„Musicals gaan 'Nederland kapot in Parijs blijft bij starre houding Wijsgerig denken met teleac ^Kené Sleeswijk: Beeldhouwer Carasso (70 jaar) overleden Heintje gaat weer een film maken Ben Cramer naar Barcelona en Rio de Janeiro OPSTAND IN GHANA19 DODEN -DGEEN PERSPECTIEF LONDEN Ambtenaren mogen lid CPN worden en cjióteren Regine Heifzer schaatst nog maar één jaar Twaalf nieuwe cursussen WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1969 PAGINA 5 AMSTERDAM (GPD) Als de •|J lucces-musical Sweet Charity met I jasperina de Jong in de hoofdrol tot •ind november in het Amsterdamse -4 (heater Carré volle zalen blijft trek- ken, zullen de producers de boeken f kunnen afsluiten met eente kort van circa 50.000 gulden. René Sleeswyk, een van de voornaamste leden van het produktie-team zegt I hierover: „Sweet Charity behoort met My Fair Lady en Anatevka tot de eni- je 3 Amerikaanse musicals die in ons land succes hebben gehad, maar het is natuurlijk weinig bemoedigend als ten dergelijk succes met een tekort moet worden afgesloten al is zo'n halve ton nog wel om overheen te komen. De aardigheid is er helemaal af. Voor my en voor de andere thea ter-ondernemers in Nederland als mr. Meerburg, Wim Sonneveld, mr. De Crane en de heer Hofman staat het vast dat het geen zin meer heeft nieuwe musicals uit te brengen." René Sleeswijk en zijn collega's ilen de showbusiness in Nederland kapot gaan aan de vermakelijkheids belasting. Als de reeks voorstellingen van Sweet Charity straks zal zijn be ëindigd, zal er 1.8 miljoen gulden in de kassa's zijn binnengekomen. Hier van moet echter 340.000 gulden aan vermakelijkheidsbelasting en 45.000 gulden aan omzetbelasting worden afgestaan. Sweet Charity zal dan elf maanden hebben gedraaid, waarvan een half jaar in de provincie met een enorm hoge zaalbezetting van 85 procent. In Rotterdam was de zaal gemiddeld voor 58 procent bezet en in Den Haag waar men in het Congresgebouw speelde, was het zo droevig dat nau welijks van een percentage sprake was. In theater Carré in Amsterdam echter kwam de loop er weer in. Ge- Tmiddeld is dit theater voor negentig procent bezet. In december zal Sleeswijk weer met een nieuwe Snip en Snap-revue uit komen. René Sleeswijk: „Met deze revue weet ik waar ik aan toe ben. Hier is nauwelijks sprake van een ri sico. het publiek komt immers altijd. Bovendien hoef ik dan geen hoge Amerikaanse rechten van tien of twaalf procent te betalen zoals bij de musicals gebruikelijk is". En over de produktiekosten van een revue of musical: „Deze schom melen rond de 300.000 gulden. In een paar jaar tijd zijn deze met achttien procent toegenomen en de kosten van lonen en sociale lasten, die on geveer tachtig procent van het bud get uitmaken, zijn met twintig pro cent gestegen. Die twintig procent vermakelijkheidsbelasting en vier procent omzetbelasting breken ons dan de nek in dit land". Produktiefonds René Sleeswijk is voorzitter van de Bond van Theaterondenemers en na mens deze bond heeft hy vele malen contact gehad met de regering en met de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk. „Oh, ik moet zeggen dat men daar wel een open oog voor onze problemen heeft, maar als de gemeenten de vermake lijkheidsbelasting afschaffen, moet de regering die inkomsten compen seren en daar is vooralsnog geen geld voor. De minister heeft ons geadvi seerd in navolging van het bioscoop fonds een produktiefonds te vormen om nieuwe theaterprodukties te fi nancieren, maar dat getuigt van wei nig inzicht in ons metier. Als vijf honderd bioscopen een fonds vormen om bijvoorbeeld vijf filmprodukties op de been te houden, kan dat wel, maar wij zijn maar met een paar on