Mexicaanse Amerikanen op bres voor oude gronden Nog uitpluizen van de affaire-Kennedy Arbeiders bij verjagen groep Russen Praag Bonn en Belgrado, twee goede vrienden Gifgas bedreigt Oostzee WE HEBBEN VAN ALLES CEPR0B5ERD MAAR HET HIELP NIET Door Henk Leffelaar I N-gezant Sanz verdronk bijna 592 ste Staatsloterij HAAGSE AGENDA LEÏDSCH DAGBLAD WOENSDAG 30 JULI STOCKHOLM (GPD) Twintig: duizend ton mosterdgas, door di Russen en Engelsen in de jaren 1947 WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer) spreekuur sociale raadsvrouw 4-6 uur nam Stadhuis (Burgerzaal) Bloementen toonstelling en Tsjechische kunst 10 u. voorm.-l 1 uur nam DONDERDAG GGD-gebouw EHBO Peerke Donders 8-10 uur nam. Antoniusclubhuls Vakantiebezighe den Jeugd-varleté 2 en 4 uur nam Holiday Inn Receptie gouden Jubl- ,JO 1 leum J K H van Dam (direct ..De 48 in de Oostzee gegooid, bedreigt op Fransche Kroon) 3.30-6 uur nam. De 42-jarige „Hispaho" Reies Lopez Tijerina. ALBUQUERQUE (GPD) In Californië is het „La Causa". In Nieuw Mexico is het AlianzaIn beide gevallen betreft het Ameri kanen van Mexicaanse afkomst die het als veronachtzaamde minder heidsgroep hebben opgenomen tegen de nationale regering. La Causa is de zaak van Hispafios (zoals de Mexicaanse Amerikanen het liefst genoemd wordendie onder leiding van Cesar Chavez nu al vier jaar staken als fruit- en druivenplukkers, om de aandacht te vestigen op hun kommervol bestaan. De Alianza wordt aangevoerd door Reies Tijerina. en zijn doel is het terugkrijgen van duizenden hecta ren land die naar zyn mening on rechtmatig in beslag werden geno men door de federale regering toen Nieuw Mexico in 1848 werd ver overd op de Mexicanen Om zyn doel nationale bekendheid te geven, reisde Reies Tyerina onlangs naar vrlieelaten maar kort daar- Washington. drong er door tot de f senaat tijdens de besprekingen van na werd Tijerina gearresteerd en nen senaatscommissie over de door "Paloten in een federale S«ange- nis in Texas. Het proces zal één de- president Nixon voorgestelde benoe ming van Warren Burger als pre sident van het hooggerechtshof. In de senaatszaal onderbrak Tijerina de zitting om Warren Burger te „ar resteren" voor zijn uitspraken die volgens Tyerina de rechten van de minderheidsgroepen aantastten. Enkele weken later „arresteerden" Tijerina en zyn volgelingen in een nationaal park in New Mexico twee gewapende bosopzichters in federa le dienst, toen zij wilden voorkomen dat de hispano's twee houtten bor den waarop stond aangegeven dat zer dagen voorkomen, en geen van zijn volgelingen twijfelt eraan of Tijerina zal er opnieuw als zijn eigen advocaat in slagen om gevan genisstraf te ontlopen. Reies Lopez Tijerina is een 42-ja- rige Amerikaan, geboren uit arme Mexicaanse ouders die tegen belo ning met een deel van de oogst het land bewerkten van blanke Ameri kaanse boeren. Zijn vader werd ver schillende malen van het land dat zij bewerkten, verjaagd en was ten- het terrein een nationaal park was. slotte in de woorden van zijn zoon wilden verbranden. De opzichters Evangelist het ogenblik visserij en strandleven in en rond deze zee. Op het ogenblik liggen twee Deense vissers zwaar ge wond in een Zweeds ziekenhuis na in aanraking te zijn gekomen met het mosterdgas dat