el rond Johan Cruijff In judoploeg geest prima'' "/Va Forest Hills was ik echt aan vakantie ve Kindvall schiet Zweden naar iriomf op Frankrijk èn Mexico Faith Hollandia 1.21.6 was niet te kloppen KSLER STELT 4JACIED NIET lOR INTERLAND TEGEN BULGARIJE Troosttoernooi in Frankrijk Hennevelt seint uit Mexico: fins Arabia servies oven- en vlamvast PEE DOELPUNTEN IN STOCKHOLM (2-0) De Rijnklieve rs Tom Okker vier dagen thuis.... LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD jOLTEN/AMSTERDAM (GPD) Johan Cruijff is gisteren (verschenen op de centrale training in Holten, waar de selectie bijeenkwam in verband met de zeer belangrijke tegen Bulgarije. De Ajacied.was begin deze week Fzaken naar Italië gereisd. De besprekingen daar waren llopen en zo had hij geen kans gezien tijdig in Holten aan- r te zijn. Bondstrainer Georg Kessler heeft inmiddels al ird Cruijff niet te zullen opstellen, volgende week jdag tegen Bulgarije. „Hij hoeft van mij ook niet meer fe training te komen. Dit is niet de instelling die we voor Nederlands elftal nodig hebben." heer Coler: „Je zou een fi- als modder slaan tegenover nelers die zich wèl aan de houden, als je'm opstelde, ist waar-ie aan toe ivas. Hij Kessler gevraagd later op lining te mogen verschijnen die heeft toen gezegd: je maar op tijd te zijn, tenslot- n je voetballer en je wist al tn geleden dat deze training vastgesteld." Het Ajax-be- heeft het KNVB-secretari aten weten dat het de han- jze van Cruijff betreurt, zo de heer Coler eraan toe. voelde zich door Cruijff ook fi eigen belangen geschaad \u strafmaatregelen nemen. Praag: „Als ik een za- maak. zorg ik dat mijn in orde is. Cruijff heeft dat jmd. Ik aanvaard zijn ex- dan ook niet".). m heeft Kessler v. d. aan de selectie toege Niet alleen ontbrak Cruijff \e training, ook de Holland ter Roggeveen tvas niet ver ven wegens griep. Boetiek ian Cray ff streek gisteren even negenen in de frisse avond neer I ihiphol. bijna negen uur na zijn ngsplicht by bondscoach Kess- was. met zyn vrouw en een drie dagen voor zaken in ace en Verona geweest. Het is aatste creatie: begin december choenenboetiek voor heren te in in Amsterdam, het vliegveld was hy zeer ge- „Zo, mag ik van' de heer Coler iet meer tegen Bulgarije mee- vernam hij de onmiddellyk hem genomen represaillemaat- Hij schoot prompt in brand", wu beter zyn, dat de heer Coler nond eens hield", reageerde hy rkelyk geëmotioneerd. „Hy moet niet met zaken bemoeien, waar hy geen verstand van heeft. Hy heeft eens beweerd dat ik niet kar; voet ballen, dat het Nederlands elftal Kei zer en my helemaal niet nodig heeft. Laat hy maar eens proberen de zaak- Keizer tot een oplossing te brengen. Dan pas kan hy wat voor my". Cruyff bedaarde, terwyl hy de douane opzocht. ,Jk vind het jam mer. dat ik voor straf niet tegen Bul- garye word opgesteld. Maar myn toe komst gaat voor". Hy zweeg even, had de macht over zichzelf volledig her overd. „Ik kan er niets aan" doen, dat ik zo laat uit Italië terug ben. Alles werkte tegen. Maandag ben ik naar Milaan gevlogen t waar ik een auto huurde. Maar maandag bleek een katholieke feestdag te zyn, zodat ik overal vergeefs aanklopte. Dinsdag heb ik in Florence en in Verona al lerlei onderhandelingen gevoerd. Maar ik was een dag achterop. Ik had te weinig tyd". Niettemin, beweerde hy in zyn ver dere relaas, poogde hy dinsdagavond plaatsen te reserveren in het laatste toestel. Dat mislukte, omdat geen stoel meer onbezet was. Woensdag, waarop