10 EEN MEDEWERKSTER WINKELHUIS GEVRAA energieke en ambitieuze mensen HANDELS-EXPORT- onderneming in Sassenhei Gespecialiseerd in: individuele centrale verwarming 0 airconditioning en luchtbehandeling Amsterdam-Harderwijk opnieuw breiden wij ons bedrijf uit onderhoudsmonteurs storingsmonteurs gasfitters Bestelmogelijkheid zilveren gedenkmunt 1970 De Leidse Volksuniversiteit K&O K AUTO KKORTEKAAS iffliiniffliifflimMfflifiiMiiiiiiiiiiii BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERK I WINKELRUIMTE AVM 0 blok- en wijkverwarming Voor onze groeiende service- en onderhoudsafdeling, welke binnen korte tijd één der grootste organisaties op dit gebied zal zijn, kunnen geplaatst worden: die aan de te stellen eisen voldoen voor de volgende functies: Deze medewerkers zullen geheel zelfstandig of in groepsverband in een bepaald rayon werkzaam zijn en in grote mate verantwoordelijk zijn voor de goede gang van zaken in hun sector. Belangstellenden kunnen uitsluitend schriftelijk solliciteren, met bijsluiting van een recente pasfoto, aan onderstaand adres: de heer W. F. IJmmegrund Marco Pololaan 227 - Utrecht. Officiële Publikatte Bond de bevrijdingsdag zullen de eerste zilveren tiengulden stukken in omloop worden gebracht. Deze gedenkmunten, die wettig betaalmiddel zijn, worden uitgegeven ter gelegenheid van het feit dat 25 jaar geleden Nederland werd bevrijd. De tienguldenstukken dragen de beeldenaars van H. M. Koningin Juliana en van H. M. Koningin Wilhelmina. Wijze van uitgifte. Het is mogelijk dat eind april - wanneer de aflevering begint - de totale vraag naar de gedenkmunten zo groot is dat daaraan niet onmiddellijk kan worden voldaan. Om te bereiken dat zoveel mogelijk Nederlanders in het bezit kunnen komen van tenminste één exemplaar wordt een speciale bestelmogelijkheid geopend. De aflevering zal plaatsvinden zoveel en zo snel als de produktie toelaat. Deze produktie is voorlopig gesteld op 5 miljoen stuks. Speciale bestelmogelijkheid De munten kunnen worden besteld bij alle postkantoren, bij de Amsterdamse gemeentegiro, bij banken, spaarbanken en grenswisselkantoren. Bij al deze instellingen zijn speciale bestelkaarten gratis verkrijgbaar. De bestelling dient te geschieden in de periode van 23 februari tot en met 9 maart 1970. In de loop van april zullen de bestelkaarten, waarop het aantal toegewezen munten vermeld staat, zoveel mogelijk aan de aanvragers worden teruggezonden. Op vertoon van deze kaarten kunnen de toegewezen gedenkmunten - te beginnen van 20 april af - tegen betaling van f. 10,- per stuk worden afgehaald op de kantoren waar de bestelkaarten werden ingeleverd. Verpakking van het tienguldenstuk Voor degenen die de munten zo gaaf mogelijk willen bewaren, worden de munten ook beschikbaar gesteld in een doorzichtig afgesloten hoesje. Tienguldenstukken in deze verpakking kunnen door middel van dezelfde bestelkaarten worden aangevraagd. Hiervoor dient 10,10 extra te worden betaald. Enkele opmerkingen Voor de goede gang van zaken bij de bestellingen is het van belang dat de aanvrager op de bestelkaart duidelijk vermeldt: 1) het gewenste aantal munten (zowel de onverpakte als de verpakte); 2) zijn naam en adres (liefst In blokletters). Bij inlevering van deze bestelkaart ontvangt de aanvrager de souche van deze kaart terug die door het afgiftekantoor is afgestempeld. vraagt voor haar bureau, wegens vertrek door huwelijk van een der personeelsleden (17 18 jaar) voor eenvoudige kantoorwerkzaamheden. Typevaardigheid vereist. Zij moet bereid zijn af en toe op concerten, toneel voorstellingen enz. aanwezig te zijn. Salaris nader overeen te komen. Schriftelijke sollicitaties aan de directeur van de Stichting SPECIALE WINTERPRIJS VW bestel/ramen groen, 1968, 55.000 km. Aanbetaljng f 1275, Geopend: op werkd. v.| 9-6 u., afspr. voor nal 6 u. kunnen overd. tel. I gemaakt worden. Vrij-1 dags tot 9 u., zaterdags van 95 uur. op goede stand. Brieven aan het bureau van dit blad o nummer 3 I I 60. vlot, rank damesmontuur 27.- VanzelTsprekend hebben we ook goedko pere en duurdere brillen. Allemaal gerang schikt naar prijs. Vakken met brillen tot 25.-; van 2a- tot 3a-; van 3a- tot 4a- en 4a- en hoger. Op afle bij ons gekochte brillen (behalve zonnebrillen) een jaar lang QêêN KOSTEN bij breuk, verlies af diefstal. Haarlemmerstraat 58 - leiden - Telefoon 01710-40148 zoekt op korte termijn een: Deze functionaris dient de gehele boekhoudingsi standig te voeren. Daarnaast dient hij de dirdB te adviseren met de kostprijsberekeningen, alsn het verstrekken van regelmatige overzichten trent omzet- en kostenvergelijking. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van Praktijkdiploma boekhouden, alsmede MJ; (eventueel studerend hiervoor). Zij die ex*varing hebben op -gebied van export nieten de voorkeur. Geboden wordt een goed s ris afgestemd op deze functie, alsmede leeftijd ervaring. Voor de juiste man hebben wij tevens een nuet woning beschikbaar. de Sollicitaties met uitvoerige toelichting gelieve te zenden onder no. 31167 bureau van dit blad, TE HUUR OF TE KOOP GEVRAAGD liefst in binnenstad, oppervlakte 20 tot 40 nC Brieven aan het bureau van dit blad onder bi) ilc honk voor it'dcrrvn Uw salaris op een gezinsrekening geeft vergoeding van 31/2 Alle bankzaken. Deviezen. Verzekeringen. Voor verdere inlichtingen kunt U zich wende onze kantoren aan: LEIDEN, Wagnerplein 19, telefoon 42278. LEIDERDORP, Laan van Ouderzorg telefoon 01710—4 "5 VOORSCHOTEN, Bachlaan 2 - tel. 01717-

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 18