Edward Kennedy liet heel wat vragen open Uw Leidsch Dagblad Minderheden in VS vinden elkaar in het isolement Auto-ongeluk door raadsels omgeven mee op vakantie Tijdsverschil Kennedy blijft senator 7 p* J ergoeding voor Britse slachtoffers van softenon Jongetje door tovenares in Mexico verbrand HAAGSE AGENDA DE MEXICAANSE AMERIKANEN (II EN SLOT) T: PAGINA S LEIDSCH DAGBLAD Belangrijker dan de vraag of senator Edward Kennedy na het ongeluk op vrijdag 18 juli nog een politieke toekomst heeft, zijn op het ogenblik de keiharde feiten van die dramatische gebeurtenis zelf. Anders gezegd: die politieke toekomst hangt in sterke mate af van het antwoord, dat de senator zal moeten geven op tal van raadselachtige facetten van deze affaire. Er zijn namelijk vele onopgehelderde vragen, waarop Edward Kennedy nog steeds het antwoord schuldig is gebleven. En zolang dat antwoord uitblijft zal het de Amerikaanse kiezers, in Massachusetts of eventueel geheel Amerika, moeilijk vallen de senator Kennedy of de eventuele presidentschapskandidaat hun vertrouwen te geven. Wat zijn nu de vragen, die nog steeds zijn opengebleven? de auto hebben kunnen bevrijden wat, zeker voor een man die al jaren een rugcorset draagt, een bijzondere prestatie is en vervolgens, aan vankelijk alleen en later nog met twee van zijn te hulp geroepen vrienden pogingen hebben gedaan om mej. Kopechne te bevrijden. Van levensgevaar heeft Kennedy niet ge rept en ook zijn vrienden zouden, ondanks de verklaringen van de duiker en van sheriff Arena, geen ernstig gevaar hebben gelopen. Daar van is althans in geen van de ver klaringen melding gemaakt Wat Kennedy betreft: hij zwom later ook nog volgens zijn eigen verklaring van het eiland naar Edgartown, wat op zich zelf al voor zeer geoefende zwemmers een gevaarlijke onderne ming is. Lichamelijk heeft Kennedy in die nacht dus niet alleen een on gelooflijke, maar ook een ongeloof waardige prestatie geleverd. 1. Het is vreemd, dat Kennedy zich met zyn Oldsmobile op een onver harde weg bevond, die naar de smalle houten brug leidde waar zijn wagen in het water dook. Kennedy heeft verteld, dat hij, op weg naar de veerpont, de verkeerde richting was ingeslagen. Maar bij de kruising gaat de enige verharde weg op het eiland links naar de veerboot, de onverhar de weg gaat rechts. Het is dus vol strekt onlogisch, dat de senator, toen hij kiezen meest, van de verharde op de onverharde weg overging. 2. Belangwekkend is de verklaring van Christopher Look, waarnemend sheriff van Dukes County, die de auto van Kennedy bij het kruispunt zag aarzelen alvorens de senator het onverharde pad insloeg. Volgens Look was dit omstreeks 12 uur 40 in de nacht van vrijdag op zaterdag, di. meer dan een uur later dan de tijd, die Kennedy heeft opgegeven. Hoe verklaart Kennedy dit tijdverschil, terwijl het toch vaststaat, dat hij en mej. Kopechne om kwart over elf het feestje verlieten? 3. Interessant is ook. dat Look, die op de auto van Kennedy toeüep toen hij de bestuurder zag aarzelen en zijn hulp aanbood, in de wagen één man en twee vrouwen zag. In de auto van Kennedy wei'd, nadat die boven water was gehaald, de portemonnee aangetroffen van mej. Rosemary Keough, secretaresse van de sena tor. Mej. Keough behoorde tot het gezelschap van tien personen, dat aan het feest deelnam. 4. Het blijft raadselachtig, dat Kennedy erin is geslaagd uit de auto te komen. De duiker, die later het lichaam van mej. Kopechne bo ven water haalde, verklaarde, dat het water ter plaatse zo snel stroomt, dat alleen een zeer bekwame zwem mer zich uit de zuiging zou hebben kunnen bevrijden. Politiechef Arena, die zich na het vinden van de auto te water begaf, kwam ondanks zijn lichaamskracht in ernstige moeilijk heden toen hij zich onder water bij de auto bevond, ofschoon hij voor zien was van zwemvliezen en een zuurstofmasker. 