hij ook om twaalf uur zyn trainingskamp by Kessler moest op slaan. had hy de stroom volgens zeg gen nóg feller tegen. „Het eerste vliegtuig haalde ik niet, omdat wy onderweg van Florence naar Milaan door mist werden opgehouden. Ik be greep. dat ik te laat voor de centrale training zou arriveren. Ik heb ge tracht te telefoneren met Zeist en met Kessler thuis, maar de verbin dingen kwamen niet tot stand. Maar daardoor zag ik het tweede vliegtuig voor myn neus opstygen". zette hy een punt achter zyn verklaring, die Van Praag als verweerschrift briesend van zich afschoof. Hy legde tenslotte in de vallende avond de route over Brussel af. In Nederland spoedde hy zich ogenblik- keiyk naar het huis van zyn schoon vader, de familie Coster. Daar bor- STOCKHOLM (ANP) De Franse voetbalbond overweegt om tydens de eindronde van het wereldkampioen schap voetbal een toernooi te orga niseren voor die Europese landen, die zyn uitgeschakeld. Behalve Frankrijk zouden dan Portugal, Hongarye of Tsjecho- Slowakye. Spanje, Joegoslavië, Oos tenrijk en nog enkele andere landen hieraan kunnen deelnemen. ADVERTENTIE Kleurenfolders gratis verkrijgbaar bij Hasselman en Pander Arti-Shop Leiden, Botermarkt 22 Telefoon 01710 - 2 66 62 KOUDEKERK De Al-junio ren van Koudekerk speelden gister avond een wedstryd tegen de dito's van UVS. De stryd eindigde in een 21 zege voor de thuisclub, waar voor v. d. Vegte en Vonk scoorden. MEXICO STAD iANP> „Uitge rekend in deze maand, nu wy meer tegenstand krygen dan ooit te voren by de wereldkampioenschap pen judo. wordt er in Nederland ru zie gemaakt. In plaats van morele steun, van medeleven van het thuis front hoor je alleen maar berichten over een enorme rel". Koos Henne velt, de coach van de Nederlandse judoploeg, die zich in Mexico-stad voorbereidt op de zesde wereldkam pioenschappen judo, begrypt er niets van. Eerder deze week liet hy in een te legram aan de voorzitter van de NJJB. de heer Methorst weten dat de geest in de ploeg prima was Gisteren bevestigde hij n og eens. dat er geen moeilykheden zyn. „Er relde de spyt op Had ik maar een telegram gestuurd. Stom eigenlyk Hy hoopte op „gratie" van Kessler, die hy in Holten (het nieuwste re traite-oord van de Nederlandse kern groep» opbelde. Maar de bondscoach verzachtte de straf niet. Hy behoefde niet meer te komen, was door zyn rebellie niet meer in de ploeg voor volgende week woensdag in te pas sen. Kessler: „Cruyff heeft my laten weten, dat hy enkele dagen voor za ken naar Italië moest. Hy vroeg me! of hy zich een dag later by de selec- j tie mocht voegen. Ik heb geantwoord' dat hy zich stipt op tyd diende te melden. Het is geen scheermesjes clubje. maar het Nederlands elftal". Cruyff trok zich de barse woorden wel degelyk aan. zyn schoonvader toonde geen medeiyden. „Je had je hersens moeten gebruiken". Cruyff: „Heus, ik vind het beroerd, dat het I zo is gelopen. Ik ben echt niet met opzet van de centrale training wegge bleven. Ik zou dolgraag mee hebben gedaan tegen Bulgarye". Cruyff en de overige Ajacieden hadden drie dagen vrijaf gekregen Johan Cruijff zal niet wor den opgesteld voor de strijd tegen de Bulgaren. van trainer Michels, omdat de beker wedstrijd van zondag kwam te ver vallen. Dannyde echtgenote var; Cruyff. in huize Coster: „Het was een ideale gelegenheid om die reis af te handelen. Johan mag nooit zo lang van huis". Voor zijn vertrek staken Jaap van Praag en Rinus Michels waarschu wend de vinger op: „Denk