'Ik ben 'n typisch burgerlijk mens Vliegtuig met Vips naar Hair-première lil J Corry Brokken presenteert oudejaarsshow LennyKuhr op tournee Gouden plaat en giétereh Gift van blanke cricketbond geweigerd f— te BODEGRAVER VERDRONKEN „Fabeltjeskrant" komt eerder uit )TNSDAG 30 DECEMBER 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 en ens lieui 5 ui rdoi HAV BUSSUM (GPD) Voor oudejaarsavond staat bij de AVRO- televisie vijfenzeventig minuten lang de Corry Brokken show geprogrammeerd. Een gesprek met de nu veel in Duitsland merkende zangeres lijkt daarom op zijn plaats. In de riante ilia van de familie Sleeswijk in Bussum vertelt Corry Brok en, bruine coltrui, dito kleur rok en grote vierkante bril, twee uur lang over haar tv-show, het werken in Duitsland en iet amusementsvak in het algemeen. Vooral bij dit laatste onderwerp is 'kt i sinds haar vorig jaar gesloten hu welijk met René Sleeswijk, theater man bij uitstek, ten zeerste betrok- n en. Dit ondanks het feit, dat binnen muren van het vijftien kamers tel- ^Jende landhuis aan de Amersfoortse- traatweg, werk en privéleven bewust worden gescheiden. Het komt daar- jm zelden voor. dat dochtertje Nancy •an tien, moeders tv-shows mag be- :h( Ai ken. Een „zalig weer thuis zijn" bete ent voor Corry Brokken niet alleen »p de pondjes letten „als alles chter de rug is blijf ik eten" maar evens genieten in een eigen omge- ing, genaamd .Berkenrode". „Ik ien een typisch burgerlijk, huiselijk nens", laat ze zich tijdens het ge- prek enkele malen ontvallen. Het ;linkt als een verontschuldiging. Terug naar Oudejaarsavond, wan- ïeer via Nedeiiand-2 haar show in deur te zien zal zijn. In de grote zit- [amer met veel ramen, die uitzicht teven op de uitgestrekte lap tuin ond het huis, vertelt de zangeres heit olgende over het programma: „Het urordt weer een clubshow, zoals ik die il een aantal jaren bij de AVRO pre senteerde. Op sjiek. Wel dolgezellig ioor, met veel pubüek, dat aan ta- eltjes zit. Theo Ordemans regisseer- 2 le als vanouds het geheel. Ik dacht pel, dat het hem ook nu weer gelukt er de juiste sfeer aan te geven." Ontvangt Corry Brokken nog gas- n in de show? „Ja, alles zit er al op. De Cats, aepherds, Herman van Veen, het rio Thesaloniki, pianist Jacques depchutte enPaul van Vliet. Erg 'ijn. Vooral Herman' van Veen, een ongen die geweldig mooie teksten singt en Paul van Vliet. Paul is mijn [rote favoriet. Een verrukkelijke mul. Ik vind hem een volledige pro- essional met alle knoppen, die et naar op kunnen zitten. Zeer posi- lef." sequent in het Duits. Ikzelf vind het geen succes". Geen hits hu Het feit, dat Corry Brokken dit laar minder op het scherm was te sien, dan voorheen het geval was, is niet alleen te wijten aan haar drukke werkzaamheden in Duitsland. Zelf zegt ze hierover: „Ik wil niet meer zoveel shows. Na zes jaar tv- werk moet je gewoon de frequentie terugbrengen. Ik breng liever twee shows kwamen tot stand in samen- [oede shows per jaar dan om de twee vverking met René Sleeswijk-Produc- maanden één. Met mondjesmaat toe- j [jes> re<j en dienen, zo mag je het wel noemen x>, 11 Duitsland sta ik nu het derde TliMtprelinM- l^laar voor de camera's. Daar is het x ncdici5IIUW neer van dik hout zaagt men plan- I 1 ten. Groots opgezette shows met vele "f?" 1970 <*"7 Brokken T- a._ een tv-show voor de AVRO maken. Volgend seizoen staat een theater- In Nederland zijn de laatste tijd weinig platen van Corry Brokken verschenen. Heeft dit een oorzaak? Corry Brokken vastberaden: „Ze ker. Ik ben zeer selectief. Als ik het niet goed doe of goed acht, dan laat ik het liever maar. Het moet leuk blijven. Zelf zing ik graag in het Frans. Ik ambieer