'Ik ben een beetje maf, weet je wel?' InmffiEO Wie mist schilderij? Gaullist buiten partij gezet Dikke Jos uit Amsterdam: John Lennon biedt hippies eiland aan Geheimzinnig album van Bab Dylan Milj oen dollar voor Rembrandt en qióteren Weer een goedkope Toon Hermans-lp. RITMEESTER ONTSLAAT 46 WERKNEMERS Erasmus in Londen herdacht Luisterdichtheid nachtuitzendingen zemen j de énige zeem, zonder W11 p f| Q die uitgekookt kan worden en zorgen Ï,,ÜUU bestand is tegen wasmiddelen DONDERDAG 30 OKTOBER 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 (Van onze rtv-medewerkster) AMSTERDAM (GPD) „Ik ben gewoon een beetje maf", jgt Dikke Jos over zichzelf. Een nieuwe ster aan het firma- lent van onze vaderlandse showbusiness. Er is pas een plaatje ran hem uitgekomen, met aan de ene kant „Dikke Jos" en aan Ie andere kant „Oh moeder waar is mijn niespoeder". Ze wor- ?n in een wat overspannen taalgebruik „onverbiddelijke best ellers" en „krakers" genoemd. U hebt hem gisteravond nog de televisie kunnen zien in Popparlement. Jos Alvares Vega hij is echt een Nederlander is 20 jaar en hepaald niet een van de geringste schepselen op deze wereld. Hij weegt 125 kilo en is niet eens zo gek groot, deze bekende Amster damse figuurdie nog meer kroegjes weet dan er in het Amster damse kroegenboek staan vermeld. Hij heeft een tijd solo-gitaar ge speeld in wat beatgroepen en ook nog een eigen boetiekje gehad. Het was allemaal maar niks en daarom gaat Jos zich nu toeleggen DEriop het komisch-zijn. Istoa „Als Jos wel eens optrad, kreeg leder een een stuip van het lachen. HEX Pjjj Ze zien gewoon het komisch element in hem. Hij heeft een goed-gkeke nd» k°P en 20 zÜn we eigenlijk op het Idee gekomen van hem een plaatje te gaan maken". Dat zegt Jos' ma nager Willem Jan van de Wetering, die graag by het interview wil zijn. |Jos hoort hem gelaten aan en kykt Intussen even scheel. „Nou, myn plaatje loopt wel lek- ker. Het is leuk, want we hebben nog niets aan reclame gedaan. Het wachten is op de tv en dan moeten we maar eens bekijken wat er ver der uitkomt. Het moet maar he? Zo veel komische mensen zijn er hier ook niet. Ik ben geen platenartiest en ook niet zo'n jongen die zijn levensverhaal op de plaat gaat zet ten. Ik ben gewoon een komiek, ik ben een beetje maf, weet je wel?" Bekomert hy zich erg om zyn lijn? Heeft hy last van het dik-zijn? ,Ben je gek. Ik lyn niet, ik voel me lekker zo. Bovendienik heb zware botten. Een keer heb ik echt druk zitten afvallen. Toen woog ik kilo. Nou. ik zag er niet meer uit. Net of ik zo uit de couveuse geschopt was. Nee hoor, het zit al lemaal best. Ik gebruik mijn dikte nou maar als verkoopstunt. Moet je mij maar eens in een vreemd café zien binnenkomen. Iedereen draait zicht meteen om het lykt wel of de koningin binnenkomt". Denkertje Hebben we hier in Nederland be hoefte aan komieken? „Tuurlijk. Zo dik zyn ze hier niet gezaaid. Niet dat ze hier nou zoveel snappen. Zo is het ook weer niet. Het moet hier „van dik hout zaagt men planken" zijn anders ont gaat het ze. Ik heb zelf eens in een paar filmpies gewerkt van ene Chanowsky. We waren er met z'n drieën, een hele lange magere, een gewone man en ikzelf. We hadden een soort SOS-bureau, we moesten bij allerlei vreemde vogels klussies opknappen en zo raakten we in de raarste situaties terecht. Het was een soort slapstick met een denkertje. Maar dat kun je hier zo moeilijk brengen voor die burgerlijke mensies. Want dan moeten ze nadenken en dat is heel lastig. Taarten smyten dat begrijpen ze. Maar van die hu mor a la Tati, snappen ze geen bal en dat vind ik nou juist zo leuk. zo'n man als Marty Feldman, ze lachen zich rot als ze hem zien. maar dan niet om z'n humor maar om z'n kop Zoek je een