erom", zwaaiden beide het oranje licht, „dat je je verplichtingen voor het Neder lands elftal niet verzaakt". Desondanks keek Kessler gister middag om twaalf uur, waarop de bel luidde op de Holterberg, tevergeefs uit naar Johan Cruyff. Hy moet di rect onraad hebben vermoed, maar voerde de act op van de door tegen slagen wys en onverschillig geworden bondscoach „Misschien staat hy met pech aan' de kant van de weg", op perde hy zelfs met een stalen gezicht, een nauwelyks serieus genomen ver onderstelling. Tot over vieren ver maakte hy zich met dat verstopper tje spelen. Toen capituleerde hy, mo gelijk na een teken uit Den Haag. Jaap van Praag: „Wat hy nu uit haalt, kan eenvoudig niet. Hy was gewaarschuwd, maar laat het des ondanks rustig afweten. Dit is een groot schandaal. Vanavond zullen wy ons in een bestuursvergadering bezinnen op strafmaatregelen tegen hem". Koersen op Duindigt Voetbal Eredivisieclub NEC heeft gisteravond een vriendschap- pelyke wedstryd tegen FC Brugge met 12 verloren. De Belgen, die de hele wedstryd beter waren, na men door Fureson de leiding. Miel Pys maakte door een kopbal gelyk Rob Rensenbrink scoorde drie mi nuten voor het einde uit een vrye trap de winnende treffer voor de Belgen. WASSENAAR (Eigen berichtgeving) Hoewel vijl van de 14 ingeschre ven paarden in de internationale dravery op Duindigt verstek lieten gaan. werd htt toch een boeiende strijd. Faith Hollandia. die al spoe dig de leiding van Carl a van IJmui- den overnam, werd voortdurend aan gevallen door Cash Six. De laatste foutearde echter halverwege het laat ste redhte eind en leerling v. Ooyen stuurde Faith' naar een onbe dreigde 1.21.6 triomf. Esmeraud Harmcenzorgde voor een dubbele zege van Stal Dixy, door met een doeltreffende eindsprint de import Meylo de twee le plaats te ontnemen. In de openingsdra very, waarin de grote favoriet Hasso Beroona werd uitgeschakeld, zegevierde Vergay ver rassend met Gabriëlle Mac (w. 11.70) in 1.28.5 over Gerda Kraan en Gember. De Nootdorp.se trainer-pikeur Nol 1 Heskes heeft enige goede tweejarigen onder zyn hoede. Dinsdag won hy in Hilversum met Idonna Six Ln 1.29.2 en gisteren klopte hy met Inorina H in 1.26.7 Island Queen en Uonka. De zege van Dynamiet iVergay), die in de 1600 meter koers 1.20.6 toonde, kwam niet onverwacht. Wel zorgden Eddi Scotch, tweede, en Don Camillo als derde voor een trio van f 1710.50. Bij de amateurs won Van der Wal j zonder moeite met de van kop ver trokken Hanny in 1.27.5 Een goede prestatie leverde Roodenrys met Gracia Peterholdie Fresia Fez met een vlotte eindsprint naar de derde plaats venvees. Perhaps (Wetemans) won de eer ste ren na felle strijd met de fa- variet Compensation II. In de twee de ren zegevierde Goldfinger (Van- deuren» met gering verschil over Wil- mar. De laats ie werd echter wegens hinderlijk rijden naar de derde plaats teruggesteld, zodat Beautiful Girl het tweede geid kon incasseren. UITSLAGEN. Alleghenyprijs: 1. Gabriëlle Mac (M. Vergay) (1.28.5), 2. Gerda Kraan. 3. Gember. Toto w. 11.70, pl. 3.10, 2.70, 3 60. gek. 1180, cov. 8.6o trio 928.90 Mc Gregorpriis 1. Inorina N (A G Heskes (1.26.7). 2 Island Queen. 3. Uonka. Tot w. 1.70. pl. l 40. 1.70. 1.80 kop. 5 60. cov. 510 Senator Maddenprljs: 1 Grenadier (J. van Dooyeweerd) (1.22.8), 2. Edel Six. 3 Chopin. Toto w 2.90, pl. 1 10. 1.10, 1.20. kop 4.90, cov. 3 20. trio 43.- Protectorprijs1 Faith Hollandia (H. A. van Ooyen) (1.21.6), 2. Esmeraud. 3. Meylo. Toto w 1.40 (stal), pl. 1.40. 