Kaper heeft kans stoel te ontlopen Palestij bereikten akkoord met Libanon GEHEIM AANBOD AAN ULBRICHT Vuurwerk wondt 2500 kinder© Dooi Moskou- Peking laat wachten DE ITALIANEN MOETEN ONS HELPEN" Kongolees bezoek aan België 2* J oor veilighe van bevolking Biafra wil Doktersassistente KIESINGER VERDER DAN BRANDT WORDT DIT DE LAATSTE VIERING? Premier Gandhi zou uit Congres partij kunnen worden gestoten bestaan opoffereuv 4e PAGINA 8 DINSDAG 4 NOVEMBER E (Van een speciale correspondent) HOEWEL DE OPENING van het Chinees-Russische overleg op 20 ok tober Jl. over de grensgeschillen op het eerste gezicht beschouwd kan worden als een symptoom van verbe tering van de betrekkingen tussen de beide landen, is er geen enkele con crete aanwijzing, dat de Chinees- Russische betrekkingen een periode van dooi tegemoet gaan. Afgezien van het feit dat de aan vallen in de pers tijdelijk zijn stop gezet, geeft de houding van de be trokken landen geen aanleiding tot het optimistische geluid dat te horen is als gevolg van de ontmoeting (in Peking) tussen Kosigin en Tsjoe En- lai op 11 september jl. Het ls bovendien niet voor het eerst dat de twee partijen bij elkaar komen voor overleg over dringende vraagstukken zonder dat de ideolo- wjllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli De historicus Alexeiewitsj Amalrik heeft de ..val van het Russische rijk" binnen vijftien jaar na een oorlog met China voorspeld. „Oorlog met China is ongetwijfeld niet te vermij den, en zal tussen 1975 en 1980 uit breken", alldus de 31-jarige histori cus in een verslag dat uit de Sowjet- Unie is gesmokkeld en dat is gepu bliceerd door het Franse weekblad „l'Ex press". (Van onze correspondent) ROME (GPD) De lotgevallen van de Amerikaans-Napoli- taanse Vietnamstrijder Raffaele Minichiello, die zaterdagoch tend per geroofde Boeing-707 in Rome landde, houden de ge moederen in Italië nog steeds bezig. op de Vesuvius. De ervaringen van de 77-jarige oude heer Minichiello zijn de Romeinse verslaggevers niet ontgaan. Meteen na zijn aankomst dook de oude heer die in zijn dorp als de „Americano" bekend staat in een bar om daar zijn geliefde Tos- caanse sigaartjes te kopen, want die waren onderweg opgeraakt. Tegelijk kocht hij een muntstuk om daarmee de gevangenis van Regina Coeli te kunnen bellen. Dat deed hij dan ook meteen. En zo sprak Minichiello: „Ik ben Minichiello, beter bekend mis schien ook by u, als de Americano, hebt u begrepen wie ik ben? Prach tig. Wilt u me nu even doorverbin den met Raffaële, mijn zoon, die het een beetje in zijn hoofd geschoten is?". Geweeklaag gische geschillen en de druk ook maar iets verminderen. Dat was dui delijk het geval in 1964 in Peking bij de besprekingen over de grensge schillen en in juli 1963 WAT BETREFT het overleg van 1964 over de grensgeschillen is nu gebleken dat de afbreking daarvan het gevolg was van de onbuigzame houding van de Russische delegatie De verdere ontwikkeling van de be trekkingen tussen beide landen is be kend. Op 23 januari 1969 beschuldigt Peking Moskou ervan troepen te con centreren aan de Chinese grens. Op 2 maart heeft het eerste bloedige in cident plaats op het eiland Damans- ki in de Oessoeri, waarbij 31 Russi sche soldaten worden gedood. Op 15 maart doet een tweede nog bloedi ger treffen op hetzelfde eiland de spanning toenemen. 29 maart: de Russische regering stelt China voor onderhandelingen te openen teneinde het grenscon flict „politiek" te regelen, maar Mos kou wil geen enkele concessie doen aan de Chinese party, die vasthoudt aan haar territoriale eisen en de herroeping eist van de „ongelijke overeenkomst" die in de vorige eeuw werd gesloten tussen de Mantsjoe- dynastie en de tsaren. Op 12 april gaat China zij het met enige reserves in op het aan bod van de USSR en doet het voor stel voor 15 april te onderhandelen over de grenzen. 