Boerenleenbi op uw gezondheid de pure, dorstlessende natuurdrank! tijdelijk 25 cent "ir randst Decoratieve koperen heksenketi als sierpot voor bloemen of plante Kom snel naar de Shell-Stations met dit embleem de voorraad is beperkt! extra Koopjes van de week op elke 2e fles KORTING Shell Seizoenwas Fleur uw kapstok op met die kleurige kleerhangers I, L m nederl vraag uw leverancier drink het koel! conversatielessen FransDuits, Engels en Spaans 1. ervaren progrart 2. operator Deze week.. R1 Heerlijk warm flannel sporthemd. Zeer modern door de ritssluiting, but ton down boord en borst zak. Boordmaat 26-36. 9.75 - 12.75 Modern Terlenka (poly ester) tuniekpak in origi nele kleurkombinaties. Model met polosluiting en twee opgestikte zakken. Vl 16-146. 29.75 - 34.757 Fijn voor school: deze acryl rolkraagpullover, ge heel fully fashioned. Te kombineren met iedere rok en pantalon. 116-164. 6.95 - 8.95 IJzersterk blue denim kleu terbroekje, met galgen, ruime opgestikte zakken en leuke applikatie op het voorstukje. V86-116. 4.957/ ile bank voor teilen, Uw salaris op een gezinsrekening vergoeding van 31/2 Alle bankzaken. Deviezen. Verzekeringen. Voor verdere inlichtingen kunt U zich onze kantoren aan: LEIDEN, Wagnerplein 19, telefoon 42 LEIDERDORP, Laan van Ouderzorg, telefoon 01 fassc yv rfeVV» Heldere goudgele Rivella, een frisdrank die wérkelijk fris, die wérkelijk dorstlessend is! Puur natuur, zonder kleur stoffen, zonder conserveer middelen. Tracteer uw gezin op zuivere gezondheid en tracteer voordéliger dan ooit! rivella Mondelinge opleiding voor: Boekhouden (PraktijUdtploma) Moderne Bedrijfsadministratie (M.B.A J Middenstandsdiploma In september beginnen weer de voor beginners, gevorderden en meergevorderden les in kleine groepen cursusduur 7 maanden iedere week een les van VU uur Vraag vandaag nog (per brief of briefkaart) een gratis studiegids onder vermelding van de letters M.O.C. Wilt u vooral duidelijk ver melden voor welke cursus u belangstelling hebt. Inlichtingen: dagelijks van 8.30-12.30 en van 13.30-17.30 uur. U kunt ook bellen (01710) 31844* en 34744'. 's Avonds of in het weekend wordt het gesprek opgenomen op de automatische telefoonbeantwoorder. Mondeling Onderwijs Centrum van de I Leidsche Onderwijsinstellingen Oosterkerkstraat 11 Leiden De Fasson-Europa groep: leidinggei kanten van zelfklevende materialen, grafische industrie. Verkoopkantore land, Frankrijk, Engeland, België, It Zwitserland, Denemarken, Zweden land. Vraagt op korte termijn voor haar coi ling, welke binnenkort de beschikkin een IBM 360/25 met twee schijven- ei eenheden: bij voorkeur kernüs van Cobol e bier language. (Disk Operating System). Wrj bieden: Goede honorering Uitstekende vooruitzichten Goede sociale voorzieningen. Uw schriftelijke of telefonische solt u richten aan de Chef Personeel Fasson (Nederland) N.V., Lammensdi Leiden, telefoon 01710 - 3 27 41. Lammenschansweg Uitzendbureau Nieuwe Rijn 44 Leiden Tele Voor langdurige bescherming van lak en chroom. Zo'n knaap van een bus met 50 ct. korting. Tip voor heksen: „Plaats deze hand! slagen roodkoperen pot met matzwa hengsel op z'n drie geelkoperen po: - drie nachten in het volle maanlicht. I er dan uw toverdranken in." Gewone mei gebruiken hem graag als sierpot die sfee geeft aan elk interieur. U krijgt hem zondi heksentoeren:gewoon naar het Shell-Sta: met het „NU" embleem stappen! Gezellige kleerhangers voor uw kapstok. Met koper beslagen.Met schuim- 4 IP plastic gevuld ter bescherming 1 U.T van de kleding. In rood, geel I en groen. Slechts per stuk. F SHELL

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 14