„Ze konden mij, idealistische ond, wel weer ebruiken Gouden plaat voor The Cats Jk bied de mensen het vooruitzicht op een drama BUENO DE MESQUITA WORDT ECHT NIET VERGETEN OP VERZOEK VAN HO ATS heeft kuren KLACHTEN VAN LIBANON EN ISRAËL BIJ VN Interview met Polanski 55 Nieuwe moord in Los Angeles en qióteren Bob Bremer chef sport A VRO-tv Mislukte grap om arrestant te bevrijden WOENSDAG 13 AUGUSTUS 1969 LETDSCH DAGBLAD PAGINA 5 NIEUW-LOOSDRECHT (GPD) chter de blinkende tanden, de ster- itjesogen en de joyeuze gebaren in Bueno de Mesquita, professio- eel bekketrekker sedert zo'n 15 ja- »n, gaat meer schuil dan gein en ichtigheid Bueno bezit de dubbel ge- glte van de artiest, de altijd aan- ezige schaduw van somberheid, ■leursteling en onrust achter de lown. Het publiek heeft hem opge- lokt en weer uitgespuugd. „Ik heb een stijl gecreerd, lang ge- eden. Veel jongeren hebben die stijl, lijn manier, overgenomen, zoals An- ré van Duin. Zij denken romantiek n het vak te vinden, omdat ze zelf üet romantisch zijn". Bueno de Mesquita uit Nieuw- oosdrecht, de goede danser, zoals e naam in het Portugees aan- uidt, is niet verzuurd. Maar hy eeft geleerd zijn bedenkingen on er woorden te brengen. Hy heeft de eg gelopen, die hy moest lopen. Er is zoveel veranderd, vroeger rerken voor de televisie betekende lezier. Wanneer je enkele jaren ge lden iets nodig had uit de requisie- mkamer vroeg je dat het manne- je, nu ben je verplicht bonnen in i vullen. In viervoud, ha ha". Terugkijken L.Een gesprek met Bueno de Mes- jilta in zyn koele, ruime huis waar !t Christusbeeld van raffia is en Ie kinderen in- en uitlopen, bete lent terugkyken op een typisch Ne- Irlandse carrière. Zoals er tiental- bi zyn in de wereld van het amu- jpment. De lange weg vol ups en lowns, stapels brieven, beloften, ver- retelheid en de lange mensery, die óch aan een type volgevreten heeft. In zyn woorden „Ik heb iets lieuws voor je" straalt een bly- ïeid, die er eigenlyk na vyftien ja- 'en artiest zyn niet meer zou moe ien zyn „Ik ga naar Amerika van wintig tot zevenentwintig augustus, loey Bishop-show en enkele andere lingen". Bueno de Mesquita gaat met an- leren. Op een soort Holland promo ion tour: Tante Leen. Johnny Jor- laan. Henk Faanhof. de ex-wielren- ler en de Cats. „Daar zal ik ze la- en zien dat wy de Amerikaanse ar- iesten kennen. Als ik Sammy Davis e. uitbeeld, dan moet Sammy Da- lis jr. op de Bühne staan". Bueno de Mesquita is al bezig met lie Amerikaanse toer, misschien ienkt hy er wel dag en nacht aan. jDe directie van Tuschinsky heeft mijn contract verlengd. Elk jaar treed ik een week op in het enige theater in Nederland, waar nog va riété wordt gebracht. Da's gewoonte leworden zie je. Ik moest eigenlyk van de veertiende tot de twintigste in lat theater staan". „Maar ja, de twintigste vertrekken se naar de States, dus Carrel Bueno is vol van het „Erfolg" in Duitsland. Hy heeft een aandeel van to'n vyf minuten in de Rudi Car- rell-shows. „Rudi, ik heb hem te keer horen gaan in de studio's daar, tchelden vloeken, tieren. Rudi heeft gemerkt wat werken in Nederland betekent. Hy is de grootste, groter nog dan een Aznavour dan een Bé- caud. Ik heb nu drie shows met nem gedaan. Prachtige kritieken, kyk maar. Op een keer kwam er een ho ge piet op me af, zoiets als