Parijs moet hard knokken „Als jongens in snoepwinkel Allemaal een aandeel in de maan vlucht... LEKKER BROOD duhhmh Modernisering en reorganisatie van economie... uniek voor leiden in astronaut: Te weinig Devaluatie en de Franse auto Kerkelijk Leven Eis levenslang voor Reinliard JIIB BOY OFFICIAL APOLLO 11 EMBLEM mmwmmwi s Maan-maiiiien hadden te weinig tijd PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 13 AUGUSTUS ADVERTENTIE DE KASTEN-SPECIALIST Hooglandse Kerkgracht 4749 hoek Nieuwstraat - Tel. 01710-33078 uniek in de kastenwereld. Haarlem - Den Haag - Leiden (Van onze correspondent) I veevoerfabrikanten een standaard- de standaardbig kunnen fokken, die i moderniseren. Zal dat in die betrek varken wordt geproduceerd, dat metvia Amerika en Engeland sedert kort kelijk korte tijd lukken? Verleden PARIJS (GPD) Na de devaluatie van de frank met 12 5 weinig voedsel toch snel vet wordt, j op de Franse markt wordt gebracht, j week vrijdag, 's avonds om acht uur, Drocent moet de Franse reeerine de striid aanbinden nn drie I Door moderne stallen ven-Er is in dat opzicht wel iets in i heeft de Franse regering met de p oet ae r ranse regering ae strijd aanoinüen op drie tilatie en veel isolatie is het sterfte-Frankrijk gaande, maar het gaat aankondiging van de devaluatie A cijfer in Nederland onder de varkens i langzaam en onderhand vergroot het j gezegd; B zeggen wordt moeilijk, heel niet alleen gering, maar is ook de j buitenland zijn voorsprong. moeilijk. De onderhandelingen met i fronten: de prijzen die niet zoveel mogen stijgen dat daardoor het tijdelijk voordeel van de devaluatie ongedaan zal worden gemaakt; de onderhandelingen met de vakbonden over loons verhoging; het opnieuw vaststellen van de landbouwprijzen binnen de gemeenschappelijke markt, waarover in Brussel wordt onderhandeld. Het is moeilijk te zeggen op welk front het hardst zal moeten worden gevochten, want alles houdt met elkaar nauw verband. Allereerst de prijzen. Men weet hoe individualistisch de Fran sen zijn. Al zaterdag kon men biljetten lezen die winkeliers op hun ruiten hadden geplakt en waarop stond te lezen: koop nog vandaag, want maandag is alles 12,5 procent duurder. In beginsel heeft de regering een stop afgekondigd voor de prijzen en de winstmarge, die duren zal tot 15 sep tember. Daarna zal met de industrie worden gepraat over de prijzen van de aan te vullen voorraden. Al op zichzelf is dat een moeilijk probleem, want de een heeft grote en de ander kleine voorraden. De een heeft voor raden die niet aan bederf onderhevig zijn, terwijl anderen in pakhuizen of schuren levensmiddelen hebben, die binnen een paar weken, zo niet bin nen een paar dagen de circulatie in moeten. Wat gaat er gebeuren zodra de nieuwe prijzen zijn vastgesteld? In totaal beschikt de regering voor heel Frankrijk over zestienhonderd con troleurs en vijfhonderd tijdelijke krachten, die straks het oog moeten houden op de prijzen, wat een bela chelijk gering aantal is om de grote prijzenslag te kunnen winnen! Gas en elektriciteit zijn zo pas met vier procent verhoogd. Niet alle geïmpor teerde ruwe olie komt uit Noord- Afrika, maar ook een deel uit het Midden-Oosten, dat in dollars, dus voortaan duurder moet worden be taald. Maandagavond werd bekend gemaakt dat ook de in Frankrijk ge raffineerde olie in prijs zal stijgen, zodat men zich nu al moet voorbe reiden op verhoging van de benzine prijs met twee of drie centimes per liter. Tegenvaller Tot dusver valt de verwachte uit verkoop door de verhoogde koop kracht van buitenlandse toeristen te gen. Bij de Parijse juweliers en bont winkels waren gisteren niet meer klanten dan gewoonlijk. Niets wijst er op dat de in november