1 70. 2 80. kop, 3.90. cov. 3.60. Davld Dlllonprljs. 1 Dynamiet (M. Vergay (1.20.6), 2. Eddi Scotch, 3. Don Camillo. Toto w 2.40, pl. 1.60, 9.20, 2.50, kop. 5.60, cov. 29.60. trio f 1.710.50 Llbertusprijs: 1. Hanny (G v. d. Wal) (1.27.4). 2. Gracta Peterhof. 3. Fresia Fez. Toto w. 2.pl. 1.40. 2.20, kop. 2.10, cov. 10.20. Chestnut Peter-prys: 1. Hélëne Ha nover (J. Wagenaar Jr) (1.24.9). 2. Ex Nancy, 3. Fantastlca Toto w. 1.20, bestaan geen problemen". Ik heb alleen, op instructie van de bond, ge- weigerd om zwart op wit te zetten, dat ik de pupillen van Anton Gee- sink verlof geef hun eigen trainings methoden te volgen". Volgens een lid van de Nederland- se kolonie ir Mexico-Stad hebben al le leden van de ploeg respect voor het werk van Hennevelt. „Hy geeft zelf het goede voorbeeld. Daarom doen de Jongens graag wat hy zegt" Achtendertig landen hebben inmid dels al voor de kampioenschappen ingeschreven. Zy brengen in totaal 232 judoka's op de mat. Men ver wacht in Mexico-Stad dat voor het I begin van het Judofestyn zich nog zes landen voor deelneming zullen melden. Ter vergelyking: aan de laatst gehouoen wereldkampioen schappen. twee jaar geleden in Salt Lake City, name n27 landen met in totaal 117 judoka's deel. De Japanse ploeg, die in vyf cate- gorien wereldtitels heeft te verdedi- jgen bestaat uit Sonoda Yoshie en Nomura Toyokazu in het lichtge wicht, en Sonoda Isamu en Hirao I Katsuji in het middengewicht. Saha ra Fumio en Kawabata Tomoyuki komen uit in het halfzwaarge- wicht, Sumo Shujl en Matsunuga Mitsuo in het zwaargewicht en Sa- I to Nubuyuki en Shitiomaki Masa- 1 toshi in alle categorieën. De Nederlandse ploeg bestaat uit Karei Gietelink (lichtgewicht). Ed dy van de Pol (halfmiddenge- wicht), Jan Snijders en Martin Pog- lajen umiddengewicht). Ernst Eug- ster lialfzwaargewicht en Peter Snyders (halfzwaargewicht en alle categorieën), Wim Ruska (zwaar gewicht en alle categorieën) en Dirk Eveleens zwaargewicht) Het wedstrydprogramma is: don derdag 23 oktober, halfzwaarge- wicht van 5 uur 's-middags tot 8 uur 's avonds en waargewiohten van af 8.30 uur tot 11.00 uur. Vrydag 24 oktober: middengewicht en half- middengewichten. Zaterdag 25 ok tober: lichtgewichten en alle catego rieën. De organisatoren houden er echter rekening mee dat zy in verband met het grote aantal inschrijvingen van dit programma mpeten afwij ken. pi 1.30. 1.40. 1.80. kop. 2.40, cov. 2.60 Brother Hanoverprijs: 1. Hazleton B (P M. Smit) (1.26.1), 2. Gouden Re gen B. 3. Godelleve. Toto w 4.10. pi. 2.30, 3.30. 1 40. kop 19 90. cov 14.70. Marbellaprijs: 1. Perhaps (R We temans). 2 Compensation II, 3 Pin Money Toto w 4.10, pl 1.60. 1.40, gek 3.30, cov. 4.30. New Electricprijs: 1. Goidfinger (F. Vandeuren), 2. Bcautifull Girl. 3. Wil- mar. Toto w. 5.80, pl. 1.30 .1.20. 2. kop. 11.70. cov. 3.trio 75.90. Totalisator-omzet f 199.735,50. ADVERTENTIE» LEIDERDORP De kampioen schappen van de PV ,JDe Rijnklie- vers" werden als volgt behaald: Vitesse: 1. A. v. d. Dop en Zn.. 3. A. G. Holland, 3. Chr. v. d. Pluym. Midfond: 1. A. v. d Dop en Zn., 2. A. G. Holland, 3. M. Jongeleen. Fond: 1. Gebr. Kok. 2. A. G. Hol land, 3. P. v. Griensven. Oude duiven: 1. A. v. d Dop en Zn„ 2. A. G. Holland. 