Wat wij gaan doen heeft niets met links of rechts te maken Sublieme show van pop-groep The Who Vara-ombudsman Politiek cabaret voor Leids publiek ew gisteren zorgen zemen *i i de énige zeem. zonder III IP fl 3 die uitgekookt kan worden en inrnon w 11 u u u bestand is tegen wasmiddelen DINSDAG 30 SEPTEMBER 1969 LEEDSCB DAGBLAD PAGINA het televisievak trekt alleen maar mensen len worden ^aK ireKi aueen ~m r -m M V die herkend wil- Marcel van lJam HILVERSUM De VARA-kantine op een zonnige najaars achternamiddag. Er heerst een broeikasachtige atmosfeer, ver- oorzaaKt door de zon, die al de hele middag op de glazen wand staat te branden. Aan één van de tafeltjes bij het raam Tom Pauka en Marcel van Dam. „Een paar apart" voor wie met be langstelling uitziet naar de radio- en televisie-ombudsdienst van de VARA. Het valt nu nog moeilijk om in Marcel van Dam de ombudsman van Nederland te zien. De man, die van novem ber af de moeilijkheden van miljoenen tot een oplossing pro beer^ *e brengen. Gehuld in een corduroy spijkerpak lijkt hij eerder deel uit te maken van een soort Hoepla- of Zo-is-het- team dan van een sociale actiegroep met loodzware verant woordelij kheden. Van Dam is bedachtzaam van aard, hetgeen uit zijn antwoorden steeds weer blijkt. Het is overigens in overeenstemming met het beeld van een ombudsman. Pauka: „De ombudsman in Zwe den, waar dit instituut nu al hon derdenzestig jaar bestaat, heeft mij een aantal voorwaarden genoemd waaraan een ombudsman zou moeten voldoen. Eén van de eerste voor waarden is, dat de ombudsman per se jong moet zijn, want iemand die ou der is, is niet meer zo wendbaar, kijkt misschien toch een beetje an ders tegen bijvoorbeeld het verschijn sel van langharigen aan. Ook is nodig kennis van het recht. Dan zyn er nog een aantal eisen die meer met de persoonlijkheid te maken hebben, zo als het feit dat je natuurlijk iemand moet hebben, die duidelijke program ma-ideeën heeft. Het moet per slot van rekening een televisieprogramma worden ook. Voorts moet het iemand zijn die een grote staf kan leiden en die ondanks het feit dat hij jong is, rust en vertrouwen uitstraalt op het scherm. Eigenlijk vraag je dus een aantal dingen die schijnbaar met el kaar in tegenspraak zijn". Hoe ziet Marcel van Dam, 31 jaar oud, getrouwd en twee kinderen, dat nu zelf? „Kijk", zegt hij, „de belang rijkste taak van een leider van een team is altijd dat hij zorgt dat het een team is. Dat is iets waar je heel goed over moet denken. Daar kun je verder moeilijk over praten, doodeen voudig omdat dat afhangt van de persoonlijkheden van de mensen met wie je gaat werken. Maar behalve dus dat ik heel veel aandacht zal moeten schenken aan het brengen van een goed programma waar de mensen graag naar kijken en informatieve programma's hebben altijd een ach terstand op amusementsprogramma's, dat is ook logisch, dat zal ook altijd zo blijven zal ik buitengewoon veel aandacht moeten besteden aan de betrouwbaarheid van onze gege vens. Want stel dat je voor de televisie 'n probleem aan de orde stelt dat geba seerd is op onjuiste gegevens, dan maak je wat je noemt een miskleun, dus ik zal dat leiden vooral daarop toespitsen dat ik nog eens een keer ga checken en nog eens ga checken". Bij de VARA werd een van de as pecten van het ombudsmanschap om schreven als „het ter beschikking staan van het publiek." Wat vindt hij daarvan? Van Dam: „Nou, dat is huivering wekkend, maar zeer overwogen. Kijk, de eerste contacten met het publiek worden gelegd door mijn staf. Maar opbellen en aan de deur komen en zo bedoelt U. Nou, dat heb ik mij van tevoren gerealiseerd. Er zitten uiter aard vervelende kanten aan. Een be langrijke kant vind ik, want dat er vaar ik ook als positief, dat het mij een hoop bevrediging