uit doorgeroeste vliegtuigbommen is ontsnapt. Het mosterdgas werd door de ge allieerden buitgemaakt op de Duit sers. Het chemische strijdmiddel komt in vloeibare vorm uit twee me ter lange vliegtuigbommen en hecht zich aan dc netten van de vissers die daardoor zware brandwonden aan handen, gezicht en ademhalingsorga nen oplopen. Stadhuis (Burgerzaal) Bloementen toonstelling en Tsjechische kunst 10 u voorm -11 uur nam Stadhuis (Burgerzaal) Bloementen toonstelling en Tsjechische kunst. 10 uur voorm.11 uur nam. Orgelconcert Jan Va- Lldo: „Chitty Chltty Bang Ba a.l. dag. 2.30 en 8. Luxor: „Dt rimboevechters Birma" 14 Jr. dag 2.30 7 en 9.15 a ook 4.45. Re\: „Weekend in topless" 18 dag. 2.30. 7, 9.15 zond. ook. 4.45 nai voorst, vry. en zat. „Verboden Vei 18 Jr. 23.30 u. Studio: „Lieve, lieve John" 1 dag. 2.30, 7. 9.15 zond. ook 4.45 Trlunon: „De Zuiderster" 14 Jr. 2.30, 7 en 9 15 zond 2 15. 4.30. 7. 9 1! TENTOONSTELLINGEN Kunstzaal Heuff, Wassenaar derijen van Paul Arntzenlus. 's Mb dags t/m. 's zaterdags van 1017 bovendien op de dinsdagavonden 810 uur. (Tot en met 20 augusti Rijksmuseum voor Volkenkunde, kantlefllms voor de Jeugd Dinsd woensdag- en donderdagmiddag nam. (tot medio augustus) ivlolenmuseum „De Valk' (Dagei van 10 uur voorm tot 5 uur nam Z dae 1 5 uur nom Maandaes eesloi Jeugdmuseum (Koppenhlnksteeg Tentoonstelling over de natuur en tlek uit grootmoederstijd. (uitsluit zaterd van 11-17 nm en na ven Grone6teinkade 2) Dt lakenhal Dag 105 uur: i —5 uur Rijksmuseum van Oudheden rnburg 23) Werkd 10 ut.r voorn uur nam.: zond 16 uur nam Pieterskerk, lach 8.15 uur Rijnlands Lyceum (Apollolaan 1) Volle evangelisatle-bljeenlEomBt. afd auksmiweuo voui olkenlsuiij Oegstgeest bpr. dhr. K. van Twlllert cjteenstraat 1) dag 105 u.: 8 uur nam. j Inge i- s uur aam Oude Vest 13. Evangelisatie Chris- I tengem. Ecclesia 8 uur nam Titus Brandsmalaan 76 „De Duik boot" Clubhuiswerk handenarbeid 8— 10 uur nam Koningskerk. Rullclub 7.30—10 uur nam. ZATERDAG Mosterdgas dat op grote schaal gebruikt werd in de Eerste Wereld oorlog is direct dodelijk in hoeveel heden van vier tot vijfduizend milli gram. Behalve de baders en de vis sers heeft ook de visstand in de Oost zee van het gas te lijden. Tienduizen den kilo's vis zijn tot nu toe vernie tigd. Van de totale schade heeft men geen beeld. Behalve het gas ligt er op de bodem van de Oostzee nog al lerlei ander gevaarlijk oorlogstuig, zoals blikken met cyaankalicapsules die naar men vermoedt door de Duit- sPr- «vang sers in de gaskamers gebruikt wer den en zenuwgasbommen waarvan het merendeel enige jaren geleden Camera: „Blow up" 18 Jr. Dag door duikers naar boven is gehaald 7 9 15 Dag 2t3°- zo"d 2 en in ,-oestvrUe vaten verpakt, in de 1 ^XXgavon"1n .30 u' JwllS- Atlantische Oceaan is gedeponeerd, de" 18 jr Stadhuis (Burgerzaal). Bloementen toonstelling en Tsjechische kunst. 10 uur voorm.II uur nam. ZONDAG Stadhuis (Burgerzaal) Bloementen toonstelling en Tsjechische kunst. 1 11 uur nam. Rijnlands Lyceum (Apollolaan 1) Gem voor oorspronkelijk christendom, aid Oegstgeest. Spr. evang. N v. d Erugge 7.30 uur nam. Wassenaar (Rest. Bijhorst) Drive-in- dienst 10.30 uur voorm. Zijlstngel 2 Volle Evangelie-zending. Leeflang. 10 uur voorm. LElDSt BIOSCOPEN Ned.