3. M. Jonge leen. Jonge duiven: 1. A. v. d. Dop en Zn.. 2. Gebr. Kok. 3. A. G. Holland. Na-vluchten: 1. R. L. de Bee>r- Pracht, 2. J. J. Verstraaten, 3. Gebr. Kok. Kampioenen generaal: 1. A. v. d Dop en Zn., 2. A. G. Holland, 3. Gebr. Kok. van New York. Ik bracht het tot de finale tegen Ralston en versloeg o.a. Riessen en Taylor. We speelden er ook al op gras. evenals daarna op Forest Hills. Maar in Forest Hills leek 't wel of de grond van spons was. De ballen vlogen aan alle kanten om je oren. Soms wilde je slaan en dan kwam de bal helemaal niet van de grond. Maar ik heb te gen Cox helemaal niet het ge voel gehad dat ik zou verliezen Ik heb steeds voorgestaan, ook nog in de vyfde set. Het verve lende is natuuriyk ook, dat je door zo'n slecht toernooi wei nig verdient Ik ging met hon derd dollar naar huis. Ik ben toen maar acht dagen naar Ha waii gegaan met vakantie. He lemaal niks gedaan. Geen racket aangeraakt. Daarna wil je wel weer de baan op. heb je er weer zin in. Ik bracht het in Tucson meteen weer tot de fi nale. waarin ik van Tony Roche verloor". Tom Okker heeft er nu acht maanden rondtrekken met het „profcircus" op zitten. „Nee. ik heb er geen spyt van, dat ik prof ben geworden. Je hebt financiële zekerheid en dat ls belangryk. Je weet waar je aan toe bent. En als je goed speelt, kun je je vaste bedrag nog ver hogen. Je reist alleen wel meer dan als amateur, dan kien je het zelf uit. Nu trek je wel eens van de ene kant van de wereld naar de andere. Byvoorbeeld zoals in maart van New York naar Zuid Afrika, vandaar naar Rome, via Japan naar Brussel. En dat al les in één maand. In het rei zen gaat de meeste tyd zitten en het is uiteraard zeer ver moeiend, vooral als Je dezelfde avond nog moet spelen". Voorlopig heeft Okker het zware werk erop zitten. Eind no vember heeft hy het eerste Jaar- olrcuit achter de rug Resten hem in Hoofdzaak nog exhibi tions en kleine onderlinge toer nooien en dan zes weken va kantie. Maar eerst nog Bazel Keulen. West-Afrika (Ivoor kust. Senegal Marokko). Parys, Wenen en tot slot het grote open toernooi ln het Londense Wembley „In die exhibitions geen men tale pressie", stelt hy opgewekt vast. „Je speelt maar wat. te meer omdat het pryzengeld niet veel verschilt. Nee. daar tillen we niet zo zwaar aan". Zyn zes weken vakantie zal hy in hoofdzaak doorbrengen in zyn huis in het Zwitserse En gelberg ..Nee. niet skilopen, dat ls te riskant". Daarna begint het trek ken om de aardbol opnieuw, op zoek naar nieuwe successen, de stryd tegen de onverwachte ne derlagen tegen „onbekende" amateurs. „In de grote open toernooien ts de druk het grootst", ls de ervaring van onze tennisprof. „Vooral om de amateurs van Je af te houden, die Juist door de ervaring van de open toernooien steeds beter gaan spelen. Zy hebben tegen profs bovendien weinig te verliezen. Daarom zyn ze altyd gevaariyk". lERDAG 16 OKTOBER 1969 PAGINA 21 DEN HAAG <GPD) „Als Je in een belangrijk toernooi als Forest Hills al in de eerste ron de wordt uitgeschakeld, is dat natuuriyk verre van plezierig. Je raakt je zelfvertrouwen kwyt. je wordt nerveus op de baan, gaat je opwinden. Dan moet ie er wel even tussen uit. Even „afkoelen" weer tot jezelf ko men". Achter een echt Hollandse uitsmyter, mét glaasje melk zit Tom Okker in het clubhuis van tennispark Mariahoeve in Den Haag, in onberispelijk grijs cos- tuum. Juist terug uit Las Vegas als besluit van een lange Ame rikaanse toernee. Hy blikt terug op 31 weken tennis op het hoog ste niveau, by de wereldprofs. Forest Hills ligt hem natuur iyk nog voor in de mond. De open Amerikaanse kampioen schappen, een van de vier groot ste toernooien, waar hy vorig jaar als amateur de finale be reikte tegen