naar het bui tenland gevluchte kapitalen naar Frankrijk terugstromen. Men ver denkt er de speculanten van dat zij hun Duitse marken willen vasthou den in de hoop op herwaardering van het Duitse betaalmiddel na de ver kiezingen in de federale republiek. Tweede front: de onderhandelingen met de vakbonden. De grote centra les van communisten, modernen en neutralen zullen zich ditmaal niet laten afschepen met een fooi of met een wissel op de toekomst. Zij zullen met cijfers aantonen, dat een deel van de loonsverhogingen, afgedwon gen na de stakingen van mei vorig jaar, ongedaan is gemaakt door de duurte die in het begin van dit jaar is begonnen en nog altijd aanhoudt. Om te beginnen zuller. zij onmid dellijk compensatie verlangen voor de vele honderdduizenden buitenlandse arbeiders, die hun verdiende loon naar hun gezin in het buitenland (Noord-Afrika. Italië, Spanje, Portu gal) opsturen en dat daar 12.5 pro cent minder waard is geworden. In de onderhandelingen over een nieu we loonronde zal de regering zeggen dat de devaluatie de kosten van het levensonderhoud tegen het eind van dit jaar met ongeveer drie procent doet stijgen, maar dat percentage zal DEN HAAG (ANPi Wat zijn de gevolgen van de deva luatie in Frankrijk op de prijzen van de Franse automobielen, die in ons land worden ver kocht? De Nederlandse vestiging van Simca, zegt dat het meest waarschijnlijke gevolg in het gunstigste geval het handhaven van „de huidige concurrerende verkoopprijzen" zal zijn. Citroen In Amsterdam is van mening, dat geen prijsverlaging voor dit merk te verwachten is. Renault en Peugeot geven hun Neder landse kopers de garantie, dat zou zich vóór 1 oktober een prijsverlaging voordoen zij van deze prijsverlaging zullen meeprofiteren. Simca-Nederland merkt op, dat door de opeenvolgende stij gingen in dc produktiekosten, die het gevolg waren van de gebeurtenissen in mei van het vorige jaar in Frankrijk, reeds in mei/juni van dit jaar een aanzienlijke verhoging in de verkoopprijzen had moeten wor den doorgevoerd. De Simcafa- brieken hadden deze beslissing echter tot de maand september willen uitstellen. Thans is te voorzien dat de devaluatie op nieuw de produktiekosten zal doen stijgen als gevolg van de betaling voor grondstoffen, half fabrikaten en eindprodukten, die Simca in de andere landen van de EEG koopt, om haai' fa bricage te verzekeren. vanzelfsprekend door de vakbonden worden betwist. De vakbondsleiders zijn slim ge noeg om te volgen wat er op het ogenblik in Brussel gebeurt. De Euro pese rekeneenheid de fictieve Eu ropese dollar voor de landbouwprijzen binnen de gemeenschappelijke markt zal naar alle waarschijnlijkheid niet produktie constant en niet onderhe- j de vakbonden zouden vandaag begm- vig aan over- of onderproduktie. j Frankrijk zal in de maanden die nen. De vakbondsleiders zullen zich De Franse boer zou dat net zo op de devaluatie volgen zijn gehele zeker niet met een kluitje in het riet goed kunnen presteren en ook hij zaleconomie moeten reorganiseren en I laten sturen. NED HERV. KERK Bedankt voor Beesd P. Pannekoek, kandidaat te Aalsmeer; voor Dintel- oord J. Smit te Putten: voor Eder- veen Th. Langerak te Veendendaal; voor Nieuw Vennep (toezegging) A. Kr ij get- te Grijpskerke (Zeel#) GEREF. GEMEENTEN Bedankt voor Nieuw-Beijerland H. Ligtenberg te Genemuiden. Woensdag Stadhuis (trouwkamer) Spree sociale raadsvrouw 4-6 uur nam. Donderdag GGD-gebouw EHBO Peerke ders 8-10 u nwn Langestraat 67 Hearing over V.'aardgr. 7.30 u. nam. Groenoordhal. Ingebruiknemini reca-bedrijf 4 uur nam. Rijnl. Lyceum (Oegstgeest) Evangelie-samenkomst spreker I, se, 8 uur nam. Pieterskerk, Orgelconcert Albei Klerk, 8.15 uur nam. Titus Brandsmalaan 76. ,,De boot": clubhuiswerk handenarbel 10 uur. Oude Vest 13. Evangelisatie Chri gem. „Ecclesia". 