-Legermuseum Geopend ma Ja* tot ei met vrijdag 9 uur voorm t» u nam. zon. en feestdagen 1 itir Dam Rijksmuseum voor de geschiedt ler natuuiwetenschappen Dag 10 •i"r ionc' 1n u"r Heempark Oegstgeesterweg (Klkk polder) Flora van eigen bodem, van 8 uur voorm - 5 uur nam.; mei t.e.m oktober op zat en zond uur nam Galerie Van der Vllst (Botermark Frans de Haas (schilderijen en grafie Lyd de Jonge van Zwilnsbergen <n h zaïeken en plastieken) en Gerrlt Pi der (schilderijen), dinsdag t/m zati 9-6 uur (t/m 28 augustls) (ADVERTENTIE) Rectificatie wegens verwisseling van cijfers DJAKARTA (AP) De V.N.-af- gezant de Boliviaan dr. Fernando sloeg. Dit meldt een in Djakarta verschijnend dagblad. De kano van Sanz werd getroffen door een golf. De afgezant en zyri Het gebouw ligt in een buitenwijk Een welgestelde Amerikaan van de stad. en bestaat uit een paar I van Mexicaanse afkomst past in raamloze grote vertrekken Een een winkel in Albuquerque een daarvan is afgeschut en doet dienst cowboy-hoed. Zowel negers als als kantoor. Op een kast staan beeld- deze Mexicanen hebben zich aan- jes van president John Kennedy en i gepast aan de Amerikaanse Ze- Abraham Lincoln, terzijde van een vensstijl. rek met de vlaggen van de landen van de Verenigde Naties. Er staat j kunnen worden zonder toestemming verder een kapotte pendule onder j van de bewoners, niet meer dan „een half mens dat een stoffige glazen stolp, en er is j Deze pueblo-gronden willen wij te- rondliep. een stuk vlees met ogen een muurschildering in grove kleu- rug hebben. dat was alles wat er van hem was ren van een stierevechter Tijerina De gronden door Sedillo genoemd overgebleven". Zijn grootvader. San- die staande op een stuk grond «Nieuw bestrijken ongeveer 600.000 hecta- Mexico). met zijn rode cape (waar op staat „Guadaloupe Hidalgo" een verwijzing naar een verdrag waarin over de Mexicaanse gronden werd beslist), een blanke stier (VS) uitdaagt. Omdat Tijerina in de gevangenis Sedillo. een kalende man die in de tweede wereldoorlog bombardier was bij de Amerikaanse luchtmacht. Se- dillo's vader was een advocaat die tiago, werd eens beschuldiggd van evangelist in de traditie van de boom in zijn eigen tuin. Terwijl hij nog leefde, verscheen een Mexicaan se grensrechter die het galgekoord liet doorsnijden. maar Santia go droeg de littekens in zijn nek tot het eind van zijn leven. Reies Tijerina was enige jaren zat, in afwachting van' het proces Ortiz Sanz is bijna verdronken toenevenagelist in ded traditie van de over het in brand steken van de zuidelijke dominees die hun gehoor park-borden, werd namens hem het 1 de kano. waarmee hy in West-Irian met hej en verdoemenis dreigen, woord gevoerd door een van zijn i een tooht op een rivier maakte om- Met enkele volgelingen kocht hy in Alianza vice-president. Wilfred 1955 in Arizona een stuk land, bouw de er huizen en een kerk op. Nadat de gebouwen enkele keren in brand waren gestoken door blanken die het niet op Reies en zijn kolonie had den begrepen, verkocht hy de grond roeiers kwamen in het wilde water j en trok naar Albuquerque, waar hij terecht en gingen kopje onder. De 1111 1960 een gebouwtje kocht dat nu j over het aantal leden van de Allan- dienst doet als het hoofdkwartier za. maar andere bronnen