27 april spreekt Lin Piao die door het negende congres van China is benoemd tot opvolger van Mao Tse Toeng, in zijn rapport over een mogelijke hervatting van de onderhandelingen. Op 2 mei stelt de USSR China voor de onderhande lingen over de scheepvaart op de grensrivieren, die in 1967 werden on derbroken, te hei-vatten. Tien dagen later stemt China er in toe de USSR in de loop van juni te ontmoeten voor beprekingen over de scheepvaartkwesties. De USSR op haar beurt accepteert het tegen voorstel van China en stelt als da tum 18 juni voor. Op 7 juni gaat China er eindelijk mee akkoord de Russen op 18 juni in Chabarowsk te ontmoeten. Veertien dagen daarvoor geeft Peking een verklaring uit waarin zij verklaart dat de „status quo" aan de grenzen gehandhaafd moet blij ven en dat de grensgeschillen langs diplomatieke weg moeten worden op gelost, maar tegelijkertijd stellen de Chinezen Moskou verantwoorde lijk voor de 4189 grensincidenten, sinds oktober 1964 (de datum van het verbreken van de laatste bespre kingen over de grensgeschillen). Op 5 juni wordt in Moskou de communis tische topconferentie geopend, gedu rende welke opnieuw grensincidenten plaatshebben in Sinkiang en Kazakh stan. De besprekingen in Chaba rowsk leveren geen verbetering van de situatie aan de Chinees-Russische grens op. Maar op 11 september heeft plot seling de ontmoeting plaats tussen Kosygin en Tsjoe En-lai in Peking. Moskou hult zich in een totaal stil zwijgen over de ontwikkeling van de besprekingen, die een direct gevolg zijn van deze ontmoeting. De Russi sche delegatie wordt geleid door mr. Wassili Koetsnetzow een top-diplo- maat en assistent van Gromiko. Zijn aanwezigheid in Peking doet veron derstellen dat de USSR alle mogelij ke middelen in het werk heeft ge steld om het maximum uit deze be sprekingen te halen. De belangrijkste vraag is in welke mate deze gesprekken in Peking tot een dooi op het ideologische vlak kunnen leiden. Zowel voor Peking als voor Moskou geldt dat de dialoog op het ideologische /lak pas vruchten kan afwerpen, wanneer één van de partijen een radikaal andere politiek gaat voeren. In de praktijk betekent dat ofwel andere leiders in Peking, ofwel een nieuwe top in het Kremlin. De dool. waar de laatste tijd zoveel over wordt gesproken, blijft nog heel ver weg. JEAN RAFFAELLI Anna Minichiello: „Onder el kaar regelen". De journalisten hebben uitgere kend dat Raffaele al kans op 16 jaar gevangenisstraf heeft, wanneer hij alleen voor zijn gedragingen op Ita liaans grondgebied zou moeten boe ten. Hij ontvoerde een medemens en dan nog wel het hoofd van de po litie van het vliegveld Fiumicino hij dreigde met wapengeweld en ten slotte had hij deze wapenen dan ook nog ingevoerd, wat in Italië verbo den is. In de Verenigde Staten loopt de zich naïef voordoende Raffaële echter kans op de elektrisch stoel, en dat vooruitzicht heeft Raffaelle's zuster, de iets jongere Anna. op de been gebracht. Zij riep de Italiaanse autoriteiten om hulp met een formu le die de komende dagen waarschijn lijk aan kracht zal winnen: „Wij zijn Italianen en onze autoriteiten moeten mijn broer helpen". Als vader Minichiello hoort dat dit gesprek tussen vader en zoon niet tot stand kan komen, staat hü op het punt in geweeklaag los te bars ten. Maar hij herstelt zich vlug en vindt dan de enige formule die de Napolitaan goed staat: „laat dan Gods wil maar geschieden". De oude man laat zich na dit ge sprek naar het kantoor van de po litieofficier brengen, die zich vrijwil lig als gijzelaar door Raffaële liet opbrengen. He twas „dottore" Pietro Guli. Deze ontvangt de oude baas hartelijk. Minichiello zegt: „Het is mijn plicht u de hand te schudden en om vergeving