compromis, dan kom je in de stijl van Johnnie en Ryk. Ik persoonlijk heb liever met Snip en Snap te doen. dat is dan ook wel geen overweldigende humor, maar die mensen zijn tenminste zichzelf. Ik begrijp ook niet waarom de men sen om clowns lachen. Met je poten in een emmer water gaan staan met veel te grote schoenen, daar is toch geen gein aan. Ik dacht dat onze generatie voor dit soort amusement toch wel een beetje te intelligent was. Nou ja. mij kan je niet rekenen Ik lach altijd op het verkeerde mo ment. Die film ..Het monster van Frankenstein" bij voorbeeld. Ik zit in de bioscoop, 'edereen wordt akelig als er een kop wordt afgehakt en het bloed tegen de muur spettert, maar ik zit me dan rot te lachen. Kijk, met die vent z'n kop gebeurt ge woon niks. En net effe buiten beeld staat er een andere goser rooie verf tegen de muur te kwakken. Dat is toch een giller. Daarvoor hoef je toch niet van je stokkie te gaan? Maar ja. dat begrijpen ze hier niet. Ik heb ook niet zoveel waardering voor wat Nederland op het gebied van de humor te bieden heeft. Sonneveld Is soms erg fijn. Toon ook, maar Wim Kan? Als er geen po litiek was. was er geen Kan meer. Nee, om nou te zeggen: kijk die en die es effe, nou vergeet het maar. Jasperina de Jong en Sylvia de Leur. die vind ik erg goed in hun eigen stijltje. En voor een meissie als Wil- leke Alberti, daar heb ik bewonde ring voor. Die moest toch maar effe zelfstandig gaan draaien met een naam die al bekend was. En in het buitenland? Sammy Davis: een ras artiest. Een vreselijke goeie man, een geweldige persoonlijkheid. Dan ny Kaye? Nou. voor mij hoeft het niet, met die danspasjes op het eind, van zyn show, en dat op zijn leeftijd Kijk, humor is natuurlijk nooit aan leeftyd gebonden, maar die flauwe kul van huppekee met handjes en voetjes wel." Jos na een kleine pau ze: „Ik hoop dat ik zelf een kans krijg. Myn verschijning in Popparle ment van de NCRV kan een begin zijn. Hoe ik het allemaal precies zelf wil. weet ik nog niet. Het is moeilijk om een half uur echte hu mor te brengen." Optimist Hoe zou Jos zichzelf willen om schrijven? „Dat is een moeilijke vraag. Daar weet ik gewoon niets op te zeggen. Nou. ik geef hem maar een slinger: ik ben lang en slank ach. weet ik veel. Wat moet ik daar nou op zeggen? Ik denk niet zo ste vig over de zaken na. ik praat trou wens ook niet zo graag over mezelf. Ik heb er namelyk al genoeg de pest aan als mensen het altijd over zich zelf hebben. En waarom zou je het JOS ALVARES VEGA .zware botten. dan zelf gaan doen? Nou, één ding wil ik wel zeggen, ik ben een opti mist te allen tijde. Maar ook een ge weldige zak. Mensen vertellen en be loven me een hoop. maar ik geloof ze niet meer. Ze beloven je koeien met gouden hoorns, maar ik weet van tevoren toch wel dat ik alleen maar in het beste geval de uier in myn handen krijg." NEW YORK In Amerika zijn twee geheimzinnige grammofoonpla ten uitgegeven, waarop Bob Dylan eigen songs brengt, die voor het grootste gedeelte nog niet eerder op de plaat zijn verschenen. De platenmaatschappij Columbia waarmee Dylan een exclusief con tract heeft, deelde mee dat zij om een gerechtelijk verbod zal vragen om de distributie van het album, dat twee grammofoonplaten bevat, in de Verenigde Staten en Canada te stop pen. Het blijft een geheim waar het al bum vandaan komt De platen worden verkocht in een geheel witte hoes. Beide platen hebben witte la bels, zonder tekst. Er staat nergens wie wat zingt. De Dylanfans zijn er echter achter gekomen en de plaat wordt nu goed verkocht. Eerst werd het album onder de toonbank ver kocht, maar verleden week ver scheen hy in enkele platenwinkels in New York in de etalage en werd er reclame voor gemaakt. Columbia schat dat er