geen hit meer, zo. als Mijn' Ideaal destijds was". Toch kreeg Corry Brokken dank zij de zwarte schijf in het begin van haar carrière de meeste waardering. „Milord" werd een gouden plaat. ,De messenwerper" vatte men in zilver en „Mijn Ideaal" werd onderscheiden met een Edison. Daarnaast werd j haar de Gouden Harp Conamus) uitgereikt en gaf het blad Televizier haar de Gouden Kijkstem. Hecht Corry Brokken aan derge lijke onderscheidingen veel waaide? Corry Brokken, gemakkelijk zit tend op een bank met warme ribflu welen kussens en met als meest op vallend decor in haar omgeving een tafel met leren blad, open haard en een immense poef: .Ach neen. De idee om er zwaar rekening mee te houden zou me storen. Ook belem meren. Evenals kritieken. Ik trek me er niet aan op. Zolang ik het vak nog steeds voor mijn plezier doe. maak ik me daar niet al te druk over". De in Breda geboren Corry Brok ken zegt over haar garderobe: „Ik bezit een vermogen aan jurken. Moet wel voor mijn shows. Twee grote gar derobes vol. Alles is en wordt nog steeds gemaakt door mevrouw Grundberg, die bij Max Heijmans werkt. Met haar zoek ik de stoffen uit. Samen bedenken we, wat het gaat worden". éénnvaIJ,ederlwê?nigê De Lennons komen misschien ook kan bogen op een eigen tv-show. Wat denkt ze hier zelf over? „Kijk vandaag aan de dag krijgt bijna iedereen een eigen show. Maar zover ik na kan gaan is de formule, die ik breng nog niet nagedaan. Het zou niet verstandig zijn. Tenslotte is de inhoud en de opvatting van het geheel afkomstig van mijn man (de AMSTERDAM «ANP» De 19-Ja rige zangeres uit Eindhoven, Lenny Kuhr. die dit jaar winnares werd van het Eurovisie-songfestival gaat haar eerste grote buitenlandse tournee maken. Op 14 februari as. vertrekt zij samen met haar gitarist Piet Souer naar Frankrijk, waar zij gedu rende anderhalve maand een veer tigtal plaatsen gaat bezoeken. Zij treedt op met de Franse zanger componist George Brassens. Haar chansons zijn in het Frans vertaald door Pierre Cour en Edy Mamay. Na een langdurige toernee door Engeland begint de „legendarische" John May all vrijdag 2 januari in De Doelen. Rotterdam avond i en het Concertgebouw, Amsterdam (nacht) een uitgebreide tour langs de conti nentale hoofdsteden. In Nederland treedt als Mayall's gast voor de pauze de Oscar Benton Blues Band op. HILVERSUM De Tee-Set heeft vanmiddag tijdens opnamen voor het AVRO-tv-programma .Doebidoe" een gouden plaat ontvangen voor 100.000 in de Benelux verkochte exemplaren van „Ma Belle Amie", de zo succes volle compositie van organist Hans van Efjck en zanger Peter Tetteroo. NEDERLAND I 3.00 6.50 Tekenfilmfestival, voor groot en klein (KRO) De fabeltjeskrant (NOS) 7.00 Journaal (NOS) 7.07 De rare vogels, tv-feuilleton voor de jeugd (AVRO) 7.32 Peyton Place, tv-feuilleton (AVRO) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Strange Report Scherf De Wensdroom, tv- film. in kleur (AVRO) 9.10 Pro Sport: Topsport en amusement met bekend making van de sportman, -vrouw, -ploeg en -stad van het jaar (AVRO) 10.30 Journaal (NOS) NEDERLAND II 6.50 De fabeltjeskrant (NOS) 7.00 Journaal (NOS) 7.03 Scala: informatief programma (NOS) 7.30 Het Yellowstone National Park, aflevering uit de Engelse serie Survival, in kleur (KRO) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Frost contra Barnard, interview, in kleur (KRO) 9.10 Het eind van het spel. speelfilm gebaseerd op een roman van Graham Greene (KRO) 10.50 Journaal (NOS) ADVERTENTIE „SINDS 1859" importeren wij voor U: Teenager-Champagne, nu pef fles Euro-Perl, nu per fles Deutscher Sekt, nu per fle6 Champagne, nu v.a. Cognac „Sicard", nu per fles Whisky „Full House". nu per