5. Kennedy zou zich dus eerst uit 6. Om nog even terug te keren naar het ogenblik, waarop Kennedy zich uit de omgeslagen auto en het snelstromende water had kunnen bevrijden: hij liep toen naar het huis waar het feest werd gegeven, maar passeerde onderweg verschei dene huizen waar nog licht brandde. In plaats van dóar hulp te vragen, waai-door mej. Kopeche misschien nog gered had kunnen worden, liep hy veel verder en ging toen in een geparkeerde auto zitten, liet de ad vocaten Gargan en Markham roepen, waarna zij zich gedrieën naar de plaats van het ongeluk begaven. Het blijft een raadsel, dat de senator aan die omslachtige methode de voor keur gaf boven een directe reddings poging met behulp van de bewoners van de huizen, die hij onderweg pas- seei'de. 7. Kennedy zegt. dat zijn twee vrienden hem vervolgens hebben ge holpen naar mej. Kopeche te duiken. Toen dit geen resultaat opleverde be gaven zy zich naar de aanlegplaats van de veerboot, waar Kennedy in het water sprong om van het eiland naar Edgartown te zwemmen 'de laatste veerboot was immers al ver trokken). Bij die oversteek is hij bij na verdronken. Geen wonder, want het zwemmen is daar nog veel ge vaarlijker dan op de plaats van het Edward Kennedy ongeluk. Vi-aag: wat hebben zyn vrienden gedaan, toen Kennedy plot seling te water ging? Hebben ze geen enkele poging gedaan om hem tegen te houden of te redden? Waarom hebben zij de autoriteiten niet dade lijk gewaarschuwd? Of waren zij al vertrokken, toen Kennedy overzwom? Maar dat zou betekenen, dat ze de vei*warde en geschokte senator zon der meer in de steek hebben gela ten. Gargan en Markham zijn nog steeds niet bereikbaar om op deze vragen antwoord te geven Opgewekt ADVERTENTIE Üw Leidsch Dagblad wil gaarne mee met vakantie als U wilt helpen, doori gebruik te maken van het hieronder afgedrukte vakantieformuller. dit tenminste 8 dagen voor Uw vakantie aan ons ln te zenden. ons niet op te bellen voor opzending of Inhouding van de krant. Tele fonische opdrachten kunnen wij niet aannemen. 8. Toen Kennedy wonder boven wonder het water naar Edgartown was ovei-gezowmmen en in zyn hotel was aangekomen, moet hy daar zijn I bewustzijn hebben verloren. Dit I klinkt aannemelijk na al hetgeen hij had doorgemaakt. Maar hoe was het dan mogelijk, dat hy zich de volgen de ochtend in opgewekte toestand bevond en met de hoteleigenaars een babbeltje over het weer maakte? Een vreemde gedraging voor iemand, die zich op dat ogenblik toch min of meer schuldig moet hebben gevoeld aan de dood van mej. Kopechne. In elk geval was hij, op die zaterdag ochtend, blijkbaar al over zijn zware shock heen, ofschoon hij 's nachts nog in een deplorabele toestand ver keerde. 9. Ondanks het feit. dat hij zich volgens getuigenverklaringen za terdagochtend veel beter en zelfs op gewekt moet hebben gevoeld, wacht te hy toch nog twee uur met het waai-schuwen van de politie. Als hij zich toen de gebeurtenissen van die nacht duidelijk heeft herinnerd, zijn zowel zyn opgewektheid als zijn late waarschuwing van de politie vreemde zaken. die. evenals de eerder genoem de punten, om een duidelijke verkla ring vragen. BOSTON (AP) Senator Ed ward Kennedy heeft gisteren aan gekondigd. dat hy lid van de se naat zal blijven en leider van de De mocratische fractie in de senaat, die daar de meerderheid heeft. Edward Kennedy zal aan de verkiezingen voor een volgende termijn