schatten van de door hem opgerichte „Alian za federal de las merecedes". ren in New Mexico en een groot deel daarvan wordt gebruikt voor na- tionale parken. (Wordt vervolgd) 29 juli 1969 EERSTE KLASSE De extra prijs van f 50.000 is gevallen in de serie M op het nummer 009245 en de troostprijs van f 1000,op nummer: 009245 van elk yan de andere series. zich gespecialiseerd had in grond- I (Van onae mr kwesties. Sedillo wilde geen cyfer los laten afgezant werd gered en was niet ge- wond. het totaal variërend van acht tot 125 duizend. „Wy hebben van alles Leffelaar) WASHINGTON <GPD) In plaats van met zyn dramatische te levisie-verklaring verdere speculaties te hebben gesmoord over de achter- j geprobeerd om binnen het Ameri- groncj van de gebeurtenissen rondom kaanse systeem iets te bereiken, zei j jie^ auto-ongeiuk waarbij een voor- hij, maar dat is allemaal op niets nia.li^e secretaresse van Robert Ken- uitgelopen. Voor ons is het een kwes- nedy de dood vond. Is senator Ed- tie van recht. Toen dit gebied door Ward Kennedy het middelpunt ge- Amerika werd veroverd, werden de worden van een nationaal politiek gronden federaal bezit. Maar men rumoer dat eerder toe dan afneemt. I vergat dat er onder eeuwenoude wet- j Naar schatting 78 percent van de ten die nog dateren uit de tyd van kiezers in de staat Massachusetts de Spaanse koningen, dat er be- hebben in een lawine van duizenden paalde pueblo- gemeenschappelijke i telefoontjes en telegrammen de hoop I gronden zijn. die niet vervreemduitgesproken dat Kennedy zyn se naatszetel niet opgeeft. Alle zeven tie uitermate sceptisch heeft uitge- afgevaardigden van de staat m het laten over Kennedy's geschiktheid Huis van Afgevaardigden, en ook voor het presidentschap, heeft nog ex-vice president Hubert Humphrey steeds een verslaggever op het eiland hebben. Edward Kennedy gevraagd waar het ongeluk plaatsvond. in de senaat te blyven Maar ondanks deze bijval blyft op het grotere vlak van de kiezers van het hele land en onder de doorgewin terde politici twyfel en reserve be staan over zyn gedrag voor en na het ongeluk, en over zyn toekomst Nationale en lokale kranten wyden dagelyks twee of meer artikelen aan Deze journalist heeft kunnen vaststellen, dat de feestgangers die avond de beschikking over twee auto's hadden. Een daarvan was de zwarte Oldsmobile waarmee het on geluk gebeurde, en de andere was een witte huurauto die door Kenne dy's neef was gehuurd. Dit detail is van belang omdat een man, die in De Lakenhal Penningparade (uit eigen bezit) Dagelijks van 10-5 u zondag 1-5 uur (t/m 31 augustus). AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN TE LEIDEN. Geopend voor spoedeisende gevi len: Apotheek Tot Hulp der Mensc held. Hooigracht 48, tel. 21060. De zaterdag-, zondag-, avond nachtdienst van apotheek R. Breest Smallenburg te Lelderdo wordt waargenomen door Apothe Tot hulp der Menschheid. De Oegi geestse Apotheek en Apotheek Voo schoten zijn de gehele week geopen Gemeenschap Zuid-West. Hulpverlenlngs- en lniormatledlem f Behandeling na ongevallen. De poliklinische behandeling na oi gevallen wordt van dinsdag 12 ui tot woensdag 12 uur waargenomi door het Dlaconessenhuls. Vrijdag uur tot zaterdag 12 uur door het Ellsabethziekenhuls (Hooigracht). 