Artique Artique j] Kado voorn Inj Kreymborg eikenhout. fondue en bewonderende vrienden vanderklugt "TTSi den Holder BANDENSERVICE voor verlanglijstjes en lang verlangd inlijsten van 'tverfhuis (u weet wel) hoge rijndijk 126 leiden telefoon (01710)4 47 91 B diende, Yo^e/s intermeubel kado nummer 1: kado nummer 2: kado nummer 3: Bij ieder kostuum of Bij iedere wi nterjas Bij ieder jongens- sportkombinatie een sjaal uit de kostuum of jas twee overhemden kollektie eensportsjaal Niets is zo funest voor uw banden (vooral voor de koordlagen) als onvoldoende spanning. Te grote spanning trouwens ook. Een goed advies op dit punt is belangrijk, 't Verlengt het leven van uw banden. Voorkomt risico's. Rijstijl en gemiddelde belading spelen een rol bij ons advies. Wij zijn dan ook: VACO bandenspecialist. V B op vele leidse verlanglijstjes staat bovenaan een fraaie kleurenreproduktie van rembrandt. of een keiharde affiche van che guevara, liefst inge lijst of op spaanplaat geplakt, soms staat er enkel: artique (u weet wel), en dat is eigenlijk voldoende. de goedheilig man weet immers dat artique een goed 5-december-adres is. voor leuke, hippe, komische, krankzinnige of ontroerende posters, affiches en reprodukties. voor het inlijsten van tekeningen en foto's van uw kinderen, van huis dieren, van landschappen, van het geeft niet wat. mini of monumentale afmetingen, artique doet 'L en hoe! het bewijs hangt straks onverbloemd aan de muur. en tegen sinterklaasprijzen lage, lage prijzen), enkele leidenaars laten dit jaar zelfs hun verlanglijstje inlijsten, zóver hoeft u natuur lijk niet te gaan. maar wat u ook doet: artique is het leids-lijsten-adres. Gezellig fonduen aan eiken eetkamertafel 140 cm met massief bovenblad. Tafel kost 285.- Zitten op exclusief model eiken eetkamerstoel. Stoel kost 115.- Hoe dat kan? Da's het geheim van Intermeubel. Daarom ook kost die zesdelige eiken wandcombinatie met bar, deuren en laden 1299.- Extra voor massief eiken kaplijst 76.- Eiken bankstel met hoge en lage fauteuil compleet 1175.- Fi door het betere voet* O en de juiste vitaminen,.,^ 3ANV0SSENSTKG 75-77 YEL:2690I - LEIDEN Intermeubel kan dat doen. Net iets meer dan een ander. Gewoon omdat ze, als groep, meer voor u kunnen bereiken. Niet alleen lagere prijzen. Ook garantie bijvoorbeeld... 5 jaar maar liefst! Ga eens bij uw Intermeubel woninginrichter langs. Dan kunt u- meteen naar de uitvoerige, gratis cata logus vragen... Een gezellig blad met woonideeèn voor gelukkige mensen. Leiden -Modern Haarlemmerstr 198-200 tel.01710-24657 Leiden-Klassiek: Haarlemmerstr 256-258tel. 01710-22154 Alphen-Modern-klassiek; Raadhuisstraat 247 kijken kan geen kwaad Spanning moet er zijn. grote sortering - kleine prijzen Leliestraat 62-64, Leiden, Tel. 01710 - 43590 Dealer van: Michelin,Goodyear, Dunlop,Tyresoles, Deta accu's. En natuurlijk ook: Vredestein, uw macht over het stuur.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 26