deelne men. Een dergelijke termijn duurt zes jaar en hieruit kan worden af geleid dat hjj zich niet kandidaat zal stellen voor het presidentschap, In 1972. In het bericht waarin Kennedy zijn aanblijven bekend maakte, zegt hij ook dat hij het volk van Massa chusetts (zijn staat) dankbaar is voor het in hem gestelde vertrou wen. Nu Kennedy niet zal meedingen naar de Democratische nomina tie voor het presidentschap in 1972, blijven oud vice-president Hubert H. Humphrey en senator Edmund S. Muskie, Maine, over als voornaam ste kandidaten. Volgens h et dagblad de „Boston Herald Traveler" zyn de brie ven over de zaak-Kennedy die men ter redactie heeft ontvangen in over grote meerderheid vóór het aftre den van de senator. Terwijl de telefonische commenta ren na Kennedy's rede voor radio en televisie van vrijdagavond in een verhouding van 2.5 tegen één voor aanblijven van Kennedy als senator waren, waren de ingezonden blieven bij de „Herald Traveler" tot dinsdag 103 tegen en 14 voor het aanblyven. Dertig van de brieven tegen en vijf van de brieven vóór waren afkom stig van personen buiten de staat Massachusetts. Als brief verzenden en frankeren met 25 ot. Ons HUISADRES IN aam Straat: Woonplaats no Wij hebben een Maand doorhalen wat niet van toepassing is. Postabonnement Ons VAKANTIE-ADRES is: straat plaatsnaam Van spionage verdacht De West- duitse aanklager heeft een Duitse ge leerde beschuldigd van het verstrek ken van atoomgeheimen aan Oost- Dultslamd. Het is de 34-jarige Herald Gottfried, werkzaam bij het Instituut voor kernonderzoek in Leopoldsha- fen. Hij werd in september vorig jaar gearresteerd. Gottfried kwam in 1955 uit Oost-Duitsland naar West- Duitsland. Barnard gescheiden Het hoogge rechtshof in Kaapstad heeft gisteren officieel de scheiding uitgesproken tussen professor Barnard en zijn vrouw. De scheiding was op 23 mei aangevraagd door de vrouw van Barnard wegens moedwillige vre- lating. LONDEN (AP) Een Londense rechter heeft twee jongens, die mis vormd ter wereld waren gekomen, omdat hun moeders tijdens de zwan gerschap thalidomide (in Nederland bekend als Softenon) hadden ingeno men, schadevergoedingen toegekend van 180.000 en 110.000 gulden. Van de Jongens werden slechts de voornamen, die respectievelijk Da vid (8 jaar) en Richard (7 jaar) luidden, genoemd. David werd zon der armen en benen geboren, en Richard zonder armen. Het Duitse kalmerende middel thalidomide werd in Engeland in li- censie vervaardigd door Distillers Co. De schadeloosstelling was al on derling tussen de Britse firma en de ouders geregeld. De moeder van Richard krygt bovendien een bedrag van 25.000 gulden wegens de moei- jlijkheden die zij heeft moeten door staan. De moeder van David zal ook een extra-uitkering ontvangen, die zal later worden geregeld. De rech ter zei te hopen dat de thans getrof fen financiële regeling als precedent moge gelden voor de Softenon-za- ken (58 in totaal) die nog in het land moeten voorkomen. Vader en zoon: links de ruimtevaartpionier Wernher von Braun, rechts zijn 91-jarige va der Magnus von Braun, die hij kortgeleden in Oberaudorf am Inn bezocht. MEXICO-CITY (Reuter) Een Mexicaanse moeder vond dat haar zevenjarig zoontje door de duivel was bezeten. Zij ging met hem naar een tovenares, die de kleine Juan Heranadez met alcohol overgoot en daarna in brand stak om de boze geesten te verdrijven. In een zieken huis in Mexico City is hij gisteravond overleden. De politie heeft de moeder en de toevenares gearresteerd. DAGELIJKS Dilligentia 8.15 uur: (beh. zon.- en ma.av.): 1 t.m. 16 aug.: Fons Jansen: ,,3x andermaal". Folkclub (Café-Chantant. Noordein de 90). 