BLOKKER koopjes bij Winkelcentrum LANGE VOORT Irislaan 79-81 Oegstgeest Met een spiegel over het totale deuroppervlak, een handige en royale vakverdeling en een fraaie kunst stof uitvoering is dit de medicijnkast waar u al zolang naar uitkijkt. 5,60 Bergruimte te over in deze Ideale plas tic camping/va- kantiekast (thuis schoenenzak) die door z'n doorzich tige vakken en 2 sterke ophangogen haak overal on misbaar is2 95 Razend goedkoop! j Profiteer! Badmat met gezellig gede coreerde kunststof bekleding op veilige anti-slip schuim- plastic onderbouw nu 2,95 Evengoede closet- mat nu 1(75 Dit handige en leuk gemodelleer de 3-vaks berg- kastje van orig. afwasbaar Poly- styrol is speciaal gemaakt voor het overzichtelijk op bergen van uw cos metica en bijv. ook baby-artikelen^ Nu maar 4,95 Heel gewichtig fluisteren wij u toe dat u onze voor treffelijke perso nenweegschaal met duidelijke aflees- schaal en bekleed plateau nu kunt meenemen voor de anti-gewichtprijs van slechts 10,95 1 Jaar garantie. Als klinkend koop je hier onze ideale, volkomen beveilig de, elektr. vruch tenpers met o.a. grote vergaarbak (met tuit), zelfrei- niger en 1 jaar ga rantie voor slechts 29,75 Omdat deze orig. 'Principal' elektr. koffiemolen de bo nen extra fijn maalt, gaat uw kopje koffie nog veel lekkerder smaken. Daarom ook zorgden wij voor een extra smakelijke prijs 12,95 1 jaar garantie. Kijk, dit prachtige, opklapbare teak- kleurige houten flessenrek is niet alleen de Juiste bergplaats voor 6 flessen wijn of frisdrank, maar 't staat nog reuze gezellig ook. Er dat voor maar 3,65

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 14