8 uur nam. I' (Van onze correspondent) WASHINGTON (GPD) Een van de verrassende resultaten van de maanreis was het aantal wijd uit een lopende produkten dat ermee worden losgelaten. De graanprijs in I in verband werd gebracht. De eerste Frankrijk zal niet onmiddellijk met 12,5 procent stijgen, maar de verho ging, dus ook de verhoging van het dagelijks brood, zal uitgesmeerd wor den over een aantal jaren. Broodeter De Fransman Is een broodeter. Een katern van de „New York Times' bestond op de dag van de terug keer van de Apollobemanning uit 44 pagina's, waarin 36 advertenties voorkwamen die betrekking hadden op de maanvaart. heren- en dames kledingwinkels, een horlogezaak, een warenhuis, een bank. een kaas-fabri kant. een telegraaf-bedrijf, een geleidelijk oplopen van de broodprijs j drankhandelaar naar tekst en op- voelt hij onmiddellijk in zijn porte- maak van advertenties te oordelen, monnee. Zo is het ook met het vlees, hadden ze allemaal een persoonlijk De Fransman eet niet alleen veel I aandeel gehad in de vlucht! De vlees maar hij prefereert het aller beste vlees. Het voorste deel van het slachtvee laat hij liggen en dat wordt bijvoorbeeld naar Nederland geëx- staat Noord-Carolina plaatste een advertentie van een halve pagina om eraan te herinneren dat het daar was geweest dat de gebroeders porteerd. Het achterste deel van het Wright het eerste vliegtuig lanceer - slachtvee houdt hü voor zichzelf en laat datzelfde deel uit Nederland im porteren. Voor dat geïmporteerde vlees, de biefstuk, zal hü voortaan meer moeten betalen, tenzü hij ver andering brengt in zijn eetgewoonten, waar voorlopig niet op te rekenen valt. Aan varkensvlees werden grote hoeveelheden uit Nederland inge voerd, waar in samenwerking met boeren coöperaties, slachthuizen en den, en dat Noord-Carolina dus een uitstekende plaats was om vakantie te houden. De aardigste reclame was misschien de advertentie van Volks wagen. Onder een afbeelding van het maanlandings-vaartuig over een hele pagina stond als enige tekst: „Hij is lelijk, maar brengt je er heen", de slagzin die VW doorgaans onder af beeldingen van zijn eigen modellen gebruikt. ADVERTENTIE Amerika zal overigens nog maan den nodig hebben om te bekomen van de vloedgolf van Apollo-souve- nirs en andere prullaria die zich over het land heeft uitgestort. Deze variëren van truien met het Apollo- Hogewoerd 128, Leiden dag. KARLSRUHE (AP) De federa le officier van Justitie, Kohlhaas. heeft gisteren levenslang geëist te gen de voormalige leider van de Gestapo in Noorwegen. Helmuth Reinliard, die in hoger beroep ge gaan was bij het Westduitse hoogge rechtshof. Reinhard (57), wiens ware naam is Hellmuth Patzschke, werd op 30 juni 1967 door een rechtbank in Baden-Baden tot 5 jaar veroor deeld omdat hij geholpen had bij de executie van vier Noorse verzets strijders. Zowel de verdediging als de rechtbank gingen in hoger beroep. Reinhard, voormalig majoor bij de SS. werd in 1964 gearresteerd en beschuldigd van het helpen bij de deportatie van 532 Noorse joden, die naar Auschwitz gestuurd werden, hulp verleend te hebben bij de exe cutie van vier Noorse verzetsstrij ders en de moord op Olaf Sanden, een hoteleigenaar uit Aakersund. Rein hard beval de hoteleigenaar naar verborgen wapens onder een hoop aardappelen te zoeken en schoot hem in de rug van een afstand van drie meter. De uitspraak volgt vrij- embleem, vazen, borden en gips- beeiden van de drie astronauten, tot zelfs een astronauten-spel in de trant van „Mens erger je niet". Het populairste zijn reprodukties van het ronde embleem, die door een