fles f 12,95 STEENSTRAAT 8 HAARL.STRAAT 204 - HERENSTRAAT 6 - TEL. 21361 TEL. 21611 TEL. 30069 jalletten en nog meer gasten. Over het werken bij de oosterbu- gjfen: „Ik ben een norm chauvinistisch mens. In Duitsland is men waanzin nig enthousiast over de shows. Voor lij blijft het buitenlands publiek met ?n mentaliteit, die niet de mijne is. Daarbij komt nog, dat ik niet lang van huis kan. Heimwee hoofdzake lijk. Op het ogenblik heb ik vier we ken niets om handen. Met mijn' moe der en dochtertje ga ik voor een paar dagen naar de wintersport. man heeft het te druk met de nieuwe revue (Van toen en thans, red.) I T Corry Brokken blijft nog even over pj Duitsland praten. „Er komt. daar een nieuwe plaat uit. In het Duits, een taal waar ik geen moeite mee heb. oi In mijn tv-shows wordt ook alleen Duits gesproken. Zijn er gastarties- ten, zoals bijvoorbeeld een Aznavour Ch of Becaud, dan zingen die ook con- show op het programma. Een tour de chant, bestaande uit haar lievelings repertoire. Met als voornaamste re den: „Omdat ik het nog steeds erg plezierig vindt." Het was indertijd (jaren gele den al) de bedoeling dat over Indonesië een soortgelijke se rie televisieprogramma's zou worden gemaakt als .De Bezet ting" van dr. L. de Jong. Het plan bleef na voorberei dend werk liggen doordat enke le KVP-politici hun medewer king weigerden. Later werd het weer opgenomen, en we hebben nu vijf afleveringen gezien. Ik herinner me niet meer hoeveel afleveringen .De Bezetting" pre cies had. maar in elk geval meer, terwijl Nederland toch een kleiner landje is, en de si tuatie hier veel eenvoudiger lag. Theoretisch gesproken zou over Indonesië in de oorlog (en vlak erna) twee of driemaal zo veel afleveringen gemaakt moe ten kunnen worden dan over het Nederlands wederva ren in de Tweede Wereldoor log. Nu het aantal in de prak tijk beperkt blijft tot 8 (wat overigens nog altijd meer is dan de eerdere aangekondigde vijf stuks), zou je verwachten dat het materiaal overvloedig is maar die indruk maakt het toch niet. Ik zit een beetje tegen deze serie aan te kijken, een beetje plichtmatig, een en ander uiter aard interessant vindend, maar zonder er mij ook maar enige mate bij betrokken te voelen, zoals indertijd bij „De Be zetting". Komt dat doordat ik die bezetting hier ook aan de lijve heb ondervonden, al was ik toen nog jong? Dat is een reden. Maar de belangrijkste reden is dunkt me het gebrek aan menselijk materiaal, waar mee de samenstellers kennelijk te kampen hebben. Indonesië ligt ver weg, ver der eigenlijk dan in de jaren dertig toen de Uiver er nog moeizaam naar toe vloog. Ma teriaal is dus moeilyk verkrijg baar. Wat ik vooral mis in ver gelijking met „De Bezet ting" zijn die talloze interview tjes met zeg maar „De gewone man", die zich in de oorlogsja ren vaak zo ongewoon gedroeg. De boer die tientallen onderdui kers herbergde, de koerierster. Al die mensen die de serie tus sen alle documenten en paperas sen door een menselijk gezicht gaven. Ook in „Indisch ABC" worden natuurlijk mensen ge ïnterviewd. maar het gaat maar om een handjevol, die steeds te rugkeren een en ander verduide lijken. een persoonlijk licht op een zaak werpen, maar toch niet in staat zijn die „boer" en die „koerierster" te vervan gen. Hoe levendig de serie voor het overige ook in elkaar is gezet (wie ziet Soekarno niet graag Maleis praten met Japanse on dertitels?), dat gebrek aan „hu- man touch" maakt toch dat ik er tegenaan zit te kijken als te gen, bijvoorbeeld, een documen taire over Pakistan: interessant maar het wemelt op de tele visie van de interessante docu mentaires. „Spel en overspel" in de serie liefdesspelen die Eimert