Piet te Nuyl, zeg maar en die klopte me op de schouder. Die was helemaal bly. „Zo'n type als jy hebben we hier nodig", zei hy. In september komt de vierde show in Stuttgart, en dan volgt in november Bremen. Rudi is geweldig. Weet je hy is zichzelf, Hy spreekt Duits zoals hy wil. Gewoon, recht op de man af. en hier. Moet je nou Wim Kan eens horen praten, of Max Tailleur". Bueno de Mesquita trekt een „bek" en bootst de stemmen van de twee wonderwel na. „Wie in Nederland praat er nu zo? Dat is toch onzin". Bueno de Mesquita, begonnen by Cees de Lange in '54. Daarvoor was hjj gitarist by de Skymasters heeft veel gereisd. „Frankrijk, Engeland. Duitsland, Oostenryk en Indië, de hele Archipel. En nu dus Amerika". Hy heeft ontelbare keren zyn mi miek by de geluidsband, zyn uit vinding, zyn typeringen aan den volke vertoond. In alle zalen van alle dorpen in Nederland zo'n beetje. Sympathieke Bueno was eens een van die uitgesproken televisie per- soonlykheden. „Ja, vroeger. Maar al die jongens van toen zyn te groot geworden". Hij noemt een naam. „Zat hele nachten hier in dit huis te kletsen, gapte m'n ideeën en nu. Weet je dat de NCRV weer by me is geweest. Ze konden my, de idea listische hond, weer gebruiken. Het contract hernieuwen, weet je wel. Ze belden op en vroegen of ik iets wil de doen in de quiz: „Haal je kyk- geld terug". Myn vrouw. Marga je moet haar eens iets vragen over my. die kent me zo goed voelde er al niets voor. Vrouwen hebben intuitie, wy mannen zyn net grote kinderen. Toen ik het programma gezien had dacht ik. oh, wat slecht, dat kan niet. Ik heb geweigerd. Daar wilden ze me nu voor gebrui ken. Ik kan toch niet teruggaan, je hebt een bepaald niveau". SAIGON (Reuter) De radio van de Vietcong meldde vanochtend, dat het oplaaien van de stryd in Zuid- Vietnam volgde op een oproep van de Noordvietnamese president Ho Tsji-minh „voor een beslissende slag ter viering van de 24ste verjaardag top 19 augustus) van de augustus- revolutie die hem aan de macht bracht". De gevechten en beschietin gen, die gisteren aan 75 Amerikanen het leven kostten en 540 gewonden eisten, waren overigens vanochtend al vrywel ten einde gekomen. Van nacht zyn slechts negentien beschie tingen gesignaleerd, waarvan er slechts acht slachtoffers eisten, al dus een woordvoerder. Volgens de Amerikanen zyn giste ren bijna 900 Noordvietnamezen en Vietcongstryders gesneuveld. Het do dental aan Zuidvietnamese kant wordt geraamd op meer dan hon derd. KAAP KENNEDY (AP) Een ruim 40 miljoen gulden kostende sa telliet. die gisteren van Kaap Ken nedy werd gelanceerd, vertoont ku ren. Het is de ATS-V (Applications Technology Satellite), die naar eerLi „vaste" plaats boven de Pacific ge dirigeerd had moeten worden op 35.880 km. hoogte. De ATS kwam echter in de verkeerde baan en wen telt bovendien voortdurend. Het doel van de satelliet was het beproeven van hoogfrequente relayeringsinstal- laties, het gebruik van millimeter- golven voor ruimtevaartcommunica tie en het beproeven van stabilisa tiemethoden met behulp van de zwaartekracht. In totaal zyn er der tien experimenten aan boord die ook van belang zyn voor de lucht- vaart-navigatie voor beveiliging van het luchtverkeer in de toekomst. NEW YORK (AFP, Reuter) Zo wel Libanon als Israël hebben om een spoed by eenkomst