij met een nieuw programma op de proppen komt „Jongens, het zit erop. Is het te lang gewor den of kan het helemaal mee?" An net de Langen, klein, erg blond, ver laat voor korte tyd haar plaats ach ter de microfoons en wipt één van de opnamekamers van een Hüver- suimse radio-studio binnen. Het is vrijdagmiddag. Voor Annet de Langen (31) de middag van Dis- co-Drive-in, het Tros-programma dat elke vrijdag van 16.03-17.15 via Hilversum 2 wordt uitgezonden. Een gesprekje met Annet de Lan gen, geen onbekende stem in de ether (verzoekplaten programma) „Als dat zou kunnen" en de uitzen ding voor militairen in het buiten land „Luister uit.en thuis") gaat niet alleen over het medium radio. Ook tv komt ter sprake. Ik deed een keer mee aan een tv- programma. Ging op stap met de wegenwacht en moest de pechgeval- len bespreken. Na de uitzending was het gelijk van: meid, ik zag je op 't scherm. Kijk, dat hoeft voor mij niet zo nodig. Het meest frappante van de radio vind ik nog steeds, dat je de mensen door je anonimiteit een fantasie laat werken. Men vraagt zich af: hoe ziet ze er nou eigenlijk uit? Bij de tv is een dergelijke char me al bij voorbaat gedood". Na zes Jaar Avro („Groentevrouw" en samen met Jan Koopman „Disco- taria") stapte Annet over naar de TROS. Dit gebeurde 2% jaar gele den. Behept met een dosis ervaring in het radiowezen zag ze zich ge plaatst voor de taak: lichte muziek- uitzendingen samen te stellen. 12. 15. 16. d Izuid-holland Navo-oefening. Een welkome vakan tie wordt eraan vastgekoppeld. Annet de Langen, ex-verpleegster (ik moest uit de verpleging omdat ik allergisch was voor penecilline en zeep) kan het radiowerk niet loskop pelen van haar sociale opvattingen. Het feit, dat ze de luisteraars uit de gevangenissen voor een programma als „Als dat zou kunnen" kwijtraak te, vindt ze jammer. .Ret komt waarschijnlijk doordat het programma nu op een vroeger tij'dstipe en een andere zender wordt uitgezonden (éénmaal in de veertien dagen op de woensdagmorgen)". Problemen Ook de band met de ouders van in het buitenland vertoevende militai ren. die versterkt wordt omtrent kerst en de jaarwisseling, levert soms problemen op. Annet: „Meestal begin ik die men sen te vragen: hoe is 't weer by u? Of wat eet u vanavond? Gewoon de normale, alledaagse dingetjes. Nooit gelijk met de deur in huis vallen. Voor zo'n jongen is het ook niet leuk, als hij een bandje ontvangt met de opnamen van een huilende moeder". ARNHEM (ANP) In de uitvoe rende sector in het noorden en het oosten van het land zal een vijftig tal personeelsleden van de Koninklij ke Nederlandsche Heidemaatschappij worden ontslagen. Naar de directie van de heidemaatschappij meedeelt is aanpassing van het personeelsbe stand noodzakelijk gebleken ten ge volge van structurele wijzigingen in de uitvoering van cultuurtechnische werken, met name een snelle om schakeling naar mechanische uitvoe ring. Itn volledige overeenstemming met de betrokken werknemersorganisa ties is een afvloeiingsregeling tot stand gekomen. De ondernemings raad is omtrent een en ander uit voerig geïnformeerd, aldus de direc tie van de Heidemaatschappij. DEN HAAG (GPD) Twee maan den lang, van 15 juni tot 15 augus tus, komt de Fabeltjeskrant naar de boulevard in Scheveningen. Oderhandelingen