van dë fabrikanten werd geadverteerd met de aanwijzing „Maak een astro naut van uw zoon, door hem het of ficiële Apollo-XI embleem te laten dragen. Draag het op overhemd, trui, blazer, pet, met trots". In het overbevolkte perscentrum in Houston deed tijdens de maan- vlucht een kryptisch grapje de ron de. „Heb je het al gehoord?", zo luidde de vraag. „Armstrong is bij een maneuvre in de capsule geval len, en heeft zijn been gebroken". Einde grap. De reactie was altijd de zelfde. Men bleef eerst in een soort „nou en?" houding staan, en dan drong het dooi*: onmogelijk, je kan niet vallen als je gewichtloos bent. Het illustreerde hoe ook zij, die zich dagelijks verdiepen in de ruim tevaart, moeite hebben om zich snel te verplaatsen in de levensomstan digheden buiten de aardse atmos feer. De journalistiek biedt veel moge lijkheden voor teleurstelling, maar ik betwijfel of het erger kan dan het geval van de twee Japanse televisie- verslaggevers die via een directe lijn naar Tokio een ooggetuige-verslag brachten van de lancering van de Apollo XI op Kaap Kennedy. Toen het aangrijpende ogenblik voorbij was, bleek dat een technicus in de centrale in New York hun lijnen had verwisseld, en dat de Japanners ieder voor het station van hun con current hadden gesproken. I With itw WmÜM} the 3 TIMES THIS SIZE j Wtèt tm tót, i c*f, «tie witI» i pt'y&t. S#»i $149 iso# f«r I 6!#tb imhhm to I *.0~ 12 K.r.1 mi Ah» wtjkUm (Door mr. H. L. Leffelaar) WASHINGTON (GPD) Maanastronauten Neil Armstrong en Edwin Aldrin hadden zich voorbereid om eenentwintig mi nuten na de landing op de maan weer op te stijgen, zonder de cabine te hebben verlaten. Nadat deze kritieke periode was verstreken, stelden zij de computers zodanig in dat zij twee uur na de landing konden vertrekken, toen het moederschip Apollo- XI zich in zijn eerste omwenteling om de maan boven de plaats van de landing bevond. Armstrong en Aldrin vertelden dit op een persconferentie van ander half uur in Houston, waar zij aan de hand van kleurenfilms en -foto's de hoogtepunten van hun reis naar de maan de revue lieten passeren. Het was hun eerste openbare optreden na hun terugkeer op 24 juli in de Stille Oceaan. Wat hortend en haperend, maar met dezelfde koelheid waarmee hij het landinsvaartuig, de Eagle, naar het maanoppervlak koerste, zei Arm strong dat hij de maan krater „Mas- culine-W" gebruikt had als navi- gatièpunt. De krater kwam twee tot drie seconden later in zicht dan be rekend, en aan de hand daarvan con cludeerde Armstrong dat de Eagle niet op vastgestelde plaats zou landen. Voldoende brandstof Terwijl de film van de landing een aantal keien liet zien die met grote snelheid dichterbij kwamen, lichtte Edwin Aldrin toe, dat het grote rots- I blokken waren van ruim drie meter doorsnee. Even daarna doemde een krater op, meer dan 25 meter in om- I vang. Armstrong, die naar buiten keek, terwijl Aldrin de computerge gevens aflas, greep op dat ogenblik in en schakelde de automatische pi loot uit. Armstrong zei, dat er na de lan ding van de Eagle nog voor 14 a 20 seconden brandstof was. „Dat lijkt weinig maar het is in werkelijkheid nog een lange tijd". Het maanstof dat door de motoren omhoog werd gestoven, maakte het onmogelijk gedurende de laatste ogenblikken de grond te blijven zien, maar Armstrong vertelde dat het stof opmerkelijk snel weer tot rust kwam. Misleidende condities De voorstellingen die men zich ge durende de opleiding van de astro nauten had gemaakt van de manier waarop de mens zich op de maan met eenzesde van de aardse aan trekkingskracht zou moeten voortbe wegen, bleken te pessimistisch te zijn geweest. Armstrong zei dat het gemakelijk was geweest om over de maan te