van de Veilig heidsraad van de Ver. Naties ge vraagd. De Libanese klacht geldt de Israëlische luchtaanval van maan dag op guerrilla-bases in het zuiden van de Libanon, waarby vier bur gers om het leven kwamen en er twaalf werden gewond. Israëls klacht geldt de agressie- en oorlogsda den van de zijde van Libanon. Deze eerste luchtaanval op Libanees ge bied werd van Israëlische zyde uit gevoerd „als represaille voor activi teit van Arabische verzetsorganisa ties vanuit Libanon". De Veiligheids raad komt vanavond om 10 uur Ned. tyd by een. Israël meldde vanochtend, dat van nacht weer twee Israëlische grens dorpen vanaf Libanees gebied zyn beschoten, vermoedeiyk met Katoes- ja-raketten van Russische makeiy. Het vuur werd beantwoord. Aan Is raëlische kant werd geen schade aangericht en vielen ook geen slachtoffers. Volgens Israëlische me dedelingen bevinden zich aan de voet van de Hermon zeven bases voor Arabische guerrillastryders, die aan gevallen werden na sterke toeneming van de aanvallen op Israëlische ne derzettingen vanaf Libanees gebied. „Als de Libanese autoriteiten niet met de guerrillastryders afrekenen zullen wy het doen", zo verklaarde de Israëlische premier mevr. Meir gisteren. „Onze politiek tegenover Li banon is er een van vrede, wy zyn bereid ons nauwkeurig te houden aan het bestand, maar dat moet we derzijds worden gedaan". NEDERLAND I 5.00 Voor de kinderen (KRO) 6.50 Pluimpje (NOS) 7.00 Journaal (NOS) 7.07 Scala, informatief programma (NOS) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Uitzending Stichting Socutera 8.25 De 21ste eeuw: De eerste tien maanden, documen tair programma, in kleur (NOS) 8.50 The merry Widow, speelfilm 10.25 Journaal (NOS) ROME (AP) In een vandaag geplubiceerd interview spreekt regis seur Roman Polanski, echtge noot van de vermoorde actrice Sha- non Tate, over de groteske dimensie in zyn films. Hy zegt te proberen de mensen het drama te laten zien, „dat op dit ogenblik misschien nog in hen sluimert". Het interview met Polanski is ge publiceerd in het Italiaanse dagblad H Polo. het orgaan van de Christen Democratische Party. Het gesprek is enkele dagen voor de moord op Sha ron Tate en vier andere gehouden. In antwoord op een vraag van een verslaggever van het blad heeft Po lanski verklaard: „Mensen houden er niet van dat hen een spiegel wordt voergehouden. zy moeten daar nog minder van hebben als die spiegel ondeugden en tekortkomingen laat zien. Ik bied de mensen een grotes ke en blijkbaar absurde dimensie en het vooruitzicht op een drama, dat op het ogenblik misschien nog in hen sluimert". „Wy zyn ziek van binnen", aldU6 Polanski. door een wanhoop, die zich in haar gebruikelijkste vorm uit in een sterk onvermogen om te be minnen en om eerst met onszelf en dan pas met anderen te com municeren". „Ik zie de menshied hol len door een donkere steeg. Voor haar ligt de absolute angst, ofte wel het nutteloze. Het interesseert my niet de motieven voor deze angst oftewel het nutteloze. Het interes seert my niet de motieven voor deze angst te analyseren of uit te leggen. Dit is voor my een onweerlegbaar feit, waaruit het gedrag van de mensheid in de wedloop naar ver nietiging volgt". De scenes en de omgeving van Po lanski films vertegenwoordigen vol gens hem een soort ghetto, waarin de