9.00 uur: t.m. 31 juli: Daniël de Bobine (Parijs) en (vrijdag, zater dag) m m.v. Leo Unger. Paviljoentheater 8.30 uur: (beh. m en d.iav.)t.m. 31 aug.: A.B.C.-Caba- ret van Wim Kan en Corry Vonk: „Hop, Hop, Hop". (Van onze correspondent mr. H. L. Leffelaar) ALBUQUERQUE (GPD) De strijd van Reies Lopez Tijerina, de leider van de Mexicaans-Amerikaanse Alianza-beweging, om fede rale gronden terug te krijgen in pueblo gemeenschappelijkbezit, is zonder twijfel een Don Quichotte-achtig gevecht tegen wind molens. Maar in wezen gaat het niet langer om gronden die ruim 300 jaar geleden zonder juridische basis werden geannexeerd. Wat de Alianza-beweging van belang doet zijnis dat zij samenvalt en samenwerkt met het streven van andere Amerikaanse minderheids groepen naar erkenning en gelijkberechtiging. no. (By tijdelijke Inhouding, bovenstaand vakantie-adree niet Invullen, maa* wel datum le en laatste dag van Inhouding). OPZEND BN/INHOUDENdoorhalen wat niet verlangd wordt. laatste dag Duidelijke opdrachten voorkomen teleurstelling. Kosten van opzending/inhouding. Voor Nederland, België en Luxemburg, f 1.25 per vakantieperiode. Buiten de Beneluxlanden f 0,40 per dag. Luchtpost f 0.60 per dag. Voor tydeiyk in te houden kranten wordt by restitutie van het teveel be taalde abonnementsgeld 10,50 ln mindering gebracht voor administratie- Op 21 oktober 1967 werd in Al buquerque een politieke samen komst belegd, die niet alleen werd bijgewoond door Tyerinas volgelin gen, maar ook door vertegenwoor digers van zulke neger-bewegingen als de Zwarte Panters, de studen ten-beweging voor geweldloosheid (SNCC), het Congres voor Rassen- gelijkheid (CORE), en door het op perhoofd van de Hopi indianenstam. Op deze bijeenkomst werd op voor stel van Tijerina een verdrag geslo ten met de Hopi waarin beiden el kaar hulp toezegden in geval van agressie van buitenaf. Deze gebeurtenis die niet veel aandacht trok in de Amerikaanse pers en die sindsdien ook niet meer in het nieuws is geweest, omdat het verdrag voornamelijk een symboli sche afspraak was, markeert echter het ontwaken van een gevoel van saamhorigheid onder minderheids- I groepen die voordien in hun isole- I ment hun mogelijkheden nog niet hadden ontdekt. I Wilfred Sedillo, de zegsman van de in de gevangenis zittende Tyeri- na. zegt: „Wij zyn dat verdrag aan gegaan om elkaar te steunen. Het belangrykste doel was de negers het gevoel te geven dat zy niet lan ger alleen zyn. De negers zijn zo vaak vernederd, dat zy vanuit hun bitterheid niet meer met de blan ken kunnen praten, en omgekeerd. Wij, Hispanos. Amerikanen van Mexicaanse oorsprong, geloven dat wy het kontaktpunt kunnen worden voor een betere verstandhouding tussen blanken en zwarten in dit land." Gevaarlijk Het Amerikaanse weekblad „Newsweek" heeft de toestand in het zuidwesten van Amerika enige tyd geleden potentieel gevaarlyk ge noemd. Sedillo, hiernaar gevraagd, zegt: „een revolutionaire toestand kan voorkomen worden, wanneer de heersende machten bereid zijn aan dacht aan onze problemen te schen ken. Wanneer zy ons niet langer al leen zoet houden met de distributie van melkpoeder en noodrantsoenen voor de armen, maar wanneer zy by voorbeeld Spaans als taal toela ten op de scholen waar nu uitslui tend Engels wordt gegeven. Wy wil len onze cultuur behouden, en dat wordt ons onmogelyk gemaakt." De Alianza van Reise Lopez Tyeri- na wordt in Albuquerque met een gevoel van waakzame ongerustheid in het oog gehouden. Toen onlangs door de Alianza vergunning werd aangevraagd om de stadsgehoorzaal te gebruiken voor een bijeenkomst met de Studentenbeweging voor