penseel van der wiel m POLIKLINIEK- SECRETARESSE Wat kleding betreft heeft de man net nog nooit zo prettig gehad als nu. Er is mode in herenkleding. Een kostuum is nu niet meer een pak van dertien in een dozijn, maar ieder kostuum is vol de laatste mode gemaakt Wel aangepast naar leeftijdsgroep, na- tuorlijk. Een heer van 55 trekt nu eenmaal geen twen-kostuum aan. Maar toch is er ook voor hem een kostuum met alle kenmerken van de nieuwe lijn in de mannenmode. Kolberts en pantalons zijn slank gesneden, rug- en zijsplitten worden dikwijls toegepast, zakken zijn vaak opgestikt en het vest krijgt modieuze aandacht. De nieuwe lijn zit in onze kollekties. leder type man van elke leeftijd kan bij ons een kostuum naar de laatste mode kopen waar hij zich goedgekleed in weet. Omdat modieus bij ons modieus is UïlfliiLtöJ HAARLEMMERSTRAAT 175-177 LEIDEN U zult merken hoe goed een bril u kan staan... Jonge modebewuste mensen vinden bij van der wiel de juiste bril. Een bril, waarover u en anderen het eens zijn dat het juist dié bril is die het beste bij u past. Op een eerlijke weloverwogen manier adviseren wij u om tot de juiste keuze te komen, nieuwe rijn 62 leiden telefoon 01710-24108 ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Bij de POLIKLINIEK van de afdeling RHEU- MATOLOGIE zal een plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor een POLIKLINIEKSECRETARESSE Leeftijd: 2027 jaar. Verlangd wordt de diploma's mulo; steno en typen; goede kennis van de Engelse taal, ter wijl het diploma dokterstassistente tot aanbe veling strekt. Geboden wordt een afwisselende functie m een moderne omgeving. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, nader overeen te komen. Geen aftrek A.O.W./A.W.W.-premie. Vakantie-uitkering 6%. Gunstige pensioenvoorwaarden. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Leiden. Gaarne in brief met vermelding van de letters L6. UJïj gooien doMLOOO-kilometei beurt overboord. Omdat uiij onze goede service voorunog niet goed genoeg vinden Eèm <6ng moet mateloos Kobben geërgerd bij de traditionele „Tieo- dwzend-Kilometer-Beurt" aan ww outo (of u ne klont bent bij een ander of zelfs bij óns): de verrassing, wat er precies aon het licht kwam bij deze inspectie, en wót we precies aan uw wagen moesten repareren. Wij vinden, dat wij m onze service steeds fols eerste!) de modernste me thoden toepassen. Daarom gooien we de „Tienduizend-Beurt" overboord. We vinden, dat inspraak moet hebben in wat er precies aon uw auto gedaan aaat worden. Omdat w uit eindelijk betaalt. Wij vinden, dat u vantevoren moet kunnen beslissen, welke reparaties en vernieuwingen we direct aanbrengen ...en welke reparaties en vernieuwin gen nog even kunnen (of moeten) wachten. Zo, dat is dat. Wat gaan we dan doen? Dat hoort u volgende week. Intussen - eventjes wachten met uw 10.000-beurt. Ook als u on verhoopt een ander merk mocht rijden.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 14