Kruid hof dit seizoen op het scherm brengt viel als de meeste voor gaande weer wat togen. Ten de le lag dat aan het acteren, ten dele aan de regie (ietwat luch tiger had geen kwaad gekund, maar dan moet Je ook voor licht getoetste acteurs zorgen), ten dele aan het stuk zelf. Nico Scheepmaker Daar is Barend de Beljongen. Met het volgende rondje. Jonge Blankenheym. KIMBERLEY (ANP) De Zuid- afrikaanse Cricketbond voor niet- olanken heeft een aanbieding van 50.000 rand, ongeveer 250.000 gulden, geweigerd. Het bedrag, bijeenge bracht door de Zuidafrikaanse Cric- kptasspciatie, die uitsluitend voor blanken openstaat, was bedoeld om het cricket voor sportmensen, die geen lid kunnen worden van de Zuidafrikaanse Crioketassociatie, te stimuleren. De bond voor niet-blanken heeft J gisteren tijdens zijn bestuursvergade- i ring eenstemmig besloten de schen- king niette accepteren. De voorzit ter van de bond. Hasim Howa, zei. „Wij hebben geen geld nodig. Wij willen de gelegenheid krijgen ook I niet-blanke spelers, indien die ten- 1 minste goed genoeg zijn, af te vaar digen voor weustrijden buiten Zuid- Afrika". 1 De tweede voorzitter van de Zuid afrikaanse Cricketassociatie had vo- om het s£uk in Nederland op de plan- rige maand gezegd: „Wij willen de ten te brengen. Om financiële rede- AMSTERDAM (ANP) Het uit Zuid-Afrika afkomstige Zoeloe meisje, dat aan de Nederlandse versie van de musical „Hair" zou meedoen en daarvoor in Amster dam aan de repetities deelnam, is plotseling ziek geworden. Met een acute blindedarmontsteking is de 24-jarige Patty Patience naar haar huidige woonplaats Londen teruggebracht. In elk ge val zal zij niet terugkeren voor de première op 2 januari in Am sterdam. De actrice wordt ver vangen door de 30-jarige Amster damse balletdanseres en caba retière Natascha Emmanuels, die aanvankelijk een klein rolletje in de musical zou vervullen. Het Zoeloe-meisje was de enige ao- trice van het 34 leden tellende gezel schap die niet geheel ontkleed aan de naakt-scene in het stuk zou deel nemen. Het stamgebruik stond haar dit niet toe. De belangstelling voor de musical is ook in Amsterdam groot. De voorstellingen die worden gege ven in een mobiel theater op een ter rein naast het Olympisch Stadion in Amsterdam, zijn voor de eerste twee weken uitverkocht. Of het spektakel ook in andere ste den in Nederland te zien zal zijn, staat nog niet vast. Dat hangt onder meer af van het succes in de hoofd stad, waar de musical voorlopig, dat wil zeggen het eerste halfjaar, blijft draaien. De Engelse producers David Co ny er. Tom Parkinson en John Nasht hebben al 400.000 gulden geïnvesteerd j JF~"" 1 niet-blanke cricketers alle mogelijke hulp bieden, voor zover de wetge- ving van ons land dit mogelijk maakt". Schaken De Nederlandse verte genwoordigers hebben zich in de zesde ronde van 't Niemeyer-jeugd schaaktoernooi in Groningen uitste kend geweerd. Jeugdkampioen Lig- terink versloeg de Pool Negricka en bezit nu 3 1/2 punt. De kansen van Ligterink op een plaats in de finalegroep-a zijn door deze zege aanmerkelijk gestegen. Ook sterdam en de jongste deelneemster de jeugdige Christofoor Baljoan is de 18-jarige Aggie Stanley uit New nen trokken vorige maand de Neder landse producers O. Meerburg en W Hofman zich uit het project terug. Aan de musical werken behalve Engelse ook Nederlandse acteurs en actrices mee. Het gezelschap telt bo vendien nog een aantal Zwitsers en Fiansen. Onder de in Engeland woonachtige spelers zyn vele buiten landers. o.a uit Spanje. India. Polen en de Verenigde Staten. Er is zelfs een Cubaan bij, de 22-jarige Robin Lent. De oudste van het gezelschap is de 32-jarige Marius Monkau