mensheid zit opgesloten, veroor deeld om te leven in een wereld, waarin geen plaats is voor vurige moraal, voor een menseiyke dimen sie. „Dit is het bestaan zoals ik het zie en voel, maar het neemt niet weg, dat ik ernaar streef deze mensheid met deelneming en ook met genegenheid gade te slaan. De groteske en ironische teneur van myn films weerspiegelt een ander aspect van miin aard: om de we reld zo lang mogelijk met een glim lach te observeren. LOS ANGELES (AFP) In Los Angeles is gisteren opnieuw een moord gepleegd, de achtste sinds za terdag. Het slachtoffer is de 51-ja rige William Lennon, vader van de „Lennon Sisters", een vocaal ensem ble. De moord werd gepleegd op een golfterrein en is volgens de berich ten gevolgd op een vechtparty tus sen Lennon en een andere man, die een geweer bij zich had. Lennon wist zich aanvaaikeiyk los te ruk ken, waarna zyn aanvaller drie keer op hem schoot. Wat de slachtpartij in het huis Burgerlijke Stand van Leiden GEBOREN Tanny. d v. G. J. Augustinus en A. J. van Vuuren; Helen Antoinette, d. v. T. J. Meijer en J. A. C. M. van den Muljsenberg; Edwin Richard, z. v. P. Langeweg en M. N. de Haan; Ste- phan, z v. J. Slingerland en H. Sche- rer; Johanna Geertruida. d. v. P. H. Ottenhof en J. M. Zaal; Paulus, z. v. J. J. Stouten en B Nedcrlof; San dra Jacoba Maria, d v. G Rietveld en C. de Jong; Stephanus Wilhelmus Isldorus Joseph, z. v. W. J. J. van Winden en C. A M. van der Ham; Angela, d. v, D L. Brown en J. M. A. van den Bosch; Irene Simone. d. v. H. F. Simonls en F F A. Schoenma ker; Gerarda Margaretha Maria, d. v. der Goes; Arnout Johan, z. v. D de G. W. J. Straathof en M. A. M. van Jager en F. M. W. van Cooth: Bob. z. V. J. M. H. van de Staak en J. C Crama; Ronald Louis. z. v. F F. J. Gonkel en S. H. Erkelens; Jerry, z.v. en J. H. M. Palm: Lodewijk Johannes. M. Dekeling en E. D. E. van Leeu- jafiapi j a z 'laqotpi ppmoa 'uaa Verhoeven; Jan Maarten, z. v. J. J. e. v. A. H. J. Hintzen en M W Slagter en L. C. Wit; Helena Agatha, d. v. C. W. van lenen en C. J. M. El- ferlng; Edgar Rudolf Johannes, z. v. E. A. B. van Noort en P. A. M. de Bruyckere; Johannes Jozef Hendri- kus. z. v. J. W P. van Hees en M. van eijllngen; Frank Martin Leo nard. z. v. M. J. Brasker en M. M G van Bers GEROUWD J. den Haan en G. H. M. L. Walen kamp; W. W J. M Steenvoorden en E. J. Bouwmeester; R. J. Borsboom en E C. M. Bakker; G H A Juljnboll en L. Chaillet; W. C. M M. Donders en Y. Verwer; F Brickmann en W. van der Vlsch; M. Pauw en W. J. Dool OVERLEDEN J M van Houten. 21 Jr.. man; A. G Velthuyzen, 73 Jr.. man; J. Koo ien. 42 Jr.. man: P. A. urk. 50 Jr., e v. van D. Brandt: W van Leersum. 60 jr.. man; S Smit. 85 Jr., man; G. Krop. 33 Jr. man: M. B E. Kers. 57 Jr.. vr.; C. Kortekaas. 85 Jr.. wed. v. C. J. Bax; W. Keyzer. 31 Jr., man: L. Ofwegen. 3 dgn., zn.; H. van der Hoe- B. van Ofwegen, 5 dgn., zn.; R. H. v ven. 49 Jr.. man; A. D Dekker. 