lopen. „Ik zou zelfs wil len zeggen", zei hy, „dat het aange namer was dan de gewichtsloosheid gedurende de vlucht en dan op aar de zelf". Uit een beschrijving van Aldrin viel op te maken dat de menselijke reacties misleid werden door de con dities op de maan. „Het was soms moeilijk om te voelen wat boven of onder was", zei hij. Aldrin zei dat maan wande laars voorzichtig moeten zyn als zij over kleine oneffenheden en minia tuurkraters lopen en daarbij op dik ke lagen maanstof terechtkomen Men moet. aldus Aldrin, bij het lo pen op de maan bodem voorzich tig zijn omdat de snelheid groter dan op aarde is. Hij sprak van een snelheid van 8 tot 10 km per uur. Daarom moeten astronauten steeds drie tot vier stapen vooruitdenken en niet als op aarde zich alleen op de volgende stap concentreren. Ook bleek het moeilijker te zijn om te bepalen of iets horizonaal was. zoals hij had moeten doen bij dë op stelling van de seismograaf die op de maan werd achtergelaten. De afdaling naar het maanopper vlak vond een uur later plaats dan Armstrong zich had voorgesteld.om- dat het meer tijd in beslag nam dan voorzien om de ruimtevaartpakken gereed te maken en om de lucht druk in de cabine op te heffen Armstrong onthulde dat hij pas onderweg naar de maan had beslo ten wat hij zou zeggen bij het be treden van het oppervlak: „Dit is een kleine stap voor 'n mens, maar een grote sprong voor de mensheid". Tot op het laatste ogenblik op de ladder bleef deze uitspraak in ver schillende vormen door zijn hoofd spelen. Aldrin omschreef zijn eerste re actie buiten de cabine als: „een ge heel onbekende situatie'. Armstrong zei: „Het was kaal en naakt, een LEIDSE BIOSCOPEN I Udo: Catherine het hunke I hart 2.30, 7 en 9.15 zon 2 30 4 en 9.15 u. (18 jr.). Studio„Samen uit. samen tl! 2.30, 7 en 9.15 u., zon 2.30, 4.45 9.15 u. (a.l.). Trianon: „The sound of music" 8 u., zon. 2, 5 en 8 u. (a.l.). Rex: „Gungala, de maëgd va Jungle" 2.30, 7 en 9.15 u„ zon 4.45, 7 en 9.15 u. (14 Jr.) nacht stelling vrijd. en zat. „De vampiei Parijs" (18 Jr.) 11.30 u. Camera: „Barbarella" (18 Jr.) I 9.15 u, zon., Joe Hammond eni 1 dlanen (a.l.) 2.30 en 4.45u. Vrijdi I zaterdagavond „The Fox" (18 11.30 u. I Luxor: „Stan Laurel en Oliver dy als boemelstudenten" 2.30 u. 2.30 en 4.45 (a.l.) „In de ban van Karloff" 7 en 9.15 u. (18 Jr.). TENTOONSTELLINGEN Kunstzaai Heuff, Wassenaar: derijen van Paul Arntzenius. 't dags t/m/ 's zaterdags van 1011 bovendien op de dinsdagavonden 810 uur. (Tot en met 20 augui Rijksmuseum voor Volkenkunde kantlefilms voor de Jeugd. Dim woensdag- en donderdagmiddag nam. (tot medio augustus). Molenmuseum „De Valk' (Dag van 10 uur voorm tot 5 uur nam dag 15 uur nam Maandags gesl Jeugdmuseum (Koppenhlnkste< Tentoonstelling over de natuur e: tiek uit grootmoedersttld. (ultslu zaterd. van 11-17 nm en na ve Cronesteinkade 2) De ^akenbal Dag 105 uur: t5 uur Rijksmuseum van Oudheden peDburg 28): Werkd. 10 uur vooi 5 uur nam.; zond 15 uur nam RIJksmuseun voor rolkenh (Steenstraat 1) dag. 105 u.; 'lags 1- R uur aam. Ned.-Legermuseum: Geopend dag tot ei met vrijdag 9 uur voo 5 u nam. zon. en feestdagen uur nam Rijksmuseum voor de geschle der natuuiwetenschappen Dag uur zone' 14 uur Heempark Oegstgeesterweg (KU polder) Flora van eigen bodem, van 8 uur voorm. 5 uur nam;' mei t.e.m. oktober op zat. en zom1 uur nam. Galerie Van der Vllst (Botermi Frans de Haas (schilderijen en gri Lyd de Jonge van Zwilnsbergen zaieken en plastieken) en Gerrlt der (schilderijen), dinsdag t/m 9-6 uur (t/m 28 augustls) De Lakenhal Penningparade (ui eigen bezit) Dagelijks van 10-5 zondag 1-5 uur (t/m 31 augustus AVOND- EN NACHTDIENSK APOTHEKEN TE LEIDEN. Geopend voor spoedeisende len Centraal Apotheek Breest telef. 