tussen Ohanowski Productions NV, de EMWS en de ge meente Den Haag hebben ertoe ge leid dat het decor van de speelfilm .De Fabeltjeskrant', die ongeveer in die tijd in première zal gaan, naby de strandpromenade zal worden op gebouwd. Alle van de televisie bekende die ren, uit heit enge bos plus nog een aantal filmdieren zullen daar, bewe gend en pratend, aanwezig zijn. Het decor is 27 meter lang en 12 meter breed. De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Geen zee te hoog, tv-serie, in kleur (NCRV) Verslag op dinsdag (KRO) Journaal (NOS) Japan, informatief programma (KRO) Grand Musical Show: hedendaags Japans tv-amusement (KRO) 's Nachts in de bus: Japanse fihn (KRO) Journaal (NOS) Ruimtelijke ordening - les 3 (Teleac) De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Scala: informatief programma (NOS) Peyton Place (tv-feuilleton (AVRO) Journaal (NOS) The Survivors, tv-film in kleur (AVRO) This is Tom Jones, muzikale show, in kleur (AVRO) 10.00 AVRO's Televizier (AVRO) 10.50 Journaal (NOS) en platen uitgezocht. Annet de Lan gen doen het met veel plezier. (Van onze rtv-medewerkster) AMSTERDAM (GPD) „Ge weldig, geweldig". Dat was het eerste dat een vermoeide Thérèse Steinmetz uit kon brengen toen ze eenmaal vaste voet op Neder landse bodem had gezet, nadat ze voor ons land de eerste prijs had behaald op het derde Europese Zorgenkind .Luister uit. en songfestival van Brasvo. in Roe- thuis' vereist de meeste voorberei- ding. Formulieren met aanvragen j menxeat „geweldig^ gold zowel moeten worden gecontroleerd, het de grote boeketten bloemen die thuisront (amilieleden) ingelichtj haar bij aankomst op Schiphol werden aangeboden, als hetgeen op dat voor ons nog ivat onbeken de songfestival achter het IJze ren Gordijn gebeurd is. Het festival in Brasov, dat zich duidelijk als prestige-festival begint te manifesteren, waarbij muzikaliteit vele keren hoger wordt aangeslagen dan commercialiteit, duurde dit jaar van 3 tot en met 8 maart. Twee avonden heeft Thérèse er gezongen op een wel lastige plaats overi gens: namelijk als eerste. Beide ke ren, zo bleek achteraf, kreeg ze van de jury het hoogste puntenaantal. En dat, zo vertelde Dick van Bom mel, die als lid van de werkgroep amusement van de NOS ter bege leiding en als Nederlands jurylid was meegegaan, terwijl het niveau van de concurrerende artiesten van een in West-Europa ongekend hoog niveau was. Thérèse zong er twee liedjes: een Nederlands (van Gerrit den Braber) en een verplicht Roemeens nummer Thérèse koos uit de mogelijkheid van 80 liedjes het nummer „O fata mai gasesti" dat ze in redelijk gaaf Roemeens ten gehore bracht. Er op uit Zelf trekt ze er bij speciale gele genheden op uit om met „Jan Sol daat" een gesprekje te hebben, ook in West-Duitsland. De confrontatie met de Duitse technici wordt door Annet de Lan gen nader belicht met een lachend: .Daar stond ik dan, draaiboek on der m'n arm en klaar om op te ne men. Dat een vrouw ook een pro gramma kan produceren, scheen daar een onbegrijpelijke zaak te zijn. Die technische mannekes stonden maar in de verte te staren met een blik van: waar blyft die kerel (pro ducer) nou? Een vrouw, die dat werk deed. neen, daar zagen ze. geloof ik. niet veel heil in". Deze maand gaat Annette weer op bezoek