ongeveer 5000 exempla ren van de plaat zijn geperst. Dawnald Henderson van de juridi sche afdeling van de maatschappij zei dat de firma voor het Ameri kaanse districts-gerechtshof in Los Angeles en in Canada zal vragen om een gerechtelijke verbod tegen de distributie en verkoop van de plaat. HOUSTON (AFP) Een zaken man uit Texas heeft op een veiling in Houston een aan Rembrandt toe geschreven zelfportret verkocht voor één miljoen dollar «meer dan ZV» miljoen gulden). De koper van het portret wenste anoniem te blijven. De verkoper bevestigde voor de transactie dat de schilderijenexpert Ludwig Goldscheider het portret au thentiek verklaarde maar de direc teur van het museum in Houston weigerde ondanks sterk aandrin gen het portret te kopen omdat hij meent dat het niet echt is. NEDERLAND I: 6.50 7.00 7.07 8.00 8.20 8.35 9.25 9.40 10.25 10.30 De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Jam: showprogramma in kleur (TROS) Journaal (NOS) Tros-toto (TROS) De dief van Washington, tv-serie in kleur TROS) Op de man af tweewekelijks interview (TROS) Bij Fiet en Frans: amusementsprogramma in kleur (TPOS) Journaal (NOS) Organiseren en leiding geven, les 5 (Teleac). NEDERLAND II: 6.50 7.00 7.03 7.30 8.00 8.20 8.45 9.15 De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Scala: informatief programma (NOS) Van gewest tot gewest (NOS) Journaal (NOS) Berichten uit de samenleving (VPRO) De oude draaidoos (VPRO) Er gaat elke dag een boot film over Ierland (VPRO) Vragenreeks 5: De zin van het dierenbestaan IKOR/CVK) Journaal (NOS). DEN HAAG De Haagse po litie zit omhoog met een oud schilderij. Het werd gisteren bij een routine-onderzoek gevonden in de woning van een man, die van enkele inbraken wordt ver dacht. De man weigert te vertel len waar het schilderij, dat ver pakt was in een laken, vandaan komt. Het doek is 60 x 50 centi meter groot en heeft een zwarte lijst met daarop de vermelding: MauritsPrins van Nassau, 1567- 1641, M. Mierevelt". Op de ach terkant is met viltstift de naam van Prins Maurits geschreven Het merkwaardige is echter dat het schilderij nergens vermist wordt. Het doek zou tenminste enkele duizenden guldens waard zijn. Het kunstwerk wordt op het ogenblik gereinigd. Pas daarna kan men zeggen of het echt is. LEIDEN - De Heemsteedse gram- mofoonpla/tenmaatschappij Bovema is van plan om volgende maand een Toon Hermans-lp uit te brengen. De plaat, die de titel „Aha Toon" mee zal krijgen, bestaat uit liedjes en conferences uit Toon Hermans one-manshow 1958. De lp zou nog goedkoper zijn dan de Toon Her mans-plaat, die onlangs door Albert Heijn in de handel is gebracht. Deze plaat „Danicuwel alstublieft" kost f 6,95. HAPERT «GPD- —Kort nadat In het Belgische Ryckevorssel een I nieuw produktiebedrijf van de Rit meester Sigaren fa bx-ieken is geopend, hebben 46 personeelsleden van de vestiging in het Brabantse Hapert te verstaan gekregen dat het filiaal gaat sluiten. Dit betekent dat dertig mannen met een gemiddelde leeftiid van beneden de veertig, zeven ge trouwde vrouwen en negen meisjes ander werk moeten zoeken. Het Brabantse bedrijf heeft de ontslagen aangekondigd per 30 januari van het volgend jaar. De af vloeiende mannen zijn de gespecia liseerde sigarenmakers die nog handwerk leverden. Gezien de sterke automatisering in de tabaksindustrie lijkt het niet waarschijnlijk dat deze vakmensen snel soortgelijk goedbe taald werk kan worden aangeboden. By de hoofdzetel van Ritmees ter in Veenendaal is meegedeeld dat in 1965 al bekend was dat de werk gelegenheid in Hapert maar tijdelijk zou zyn. Produktie-technisch is het niet mogelyk het bedrijf in Hapert, waar in de niet-geautomatiseer- de sector bestaande modellen siga ren berden vervaardigd, te handha