geeft, dat de mensen bij mij komen met hun pro blemen en dat ze van mij verwachten dat ik daar wat aan kan doen. Ik weet niet of dat Jjdelheid is. maar ik vind het een bevredigende gedachte. En voor het verlies van mijn eigen identiteit ben ik helemaal niet bang. Want dat zou ik niet kunnen. Ik heb vaak in mijn leven te maken gehad met het feit dat ik er niet in geslaagd bcTï mijn identiteit te vei anderen, ook als ik het geprobeerd heb, dus ik zal het moeten doen met de identi teit die ik nu heb en ik hoop dat die voldoende is voor ombudsman. En privacy is inderdaad ook een pro bleem Daar heeft iedere televisie persoonlijkheid mee te maken na tuurlijk en daar zal ik ook mee te maken krijgen, maar ik ben in het verleden ook wel eens in de open baarheid getreden en dat heeft even eens gevolgen gehad voor mijn pri vacy. Ik heb dat echter tot nu toe I altijd kunnen dragen. Ik heb een beetje wantrouwen jegens mensen, die ze-(gen dat ze het vervelend vin den harkend te worden. Het vak ra dio erv televisie trekt eigenlijk alleen maar nensen, die graag herkend wil len wflfden". In het recente verleden is er veel publiciteit rondom de persoon van Marcel van Dam geweest, voorname lijk I>p het politiek vlak. Is men nu niet bang dat de men sen dit programma zullen identifice ren met Nieuw-Links en dus met lfciks? I J Maar dat idee werpt Marcel van II Jtiarn ver van zich. „Dat denk ik he- iemaal niet", zegt hij, „omdat de mensen een veel scherper inzicht of Sten veel scherper gevoel hebben dan welke etikettenplakker ook. Het programma zal beoordeeld wor den naar de mate waarin wij er in slagen echt iets voor de mensen te doen en hen duidelijk te maken dat wij optreden in hun belang. Het heeft natuurlijk ook niets met politieke ids richting te maken. Als wij de poltiek nodig hebben voor de oplossing van onze problemen zullen wij ons ook niet uitsluitend beperken tot b.v. ka merleden van de Partij van de Ar beid. We zullen de man kiezen, die het meest voor de oplossing kan doen. Het heeft niets met links of rechts te maken, wat wij gaan doen. Je moet je gewoon betrokken voelen bij de problemen van de mensen". Hoe is de idee van een ombudsman ontstaan? Dat blijkt hem in de kijkerpost te zitten. De VARA krijgt volgens Pau ka al jaren brieven die wel naar aanleiding van de programma's ge schreven worden, maar meestal vol staan met problemen die er niets mee te maken hebben. „Waarom schrijven de mensen ons? Zij doen dat, omdat zij de indruk hebben dat I zelf gewekt en dus zyn wij ook zelf de VARA aan hun kant staat en hen voor de gevolgen verantwoordelijk. De kan helpen. Die indruk hebben wij 1 staf zat er eigenlijk al een paar jaar 9.10 10.00 10.45 10.50 NEDERLAND II 6.50 7.00 7.03 7.30 8.00 8.20 9.10 10.10 11.00 De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) De dwaze wereld van Tommy Cooper, tv-serie (KRO) Verslag op dinsdag (KRO) Journaal (NOS) Wie zyn toch die mensen?, documentair program ma (KRO) Concertgebouworkest o.l.v. Bernard Haitink: klas sieke muziek (KRO) De Wrekers, tv-serie, in kleur (KRO) Music, music, music: licht muziekprogramma, in kleur (KRO) Journaal (NOS) Schaken voor beginners, les 1 (Teleac) De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Scala: informatief programma (NOS) Peyton Place, tv-feuilleton (AVRO) Journaal (NOS) Strange Report: Laat slapende helden slapen, tv- film in kleur (AVRO) Voor de vuist weg <AVRO) Televizier (AVRO) Journaal (NOS) Das Kom(m)ödchen LEIDEN Dank zij de activi teiten van K. en O. is het bekende Düsseldorfer cabaret „Das Kom- (m)ödchen" tijdens een korte tournee door Nederland ook in de Leidse schouwburg opgetreden. En men mocht K. en O. daar dankbaar voor zijn, want wat het wakkere troepje te horen en te zien gaf, was van