78 Jr.. man; C. A L. rommelen, 69 Jr., NEDERLAND II 6.50 7.00 7.07 8.00 8.20 9.25 Pluimpje (NOS) Journaal (NOS) Mr. Rose: „De dronken engel", tv-serie (Tros) Journaal (NOS) Met het oog op Zeeland, gevarieerd program ma (Tros) De dader op het spoor: Tien kisten whisky, tv- detectieve (Tros) Journaal (NOS) Drie grepen uit het program ma van gisteren. Om te begin nen „Vrouw in Venetië," een by zonder mooie en fascinerende film van de Fransman Jean Marie Drot over Venetië. Vene tië is zonder twijfel de mooiste stad ter wereld, maar daar naast biyf je je steeds bewust van een ryk, maar ook een voorby verleden, en van een ze kere mate van decadentie die bijvoorbeeld tot uiting komt in het verval van de paleizen langs het Canal Grande. Venetië is een ten dode gedoemde stad die nochtans bruist van leven, en dat alles (iedereen kent die eigenschappen van Venetië) heeft Drot willen vangen in beelden die behalve het tastba re Venetië ook het ontastbare Venetië tevoorschijn zouden roe pen. Hy deed dat via een vrouw geboren Venetiaanse, wonend in Parijs, wier achternaam (Pieyre de Mandiargues) laat vermoeden dat zy of met de schrijver André Pieyre de Man diargues getrouwd is of een zusje van hem is, waardoor in beide gevallen al een link ge legd is met een zekere mate van decadentie en verfijning. Via gesprekken die Bona met inwoners voerde (vrywel alle maal uit de betere kringen, waarby men de geestverschlj - ningen niet schuwde», kreeg je met alleen wat zijdelingse beel den van Venetië toch een tref fend portret van deze stad, zon der dat byvoorbeeld het San Marco-plein meer dan even in een flits te zien kwam. Bona bleek een wat gemaniereerde, zy het Intelligente vrouw, die op den duur toch een beetje ir riteerde en precies op dat mo ment gooide de filmer haar dat ook voor de voeten en kwam er enige spanning in de relatie tus sen haar en de filmer en haar en een jonge Venetiaanse vriend. Volgende week krijgen we van Drot een hier op aan sluitende film „Vrouw in Po len" te zien. Ik ben benieuwd of hy in staat is dan voor een heel andere aanpak te zorgen, want er is toch een niet weg te cyfe- ren verschil tussen Venetië en het Polen van tegenwoordig. „Hier en nu" besteedde zyn hele programma aan de huur koop. als vervolg op de eerdere uitzending daarover. We wer den met drie (schrynende) ge vallen geconfronteerd, en er werd een notaris geïnterviewd die niet helemaal waar kon ma ken dat er wel 200 gulden moet worden betaald voor het con tract, maar dat het er eigenlyk nooit, van komt de cliënt te waarschuwen voor clausules die hem op den duur kunnen op breken. Hy adviseerde de men sen wel, zich niet meer met huurkoop in te laten. Een ma kelaar raadde aan eerst naar een bonafide makelaar te gaan alvorens klakkeloos een huur koopcontract te tekenen. So ciaal-zwakke en vooral jonge mensen schijnen het meest van de huurkoop de dupe te worden, ook gastarbeiders laten zich vaak een huurkoop aansmeren, en een onderzoek had uitgewe zen dat er in Den Haag meer huizen in huurkoop dan gewoon te koop worden aangeboden. .Mier en Nu" doet zeer nuttig werk met deze uitzendingen. De avond werd besloten met een surprise: de persconferen tie die de drie losgelaten maan- reizigers gisteravond in Hous ton hielden. Helaas was er geen tyd meer geweest voor onder titeling, zodat Henk Terlingen over het gesprokene heen voor de vertaling moest zorgen. Waarom hy dat helemaal in zyn eentje moest opknappen begryp ik niet goed, anderhalf uur vertalen is een vermoeien de bezigheid, met het logische gevolg dat zyn tempo op den duur wat trager werd. Het had voor de hand gelegen dat met name de vragen van de journa listen door een ander zouden zyn vertaald, dat