bij de buiten Neerlands gren zen opererende militairen. Driehon derd kilometer boven de poolcirkel hoopt ze een kijkje te kunnen ne men bij en een praatje te mogen „Kijk-kijk" zorgde gisteren weer voor een smakelijke uit zending. met als hoogtepunt die lagere scholieren over reclame spots, die zij soms erg aardig imiteerden en waarover zij on gezouten meningen ventileerden. Het was interessant te merken, dat ook zij al mateloos geïn trigeerd worden door de sexy spots van de S.TE.R. Het team van „Kijk-kijk" peinst er nog over iets van die kinderen op te nemen in de inzending naar Monbreux. die volgende maand hier nog zal worden uitgezon den. Men heeft een selectie ge maakt van vooral visuele onder werpen reportage bij foto automaat. toeristen in Volen- dammer kleding, Purmerends café waar opera wordt gezon den. met de bus naar geadop teerde paarden, kunstjes van „kijk mij eens", verzamelaar van foto's van tramongeluk ken, twee zingende vrouwen in één broek, mondharmonicaver eniging, imitators van dieren geluiden, hanékraadvereniging en straatventers. Alles bij elkaar een programma dat mi. zeker niet kansloos is, en in ieder ge val sterk de aandacht zal trek ken in Montreux. De gewone man kwam giste ren trouwens ruimschoots aan bod. In „Europa in", in „Om budsman", in „Verdwijnend Wittenburg". een opmerkelijk, zeer levendig filmpje van de oude meester Max de Haas, en ln „Achter het Nieuws", waarin een ethicus en dr. Hollebier zich moesten verantwoorden over de Engelse dr. Steptoe, die een kind zal trachten te „ver wekken" vla een buiten de moeder bevruchte eicel die daar na weer bij haar wordt inge bracht. Ik heb toch wel met enige verbazing zitten kijken naar het publiek op de tribune. Daar was een mevrouw van D'66, die het een luxe onderwerp vond en daarom voorstelde er verder niet over te praten. Van Mierlo zal zeker nog vijf keer op het scherm moeten komen om de indruk die zij maakte weer te neutraliseren. Daar was verder een man met baardje, die het allemaal somber inzag en vond dat we liever niet over dit on derwerp moesten praten, maar over de maatschappij die maakt dat vrouwen denken dat zy per se zelf een kind moeten baren. Mag iemand alsjeblieft een eigen kind willen hebben, wat zullen we nou krijgen? Terecht werd de vraag opge worpen, of er geen politieke ge varen schuilen in de mogelijk heid van reageer buis - babi es maar de beide experts (dr. Hol lebier leek zo uit een dokters film weggelopen, vandaar mis schien dat de Dolle Mina's op de tribune zo onredelijk atta queerden. U weet hoe die din gen psychologisch in elkaar zit ten) wezen er op dat je niet alles uit de weg kimt gaan waar gevaren aan verbonden zijn. Zij hadden er nog op kunnen wij zen. dat je normaal geboren Jongens ook met een geweer de oorolg in kunt sturen, en toch is dat nooit een reden ge weest hun geboorte te verbie den. Hitier gaf trouwens pre mies aan kinderrijke moeders, hij moedigde het kinderen krij gen van ongehuwde moeders aan, de gevaren schuilen dus niet alleen in de reageerbuis, maar in de maatschappij die iets al dan niet tolereert. Dus toch, dé maatschappij roept die man met die baard nu triomfantelijk uit. Ja hoor. alles is terug te voeren op de ït latschappy, maar daarom mag je toch wel over bepaalde on derdelen