te vragen van wat President Moboetoe van Kon go brengt op het ogenblik een driedaags bezoek aan België. Op het vliegveld van Brussel werd hij o.m. begroet door Koning Bou- dewijn (tweede van links) en diens broer Prins Albert van Luik (rechts). mijn zoon gedaan heeft. Maar toch werken". is hij een dappere Jongen". De po- litie-officier laat zich niet onbetuigd als hij de „Americano" antwoordt „Vanaf het eerste ogenblik heb ik Raffaël als mijn zoon beschouwd. Terwijl hij in de auto de loop van zijn karabijn tegen mijn nek hield, heb ik tegen hem gezegd: „Toch ben je maar twee jaar ouder dan mijn eigen zoon. Niemand zal je kwaad doen en wees er zeker van dat je weer naar je land zult kunnen terug gaan". De reis van Minichiello senior in Rome eindigt voor de poort van de gevangenis van Regina Colei. Hier aangekomen roept de vader berus tend uit: „Daar binnen zit Je goed, mijn zoon. Hier buiten is het mis schien minder goed voor je. Ik hoop dat je gauw beter wordt en dat het daar boven in je hoofd weer zal gaan CAIRO (Reuter, AFP) „Beide partijen, bezorgd voor het bewaren van de veiligheid in Libanon hebben een akkoord bereikt over alle omstre den punten". Dit staat in een geza menlijk communiqué dat gister avond in Cairo is uitgegeven na af loop van de besprekingen tussen de Palestynse leiders en de Libanese autoriteiten. Een etmaal eerder was er al een wapenstilstand gesloten. In Boodschap Raffaële's zuster in de VS heet Raffaële Ralph wees er in haar „boodschap" ook op dat de Ameri kaanse rechter er naar haar mening geen rekening mee zal houden dat Ralph na zijn jaren in Vietnam niet helemaal normaal meer reageert. In Rome gaat het gedrag van Raf faële oop op. Hij zit weliswaar rus tig in een cel in de gevangenis van Regina Coeli. en tegenover de offi cier van Justitie heeft de brokkenpi loot de recente gang van zaken niet ontkend, maar als de ambtenaar Ralph op de ernst van het gebeuren wijst, kijkt deze hem onbegrijpelijk aan en zegt: „maar ik heb toch niks gedaan". In tegenstelling tot de berichten van gisteren schijnt een bevel om uitlevering nog niet door de Ameri kaanse autoriteiten te zijn gedaan. De kans wordt groter dat Raffaële voorlopig in Rome blijft en eerst voor de Italiaanse rechter zal worden ver oordeeld. Na een dergelijk proces valt af te wachten hoe de opinie onder het volk over de luchtheld zal zyn. Zoals gisteren reeds werd gemeld is de vader van Raffaële al meteen nadat hij van de avonturen van zijn zoon hoorde, per auto naar Rome gesneld. Hij woont in een klein dorp je buiten Napels, dat uitzicht biedt LEIDEN In het gebouw van de Leidsche Onderwijsinstellingen vond de uitreiking plaats van het diplo ma doktersassistente. De volgende geslaagden wonen in Leiden en om geving: de dames M. K. Beltman, Van onze correspondent) BONN (GPD) De kanseliers Erhard en Kiesinger hebben de DDR via geheimgehouden contacten aan biedingen gedaan die verder gaan dan nu de voorstellen van Willy Brandt, aldus het week Der Spiegel. Al in augustus 1964 heeft een vertegen woordiging van het Duitse Verbond NEW DELHI (AFP" In de Indiase Congrespartij is een crisis uitgebroken. Premier mevrouw In dira Gandhi heeft met een aantal van haar aanhangers besloten de bijeenkomsten van het dagelijks be stuur van de partij te boycotten. De premier heeft v»aor deze maand een bijeenkomst uitgeschreven van de al gemene raad van de Congrespartij. Gisteren zijn twee brieven gepubli ceerd van partijvoorzitter Siddavva- nahalli Nijalingappa, waarin deze mevrouw Gandhi er van beschuldigd. Katwijk aan Zee: J M M den Ble ,dat zij de eenheid van de partij in _iv ker, Wassenaar: M. M Bonants. Lei-1gevaar brengt De boycot van de IOU waarschynljjk Engelands gehele het gebouw door de bekende in Tu van Werkgevers