zou meteen wat afwisseling in de stemmen hebben gebracht. Geen van de drie maan kampioenen zat ove rigens om een antwoord verle gen, evenmin trouwens als on ze wereldkampioen Harm Otten- bro6, die in „Scala" werd ge ïnterviewd. N.S. van de filmregisseur Polanski be treft is de politie niet veel wijzer geworden sinds de aanvankelijke ver dachte, de 19-jarige huisbewaarder William Garretson, op vrije voeten werd gesteld. Ook de moord op het echtpaar La Bianca is tot nog toe onopgelost gebleven. ROTTERDAM (GPD) Als op volger van Coen Verhoef, die naar de NOS is gegaan als verslaggever Presentator van tv-sportuitzendin- 8en, ls als chef sport by de AVRO tv. benoemd Bob Bremer, regisseur van o..a Avro's sportpanorama. Als presentator-redacteur van de sportprogramma's heeft de AVRO ingetrokken Ruud ter Weyde uit Naarden, tot nu toe zelfstandig ver koopadviseur. DEN HAAG (GPD) The Cats mochten gistermiddag een week voor hun vertrek naar Amerika, als eerste Nederlandse formatie een gouden langspeelplaat in ontvangst nemen Een gouden exemplaar voor hun tweede elpee, getiteld „Cats", waar- vanm eer dan 25.000 exemplaren zyn verkocht. Burgemeester J. H. Kok van Edam/Volendam was voor deze aan gelegenheid naar de Pier van Sche- veningen gekomen. Uit zyn handen kregen de vyf musicerende Volen- dammers en hun manager de gouder exemplaren. The Cats zyn al in het bezit van een gouden single voor de compositie „Lea". The Cats, semi-professionals, staan zeven jaar op de planken. Het ge zelschap begon als „vocalgroup", er kreeg pas twee jaar geleden succes als vertolkers van de lichte popmu ziek. De formatie is zowel by ver tegenwoordigers van de jonge als oudere generatie veelgevraagd de platenverkoop en de eigen fanclub - The Cats Clan, leverden hier het be wijs voor. De vyf Volendammers, die al ver schillende malen in het buitenland optraden, vertrekken volgende week woensdag in gezelschap van andere Nederlandse artiesten naar de V.S. Het Amerikaanse bezoek duurt tot donderdag 28 augustus. The Cats zul len onder meer optreden in het Holly wood Palladium. Aan de beatgroep The Cats' i gouden elpee uitgereikt. De groep in een open koets naar de Pier is gisteren m Scheveningen een I liet zich ter gelegenheid daarvan rijden. VOOR WOENSDAG 18 AUGUSTUS Hilversum 1, 402 m. NCRV: 18.00 Veel gevr. gewijde muz (gr 18.30 Nws. 18 41 Act. NOS: 19.00 Chansonp-progr. 19.30 Henry Wood Promenade-Concerten 1969: BBC Sym phony Orchestra koren en sol.: oude en klass. muz. (In de pauze: herden kingsjaren Erasmus) 22.10 Stereo: Sca een populair progr. over electronics. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 Stereo: Iks. een sprong ln het duister (23.55- 24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. VARA: 18.00 Nws. 18.11 Act 18.20 Klink klaar zonder nonsens 19.30 Nws. 19.35 Stereo: Tango-rumba ork. met zangsol. 