praten, ter verduide lijking? Koos Poetema (Je zag zijn ergernis groeien, ik leefde met hem mee) eiste op een gegeven moment dat men zou luisteren naar het antwoord van dr. Hollebier op een hem ge stelde vraag, maar dat namen enkele dames niet en met D '66 voorop marcheerden zij de zaal uit. Sommige mensen kunnen bijzonder vermoeiend zijn! NICO SCHEEPMAKER. maken mét de deelnemers aan een Op de puntentelling had dit overi- THÉRÈSE STEINMETZ gens geen enkele invloed: er zat slechts één Roemeen in de 23 man tellende jury. Ze heeft er overigens een1 paar plezierige uitnodigingen aan over gehouden: aanwezig zijn bij het grote galafeest binnenkort in Brasov. vol gend jaar een eigen tour de ohante in Roemenië en verder verzoeken om op te treden in Turkije, Scandinavië en Spanje. (Van onze R.T.V.-medewerkster). AMSTERDAM (GPD) Met het Tote pop-festival ln Apeldoorn ziet iet er nog steeds somber uit. In een Istermiddag gehouden bijeenkomst ti het Provinciehuis van Apeldoorn, faar een gesprek gaande was tussen •e commissaris der koningin in Gel- lerland, de burgemeester van Apel- 'oorn, het hoofd van de plaatselijke MJlitie en andere autoriteiten, zijn Irie redenen genoemd waarom Apel doorn er niet zo op gesteld is deze ouninste 200.000 jongeren trekkende manifestatie onder eigen dak te heb- Deze redenen z^n: het niet ze- ;er zyn van de financiële consequen te® wat de organisatoren betreft, het 'erkeersprobleem en het zedelijk ge it ag van de bezoekers. Maandagmiddag laat gaf een ge- peel gedesillusioneerde Sid Bern- jtein, de organisator van het pop- Mijn, hierover een persconferentie Amsterdam. „Vijfmaal ben ik in de afgelopen drie maanden in Nederland geweest om alvast voorbereidende besprekin gen over dit festival te hebben. Twee keer eerder heb ik met de burgemeester van Apeldoorn gespro ken en hdj was werkelijk enthou siast. Vandaag, de derde keer, was ik wel uitgenodigd voor de bespre king in het Provinciehuis, maar mocht ik er niet bij aanwezig zijn. Ik heb twee uur op de gang ge wacht en kreeg tot slot te horen dat de kansen er wat somber voor stonden en dat ik me maar niet al te grote illusies moest maken. En dat terwijl we net een voortreffelijk terrein hadden gevonden, namelijk dat van de Don Bosco-Stichting in Apeldoorn. Ik voel me werkelijk be zeerd en ik verzeker U. dat Neder land een geweldige kans mist om een bastion voor de vrede te wor den. Want er zou daar in Apeldoorn oiet alleen muziek gemaakt, worden, ik wilde er ook voorvechters van de vrede by halen, zoals by voorbeeld Ted Kennedy" Had Kennedy al concrete toezeg gingen gedaan? „Nee, dat niet, maar als ik het hem gevraagd zou heb ben, zou hij beslist gekomen zijn. Ik heb massa's brieven en ook toezeg gingen gekregen. Ik noem bijvoor beeld Joan Baez en Melanie. Alle artiesten vonden dit het festival van het jaar, nog grootser dan dat op het eiland Wight bijvoorbeeld. En bovendien mist Apeldoorn nu een goed stuk reclame. We waren, net zoals we dat in Woodstock had den gedaan, van plan om een film van het festival op te nemen. Die van Woodstock komt in mei as. over de gehele wereld uit. En als slot hadden we in deze film dan ook nog de tekst willen zetten: „We zien U straks terug op 4, 5 en 6 augustus in Apeldoorn. Holland. Een dubbele gemiste kans" En