So ciale Democratie (SDS), werd deze op technische gronden door het ge meentebestuur geweigerd. Op natio naal niveau is de Alianza in Ameri ka nauwelyks bekend, vermoedelyk ook omdat alle aandacht wordt op geëist door de beweging van de fruitplukkers in Californië onder lei ding van de Mexicaanse Amerikaan Cesar Chavez. Onderdeel Chavez, die de steun heeft van in- vloedryke Democraten en door wy- len senator Robert Kennedy werd geprotegeerd, is echter naar de me ning van velen te zeer een onder deel geworden van de gevestigde autoriteiten in de Amerikaanse sa menleving, om nog werkelyk effec tief te zyn voor een minderheids groep. Dit was ook, in zekere zin, het lot geworden van Martin Luther King wanneer hy niet vermoord was. Dominee King werd op het ogenblik van zyn dood niet meer vertrouwd door militante neger groeperingen, omdat zy hem ver dachten van te veel samenspel met de machten in Washington. Dit dilemma werd benadrukt door een Amerikaan van Mexicaanse oorsprong, die in het stadsapparaat van Albuquerque een goed gesala rieerde en hoge post bekleedt. Hy zei: „de methode in dit land is om gevaarlijke elementen, dat wil zeg gen groepen van mensen die lastig worden, omdat zy de vernederingen niet langer kunnen verdragen, on- schadelyk te maken door hun lei ders belangryke posten aan te bie den. Dat is aan het gebeuren met Cesar Chavez. Hoewel ik pei*soonlyk in materiële zin niets te klagen heb, kan ik my niet losmaken van myn eigen mensen, de Hispanos Ik weet wat zy te lyden hebben, ik heb het zelf ondervonden. En als ik moet kiezen, dan kies ik niet voor het leiderschap van Chavez, maar voor dat van Tyerina, omdat Tyerina weigert zich bij de gevestigde macht aan te sluiten. Alleen op die ma nier. door voortdurend tegen de schenen van Washington aan te schoppen, kan er iets concreets be reikt worden dat meer is dan een gebaar." Reies Lopez Tyerina is in zekere zin wat Marcus Garvey aan het be gin van deze eeuw voor de negers was: een figuur, die ondanks zyn bizarre denkbeelden en onorthodoxe gedrag tot de verbeelding spreekt van een minderheidsgroep en hen voor het eerst een gevoel van iden titeit geeft. In dat opzicht is zyn belang niet mis te verstaan. Holiday Inn Receptie gouden Jut leum J. K. H. van Dam (direct. Fransche Kroon) 3.30-6 uur nam. Stadhuis (Burgertaal) Bloemente toonstelling en Tsjechische kunst 10 voorm.-ll uur nam. VRI.JDA4* Stadhuis (Burgerzaal) Bloement« toonstelling en Tsjechische kunst, uur voorm.11 uur pam. Pieterskerk. Orgelconcert Aan V lach 8.15 uur nam. Rijnlands Lyceum Apoll«aa» Volle evangelisatie-bijeenkomst, Oegstgeest. Spr. dhr. K. van Twihei 8 uur nam. Oude Vest 13. Evangelisatie Chrl tengem. Ecclesia. 8 uur nam. Titus Brandsmalaan 76 „De Dul boot" Clubhuiswerk handenarbeid 8 10 uur nam. Stadhuis (Burgerzaal). Bloementei toonstelling en Tsjechische kunst, uur voorm.11 uur nam. Stadhuis (Burgerzaal). Bloementei onstelllng - 11 uur nam. rgt toonstelling en Tsjechische kunst. 1- Rijnlands Lyceum (Apollolaan Gem. voor oorspronkelijk chrl6tendoi afd. Oegstgeest. Spr. evang. N Brugge. 7.30 uur nam. Wassenaar (Rest. Bijhorst) Drlve-h dienst 10.30 uur voorm. Zijlsingel 2. Volle Evangelle-zendln Spr. evang. J. Leef lang. 10 uur voorr Luxort heater Vakantlebezlghede (Mm. De avonturen van de toverknll ker. 10 uur voorm. LE1DSL BIOSCOPEN Lido: „Wat deed jy m de oorloJ mammie?" 2.30. 7 en 9.15 u.. zon 2 3 4.45 en 9.15 u. (14 Jr.). Luxor: „Ga je weg, of lk neem weg 2.30. 7 en 9.15, zon. 2.30. 4.45 en 9.15 u. (a.l.) Studio: ..Aamen uit. samen thul 2.30. 7 en 9.15 u„ zon. 2.30. 4.45, 7 e 9.15 u. (a.l.) Trianon: ..The sound of music' 8 uur, zon. 2. 