uit Am- kwam tot winst, voor de eerste keer in dit toernooi. ter van de cultuur-abtaché van de Duitse ambassade in Londen. Zij verwierf al enige bekendheid met het zingen van zelf gecomponeerde lied jes. waarbij zij zich op de gitaar be geleidt. De musical draagt ook in de uit voering een internationaal karakter. Diverse dialogen worden in 't Frans. Nederlands en Engels gehouden. Op enkele na worden de meeste liedjes echter in het Engels gezongen. Voor de première op 2 januari a s. worden vele gasten verwacht. Waar schijnlijk komt een aantal bekende persoonlijkheden over uit Engeland om de eerste voorstelling van Hair in Amsterdam bij te wonen. Er zal een speciaal vliegtuig klaar staan om de Vip's snel heen en terug te brengen. Het is nog niet bekend wie deze be- I langrijke gasten zyn. maar er wor den namen gefluisterd als Tony Arm strong, John Lennon en Yoko Ono, i David Frost en Sean Connery. Vanavond wordt de generale repe titie gehouden, waarbij eveneens vele Nederlandse gasten zijn uitgenodigd. Tijdens de pauze van deze voorstel ling zal de schrijver van de love- Tweemaal Victor Spinetti de j Engelse regisseur van Hair", tij dens de repetities in Amsterdam. De hoofdrolspeler in het stuk is de in Zürich geboren, maar nu in Lon den woonachtige 21-jarige Oliver To bias. die reeds aan 400 opvoeringen van de Engelse versie van Hair heeft meegedaan. Besprekingen worden gevoerd over eventuele uitvoeringen van de Neder landse versie in Italië en Scandina vië. VOOR DINSDAG 30 DECEMBER Hilversum I. 402 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.11 Radlojourn. 18.25 Wie Waagt die zingt: volkslied- Jesproer. 18.50 Paris vous parle. 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Trefpunt: dis- cussle-rubr. voor act. zaken. 19.30 Nws 19.35 Vanavond: vrolijkheid, muz. act. en wetenswaardigheden. 22.15 De Sportman van het Jaar. 22.30 Nws. 22.40 Med. 22.42 Radlojourn. N.O.S 22.55 Zin - Tuig: kunstkroniek, (af. 7) 23.55-24.00 Nws. Hilversum II. 298 m. KRO: 18.00 Stereo Metropole ork amusera. muz. 18.19 Ultz. van de Katholieke Volkspartij 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 Stereo: Licht ensemble met solisten. 1940 Concillepostbus (herh.) 19.45 Wie is ln godsnaam Jezus Chris tus?, lez. 20.00 Stereo: Radiophilhar- monlsch ork. en sol.: mod. en klass. muz. 20.45 Uitgeschakeld? beschouwing over ouder worden en ouderdom 21.00 Klass. en mod. kamermuz. (opn.) 21.30 dinsdagavondtheater: Urbl et Or- bi, hoorspel. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 De zingende kerk, müz. lez. 23.00 Kontekst: magaz. waarin op de dingen wordt doorgepraat. 23.30 Stereo Lichte gram. muz. 23.55 -24.00 Nws. VOOR WOENSDAG 31 DECEMBER Hilversum I. 402 m. VARA: 7.00 Nws. en ochtendgymn. 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Stereo: Lich te gram. muz. (7.30 7.35 Van de voorpagina). VPRO; 7.54 Deze dag VARA: 8.00 Nws. 8.11 Act. 8.20 Stereo Lichte gram. muz. (8.30-8.35 Van alle markten thuis, praatje voor de huls vrouw). 9.00 Stereo: Klas. symfonische muz. (gr.) 9.35 Waterstanden. 9.40 Ste reo: Lichte gram. muz. 10.50 Voor de kleuters. 1100 Nws. 11.02 Voor de vr. 11.40 Stereo: Seml-klas. kamermuz. (gr.) 12.00 Stereo: Pianorecital: mod. en klas. muz. (gr.). 12.25 Stereo: Pro- menade-ork met zangsol.: amusem.