voortreffelijk gehalte. terzijde gestaan door haar 4 ma n- nelijke partners: Ernst Hilbich, Wer ner Vielhaber, Glenn Walbaum en Joh. Piel. Het vijftal is zowel in de conférences als de liedjes (die aan Brecht doen denken), volledig op el kaar ingespeeld. Hoewel de Duitsers zeer duidelijk spraken en zongen, had men toch de indruk dat het publiek wel enige moeite had de vreemde taal te vol gen. Daardoor waren de reacties soms minder onmiddellijk dan de vaak bijzonder geestige gezegden verdienden- Maar de lange by valzijn: dat men met zijn moeilijkheden eigenlijk niet?" Omdataan het slot bewees- dat men ook in naar de politici stapt, naar kamer- Leiden begrepen had. dat men een leden. De enige reden waarom men avond van hoog gehalte had meege-1 nu in Nederland zo'n ombudsman maakt. zou willen als verlengstuk van het Het echte, uitgesproken politieke cabaret heeft in ons land nooit erg wortel geschoten. Na het bijwonen van deze avond kon men zich afvra gen: waarom de Nederlanders müider politiek ge- engageerd zijn dan de Duitsers? Het programma, dat hier werd geboden, ging, afgezien van een aantal spe ciale toespelingen op Duitse politieke verhoudingen en Duitse politici, Ne derlandse burgers zeker toch even zeer aan als Duitsers. „Es geht um den Kopf" luidde de titel en op het toneel was een guillotine opgesteld. Daarby ging men uit van de begrip pen vrijheid, gelijkheid en broeder schap van de Franse revolutie. Scherp werd aan de kaak gesteld, hoe weinig er van deze algemeen menselijke denkbeelden in onze twin- tigste eeuw terecht komt. Om wiens j hoofd ging het? Om dat van de staatsburger in een moderne demo- j mocratie! Men zou neiging hebben, j de „Rede tot de burger" uit de twee- I de scène, die ook in het programma afgedrukt was, in haar geheel weer te geven; want die maakte duidelijk waar het de mensen van „Das Kom- (m)mödchen" precies om ging. Slechts enkele zinnen er uit mogen hier, vertaald, volgen: „Democratie is een moeilijke staatsvorm. Eén, waarin men moet denken: dat is geen systeem voor meelopers. Daar voor moet U wat doen met Uw kleine kopje van boven! In een de mocratie moet U zich zeker een beet je inspannen Een onweer zal U verrassen, als U niet zelf de wolken vorming bestudeert, meneer de staats burger en de regering, van wie U denkt, dat zy weet wat zij doet, zal U geen paraplu's uitreiken. Gij droomdanserLaat men zich toch bewust zyn van wat er gebeurt; laat meen zich niet uit gemakzucht mee voeren door de schijn! U denkende burger bent het zelf om wie het gaat! Dat was de boodschap, die men te brengen had. Zij werd op gehangen aan 'n aantal maatschap pelijke problemen, die evenzeer voor de Nederlanders gelden als voor de buren: de verlokkingen van de consumptiemaatschappij. de schyn- argumenten by ontwikkeling van ach tergebleven landen, de strijd om de burger van de politieke partyen met drogredenen, de leuzen van de jeugd onder aanvoering van Marcuse. Kay Lorentz is de leider van het cabaret: regisseur, tekstschrijver en organisator. Hy heeft in Duitsland met zijn open, niets en niemand ont ziende en toch zeer menselijke wijze van de dingen te zeggen, grote in vloed gekregen. Zijn vrouw. Lore, is de drijvende kracht van het ensem ble. Zy wordt echter voortreffelijk mee. Maas pas het laatste jaar houd ik me er intensief mee bezig. Zo zijn we op dat idee gekomen van een om- budsdienst". Is zo'n duidelijk „sociaal" program ma nou typisch iets voor de van huis uit socialistische VARA? Marcel van Dam vindt van niet. „Bewogenheid met mensen is wel typisch voor het socialisme, maar is er zeker niet toe beperkt", zegt hij. „Het lijkt mij dat de KRO ook met zo'n soort programma had kunnen komen. Ik denk dat de Vara dit pro gramma ook ziet als iets wat het ei gen gezicht