de gemeentebezwaren, berusten die op enige waarheid? „Wat de financiën betreft War ner Brothers zouden deze film van Apeldoorn maken en uit de film rechten daarvan zouden we voldoen de fondsen krijgen". Staat dat zwart op wit? „Nee, maar dat kunnen we eventueel wel krijgen". Hoe zit het verder met de verkeersproblemen? „Ir. Goudappel zou dat allemaal op lossen. o.a. met hulp van dc genie en van de spoorwegen. Er is daar op aat Don Boscoterrein voldoende ruimte voor aan- en afvoer en ook voor parkeren". En het zedelijk ge drag? „Ja, daar kan je toch slecht een heleboel mensen bij gaan zetten. We hebben aparte slaaphallen ge maakt en dan komen er ook nog tijdelijke campings. Maar om alles te controleren is een pure onmoge lijkheid. Ik geloof dat de Nederland se autoriteiten bang zijn voor even tueel geweld, al of niet onder in- vioed van alcohol. Maar dat is puur overdreven. In de eerste plaats wil ik totaal geen alcohol schenken op dit festival en bovendien is op alle festiviteiten die ik heb georganiseerd, nog noot één keer sprake geweest van geweld tijdens deze manifesta ties zelf". Is nu alle hoop op een pop-festi val in Nederland geheel verdwenen by Sid Bernstein? Donderdag a.s. zal het gemeentebestuur van Apel doorn een definitieve uitspraak doen. Maar mijn voorgevoel zegt me dat het allemaal mis is. Ik heb inmid dels al andere aanbiedingen voor goede locaties gehad, met de verze kering dat er ook voldoende facili teiten zouden zyn, maar de meeste plaatsen zijn me te excentrisch ge legen. 't Is allemaal erg jammer. De autoriteiten, met alle respect ge zegd, zijn in Uw land wat kortzich tig. en dat terwijl de jeugd hier be- snst rijp is voor een dergelijk eve nement. Ik vertrek nu naar Londen cn ik kom pas terug als ze me roe pen. Geen seconde eerder". VOOR DINSDAG 10 MAART Hilversum I 402 m. AVRO 18.00 Nws. 18.11 Radlojourn. 18.25 Stereo: Licht lnstrum. trio 18.50 Paris vous parle. 18.55 Voor de kind. 19.00 Trefpunt: discusslerubr. voor act. zaken 19.30 Nws 19.35 Vanavond, vrolijkheid, muz act. en wetenswaar digheden 22.00 Oonk satirisch progr. 22.30 Nws. 22.38 Med. 22 40 Radlojourn 22.55 Zin-Tuig Kunstkron. (nr. 12) 23 55-24.00 Nws. Hilversum II 298 m. KRO 18.19 Uitz. van de Katholieke Volkspartij 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Stereo: licht ens. met sol. 19.40 Con ciliepostbus (herh.) 19.45 Wie is ln Godsnaam Jezus Christus lez. 20.00 STEREO Radiophilharm. ork. (opn.) m dern. en klas. muz. 20.45 Uitgeschakeld een reeks beschouw, over ouder worden en ouderdom 21.00 Stereo: klas. muz. voor strijkers (er.) 21.30 Babel kunstkroniek 22.25 Overweg. 22.30 Nws. 22.38 Parlementsovera. 22.45 De zingende kerk. geestelijke lied. 23.00 Kontekst magaz waarin op de dingen wordt doorgepraat. 23.30 Stereo: Lich te gram. muz. 23.55-24 00 Nws. VOOR WOENSDAG 11 MAART Hilversum I 402 m. VARA 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Soc, strydl. 7.23 Stereo: Lichte gram. muz. (8.30-8.35 Van alle mark ten thuis, praatje voor de hulsvrouw) 9.00 STEREO: KLass. ork. muz. (gr.) 9.35 Waterst. 9 40 Schoolradio 10 00 Stereo: Lichte gram muz. 10.50 Voor de kleuters 11.00 Nws. 11.03 Voor de hulsvrouw 11.40 Stereo: Radio Bla zers Ens. klas. muz 12.25 Promenade Ork. en Marinierskapel: walsen en marsen 12 54 Voor het platteland 13 00 Nws. 13.11 Act. 13.25 Licht orgelspel, 13.45 Gesproken portret. 