dernemers en wij voelen er niets voor om wat van onze bescheiden winst af te staan om daarmee nieuwe concur renten op het paard te helpen." RENÉ SLEESWIJK AMSTERDAM 'GPD) De Am- j sterdamso popzanger Ben Cramer is gevraagd voor een songfestival in Barcelona, waar 33 landen een af vaardiging heen sturen. Het festival duurt van 16 tot 21 september. Hij Bal een speciaal geschreven liedje zingen getiteld: ..De dag dat jij verdween." Het is geleverd door het duo Jochem van Renesse en Ben Mar tien. Het arrangement voor het bijna dertig man sterke orkest dat Ben in Barcelona zal begeleiden, is van Gerard Engelsma, trompet tist-arrangeur van de Skymasters Als Ben Cramer uit Barcelona te rugkomt wacht hem een ander fes tival: in Rio de Janeiro. Hij ver trekt op vrijdag 26 september naar Zuid-Amerika en blijft tien dagen in Rio. Op dit songfestival zal hy Don't leave me solitaire" van eerderge noemde Gerard Engelsma zingen. Ben Cramer is net teruggekeerd van een liedjesfestijn in het Poolse So pot. Hy eindigde niet by de eerste drie. maar heeft er contacten ge legd voor tv-optredens. AKKRA (Reuter) In de Noord- Ghanese stad Jendi zUn gisteren tydens rellen negentien mensen om het leven gekomen in geevechten met politie en valschermtroepen. Dit heeft een woordvoerder van de po litie meegedeeld. De ongeregeldheden ontstonden naar aanleiding van de verkiezing van een opperhoofd voor de Dagombastam. Volgens het Ghanese persbureau waren militairen en politie op weg naar het paleis van het stam-op perhoofd. om naar verborgen wapens te zoeken, toen vanuit het gebouw op hen werd geschoten. Zy beant woordden het vuur en bestormden het paleis. Intussen hebben leger en politie by een razzia ongeveer 1.000 stamleden in hechtenis genomen. Zij worden vastgehouden voor verhoor. NEDERLAND 5.00 - 6.50 - 7.00 - 7.07 - 8 00 8.20 - 8.30 - 8.35 - 11.00 11.05 NEDERLAND II Voor de kinderen, in kleur (KRO) De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) Scala: informatief programma (NOS) Journaal (NOS) Uitzending van de Katholieke Volksparty (NOS) Uitzending Stichting Socutera (NOS) De 21ste eeuw: Kunnen wy het weer de baas?, documentair programma, in kleur (NOS) Embryo, korte film over fazanten en hun broedsel, in kleur (NOS) Oorlog en vrede, speelfilm (deel II), in kleur (NOS) Cursusinformatie Filosofie (TELEAC) Journaal (NOS) (Van onze correspondenten) BONN/PARIJS (GPD) By zyn buitenlands debuut als president van de Franse en Vyfde Republiek heeft Georges Pompidou zich de twee af telopen dagen in Bonn, volgens waarnemers in Parijs, aan de strak ke en harde lyn van het orthodoxe faullisme gehouden. Het enige tastbare resultaat van de Frans-Duitse topconferentie is de 'bevestiging van de verwachting ge weest dat de staats- en regeringslei ders van de zes EEG-landen elkaar in november in Den Haag zullen lontmoeten. Enigerlei concessie over het Engelse toetreden tot de EEG heeft het Franse staatshoofd niet gedaan En de opmerkingen van dier Kiesinger over de gevaren )an een intieme samenwerking met landen die tegen hun eigen binnen landse problemen nog steeds niet op gewassen blyken en waarmee hy kennelijk Groot-Brittannië op het oog had, worden in Parys uitgelegd als een Westduitse versterking van het Franse standpunt. De Fransen zyn dus geen stap af geweken van de weg die generaal De Gaulle indertyd al had uitgestippeld en waarvan de etappes zyn: verster king, verdieping en dan eventueel pas uitbreiding van de Euromarkt. in die reisroute of dat schema is met name ook de Franse eis ge calculeerd dat eerst en voor het ein de van dit jaar de Europese land bouwmarkt geheel voltooid moet lijn, alvorens over onderhandelin ten