met een volmacht van Erhard onderhandeld over het openen van officiële handelsvertegen woordigingen en kantoren van het staatsreisbureau der DDR in de Bondsrepubliek, schrijft het blad. Als tegenprestatie zouden de Oostduit- sex's amnestie moeten verlenen aan de politieke gevangenen en een lang lopende garantie moeten verstrekken voor de veiligheid van de wegen naar West-Berlijn. Bonn op zijn beurt zou ondermeer ook bereid zijn met ophef fing van het geallieerde reisbureau in West-Duitskand akkoord te gaan. het bureau dat tot ergenis van de Oost-Duitsers beslist over het verlen gen van visa voor reizen naar het Westen. De contacten via dit „werkgevers kanaal" zouden jarenlang gehand haafd zijn. In de loop van de tijd kon het aanbod van Kanselier Er hard schriftelijk worden bevestigd, schrijft Der Spiegel. Kiesinger zou dezelfde geheime gezanten opdracht hebben gegeven hun gesprekken voort te zetten. Als commentaar schrijft het weekblad: „De christen-democra ten in Bonn beschuldigen er de nieu- j van geweld de instelling van het we regex-ing van dat zy in haar po- bestand tussen het Libanese leger en litiek jegens de DDR de uitverkoop de Palestijnse commando's dat 24 uur van Duitse belangen bedrijft. Maar eerder was ingegaan. De ontploffin- de aankondigingen van Brandt gaan gen en de schoten zouden gekomen lang niet zo ver als hetgeen de j zijn uit de buitenwijk van de stad CDU-kanselieren Erhard en Kiesin- j waar zich een groot Palestijns vluch- i ger de DDR via geheime gezanten i telingenkamp bevindt en waar 17.000 aanboden". I mensen huizen. het communiqué wordt verder ge zegd, dat „een akkoord tot stand is gekomen met betrekking tot de ban den die het bestaan van Libanon ver enigen met dat van de Palestijnse verzetsbeweging en met betrekking tot het feit, dat de relaties tussen de Palestijnse verzetsbeweging en Li banon zich altijd moeten kenmerken door vertrouwen openhartigheid en positieve samenwerking om aldus te Waarborgen: de veiligheid en de souvereiniteit van Libanon de be langen van de Palestijnse revolutie en de doelstellingen van de Arabi sche natie". Er zullen gemengde Libanees-Pa- lestijnse commissie worden ge vormd ter uitvoering van het ak koord, zo meldt het Egyptische blad „Al Ahram". Ook is overeengeko men dat er een Palestijnse commis sie komt voor de Palestynse vluch telingen in Libanon. Overigens meldt het blad, dat het bereikte ak koord geheim zal blijven „teneinde de toepassing niet te belemmeren". De Syrische autoriteiten hebben besloten de grens met Libanon te openen voor goederen met bestem ming Jordanië. Syrië had zyn grens met Libanon gesloten, toen de crisis was ontstaan tussen de Palestynse commandotroepen en de Libanese autoriteiten. Vanmorgen vroeg werden er in de Zuid-Libanese, aan zee liggende stad Sidon drie ontploffingen en enige getatel van machinegeweervuur ge hoord. Dit waren de eerste tekens bereid zijn om de eis van afschK€ op te geven als de veiligheid v j 14 miljoen zielen tellende bev^ej gegarandeerd zou worden. meegedeeld door het in Geneveer vestigde publiciteitsbureau press die in Europa de voorlig, voor de Biafraanse regering bi zorgt. bia vai Een Biafraanse woord voer d® er Owerrizle zo blykt uit de offi Markpress verspreide verkfeen dat „de enige logische x-emedjiF« gen de steeds tex-ugkerende n*tui moorden op Biafranen in 1945f«B 1966 «voor de afscheiding) en p nu nog 'n afzonderlijk bestas^ Maar, zo liet hy er op volgen, ajen zien onze gehechtheid aan soir,e niteit functioneel en niet sentf^j teel is, is Biafra bereid, op vo,et van wie dan ook. een alternatiqaa geling te aanvaarden die kan gr deren dat de massamoorden vBte laatste 25 jaar niet worden herie taa Markpress kom geen naderias zonderheden geven over de in ri afgelegde