14.00 Stereo Operettempz. (gr.) 15.15 In de Toonzaal: mod. muz. voor en door de Jeugd 16.00 Nws. 16.03 Stereo: Nederl. chansons 16 20 De Groupe des Six. muz lez. 16.50 Stereo Amsterdams Strijk kwartet en leden van het Nederl. Bla zers Ens. met sol. mod. muz. (opn.) 17.55 Med. Hilversum II 298 m. NCRV 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord 7.16 Stereo: Op het eerste ge hoor: klas. muz. (gr.) (7.25 Horen en zien 7.30 Nws. 7.32-7.50 Act.) TROS 8.00 Nws. 8.11 Luister uit. .én thuis: verzoek pl progr. voor onze militairen (8.30-8.32 Nws. 9.00-9 10 Gymn. voor de hulsvr.) 9.30 Voor de* kleuters 9 45 Van 1685 tot vandaag muz. lez. 10.15 Voor de hulsvr. 11.00 Nws. 11.03 Plek uur: wedstrijdprogr. 11.45 Act. 11.55 med. KRO 12.00 Stereo Van twaalf tot twee, gevar progr. (12.22 WIJ van het land 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 13.00-13.05 Raden maar. NCRV 14.15 Mod ork. werken (gr.) 15.00 In 't zilver een progr. voor oudere luisteraars 16 00 Oevrheldsvoorl O. en W. - De Storm loop op de universiteit. Vraaggesprek van Henk van Stipriaan met drs. A. Boendemaker en mr. C. H. van Nor den van de afd. algemene zaken we tenschappelijk onderwijs van het mi nisterie van onderwijs en wetenschap pen. Hilversum III 240 m. NCRV 9 00 Nws. 9.02 Zing, zing, zing lichte vok. muz:. 10 00 Nws. 10.03 Mengelmuze nwe langspeelplaten voorzien van kritisch comm. NOS 11.00 Nws. 11.03 Muz lez. (12.00 Nws. AVRO 13.00 Nws. 13.03 Act. 13.06 Zet m op vrolijk pl. progr. 14 00 Nws. 15 00 Nws. 15 03 Arbeldsvit. pop. verzoekpl progr. 16.00 Nws. 16.03 Gimmick pl. program. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.05 18.00 Topo- poppologytoppertlps en countryhits. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. NOS/NOT 10 45-12.00 Schooltelevisie KRO 17.00-17.45 Voor de kind NOS: 18.45 Kleur: De Fabeltjeskr NOS 18 55 Journ. NOS 19.04 Scala inform, proer. CVK IKOR RKK 19.30 Kenmerk de wekelijkse inform, rubr. over kerk en samemev. NOS 20.00 Journ. Politieke Party 20.20 Uitz. van de Volksparty voor Vrijheid en Democratie 20.30 KI Uitz Stichting Soc 20 30 Singing the j-aln. speelfilm Rijkskeuring Nederland II. NOS 18 45 Kleur: De Fabeltjeskrant NOS 18.55 Journ. KRO 19 04 MIK muz. amusem. progr. NOS 20 00 Journ. KRO 20.20 Kleur: Politie New York. tv-film 20 45 Kleur: Papa Doc en Haiti: Pre sident met machinepistool, fllmrepor. 21.35 Zelf Doen: advlezenrubr NOS: 22 15 Journ. TELEAC 22.20 Spaanse les les 7 (herh 23.00-23.20 Studeren Geneeskunde (herh.) LONDEN (Reuter) De 20-jarige Britse stermannequin Twiggy, .vier tengere verschijning enkele jaren ge leden een ware rage teweegbracht in de modewereld, heeft genoeg van haar carrière als topmodel. Ze hoopt tegen het eind van het jaar als filmactrice op te kunnen treden, waarschijnlijk in een musical. Twiggy, die maar 41 kilo weegt, verdiende eens bijna tienduizend gulden per week. Arm zal ze het niet krijgen. Ze blijft aan het hoofd Nws: 1803 swrso: Voor de Jsugd 17 00 klWen tn an' Stereo Twien Popradio voor t(w)le- aere goederen onder haar naam op nere licht pl. progr. voor de jeugd 17.50 1 de markt brengen.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5