ven. De vakbonden achten gezien de jongste ontwikkelingen in het Belgi sche Ryckevorssel het moment waarop de sluiting in Hapert is aangekondigd, psychologisch niet erg goed gekozen. (Van onze correspondent) LONDEN »GPD) Honderden Nederlanders waren gisteravond in 6e Nederlandse kerk Austin Friars samengekomen ter herdenking van i de geboortedag, precies vijf eeuwen geieden. van Erasmus. Londen en Oxford namen voor Erasmus een bijzondere plaats in. Erasmus woonde en werkte hier op het. hoogtepunt van zyn leven in een periode die gekenmerkt werd door zyi grote vriendschap met zijn gtestesbroeder, de staatsman Sir Thomas Move Dit zette dr. P. C. Witte, verbonden aan de Nederland se ambassade, in een diepgaand be toog uiteen. Mejuffrouw dr. N. Kerling sprak over Erasmus als schrijver en denker. Dc bijeenkomst, die met medewer king van een koor van priesterstu denten van het Sint Joseph's Col lege Mill Hill (dirigent Frans Meule- mansi en de sopraan Sari Bienfait door muziek uit Erasmus' tijd werd opgeluisterd, stond ander leiding van de predikant van Austin Friars, ds. J E. Tuininga. HILVERSUM De luisterdicht heid van de nachtuitzending en, die tijdens de Firato van 19 tot en met 28 september door de Nederlandse radio-omroep tussen 24.00 en 02 00 uur en 05 00 en 07.00 werden ver zorgd, schommelde rond de 1 (90.000 luisteraars». Dit is één van de voorlopige re- sultaen van de luisterdichtheid- metingen van deze uitzendingen in het kader van het Continu Pro gramma Onderzoek Was de gemid delde luisterdichtheid 1%, voor de uitzendingen tussen 06 00 en 07.00 uur en in mindere mate voor die tussen 24.00 en 01.00 uur schijnt dit per centage hoger te liggen en voor die tussen 05.00 en 06.00 uur en iets dui delijker voor die tussen 01.00—02.00 uur iets lager Voor de interpretatie van deze ge gevens wyst de afdeling Studie en onderzoek van de NOS op het feit. dat de nacht uitzendingen tydens de Firato in tweeërlei opzioht weinig geschikt zijn als indicatoren voor een potentiële belangstelling voor naohtuitzendirgen. Enerzijds is een groot deel van het publiek onbekend met. laat staan gewend aan uitzen dingen op deze uren. Dat gedeelte, dat wel op de hoogte was. heeft mo gelijk van deze uitzendingen een „abnormaal" gebruik gemaakt. Kritiek op Pompidou (Van onze correspondent) PARIJS <GPD» Het kamerlid Louis Vallon dat tot de oudste en trouwste „compagnons" van gene raal De Gaulle behoort, is gisteren door 't partijbestuur buiten de gaul listische gelederen van de UDR ge zet. Motief van het royement is een boek dat Vallon zojuist publiceerde en dat onder de titel „l'Anti De Gaulle" een ongemeen scherp requi sitoir is tegen president George Pompidou. Vallon beschuldigt het huidige staatshoofd ervan met medewerking van het reactionaire grootkapitaal sinds jaren een komplot tegen pre sident De Gaulle te hebben gesmeed om het „presidentschap van de re publiek" te kunnen kopen en overne men. Het boek dat een fel polemisch ka rakter draagt bevat zeker enkele har de waarheden die het tegenwoordige staatshoofd in zyn zak zou kunnen steken, maar van zyn hoofdstelling van de politieke samenzwering en het verraad weet de auteur de lezer toch onvoldoende te overtuigen. Het is de eerste maal dat een vooraanstaand lid van de UDR bui ten de gaullistische party gezet wordt. Vallon's ex-communicatie mag men dan ook beschouwen als een nieuw symptoom van de verwar ring die in de familie van het gaul- lisme heerst sedert zijn grondvester en voormalige paus zich heeft te ruggetrokken om zich in een herme- i tisch stilzwijgen te blijven hullen. Terwijl u. terecht natuurlijk, naar de film „Het meisje en de twijfelaar" zat te kyken en on dertussen luisterde naar de film muziek van André