verklaring. Het b zei hem te hebben ontvangen vt Biafraanse ministerie van l, lichting. Radio Lagos heeft er |en boe met betrekking tot de Biases se verklaring het zwijgen totén daan. De Nigeriaanse regering ter geweigerd commentaar te |en omdat zo zei minister van Btan landse Zaken Arikpo „regejiet geen zaken doen op grond vatboi klaringen van publiciteitsbureau D leid Mocht de verklaring van fraanse woordvoerder juist;" weergeven dan zou er wel eeij~j nieuwe impuls gegeven kunnexfc^ den aan liet overleg onder au^ van de Organisatie voor Afri£ct Eenheid over een mogelijke in de voormalige Britse lqe Waarnemers zijn van mening Biafra bereid zou zijn enige J van federatie met Nigerië te o« n gen, waarbij zijn veiligheid worlat waarborgd door o.a. een eigen Jeex Naar de geest is de Biafiooi verklaring uniek. Begin ien. maand schreef de BiafraanseBi Ojoekwoe president Bongo va/ori bon zonder voorwaarden voor013 willen onderhandelen. Het riaanse antwoord verwees roP11 ke vredescontacten naar Keizer"er] le Selassie, maar zei er bij da E] een werkelijk gesprek, Biafra t in een Verenigd Nigerië moest; keren. Oejoekwoe heeft nooit nen gegeven de afscheiding len opgeven of tot een verp vorm van samenwex-king met 1 bereid te zijn. De druk op de Nigeriaanse ring om te komen tot vredesfen handelingen wordt op het ogeu vergroot door een verklarinjxeri een viertal Afrikaanse staten en ra Leone en nog een paar andre 1 dat zij Biafra voor het eind vat jaar zullen erkennen, tenzy felm bereid is tot een vredesgespreft. vyftal merendeels Afrikaanse 'aai hebben Biafra tot nu toe erken® o D( (Van onze correspondent LONDEN (GPD) „Remember remember"„The fifth of Novem ber Zo luidt de aanhef van het volksgedicht)e dat de verijdelde aanslag op het Britse parlement het buskruit-complot van de vijf de november 1605 met Guy Faw- kes als centrale figuur onder de samenzweerdersin herinnering brengt. De bedoeling van de samenzweerders was het Hogerhuis tijdens de ope ning van het parlement in de lucht te laten vliegen. Ware dit gelukt dan Hij maakte een onderaardse gang. zoekers en Kateiïna-wielen. Voor die uitkwam in de kelders van het vier miljoen pond tf 34 min.) gaat Hogerhuis en vulde die met 36 vaten i er in die e ie avond in rook op. Er buskruit. zijn plaatsen waar men bovendien Een langzame lont zou Fawkes een j fakkelop ochten houdt en de Ben kwartier tijd geven om zich uit de gaalse gloed in de voor- of achter voeten te maken. Maar een van de j tuinen wordt gesuplementeerd door samenzweerders zakte de moed in de I een vlammenspel op de speelweiden schoenen. Op 26 oktober kreeg het en pleinen, waarvoor dagenlang ma- hogerhuis-lid lord Monteagle, die zelf matrassen, oude stoelen en andere bij verscheidene complotten tegen rommel wordt aangesleept. Een fees- de regering was betrokken, een waar- telijke vuilvei'branding, door duizen- schuwing. Fawkes werd gearresteerd, gefoltei'd en opgehangen. Tot op de dag van vandaag wor den op de avond voor de opening van het Parlement de kelders onder den; A. v. d. Bruggen, Sassenheim: E. F. F. Fujooah, Oegstgeest; A E. Geel, Alphen a. d. Rijn; F. A. Graaf- mans, Leiden; M. F. de Haan, Was senaar; M. A. Hartman, Leiden; T. A. Hegeman, Ter Aar, W. M. G. Held, Oegstgeest; C. van Hofwegen, Waddinxveen; M. C. de Jong, Ter Aar; N. de Jong. Bodegraven; V. E. Knopper, Voorschoten; S. E. van der Molen, Leiden; J. A. Oskamp, Alphen a. d. Rijn; W G. v. d. Pol. Boskoop: G. A. F. du Prie. Leiderdorp; A M. de Rapper, Voorschoten; A. de Ruy- ter de Wildt. Wassenaar; E. F. Schut-v. Iperen. Zoeterwoude; M. D. Uithol, Bodegraven; M. C. van Vel- zen, Voorschoten; W. M. Vergunst, Bodegraven; J. F. Voorwinden. Noordwijkerhout; L. de Winter, Waa senaar. bijeenkomstenvan het dagelijks be stuur noemt