met Londen gedacht zou kun nen worden. Ook ten aanzien van de Westeuropese Unie. die Parys onder De Gaulle al de rug had toegekerd, heeft Pompidou de conditie gehand haafd dat in dit lichaam iedere po litieke samenwerking met Engeland Ut den boze blyft. Thuisfront Zo goed als Kiesinger by zyn be- Iprekingen met zyn Franse gasten k komende verkiezingen in de Bondsrepubliek wel geen moment uit lijn hoofd heeft gehad, zo zal ook president Pompidou in Bonn wel Voortdurend aan zyn thuisfront hebben gedacht. In de buurt van Versailles is gisteren inderdaad luist een v«£-tigtal gaullistische ka merleden, dat zich onder leiding van ie zwager van generaal De Gaulle hü de installatie van Georges Pom- Ptóou in het Elysée in een groep van ïltra's verenigd had, in een semi-ge- heim conclaaf byeen gekomen om te Verzoeken of onder de nieuwe be windvoerders de erfenis van het fcullisme nog altyd volgens de pu riteinse en orthodoxe principes wordt hcheerd In het licht van die bijeen- zyn eerste bezoek aan Bonn deze kritici dus kennelyk geen nieuwe re denen tot aanstoot willen geven, al blyft het dan ook nog de vraag of hy dit politieke gewetensonderzoek geheel zonder kleerscheuren zal kun nen ondergaan. Vandaag nieuwe langspeelplaat 6.50 7.00 7.03 8.00 8.20 9.10 9.50 10.15 De fabeltjeskrant (NOS) Journaal (NOS) MIK: muzikaal amusementsprogramma (KRO) Journaal (NOS) De Reporter, tv-serie (KRO) Zelf doen: adviezenrubriek (KRO) Brandpunt (KRO) Journaal (NOS) GELEEN (GPD) Rond het fe nomeen Heintje zal opnieuw een film worden 'gemaakt. Vanaf vol gende week maandag zullen daartoe enkele weken in München en nadien ook in andere Westduitse steden en dorpen opnamen worden gemaakt. Dat is gisteren bekend geworden. In de nieuwe Heintje-film spelen hyzelf en zanger Peter Alexander de hoofdrollen. Binnen een jaar is dit al de derde film waarin Heintje (13) meespeelt en waarby voor hem een belangrijke plaats wordt ingeruimd. December 1968 verscheen Heintje voor de eerste maal op het bioscoop doek in een film met onder anderen Theo Llngen. Willy Millowitsch en Hannelore Eisner: „De belhamels DEN HAAG (GPD) Reglne Heitzer, de ster in het nieuwe pro gramma „Cocktail" van de Weense IJsrevue, dat avond aan avond dui zenden mensen trekt in de Haagse Houtrusthallen. schaatst nog één jaar. Regine. één keer Europees kampioene kunstryden. na jaren tweede te zyn geweest achter Sjoukje Dijkstra, is van plan in Wenen een zaak in binnenhuisarchitectuur te beginnen. UTRECHT (GPD) De Italiaan se kunstenaar Fred Carasso is op 70- jarige leeftijd in Amsterdam over leden. De in Carignano geboren beeld houwer was van 1956 tot 1969 hoog leraar aan de Jan van Eyck-acade- mie in Maastricht. Zyn werk is niet overmatig veel geëxposeerd. In maart 1969 waren zyn recente stukken nog te zien op een tentoonstelling in Utrecht. Carasso is nu één van de deelnemers aan de tentoonstelling Nederlandse Beeldhouwkunst '64'69 ln het Centraal Museum in Utrecht. De laatste jaren toonde hij een interessante ontwikkeling in de rich ting van een grotere abstractie. Zyn plastieken hebben bijna altyd de menselijke figuur als uitgangspunt. De abstractie, of beter stylering, be reikte hy vroeger door de vaak ver wrongen stand van zijn figuren, die een onmiddellijke herkenning als figuur sterk bemoeilykten. De laat ste tyden waren ook de vormen meer afgekort, letterlijk soms door het weglaten van voeten en onderbenen Wat bleef was de voorkeur voor moeilijke evenwichten en de uit schietende. staakachtige vormen. Ge combineerd met een vrij gesloten massa geeft het Carasso's werk een persoonlijk stempel dat in de laatste plastieken duidelijker dan ooit naar voren komt, ongehinderd