Arthur Ashe en dit maal zyn lange reeks succes sen abrupt zag beëindigen door de Britse amateur Mark Cox. Okker ontkent dat hy In Fo rest Hills vermoeid zou zyn ge weest of „geen bal meer kon zien". „Nee, daarvóór had ik goed gespeeld m Newport, in de buurt BTOCKHOLM (GPD) Door D 2—0 overwinning op Frank- k heeft het Zweedse voetbal taal zich gisteravond geplaatst »r de finale van het wereld- mpioenschap in Mexico. Ver- twoordelijk voor deze Zweedse ?e was Feijenoords Ove Kind- In de 33ste minuut benutte Kind voor de 54.000 toeschouwers, die Rasunfla-stadion in Stockholm volkten, een strafschop nadat hij het strafschopgebied met de elle- tegen de grond was gewerkt feeen de Oostduitse scheidsrech- Glöokner niet tolereerde. In de üentiende minuut na de rust Kht Kindvall met een zuiver schot stand op 2—0. 'ele keren kreeg Kindvall na af- >P de vraag te beantwoorden wan- *r hjj dacht naar Zweden terug te 'ra. „Het bevalt me nog best in derland", zo zei hy, „maar mocht ooit terugkeren dan alleen als pro- saonal". Zweden i6 het achtste land dat to heeft geplaatst voor de eindron- van het toernooi om het we- Wkampioenschap voetbal in Mexi- Na titelverdediger Engeland, or- Mexico. kwalificeerden zich Peru. Uruguay en El Salva- P® stand m groep vyf: 3 3 0 0 6 12—2 rük 3 1 0 2 2 3—3 4 1 0 3 2 4—13 Griekenland heeft gisteren in Sa- Icniki Zwitserland met 41 versla gen. De ruststand was 3—0. Er wa ren 50.000 toeschouwers. Door deze nederlaag is Zwitserland uitgeschakeld voor het toernooi om het wereldkampioenschap in Mexico Slechts twee keer eerdei" slaagde de Helveten er niet in de einronden te bereiken: 1930 en 1958. De stand luidt: Roemenië 5 3 1 1 7 6—5 Griekenland 5 3 0 2 6 12—8 Zwitserland 5 1 2 2 4 4—7 Portugal 5 1 1 3 3 7—9 Rusland Rusland heeft gisteren in Kiev in een wedstryd meetellend voor de voorronden van het wereldkampioen schap voetbal groep vier met 3—0 ge wennen van Turkye. De ruststand was 10. Rusland benield door zijn zege de kans op Mexico. Voor 100.000 toe schouwers scoorden Munt jan (2) en Nedija. De Russen hebben twee pun ten achterstand op Noord-Ierland, dat zy op 22 oktober ontmoeten. De stand in groep vier luidt: Noord-Ierland 3 2 1 0 5 71 Rusland 2 1 1 0 3 3—0 Turkye 3 0 0 3 0 1—10 Re\anche In La Linea versloeg Spanje, in een ontmoetmg van groep zes. Fin land met 6—0. na een ruststand vaa 50. Voor 22.000 toeschouwers scoor- Een oplossing van Feijen oords straf schoppenprobleem? Ove Kindvall schiet in Stock holm bij de stand 00 een straf schop feilloos achter de Franse doelman Carnus. den Pirri, Garate (2), Velasquez, Amancio en Quino. Spanje nain door deze grote over winning revanche voor de nederlaag van 2—0, die het in de uitwedstryd tegen Finland leed. De wedstrijd was echter van peen belang meer voor kwalificatie in de eindronden, want België stelde zich enige tyd geleden al zeker van zyn plaats. De stand in groep zes is: België 5 4 1 0 9 M44 Spanje 6 2 2 2 6 106 Joegoslavië 5 2 1 2 5 157 Finland 6 1 0 5 2 6—28 Geen belang Ierland en Denemarken hebben gisteravond m Dublin gelykgespeeld, in hun wedstryd van groep twee. De uitslag was 11 (10). De wedstryd was van geen belang meer voor plaatsing voor Mexico, omdat Ts'jechoslowakye, dat eerste is in groep twee, slechts door Hon garije kan worden ingehaald. De stand in groep twee is: Tsjechoslowak 6 4 119 12—6 Hongarye 4 2 1 1 5 97 Denemarken 5 2 1 2 5 67 Ierland 5 0 14 1 310

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 21