5 en 8 u. (a.l.) Rex: „Top fotomodel" 2.30. U„ zon. 2.30. 4.45. 7 en 9.15 u. (18 Jr Nachtvoorstelling vrljd. en zat. .Weel end jungle" 23.30 u. (18 jr.) Camera: „Half sex pence'' elke mli dag 2.30 u. (a.l.). „De wet van h-, westen" elke avond 7 en 9.15 u. (14 Jr vrijd. en zat. nachtvoorstelling 23 u. „L'Amour" (18 Jr.). TENTOONSTELLINGEN Kunstzaal Heuff, Wassenaar: schlll derljen van Paul Arntzenius. 'sMaanj dags t/m. 's zaterdags van 1017 uuij bovendien op de dinsdagavonden val 810 uur. (Tot en met 20 augustu ualc" 2 e 7 en 9 l| Rijksmuseum voor Volkenkunde. Va( kantlefilms voor de jeugd. Dinsdag-, woensdag- en donderdagmiddag 3 uuj nam. (tot medio augustus). Molenmuseum ..De Valk" (Dagellj van 10 uur voorm tot 6 uur nam Zon] dag 15 uur nam Maandags geslotei Jeugdmuseum (Koppenhlnksteeg 2| Tentoonstelling over ae natuur en an< tieb uit grootmoederstyd. (uitsluiten* zaterd. van 11-17 nm. en na verzoe) Croneeteinkade 2) De uakenhal. 15 uur Dag. 105 uur; zoni Rijksmuseum van Oudheden penburg 28): Werkd. 10 uur vo< 5 uur nam.: zond. 15 uur nam Rljksmuseun voor volkenkunde (Steënstraat 1) dag. 10—5 u.: zon dags 1- uur nam. Ned.-Legermuseum: Geopend maan dag tot er met vrydag 9 uur voorm.— 5 u. nam. zon. en feestdagen 1 uur nam. Ryksmuseum voor de geschledenli der natuurwetenschappen Dag. 10 uur zone 14 u»r Heempark Oegstgeestenveg (Kikker polder) Flora van eigen bodem, dag. van 8 uur voorm. - 6 uur nam.; van mei t.e.m. oktober op zat. en zond 2-r uur nam. Galerie Van der Vlist (Botermarkt) Frans de Haas (schilderijen en grafiek) Lyd de Jonge van Zwijhsbergen (mo zaïeken en plastieken) en Gerrlt Pol der (schilderyen), dinsdag t/m zaterd 9-6 uur. (t/m 28 augustis). De Lakenhal Penningparade (uit eigen bezit) Dagelllks van 10-5 uur, zondag 1-5 uur (t/m 31 augustus). AVOND. EN NACHTDIENST APOTHEKEN TE LEIDEN. Geopend voor spoedeisende geval len: Apotheek Tot Hulp der Mensch- heid. Hooigracht 48, tel. 21060. De zaterdag-, zondag-, avond nachtdienst van apotheek R. van Breest Smallenburg te Lelderdori wordt waargenomen door Apothee, Tot hulp der Menschheid. De Oegst- geestse Apotheek en Apotheek Voor schoten zijn de gehele week geopend, Gemeenschap Zuid-West. Hulpverlenlngs- en informatiedienst. Hulpverlening tel 24101 (b.g.g. 20460) Informaties tel. 33921. Behandeling na ongevallen. De poliklinische behandeling na on gevallen wordt van dinsdag 12 uur tot woensdag 12 uur waargenomen door het Diaconessenhuls. Vrydag 12 uur tot zaterdag 12 uur door het St. Elisabethzlekenhuls (Hooigracht). Op andere werkdagen en op zondagen door het Academisch Ziekenhuis. WEERRAPPORTEN Van hedenmorgen 7 uur. 0. *3 2 t 'a öb 9 1 S3 3 d Amsterdam motregen 22 15 0.1 De Bilt geh. bew. 24 17 0 Deelen motregen 24 15 0.1 Eelde motregen 20 17 06 Eindhoven zw. bew. 24 15 0 Den Helder geh. bew. 19 16 0 Luchth. R'dam geh. bew. 22 16 0 Twente motregen 24 16 0.1 Vlissingen zw. bew. 19 16 1 Zuidlimburg geh. bew. 25 16 0 Aberdeen half bew. 21 9 0 Athene onbew. 32 23 0 Belgrado half bew. 25 19 25 Berlijn licht bew. 32 20 0 Bordeaux onbew. 23 13 0 Erussel geh. bew. 23 16 0 Frankfort geh. bew. 23 19 0.3 Geneve zwaar bew. 20 14 0 Grenoble geh. bew. 18 14 0 Helsinki onbew. 28 13 0 Innsbruck geh. bew. 22 15 11 Kopenhagen onbew. 25 17 0 Lissabon onbew. 16 0 Locarno licht bew. 25 17 1 Londen onbew. 23 13 O Luxemburg zw. bew. 21 16 0 Mfinchen zw. bew. 22 15 4 Nice half bew. 26 17 1 Oslo onbew. 26 15 0 Parijs geh. bew. 22 16 0 Rome onweer 28 18 12 tockholm onbew. 30 14 0 Wenen geh. bew. 26 16 0 Zurich zw. bew. 18 15 0.3

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2