Previn. de vader van Mia Farrows toekom stige baby, hoefde ik me weinig geweld aan te doen om naar ..Kijkkyk" te kyken. Zoals u misschien al gemerkt hebt hoop ik dat de omroepen er toe zullen besluiten volgend jaar april een >amenvatting van „Hadimassa" naar het televisiefestival van Montreux te zenden, als officië le inzending. Daarnaast is er echter ook nog een afdeling hors concours, en ik hoop dat daarvoor een compilatie van „Kijkkyk" in aanmerking zal komen. Het is nu natuurlijk nog te vroeg om daarover te gaan denken (wie weet wat ons nog voor moois en goeds op amuse- mentgebied te wachten staat), maar het is toch wel verstandig om er nu al vast voor te gaan lobbyen, want ik ben er zeker van dat „Kykkyk" in Montreux iets geheel nieuws zal zijn, waar over men lang zal napraten. Want zoiets kent men geloof ik nauwelijks in het buitenland: een amusementsprogramma dat volledig aan (hoe zal ik het zeg gen) Jan en Alleman, het alle daagse leven onttrokken is. Het genre van de volkshumor dat vroeger, voor de oorlog, een bloeiend bestaan leidde op de Nederlandse planken via ons volkstoneel, maar dat op Rooie Sien na toch wel zo goed als ver dwenen is. leeft in „Kykkyk"* weer op als een vorm van „volkstelevisie". Het volkse er in (de damesvisclub, de par keerwachter Ome Jaap. de Fe rn ma-jaarbeurs, maar ook de kleinkunstjes van de mensen, de wormenkweker en ..het volk over Feüenoord") is niet be doeld als een curiosum voor .andersdenkenden" (wat het in „Hoepla" toch gedeeltelijk wel was», maar is typisch iets voor het volk en door het volk. Dat blykt ook wel uit de reacties in de zaal van de slachtoffers zelf die door hun eigen gelach de on derdelen nog veel meer sjeuig- heid meegeven dan ze van zich zelf al hadden. Als men er in slaagt vow een §oede onderti teling te zorgen en de onderwer pen handig selecteert, zal .Kyk kyk" in Montreux zeker opzien baren In „Kenmerk" zei kapelaan Meershoek, die geprotesteerd heeft tegen het gebruik van „zijn" kerk vow de Van het Re- ve-avond, dat hy met zijn pro test de verontruste kerkgangers een hand had willen reiken. Overigens gaf hij graag toe dat Van het Reve (hij sprak diens naam op zyn Frans als „droom' uit) ook magistrale dingen had gezegd, OA. over de vrije liefde. De hervormde predikant ds. Vis ser meende, dat de kerk net als vroeger een soort verzamel plaats moet worden, waar de mensen bijeenkomen en met el kaar ook over andere dan gods dienstige zaken van gedachten moeten kunnen wisselen. Hy had wat dat betreft goede erva ringen met de Paradiso-jeugd In „Persoonlijk" moesten Brugsma en Sand berg het met hun tweeen tegen NSR-studen- tenleider Uitterhoeve opnemen. De directe democratie, de maat schappijhervorming en nog veel moeilijker begrippen kwamen aan de orde. wat Sandberg de vraag deed stellen of de studen ten niet bang waren dat hun ge heimtaal moeilijk te volgen was vow de buitenstaanders, die zij ook tot hun medestanders willen maken. Nico Scheepmaker 30 OKTOBER VOOR DONDERDAG Hilversum 1, 402 m. AVRO: 18.00 Nwe. 18.11 Radlojourn. 18 20 Ultz. van de CPN. 18.30 Stereo: Lichte ork.muziek (opn). 18.56 Voor de kinderen 19.00 Amareurs miisl- eeren Accordeonork en Brassband. 19 25 Gesproken brief 19.30 Nws. Ikor: 19.35 Kerk veraf en dlcbtby 19 40 Mens en bijbel 19.50 Tweestemmig: gesprek AVRO: 2005 Planorecital met aan sluitend een gesprek tussen pianist en publiek 22 00 Jekemmewat: cabaretpro gramma 22.30 Nws. 22.38 Meded 22 40 Radlojourn 22.55 Stereo: Melodietjes en datjes: liebt muz.progr 23 20 Stereo Parels der muz (gr.23.55-24 00 Nws Hilversum 2, 298 m. NCRV; 18.00 Tijd vrij voor muz. In vrije tijd. harmonie- en fanfare-ork 18.30 Nws 1841 Act Aansluitend (ca 19 00): Spektrum maatschappelijke vr - stukken nader belicht. 