- York. Een bijzondere verschijning is de 22-jarige Aletta Lohmeyer, doch- Hair passeerde. BODEGRAVEN In de nacht van zondag op maandag is de 21-jarige Bodegraver B. M. Boelen, die woon achtig was aan het Westeinde, langs de Nieuw-Veenseweg in Nieuwkoop te water geraakt en verdronken. Met rock musical, de Amerikaan Galt een vriend had hij de avond doorge- MacDermot. een gouden plaal over- 1 bracht In café Spiero in Nieuwkoop handigen aan de Amsterdamse pop- Na het cafébezoek is hfj omstreeks groep „Zen", die in juni j.l. het ma- tien voor twaalf te water geraakt. gische 100.000 getal met hun plaat I onder het ijs geschoten en verdrom HILVERSUM In verband met de uitbreiding van de ze.idtijd voor de televisiereclame per 1 januari 1970 wordt het aanvangstijd?tip van het avondprogram ma op beide netten vervroegd van 1850 uur tot 18.45 uur. Met ingang van 1 januari as. wordt de kleuterserie „De Fabel tjeskrant" derhalve uitgezonden om 18.45 uur, gevolgd door reclame (18.51 uur) het journaal (18.55 uur) en reclame (19.00 uur), waarna om 19.04 uur het programma op de nor male wijze wordt voortgezet. muz. 12 54 Voor het. platteland. 13.00 Nws. 13.11 Act. 13.25 Licht orgelconc 13.45 Gesproken portret. 14.00 Operette klanken 15.15 In de Toonzaal: mod. muz. progr. voor de Jeugd met com. 16.00 Nws 16 02 Stereo: Nederl. chan sons. 16.20 Muz. en brieven, muz lez. 17 20 VARA/Gram 0010. 0020, 0030. 0040: gevar. pl. progT. 17.55 Med. Hilversum II 298 m. NCRV: 7 00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Stereo: Op het eerste ge hoor: klas. muz. (gr.) (7.30 Nws. 7.32 7.50 Aot.) TROS: 8.00 Nws. 8.11 Luis ter uitón thuis: verz. pl. progr. voor de militairen. (8 30-8.32 Nws. 9.00 9.10 Gymn. voor de hulsvr.) 9.30 Voor de kleuters. 9 45 Van 1685 tot vandaag muz. lez 10.15 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.02 Plek uur: wedstrijdprogr. 11.45 Act. 11.55 Med. KRO: 12.00 Sto- reo; Van twaalf tot twee, gevar. progr. (12.26 Med. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws 12.41 Act. 13.02 Raden maar NCRV: 13.57 Report. 14.03 Klas. muz. (opn.) 14.57 Report. 15 03 Leen tjebuur. gevar. progr. (Om 15.57-16.03 Report, en om 16.03-16.05 Nws.) 16.57 Report. 17.03 Stereo: Twlen-Popra- dlo voor t(w) leners. 17.47 Overheids voorlichting samenwerking met ont wikkelingslanden. Samenstelling en presentatie: Thon Raes. 17.57 Report. Hilversum III 240 m. NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Zing, zing, zing!: lichte voc. muz. 10.00 Nws 10.03 Mengelmuzenwe langspeelplaten, met kritisch com. NOS.: 11.02 Nws., 11.03 Muz. lezen. (12 00 Nws.) AVRO 13.00 Nws. 13.03 Radlojourn. 13.06 Zet "m op: vrolijk pl. progr. (14.00 Nws.) 15.00 Nws. 15.03 Arbeidsvitaminen: pop verzoekpl progr. 16.00 Nws. 16.03 Gim mick: licht pl progr. 17.00 Nws. 17.02 Radlojourn. 17.05 18.00 Toppoppology: Hitparade van het afgelopen Jaar, TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. AVRO: 15.00 Kleur: Voor de kleu ters: Avonturen ln speelgoedland. 15 05 Kleur: Hltpuree 1969: selectie van de hitparade 1969. 15.55 Kleur: Tussen eletschers en eskimo's, fllmreport. 16.15-17.15 Voor de Jeugd. N O S. 18.50 Kleur: De Fabeltjeskrant. NOS 19 00 Journ. N.O.S. 19.07 Scala: In form progr CVK/ IKOR: 19.31 Kenmerk: wekelijkse inform rubr.. over kerk en samenleving. N.O.S 20 00 Journ. N.O.S.20.20 Ultz van de PSP 20.30 Kleur: Tobsplon. TV-feullleton. 2055 Quiz '69 vragenspel. 22.30 Alle man. Nederlandse speelfilm (Rijksk. alle leeftijden). 23.55 Pauze. 0015.-01.30 Geprolongeerd '69: hoogtepunten uit amusementsprogramma's van het af gelopen Jaar. Nederland II. N.O.S.: 18.50 Kleur; De Fabeltjes krant. N.O.S.: 19 00 Journ. AVRO 19.03 Kleur: Aubudon Natuurtheater RJvler van Gras (Florida), filmreport. 19.30 AVRO's Televizier. N.O.S - 20 00 Journ. AVRO 20.20Kleur: Oudejaars avond met Seth Gaalkema. 21.20 Dar Zestig: getekende kyk op de Jaren zes tig. 21.3° Kleur: Een avondje uit met Corrie showprogr. 22.40-00.05 Voor de vuist weg.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5