door anek dotische elementen. Carasso was o m. de ontwerper van het koopvaardijmonument in Rot terdam. Hy was medewerker van de tydschriften Apollo, Kroniek voor kunst en cultuur en Forum van de klas". In augustus van dit jaar ging in de Duitse steden Stutt gart, München, Dusseldorp en Essen een tweede film in première die als titel meekreeg „Heintje, ein Herz geht auf reisen". Binnen enkele weken zal deze film ook in ons land op het doek verschynen. De titel van de derde film die men in München gaat opnemen is nog niet bekend. Reden: het draaiboek is Incompleet. Alvorens maandag in München de camera's van de Constantinfilmge- sellschaft weer gaan snorren, moet Heintje nog naar Zwitserland. Vry- dag as. zal hy in Zürich een gouden elpee in ontvangst mogen nemen voor 250.000 langspeelplaten die van hem in de afgelopen maanden in Zwitserland werden verkocht. Dertig miljoen In ons land komt vanaf maandag een nieuwe langspeler van Heintje in de handel. Titel: „Ich sing ein Lied für dich" Inmiddels is het to tale aantal platen dat tot nu toe van Heintje in West-Europa werd verkocht, gestegen tot ver boven de 30 miljoen. DEN HAAG (GPD) De Com munistische Party Nederland en daarmee verwante organisaties zullen binnenkort niet langer als voor rijksambtenaren verboden verenigin gen worden aangemerkt. In het georganiseerd overleg in ambtenarenzaken is namelijk over eenstemming bereikt tussen minis ter Beernink (Binnenlandse Zaken) en de centrales van overheidsperso neel over het schrappen van een deel van een artikel van het al gemeen rijksambtenaren- regiem ent. waardoor ook de van 1951 daterende •ijst van de voor ambtenaren ver boden verenigingen komt te verval len. Het voorstel van drie samen werkende oentrales om het desbe treffende artikel geheel te schrappen werd echter afgewezen. Op basis van dit artikel is het mogelijk een ambtenaar eervol ont slag te verlenen als uit zyn gedra gingen een zodanige gezindheid blykt dat er onvoldoende waarborgen zfjn J dat hy zyn plicht is als ambtenaar j onder alle omstandigheden zal vol- brengen. Ook kwam de onfcwerp-beechikking antecedentenonderzoek aan de orde. Hierover werd geen overeenstemming bereikt. De drie samenwerkend© een- I trales menen bovendien dat dleze materie niet by beschikking kan war- I den geregeld, maar alleen by de wet. Jane Fonda speelt in de film Spirit of the dead" de rol van een met pijl en boog schietende gravin. De film. waarin ook Bri gitte Bardot en Alain Delon schitteren, is onlangs in New York in première gegaan. (Van onze rtv medewerkster) Met ingang van 1 oktober zal de stichting Televisie Academie (Te leac) één uur meer zendtijd krygen. Deze zendtijd zal gebruikt worden op een zondagavond. De algemeen directeur van Teleac, de heer A. A. Sterman, is wel biy met deze uit breiding van zendtijd, maar nog niet geheel tevreden. In de eerste plaats had hy graag voor het nieuwe sei zoen twee uur uitbreiding van zend tijd gehad, bovendien is het streven van Teleac er op gericht om in de toekomst, eventueel met de Neder landse Onderwystelevisie en met de Acro te komen tot een derde tele visienet, dat dan uitsluitend gebruikt zou moeten worden voor educatievè televisie in al zyn vormen. Over dit onderwerp is door de commissie Educatieve Televisie, een commissie die voortkomt uit de NOS. tomst heeft president Pompidou by inmiddels aan advies uitgebracht aan het ministerie van CRM. Voor het komend seizoen heeft Teleac twaalf nieuwe cursussen op het programma staan, waaronder schaken een beginnerscursus waar by geen enkele kennis van het scha ken verondersteld wordt) en statitiek 'in samenwerking met de Vereni ging voor Statistiek en de