kan versterken". De regering, met name minister Beernink, heeft ook de instelling van een ombudsman voor Nederland aan gekondigd. Betekent dat concurren tie? „Dat lijkt mij helemaal niet", zegt Marcel van Dam. „Het lijkt mij, dat als de regering met die ombudsman op korte termijn komt, wy elkaar he lemaal niet bijten. Kijk, er heeft in Nederland een enorme functie-verlies plaatsgevonden van de politiek, van wat de politiek eigenlijk zou moeten Ombudsman MARCEL VAN DAM parlement, is eigenlijk dat het par lement onvoldoende functioneert als ombudsman. Daarom willen ze er nu maar een aparte figuur van maken met een apart etiketje, dan gaat het denkt men wel weer wat beter. Maar ik geloof dat als zo'n ombudsman er komt, hy toch iets zal hebben van de politiek, van het odium van het ap paraat en daar heeft het publiek nu juist de pest aan, daar geloven ze niet in. Dat sluit niet uit, dat we contacten met die ombudsman zouden krijgen omdat hij aan dezelfde problemen gaat werken. De Nederlandse om budsman, zoals hij gedacht is, is een verlengstuk van het parlement. Hij gaat eigenlijk doen, wat nu de com missie van de verzoekschriften doet". Wat doet Tom Pauka als het pro gramma mislukt? „Als ik nu heel eerlijk ben", zegt hy. „het is niet mogelijk dat dit mislukt. Er zyn in de hele voorbereiding en in de hele gang van het programma, in de se lectie van de mensen, in de dubbele selectie van mensen zo ontzet tend veel dubbel-dubbel-checks inge bouwd. dat mislukking my uitgeslo ten lijkt". Op het gebied van al datgene dat we onder het hoofdstuk „toenadering tussen man en vrouw" kunnen samenvatten, lopen de meningen uiteen. Zo ook die van Godfried Bomans en Guus Oster gisteravond in „Gevraagd." Bomans schetste de netelige situatie aldus: „U bent een jonge woman-assistant- purser aan boord van een schip en een ryke zakenman nodigt u uit iets voor hem te typen in zijn hut. Al spoedig doet hij de klep van de schrijfmachine dicht, slaat zijn hand om u heen en werpt een veel beteke nende blik naar de andere kant van de hut. Het heeft natuurlijk geen zin om uw moeder te roe pen, wat zou u doen Het solliciterende meisje: „Ik zou hem zeggen, doet u dat toch niet. Laten we vrienden zijn". Bomans: Ra, ha, dat niet, dat wordt juist verkeerd opge vat. Vrienden zijn is niet het Juiste spraakgebruik." Guus Os- ter echter: „Ik vind dat een heel goed antwoord. Vrienden zijn sluit alles verder uit Van deze NCRV-rubriek, waarin een pennel drie sollici tantes onder vuur neemt, zagen we slechts de twee laatst optre dende Jonge vrouwen. Maar aan gezien de keuze uiteindelijk toch ging tussen deze beiden, deed het ons deugd dat de heren Bo mans. Oster en Davis (van de P en O-Lines) het volstrekt met ons eens waren, dat inderdaad de tweede de uitverkorene moest zijn. Wat Ironside betreft, deze se rie. die een flinke dosis Hitch cock-spanning bevat, behoudt, anders dan bijvoorbeeld Dub belspion. nog sSeeds een ver bluffend hoog peil. De eerste af- leverin# van de Scheepsjongens van Bofitekoe echter was een te leurstelling. Eertt een langdra dig en verwarde documentaire over Hoorn, het obligate ge sprekje met schrijver Johan Fa- bricius en tensfotte slechts een minuscuul fragment uit het jon gensboek. De NCRV gaat er elke avond dat dez^ omroepvereni ging op de buis ls. tien minuten aan besteden, hetgeen gelukkig minder karig is dan gister avond. Eveneens in de vooravond: twee gelijksoortige program ma's. Rien van Nunen en Bert van Dongen op het eerste net met oude liedjes voor bejaar den en op het andere net „Op maat" met o.a. Marijke Merc- kens, Henk van Ulsen en John ny Hoes. Gevarieerde kijkkost, waarvan je met een half oog en oor. bladerend m de krant, kunt kennis nemen, maar waaraan Je verder ook niet? zou