20552; Apotheek R. van I Smallenburg te Leiderdorp Is dl hele week geopend Gemeenschap Zuid-West Hulpverlenlngs- en lnformatled Hulpverlening tel 24101 (b.g.g 2 Informaties tel 33921, Behandeling na ongevallen De poliklinische behandeling n gevallen wordt van dinsdag 12 - tot woensdag 12 uur waargerf door het Dlaconessenhuls. Vrijd uur tot zaterdag 12 uur door hi Ellsabethziekenhuls (Hooigracht andere werkdagen en op zon door het Academisch Ziekenhuis, S WOENSDAG Kapel West 8.00 u. Johan M. I orgel m.m.v Henriëtte Meyer- 3 der Woude, cello. Openluchttheater Zuiderpark 2 „Toontje en Fllppie de circusboys' /i Oude Kerk (Keizerstr, 8) 8.00 Sander van Marlon orgel m.m.v. van Gent, hobo. Pier (Scheveningen) 8.00 u. boer en Trompetterkorps. WEERRAPPORTE1 Van hedenmorgen 7 uur, vreemde, andere omgeving, maar het deed me toch vriendelijk aan, en dat was het ook". Teveel te doen De astronauten waren het er over eens dat zij teveel te doen hadden gehad in de 2,5 uur die zij op de- maan waren. „Ik had wat rotsen wil len meenemen uit een krater die vlakbij was. maai- ons probleem was net als dat van een 5-jarige Jongen in een snoepwinkel er was te veel", zei Armstrong. Armstrong werd gevraagd naar het moment dat president Nizon tot beide astronauten sprak. „Was U daar werkelijk zo sprakeloos". Arm strong antwoordde lachend: „O, wij waren ongeveer 2 uur sprakeloos". Het bleek vrüwel onmogelijk te zijn na de maanwandeling te slapen omdat de cabine na enkele uren te koud bleek geworden om comfor tabel te kunnen rusten. „Wij waren erg gelukkig toen de motoren start ten voor de opstijging. We hebben meer van die rit naar boven geno ten. dan ik kan zeggen", zei Aldrin. Apollo-piloot Collins beschreef zijn gevoelens toen hü de Eagle met zijn flitslicht in het heelal zag opdoemen: „Ik had toen pas het idee dat we in de hele onderneming werkelijk zou den slagen. Ik voelde me toen. on danks de enorme afstand van de aarde, het dichtst by huis". Collins deed de verslaggevers op de pers conferentie lachen, toen hij probeer de uit te leggen hoe druk hij het had gehad: „Ik was uit het rechter- raam aan het filmen, uit het linker nam ik foto's en tegelükertüd navl- De drie maan-reizigers gaven gisteren een levendig met grapjes opgesmukt verslag van hun histo rische vlucht tijdens de eerste persconferentie na het opheffen van de quarantaine. Van links naar rechts Aldrin, Armstrong en Collins. geerde ik de Apollo". Hü vertelde dat er meer dan duizend foto's wa ren genomen vanuit de Apollo, waar van een groot aantal onverklaarbare fenomenen toonde, zoals een „licht gevende krater". „Het speet ops de maan achter ons te laten, maar we waren blij naar de aarde terug te keren", zei Collins. Amsterdam De Bilt Deelen F.elde Eindhoven Den Helder half bew. regen regen zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. IiUchth. R dam licht bew. Twente mist Vllssingen onbewolkt Zuid-Limburg half bew. Aberdeen Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Fx-ankfort Genéve Gienoble Helsinki Innsbruck Kopenhagen Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm V/enen Zürlch zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. geh. bew. onbewolkt half bew. regenbui zwaar bew. zwaar bew. onbewolkt zwaar bew. onbewolkt zwaar bew. motregen mist licht bew. zwaar bew. licht bew. regenbui licht bew. onbewolkt zwaar bew. onbewolkt onbewolkt zwaar bew. zwaar bew. 28 H" 27 14 „I 28 13)) 26 li 26 H 26 li 27 li 26 15 22 II 28 11 20 U U 30 21 30 21 23 13 25 II 24 13 26 II 23 11 25 17 27 12 25 15 22 15 23 18 22 15 20 13 34 20 29 22 35 23 24 15 26 H 29 18 27 H 25 15 29 15

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2