Stichting Opleidingen Statistiek) Levende filosofie is een cursus die een overzicht geeft van de geschie denis van 't wysgerig denken en van de invloed die daarvan is uitgegaan op onder meer de literatuur, de schil derkunst, de muziek en wetenschap. Verschillende wysgerige stelsels wor den in deze cursus toegelicht en te vens wordt een aantal typische re presentanten van de verschillende denkrichtingen behandeld. De les sen worden gepresenteerd door drs. H van Praag en door de beide Cliché-mannetjes Kees van Kooten en Wim de Bie, die in een aantal lessen 'n quasi-filosofische schets als inleiding houden. Verdere medewer king verlenen hieraan o.a. Boudewyn de Groot. Ton Lensink en de actri ce Kitty Courbois. Hoofdstukken uit prehistorie en vroege geschiedenis heet een serie van twee programma's, waarin aan dacht zal worden besteed aan de Nederlandse archeologie en aan de methodiek en conservering. Deze cur sus telt twee lessen, met ter afslui ting een algemeen overzicht van de behandelde onderwerpen. Teleac gaat ook weer een nieuwe taal by de kop nemen: deze keer gaat het Spaans worden, een begin nerscursus die een adaptie is van een oorspronkelyk door de BBC ge maakte serie. De cursus bestaat uit twintig lessen in verhaalvorm, Overi ge lessen zyn dan nog de methodiek van de burgerschapsvorming, de in leiding tot de biochemie, die hier ge noemd wordt Van molecule tot mens by leven en welzyn, Informatie over de nieuwe situatie van de mens in samenleving en cultuur, ruimtelyke ordening, de vergader- en gespreks techniek en. als byzonderheid. een nascholing van huisartsen, waarvan de uitzendperiode nog niet is vast gesteld. Wat de laatste cursus betreft: met 't Nederlandse Huisartsen Instituut is in principe overeenstemming bereikt over een vorm van samenwerking ten behoeve van de produktie van tv-lessen voor nascholing van huis artsen. Het ligt in de bedoeling elk jaar een aantal korte series van acht a tien lessen te programmeren. De uitzendingen in deze serie zullen, onvoorziene omstandigheden voorbe houden, beginnen in 1970. De lessen zullen worden gegeven door docenten, die ln het onderwerp zyn gespecia liseerd en een vaste medicus-presen tator. die bekend is met de huisart- senpraktyk. Een vry kleurloze tv-avond gis teren. Geen grote produkties, geen Tommy Cooper, voorn, oude getrouwen: Glazen Stad en Dubbelspion. Wat de eerste serie betreft, de herhaling maakt niets goed. En Dubbelspion blyft opvallen door het feit. dat geen van beide heren er ooit in slaagt een verbintenis met een meisje te verkrygen. Wat is het, dat de heren 6teeds weer naar elkaar toedryft? Waarom zyn deze meester-agenten zo op elkaar aangewezen? Vele theorieën doen de ronde, wy kunnen de gissing slechts aan de kyker overlaten, hoewel wy natuurlyk onze eigen theorie hebben. Op het tweede net bracht de NOS een voortreffeiyke docu mentaire over de 400 jaar gele den gestorven schilder Pieter Brueghel de Oude. Niemand weet warnier de op 5 september 1569 in Brussel gestorven Pier den Drol, Is geboren. Enkele jaartal len uit zyn leven zyn echter wel bekend, byvoorbeeld wanneer hy naar Italië vertrok, wanneer hy terugkeerde naar de Lage Lan den. Hy ls precies een jaar in Italië gebleven en hy bleef, on danks de vlammende kleurstel ling van de Italiaanse schilder kunst zichzelf en schilderde het leven van alledag. By Brueghel geen romantiek maar nuchtere, vaak onthutsen de werkeiykheld. Onder de drei gende atmc*feer van de geloofs vervolgingen die in de Nederlan den vele slachtoffers eisten, schilderde Brueghel zyn veelal vreugdeloze, maar indrukwek kende doeken: de schilder keek eerst naar de waarheid en tracht te nuchter te