missen. De nieuwe Efigelse serie .Please Sir" over de Jonge on derwijzer en zijn lastige vijfde klas, kan nog alle kanten op. De eerste aflevering wekte een af wachtende glimlach op. Of het bulderen wordt zal de toekomst uitwijzen. INVALLER Rock-opera „Tommy": AMSTERDAM The Who is een van de weinige groepen in de wereld, die na hun eerste bloei periode terug zijn gekomen met een totaal nieuwe aanpak. Dit bleek gisteravond bij de rock opera in het Concertgebouw in Amsterdam. Daar speelden Pete Townshend (gitaar), Keith Moon (drums), John Entwhist- Ie (basgitaar) en Roger Daltrey (zang) enkele oude nummers zoals „Happy Jack", Substitute" en „I'm a boy", maar ook alle nummers van hun grootste dubbel-lp „Tommy". Het kwartet bracht tijdens de ope ra-première anderhalf uur oorver dovende muziek, behorende bij het supersmartlapverhaal over het doof stomme jon getje Tommy. Het werd overigens een sublieme show. De enorme versterkers hadden de twyfel over de geluidsterkte by voorbaat al weggenomen. Ondanks de niet al te beste organisatie van de ruim twee duizend bezoekers moesten velen een uur wachten om binnen te komen - wa en zit-, en slaan- en ligplaatsen in de statige concertzaal nog voor de roek-opera begon uitverkocht. Ge deelten van deze „eigentydse" opera zyn al eerder uitgebracht op festivals in de Engelse plaats Plumpton en op het eiland Wight. Het muziekstuk zal na de ene voorstelling in Amsterdam in de VS worden uitgevoerd. Enge land en het continent komen pas in januari aan de beurt voor een uit voering van de rock. opera. Op de foto hiernaast de fraai uit gedoste zanger Roger Daltrey en de sologitarist Peter Townshend tijdens hun optreden in het Concertgebouw. ADVERTENTIE VOOR DINSDAG 30 SEPTBMBER Hilversum 1. 403 m. KRO: 18.00 Stereo: Metropoleorkest i I amusementsmuz. 18.19 Uitz. van het GPV 18.30 Nws. KRO: 18 41 Act. 19.00 Stereo: Luc Lutz 20.00 Collage gewijd aan Napoleon 22.25 Overweging 22.30 j 1 Nws. 22.38 Parleentalr overzlch 22.45 Meded. 22.50 De zingende kerk: ritmi sche gezangen 23.05 Gif sluipt langs sluwe wegen, documentair progr 23 30 Stereo: Licht pl.progr. 23.55-24.00 Nws I Hilversum 3. 298 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.11 Radlolourn. 18 25 De Johan Willem Frlso Kapel. 18.55 Paris vous parle. door Jan Brus- I se. 19.00 Trefpunt: dlscussllerubrlek voor actuele zaken 19.30 Nws. 19.35 Dag Bach" - Een frivool trekje rondom de muziek van de grote Tho- raas-cantor met het Franse saxofoon- kwintet „The Backgrounds", het Jacques Loulssier-Trio. de vlbrafonist Claude Gullhot en de gitarist Franz Löffler. Samenstelling: Jan Koopman. 20.00 Weerldpremlère van roek-opera „Thommy": opname die op maandag 29 sept, in het Amsterdamse Concert- I gebouw heeft plaats gevonden. De uit- voerenden van deze door Peter Town- tend gecomponeerde pop-opera zijn de Engelse „The Who" Vanavond het eerste en tweede deel. Het derde deel wordt woensdag 1 oktober vla Hilver sum III l.p.v. „Toppoppology" tussen 11.06 en 18.00 uur uitgezonden. 21.00 Zo speelde Pierre Palla" - Pierre Palla vertolkt planocomposities van Robert Schumann, namelijk Kinder- szenen opus 15 en Gesange der Frühe. 21.30 Udo Jürgens - Een live-show. die werd opgenomen tijdens zijn tournee door Duitsland. 21.55 Samenvatting voetbalwedstrijd Kr. ReykjavikFelje- noord. 22.05 Muze zonder make up: cabaretprogramma 22.30 Nws. 22 38 Radlojourn. NOS: 22.55 Stereo: Berliner Festwochen 1969: Radio Ka- merork en sol. (opn.) 23.55-24.00 Nws VOOR WOENSDAG 1 OKTOBER Hilversum 1. 