19.15 Leger des Hellskwartler (gr 19.30 Kerkorgelcon- oert: klass muz 20.00 Ferdinand Huyck serlehoorsp (dl. 4) 20.24 Stereo: lichte grammuz 20 30 Radio Actiefgev pro- gr (22.30-22.38 Nws) 23.55-24 00 Nws VOOR VRIJDAG 31 OKTOBER Hilversum 1. 402 m AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn 7.20 Lichte gram.muz (800 Nws 8.11 Radlojourn 8 30-8 33 De Groenteman) NOS: 9 00 Radio Blazers Ensem- LONDEN ReuterDe Londense hippies mogen een door de Beatle John Lennon gekocht eiland voor de Ierse kust gebruiken. Dit heeft de hippie-leider Sid Rawle gisteren gezegd. ,John heeft ons gezegd, dat wij het eiland kunnen gebruiken geheel zoals wij dat willen", aldus Rawle. Lennon zelf heeft nooit op het eiland, dat ligt ter hoogte van Westport in het Zuidierse graafschap Mayo, gewoond. Hij heeft het eiland ook heel weinig bezocht sinds hij er de eigenaar van is. Mocht het eiland de hippies bevallen, dan wil Rawle er in het voorjaar van 1970 een hippie-gemeenschap vestigen. ble: klass. en mod muz. 9.35 Waterst 9 40 Radiokoor: mod lied. AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arb vit. popu lair verz.pl .progr. (11.00-11.02 Nws.). 11.30 Komt vrienden ln 't ronde: pr. rendom het volkslied. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de wereld: Inform, progr. Overheldsvoorl.: 12.30 Ultz voor de landb. NOS: 12.40 Stereo: Lichte or- kestmuz. (gr.) 1250 Recht en slecht, pr. 13.00 Nws VARA 13.11 Act 13.20 Voor de middenstand. 13.25 Klass. gr&mmuz NOS; 14.30 Vernieuwing ln het onder wijs, lez 15.00 Klass. en mod k am er in uz. (opn.) 15 45 Toerismo: toeristi sche Inform uit binnen- en buitenland VPRO 16 00 VPRO-Vrijdag: gev pro gramma (16.00 Nws. 17.55 Meded Hilversum 2. 298 m. KRO: 7 00 Nws 7 10 Het levend* woord 7.15 Stereo: Badlnerle oude en klass. muz (gr.) (7 30 Nws 7 32 Act. 7 50 Overweging 8 00 Nws 8 30 Nws. 8.32 Voor de hulsvr. (9.00-9 10 Gymn. voor de hulsvr.) 9 40 Schoolradio. 10.00 Stereo: Aubade: seml-klass. ork.muziek (opn.) 11.00 Nws 11.02 Voor de zieken 11.55 Meded 12 00 Van twaalf t twee. gev progr (12 00 WIJ van het land. 12.26 Meded t-bv land- en tulnb 12.30 Nws 12.41 Act 13 00 Raden maar 14 05 Schoolradio. 14 30 Stereo Muslës- ta gev muz progr TROS: 15 00 Stereo Concert a la carte verz.pl.progr. 16 00 Nws. 16.02 Dlsco-drlve-ln showbusi ness 17.15 Sportkompas 17 46 Act Hilversum 3, 240 m. VARA 9.00 Nws 9 02 De Eddy Beckr Show. (10.00 Nws.) NOS 11.00 Nws 11.03 De Felix Meurders Show VPRO 12 00 Nws 12 03 Top-30 (13 00 Nws) TROS: 14 00 Nws. 14.03 Lynx (of Lo6). AVRO 15.00 Nws. 15 03 Mu? Boetiek licht gev muz progr (16 00 Nws) 170 0 Nws 17.02 Radlojourn 17.05-18.00 Zin gende boegie; gev pi. progr v auto mobilisten. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NOS: 18 60 KI De Fabeltjeekrant. NOS: 19 00 Journ NCRV: 19 07 Scheepsjongens van Bontekoe verv.ver haal. 19 16 Twlen: een eigentijds ma gazine NOS 20.00 Journ. NCRV 20 20 Studol Anno hlstore van muz. film- mode (muzikale terugblik op het Jaar 1930) (ln kl.21 15 Hier en Nu: Russi sche tv-documentalre over de Ideologi sche verschillen tussen het Russlsche- en het Chinese communisme (Mao-ls- me) 22 15 Farce Majeure, gev progr. 22.35 De tweede reformatie, gesprek. NOS: 22 45 Journ. Teleac- 22 50-23 20 Hoofdstukken uit prehistorie en vroege geschiedenis les 3 herh Nederland II NOS 18.50 Kl De Fabeltjeskrant NOS: 19 00 Journ 19 03 Scala Inform ptogr. VARA: 19.30 Jazzband. NOS: 20.00 Journ. Vara; 20.20 Kl Departe ment .S De Trojaanse Tankwagen, tv-serle 21.10 Koning Klant 21 35 Kl Wllly Derby - documentair progr over deze zanger met een keuze ult zyn lied Jes 22 15 Achtar het nws. NOS; 22 60- 22.55 Journ.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5