signaleren. Op het eerste net een docu mentaire over Sicilië, voorname lijk gewyd aan een van de arm ste stadjes van het eiland, Riesl. In dit stadje is acht jaar gele den de Noorditaliaanse predi kant Tullio Vinay neergestreken. Dominee Vinay tracht de bevol king uit haar oude gewoonten te halen. Dit is een moeizaam pro ces want Sicilië was ten tyde van het Romeinse keizerryk al de armste provincie. Sinds die tyd heeft het eiland deze du bieuze titel weten te behouden Alleen de allesoverheersende angst voor de geheime organisa tie Maffia brengt de Siciliaan nog in beweging. Verder ont breekt elk initaitief. Is de Sici liaan echt „abandonado"? Trekt Rome zich doelbewust niets aan van het lot van deze allerarmste Italianen? Het is moeilyk te geloven dat het EEG-land Italië dat in het noorden van het land een uiterst welvarende industrie kent, zich van het zuiden niets aan zou trekken. Hoe dan ook, de inwoners van het uiterste eiland van de Italiaanse laars zyn al eeeuwenlang getraind in 't voor trekken van hun harde bestaan. Een van de vele geïnterviewden merkte op: „als de arbeiders zich verenigen is alles mogeiyk". Deze reeds lang bewezen waar heid kan door de corruptie en apathie op Sicilië nog niet be wezen worden. Twee documentaires dus gis teravond, één speelde vierhon derd jaar geleden, één nu. Belde toonden een hard beeld van de maatschappy die nog steeds niet heeft geleerd voor dé armen en behoeft!gen volledig zorg te dra gen. INVALLER VOOR WOENSDAG 10 SEPTEMBER Hilversum 1. 402 m. NCRV: 18.00 Veel gevr. gewijde muz (gr.) 18.30 Nws. 18.41 Act NOS: 19.00 Kasteelconcert: A'dams Vocaal kwar tet met gitaar. 20.10 Llnks-llnks-rechts rechte links-rechts-links-rechts, docu mentair progr. 21.10 Op de rand van de t(jdprogr. van poëzie en muziek. 2130 Stereo. Intern. Gaudeamus Mu ziek week 1969: Sopraan en hobo elek tronische muz. 22.10 Stereo: Scan: po- &ulalr progr. ov er electronica 22.30 ws. 22.38 Parlementair overzicht. 22 45 Meded 22 50 Stereo: X. een sprong ln het duister. 23.55-24.00 Nws Hilversum 2, 298 m. VARA: 18.00 Nws 18.11 Act 18.20 Ultz. van D'66 18.30 Klink klaar zonder nonsens. 19.30 Nws. 19.35 Stereo: Tan go rumba ork. met zangsol. 20.00 Ste reo: Lichte gram.muz 20.20 Country en Western muz. 2040 Buitenlands weekoverzicht 20.50 Stereo Licht strijk ork. 21.20 Stereo: Vibrato: gram.pl- progr. voor stereo-liefhebbers 21.50 Kamses mag het zeggen. Interview met Ramses Shaffy 22.30 Nws. 22.38 Act. 22.55 Stereo: Elektronisch muziek r.) 23.2C .00 Nws.^1 VOOR DONDERDAG 11 SEPTEMBER Hilversum 1, 402 m. KRO 7 00 Nws. 7.10 Het levende woord 7.15 Stereo. Badlnerie klaas, en mod. muz. (gr <7.30 Nws, 7.32 Act. 7.50 Overweging 8.00 Nws 8 30 Nws. 8.32 Voor de hul6vr (9.00-9 10 Gymn. voor de hulsvr 9.35 Waterst.) NOS: 10.00 Wat heeft dat kind. pedag gische lez. 10.20 Stereo: Muz. uit de Barok <opn KRO 11.00 Nws 1102 Voor de zieken. 11.55 Meded NCRV: 12.00 Los-Vast: gev. progr (12.16 Eu ropees kampioenschap Roeien voor he ren te Klagenfurt 12 26 Meded. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Act 14.00 Stereo: The Klllma Hawallans Show: licht muz.progr 14.20 Stereo: Strijkkwartet: mod muz. 15 00 Herv mlddagdienst NOS: 15.30 Bezigheden: magazine over liefhebberijen en vrye- tydsbestedlng 16.00 Nws 16.02 Meer over minder: Inform, progr. over men sen en dingen, die minder op de voor grond treden 17.30 Toerlsmo toeristi sche Inform uit binnen- en buitenland NCRV. 17 45 Sportact met Europees kampioenschap Roeien voor heren te Klagenfurt Hilversum 2. 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn 7 20 Stereo: lichte gram.muz. 8.00 Nws 8 11 Radiojour n 8 20 Stereo lichte f am.muz (830-8.33 De groenteman) 50 Morgenwijding 9 00 Stereo: Klass Italiaanse muz (gr 9 40 Schoolradio. 