402 m. NCRV: 7.00 Nws 7.10 Het levende woord 7 15 Op het eerste gehoor: lich te gram.muz. met nws. en act. TROS: Voetbal Arsenal heeft gister avond de tweede ronde bereikt van het toernooi om de jaarbeursbeker. De Londense club verloor in Belfast met 1-0 van de Noordierse semipro- fessionals Glentoren. Aangezien Ar senal de eerste ontmoeting met 3-0 had gewonnen plaatste deze club zich voor de volgende ronde, Boksen Promotor Harry Leve- ne heeft meegedeeld dat het gevecht tussen de zwaargewichten Henry Cooper (G.Br.) en Jimmy Ellis <V.S.) dat op 1 november in Londen zou plaats hebben, niet doorgaat. Cooper heeft een blessure aan zyn rechterknie. Die blessure is er de oor zaak van dat het gevecht al tweemaal eerder la uitgesteld. Zaterdag bleek tydens een training dat de knie niet genezen la. 8 00 Nws. 8.11 Als dat zou kunnen: verz.pl. progr. (8.30-8.32 Nws.) 9.00 Gymn. voor de hulsvr. 9.10 Heel toe vallig: Het Kaartspel: amusements- progr. 9 35 Waterst. 9 40 Voor de kleu ters. 9.55 Stereo: Concert a la carte, verz.progr. 11.00 Nws. 11.02 Op Sleep tros: progr. voor automobilisten 11.45 Act. 11.55 Meded KRO: 12 00 Van twaalf tot twee: gev progr. (12.22 WIJ van het land 12.26 Meded t.b.v. land en tulnb 12.30 Nws 12.41 act 13.00 Raden maar 13.16 Ondernemend). NCRV: 14 00 Klaas. muz. (gr.) 15.00 In 't zilver: progr. voor oudere luiste raars 16.00 Nws. 16 02 Stereo: Jeugd- progr. 17.00 Lichte gram muz. voor de tieners. Overheldsvoorl.: 1750 Mens •n Samenleving Een vraaggesprek met de heren J G J Bosman, voorzit ter Nederlandse Bioscoopbond en G J van der Molen hoofd afd film van het ministerie van CRM Onderwerp: De fllmweek Arnhem. Hilversum 2. 298 m. VARA: 7.00 Nws. en ochtengymn 7.20 Soc. strljdl. 7 23" Stereo: Lichte gram.muz (7.30-7.35 Van de voorpag i VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. en act. 8.20 Stereo: Lichte gram- muz. (8.30-8.35 Van alle markten thuis 9 00 Stereo. Uit eigen huis: studioop namen exclusief gemaakt voor VARA- radio. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 Lichte gram.muz. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Voor de vr 11.40 Stereo: BerllJns Filharmonisch Orkest: klass muz. (gr 12.05 Stereo: Fragmenten uit de onerette La Gran de Duchesse de Gerolstein. van Offen bach (gr.) 12 54 Voor het platteland. 13.00 Nws. 13.11 Act. 13.25 Lichte or- gelmuz. (opn.) 13.45 Gesproken portret 14.00 Iets van tweemaal hem. hoorsp 14.55 De Schipbreuk van Johan Wage naar. uitgevoerd door De Stem des Volks Zutphen en sol (opn.) 1600 Nws. 16.02 Sociëteit Zestig min voor boven de zestig. NOS: 17.02 Onder de groene linde: oude lledies VARA. 17.20 Voor de Jeugd. 17.55 Meded Htlvesum 3. 240 m. en FM NCRV: 9.00 Nws. 9 02 Zing. zing. zing!: lichte vocale muziekjes 10 00 Nws. 10 03 Mengelmuze nieuwe lang speelplaten met kritisch commentaar NOS: 11.00 Nws. 1103 Muz. - lezen (12 00 Nws AVRO: 13 00 Nws. 13 03 Radlolourn 13.06 Zet 'm on: vro'llk pl Drogr. (14 00 Nws.) 15.00 Nws. 15 03 vit.: populair verz Dl progr. 16 00 Arb v Nws 16 03 Gimmick: licht ol program ma 17.00 Nws 17.02 Radlolourn 17.05 -18.00 Pop- en countrymuz TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NOS/NOT 11 10-12 00 Schooltelevi sie NCRV: 1700-1735 Voor de kinde ren NOS: 1850 KI.: De Fabeltleskrant NOS: 19.00 Journ NOS: 19.07 Scala. Inform progr CVK IKOR RKK 19.31 Kenmerk: wekelijkse Inform.rubr. over kerk en samenleving NOS: 20 00 Journ. 20 20 Uitz. van de PvdA 20 30 Stichting Socutera 20.35 Stagecoach -- Postkoets naar Santa Fé. speelfilm 22 10 Persoonl Interviews 22 35-22 40 Journ. Nederland II NOS: 18.50 KI.: De Fabeltjeskrant. NOS: 19.00 Journ. NCRV 19.03 De Scheepsjongen van Bontekoe. vervolg verhaal 19.12 KI Popparlementmu zikaal vragenspel NOS: 20.00 Journaal NCRV20.20 KI Schoonmoeders, TV- 20.45 Bur. Bristol. TV-fllm 2140 KI. Maar z() moeten er voor vliegen: fllm- documentalre over de KLM. 22.25 Dagboek van Rembrandt NOS: 22.30- 22.36 Journ.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5