20.00 Stereo: Fllmmuz (gr.) 20.20 Country and Western muz 20.40 Buitenl. weekoverzicht 20.50 Stereo: DEN HAAG (GPD) Een 26-Ja- rige koopman heeft na een wedden- schap om honderd gulden gepro beerd één van de verdachten in de zaak van de mishandeling van twee politiemannen op het Scheveningse strand, met een handigheidje te be vrijden. Het foefje ging niet op. De koopman is nu ook gearresteerd en ingesloten. j „Ik heb die agent en die briga- dier met een bierflesje geslagen", bekende de koopman toen hy zien zondagavond, voorzien van een .ge tuige", aan het hoofdbureau van politie meldde. De man tekende een verklaring, werd ingesloten en vroeg of de „onschuldige jongen" nu zou worden vrijgelaten. Die vlieger ging met op en toen kwam de aap uit j de mouw. De man herriep zyn verklaring, 1 werd weer losgelaten, maar werd terstond opnieuw gearresteerd, om dat de zedenpolitie hem zoekt we- gens ontucht met een minderjarig i meisje en omdat de verkeerspolitie I belangstelling voor hem heeft, aan- I gezien de koopman na een aanrij ding. zonder stoppen zou zyn door gereden.. strijkork. 21.20 Stereo: Vibrato: een pl.progr. voor stereo-liefhebbers. 21.50 Ko mag het zeggen. Interview met Ko van Dijk 22.30 Nws 22.38 Act. 22.55 Stereo: Pianorecital: mod. muz (gr.) 23.20 Radio Jazz Magazine 23.55-24.00 Nws. VOOR DONDERDAG 14 AUGUSTUS Hilversum 1, 402 ra. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Stereo: Badlnerle: seml- klass. muz. (gr.) (7.30 Nws. 7.32 Act. 7.50 Overweging) 8.00 Nws. 8.11 Ba dlnerle :seml-klass muz. (gr.) 8.30 Nws. 8.32 Vakantletips, 8.45 Voor de hulsvr. (900-9.10 Gynin. voor de hulsvr. 9.35 Waterst. NOS: 10.00 Wat heeft dat kind?, pedagogische lez. 10.20 Stereo: Muz. uit de Barok (opn.) KRO: 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 11.55 Meded. NCRV: 12.00 Los-Vest: gev. progr. (12.26 Meded t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Act.) 14.00 Stereo: The Klltma Hawailans Show: licht muz.progr. 14.30 Stereo: Cello en plano: klass. muz. 15.00 Gouden ..Zoeklicht" rep. van de Jublleum-toogdag NOS: 15.30 Bezigheden: magazine over liefheb berijen en vrijetijdsbesteding. 16 00 Nws 16.02 Meer over minder: Infor matief progr. over mensen en din gen. die minder op de voorgrond tre den. 17.30 Toerlsmo: toeristische in form. uit binnen- en buitenl. NCRVi 17.45 Stereo: Lichte muz. voor strijk ork. (gr.). Hilversum 2, 298 m AVRO: 7 00 Nws 7 10 Och tend- gymn. 7.20 Stereo: Lichte gram muz (8.30-8.33 De groenteman) 8.50 Mor- gen wij ding 9.00 Stereo: Klass kamer- muz. (gr.) 9.40 Dlerenlledjes (gr.) 10 00 Voor de kleuters. 10.10 Arb.vlt. populair verz pl. progr (11.00-11.02 Nws.) 11.30 Rondom 12: voor de vr. 12.30 Toppers van toen igr.) 13.00 Nws. 13.11 Radlojourn. 13.30 't Mu zikantenuur: I. Holland Festival Bei aardconcours II. Koorzanggeeste lijke liederen III. Vlooi en plano: mod. muz 14.30 't Is historisch progr over geschied, en archeologie 15 00 Voor de zieken 16.00 Nws. 16.02 Sca la: I. Kerkorgelconcert: oude mux. 11 Cabaretliedjes. 17.00 ussen 10 plus en 20-: lichte grammuz. voor de tie ners 17.30 Voor de Jeugd. plm. 17.55 Meded. Hilversum 3. 240 ni. en FM NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Terug van weggeweest: muz. van toen voor luisteraars van nu. 9 30 Zzzoef!: In strumentaal progr. 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij de koffie (10.00 Nws.) NOS 12.00 Nws. 12.03 Micro-notltle6 KRO Muz van één tot twee. 14.00 Nieuws 13.00 Nws. 13.03 Act. 13 08 TNT 14.03 Pop-ln: gezellig aanplaten 15.00 Nws. 15 03 Holster: pop en country - muz 16.00 Nws. 16.03 lORRRrrr hitparade 17.00 Nws. 17.02 Act 17.07- 18.00 Draaljljofdraaiik: verz.pl.progr

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5