10 00 Voor de kleuters 10.10 Arb vlt. populair verz.pl.prgr (11.00-11.02 Nws II.30 Rondom 12: progr voor de vr. (om 11.55 Beursber.) 12.30 Toppers v. toen (gr 13.00 Nws. 13.11 Radlojourn 13 30 Stereo: 't MuslkantenuurI. Vlooi en piano: klass. muz. II. Radiophilhar- monlsch ork. met zangsol.: klass muz III. Pianorecital mod. muz. 14 30 't Is Historischprogr over geschied, en archeologie. 15.02 Paul Vlaanderen en het Alex-Mysterie detective-hoorspel. 15,29 Kwlspel: quiz 15 34 Nederl. Koor festival 1969. 16.00 Nws 16.02 Stereo: Scala: I Sopraan en piano klass en mod lied II Klarinet en plano mod plus en 90 min: lichte grammofoon.- muz voor de Jeugd 17.30 Voor de Jeugd 17.30 Voor de Jeugd plm. 17.55 Meded. Hilversiin 240 ni. en FM Nws. 9.02 Terug NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Terug van weggeweest: muz. van toen voor luis teraars van nu. 9.30 Zzzoef .1: licht Instrumentaal progr. 10.00 Nws. 10.03 Muz bij de koffie (11.00 Nws) NOS: 12.00 Nws. 1203 Micronotities KRO: 13 00 Nws. 13.03 Act. 13 08 TNT: muz van één tot twee 14.00 Nws. 14.03 Pop- In: gezellig aanplaten. 15.00 Nws. 15.03 Holster pop- en countrymuz. 16.00 Nws. (Tussen 16.00-17.00 u. kan het progr onderbroken worden voor een rechtstreekse NOS-rep van de Ronde van de Toekomst) 1603 lORRRrrr. hitparade 17 00 Nws. 17.02 Act. 17.07- 18.00 Draaljyofdraailk: verz.pl. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NOS/NOT: 11 10-1200 en 14.00-14 50 Schooltelevisie NOS: 18 60 KL: De Fa beltjeskrant NOS: 19 00 Journ. AVRO: 19.07 KI.: Vaders tegen wil en dank. TV-serle 19.30 INFO: maandeiykse ad vies- en Inform.rubr NOS: 2000 Jour naal. AVRO: 20.20 AVRO's Televlzler 20 45 Spotgeesten. TV-spel. 22.03 KL: AVRO's Sportpanorama TELEAC 22 45 Cursuslnform. Prehistorie NOSi 22.50-22 55 Journ. Nederland II NOS 18.50 Kl.r De Fabeltjeskrant NOS: 19 00 Journ 19 03 Scala: Inform progr. NCRV 19.30 KL: Yao. TV- feullleton NOS: 20 00 Journ. NCRV: 20.20 Prof. Bernhardi. toneelspel (In- tertel-prod.) 2125 KI.: Schilderijen v. Co Westerlk. fllmrep 21.40 Act.rubr. 22.05 Dagboek van Rembrandt NOSl 22.10 22.15 Journ. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA VOOR WOENSDAG 10 SEPTEMBER (Over de 4e iyn) van 18-20 uur. Aufforderung zum Tan* We ben (Symphonie Orkest van Radio Beriyn o.l.v. Ferenc Frlcsay. Sel. ..Frau Lu- na" (Llnckej Herta Talmar, Franz Fehrlnger. Peter René Korner, Bri gitte Mlrq Willy Hofmann WUly Sc he der. Koor en Orkest o.l.v. Franz Mars- zalek. Treat for trumpets (Kaempfert) Ork. Bert Kaempfert. Love (Kaemp fert) ld. Ctn cln (Blackwell) Richard Anthony. Volare (Parish) Orkest Er nie F rëeman, Non vado a qu ella festa (Donaggio) Plno Donagglo. Ciao, ctao bambina (Parish) Orkest Ernie Free man. Vous permettez monsieur (Nisa) Adamo. Free as a bird (Kaempfert) id.. Cotton Candy (Damon) ld.. U n mo mento ancora (Rodgers) Richard An thony. Anema e core (M&nllo) Orkest Ernie Freeman. Quando a sera (Do nagglo) Pino Donagglo. Arrlvedercl Roma (Slgman) Orkest Ernie Freeman Non vogllo nasconderml (Nisa) Adamo Red roses for a blue lat' (Tapper). Orkest Bert Kaempfert. Java (Friday) Id.. Touch and go (Mobley) Donald Byrd, Lee Morgan, Hank Mobley. Ho race Silver. Paul Chambers. Charlie Perslp, Double Whammy (Mobley) Id. Raisins and almonds (Randl) Don Randl, Norm McKay, Eddit Rubin, Dy- yanu (Randl) Id., All or nothing al all i Lawrence) Freadle Hubbard. Tina Brooks. McCoy Tyner. Sam Jones. Clif ford Jarvls, One mint Julip (Toombs) muz UI Lichte muz. 17.00 Tussen 10 id.. Hub's nub (Hubbard) id.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5