a kernhout COLUMBUS Nieuw! Etna elektrische keuken - verwarming f84,50 OmzèlfinuwEtna gasfornuis in te bouwen warmtecentrum caron N.V. KORTHOFAH commercieel medewerker kamerbreed tapijtcentrum Een prachtvinding van Etna. Een ventilator-verwarming die u in 5 minuten zélf in uw Etna fornuis inbouwt. Voor een lekker warme keuken. Makkelijk met de voet te bedienen. Twee warmtestanden. Neemt geen kostbare plaats in. Degelijke Etna kwaliteit. Kom vlug kijken bij: Haagweg 15 Leiden telefoon 01710-40444 (schryf- en stempelartikelen vraagt voor haar afdeling VERKOOP VEREISTEN: behoorlijke opleiding zelfstandig kunnende werken accuratesse. GEBODEN wordt: gevarieerde werkzaamheden in klein teamverband goede honorering. Leeftijd: circa 21 jaar. Nadere inlichtingen omtrent aard van bedrijf en functie worden gaarne verstrekt. Schriftelijke sollicitatie te richten aan Directie N.V. KORTHOFAH, Postbus 23, Dubbele Buurt 8—28, Rijns- burg, telefoon (01718) 53565459. Diner a la Biedermeici Relaxed etenVoldaan terugleunen in uw stoel als de voortreffelijke maaltijd teneinde is. En terwijl de gastvrouw opstaat om een heerlijke mocca in te schenken, loopt haar man naar het bloemmahonie wand- meubel. ,,'n Courvoisier of liever 'n Cointraux?" Van zo n Biedermeier eetkamer gaat een weldadige rust uit. En, weet u wat de Grote Winkler Prins erover zegt? „Blijvende waarde had de Biedermeier-stijl vooral in de meubelkunst, die uitmunt door doelmatigheid en getuigt van grote vakbekwaamheid." Wij hebben hier niets aan toe te voegen Bezoek ook onze nieuwe afdeling kamerbreed tapijt. kernhout Biedermeier eetkamer, uitgevoerd in ma honie, stoelen gestoffeerd met streep- velours in diverse kleuren (ook in noten- kleur leverbaar). Stoel p. stuk 160,—, armstoel p. stuk 255,—. Biedermeier eetkamertafel, mahonie met dubbele kruisvoet (ook in notenkleur lever baar), ovaal met tuimelblad 510,-, ovaal met vast blad ƒ410,-. Ook leverbaar in rond op 1 kruisvoet. Bijpassend bloemmahonie wandmeubel, afm.: breed 230 cm, hoog 140 cm, diep 45 cm ƒ1365,-. Levering van fabriek direkt aan partikulier zonder tussenhandel. Dat scheelt stukken! Gespreide betaling mogelijk in 6, 12, 18 maanden. Onze expositie (2400 m2 woninginrichting!), is alle werkdagen geopend van 9.00- 18.00 uur, óók 's zaterdags. Volop gratis parkeerruimte, Saturnusstraat 1, Binckhorst (volg de gele borden), Den Haag. Tel. 070-8519 05. We hadden deze sigaret nooit Columbus durven noemen als het niet werkelijk een ontdekking was. Ook de prijs: 25 stuks 1.40 Columbus-filter met z'n fijne melange en rustige smaak is speciaal gecreëerd voor de vrouw. Omdat ook een vrouw reept heeft op een ontdekking. Columbus-filter: 25 stuks 1.40 Het leven is vol avontuur als het maar weet te ontdekken

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 18