de voorzitter „een niet te vergeven daad van ernstige tuch teloosheid" Volgens Nyalingappa zal het optreden van mevrouw Gandht „consequenties van een grote draag wijdte" met zich mee brengen. In zijn tweede brief, die eerder is ge schreven maar nu tegelijk is bekend gemaakt, beschuldigt de voorzitter van het Congrespartij premier Gand hi ervan, dat zy in de partij en in de "ering een politiek van „per se rtfe „establishment" van die tyd zyn weggevaagd. Want bij de parlements- opening was niet alleen de gehele volksvertegenwoordiging aanwezig, maar zoals steeds, de koninklijke fa milie. de hoge rechters en vele an dere leidende figuren uit de samenle ving. Guy Fawkes en de zijnen wil den zich van Jacobus de eerste en zijn Parlement ontdoen, als reactie op de verscherping van de anti-ka tholieke wetgeving na een periode van ttfdelijke verzachting. De e macht heeft willen invoe- organisatoren behoorden op een na rel1 I allen bot vooraanstaande rooms-ka- Volgens waarnemers in de Indiase tholieke families- hoofdstad vormen beide brieven een aanwijzing van een komende uitsto ting van mevr. Gandhi uit de par- til De samenzweerdei's huurden een huis, grenzend aan het parlement. Fawkes nam onder de naam John son zogenaamd dienst als huisknecht. dorpakken gestoken hellebaardiers van de Tower bij het licht van een kaarslantaarn symbolisch doorzocht De lantaarn die Guy Fawkes zou hebben gebruikt kan men in de be- roemde Bodleian Bibliotheek in Ox ford aanschouwen. den aanschouwd. Staakt brandweer? De brandweer werkt die avond op volle toeren. In Londen alleen al zijn er meestal rond de zeshonderd alar meringen. Overal staan de brand weerwagens voor de kazernes opge steld om nog sneller dan gewoonlijk te kunnen uitrukken. Maar dit jaar heeft de Londense brandweer uitgerekend deze dag uit gekozen voor een beperkte waar schuwingsstaking, waarna op het eind van de maand met een grote staking wordt gedreigd. De Guy Fawkes-staking, tenminste wanneer deze doorgaat, beperkt zich tot één uur in de ochtend en één uur in de de november. Overal waar kinderen avond. Maar er is voor gezorgd dat zyn laaien de vreugdevuren op, tweederde van de kazernes paraat gaat het uit lappen en lompen ver- blijft. Men zal hoofdzakelijk verstek vaardige evenbeeld van de „Guy" op laten gaan voor de weinig riskante de brandstapel en knallen, sissen straatbrandjes, maar geen levens of en gieren de vuurpijlen, donderbussen I eigendommen in gevaar brengen, .gillende keukenmeiden', x-otjes, voet- I Afgezien biervca zijn dankzij de Excuus De verijdeling van het complot vormt nog steeds een excuus voor de jaarlijkse Engelse relletjes- of beter vuurwerkavond op de vyf- 1 Ine televisie de Britten zich than bewust dan tevoren dat deze van jolyt onnoemelijk veel met zich meebrengt. In de hele Guy Fawkes-pericf gedurende enkele weken al feest voorafgaat, worden j< meer dan 2500 kinderen erns? wond. waarvan de helft on# dertien jaar en doen zich oral vierhonderd zware gevallen vo verminkingen voor het leV clusief totale blindheid. Door middel van een nogal I kende film over de jeugdige sll fers, wordt er thans een feilt pagne gevoerd om de verkotf vuurwerk door winkeliers tot verbieden en het gevaarlijke! goed alleen in handen te gev( zich van hun /erantwoordel bewuste lieden en instanties. Een achttal meisjes toog week naar Downingstreet oi mier Wilson te bezweren eet te maken aan de vrije verktX vuurwerk. Daarom zal het dit keer mi1 de laatste vyfde november zij de kinderen en vooral niet te! ten hun vaders hun pyromj neigingen zullen kunnen bo: Dan komt er ook een einde wekenlange bedelpartijen jeugd die voorzien van een Gf iedereen achtervolgt met de1 „A penny for the Guy ARNOLD LIS)

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 8