0 andere werkdagen en op zondagi door het Academisch Ziekenhuis. DAGELIJKS Dilligentia 8 15 uur: 4beh^ zon - e ma.av.): 1 t.m. 16 aug.: Fons Jansen „3x andermaal". Folkclub (Café-Chantant. Noordein de 90). 9 00 uur: t.m. 31 Juli: Danii de Boblne (Parijs) en (vrijdag, zater dag) m.m.v. Leo Unger. Paviljoentheater 8.30 uur: (beh en d.lav.)t.m. 31 aug.: A.B.C.-Caba ret van Wim Kan en Corry Vonk „Hop, Hop. Hop". WOENSDAG Circustheater. 8 15 u. „Fiesta Gita i". Oude Kerk (Keizerstraat): 8.00 uu Sander van Marion, orgel m.m.v. Wil ly Smits-v. d. Hoven sopraan. Openluchttheater zuiderpark, 2.00 Swiebertje, Saartle, Bromsnor en di Burgemeester: „wat gebeurt er op St Juttemus". Promenade (Scheveningen) 8.00 Haagse Tram Harmonie. DONDERDAG. Circustheater 8.15 u.: „Fiesta Gita- na". de „kwestie-Kennedy". waarin vaak j h(,t drukke zomerseizoen, ook als po- nog uitvoerig wordt ingegaan op de 1 'iüe- vrij williger optreedt, op de details van die fatale negentiende avond van het ongel"'' en op het juli. De „New York Times die zich kruispunt waar Kennedy rrohtsaf in twee artikelen van de hoofdredac- PRAAG (AP) Woedende arbel-verlaten. Naar in Wenen is bekend- ders van de Avia-vliegtuigfabrieken gemaakt komen ongeveer tien Tsje- len noorden van Praag hebben gis- choslowaken per dag illegaal de teren een delegatie van de Russische communistische rtij die de fabriek wilde bezichtigen met stenen beko geld. De delegatie, onder leiding van Viktor Grisjin, plaatsvervangend lid van het Russische politburo, kon de fabriek niet binnen komen. Honder- grens over. De meeste vluchte lingen gingen naar Oostenrijk. Sinds augustus verleden jaar hebben 2000 Tsjechen daar politiek asiel ge vraagd. De vluchtelingenkampen in Oostenryk zyn nu overvol. De Tsje- choslowaakse regering heeft bekend gemaakt de vluchtelingen wanneer den arbeiders hadden zich buiten de 7je gepakt worden en wanneer ze te- fabriekspoort verzameld toen de rug zullen keren lichter te zullen j Russen, die een vriendschapsbezoek straffen. Zy die voor 15 september aan Tsjecho-Slowakije brengen, daar aankwamen. De bezoekers dachten dat dat was om hen te ver welkomen maar verdwenen al gauw weer in hun auto's toen de betogers hen begonnen uit te jouwen en met stenen te bekogelen. Van de Avia-vliegtuigfabrieken gingen de Russen naar de Tsekadee- lokomotief fa brieken. Byna alle ar beiders slaagden erin op het moment dat de Russen naderden hun werk te verlaten, zodat dé delegatie door een byna lege fabriek wandelde. In de Tsekadee-fabrieken hebben ar beiders de laatste maanden diver se malen gestaakt en geweigerd hun vakbondscontributie te betalen uit protest tegen de pro-Rus6ische koers van het regime-Hoesak. Vlucht Vele Tsjechoslowaken zien in dit beleid aanleiding om hun land te naar het land toekomen krygen he lemaal geen straf. De regering in Praag treedt wel hard op tegen de verspreiding van illegale vlugschriften, een „misdryf tegen de staat" dat de laatste tyd sterk toeneemt. In Slowakye is een rechtszaak aangespannen tegen 41 personen die zich daar aan schuldig zouden hebben gemaakt Behalve de Tsjechoslowaken schy- nen ook de Russische bezetters van het juiste pad af te wyken. Volgens een bericht van radio-Praag wacht de Russische troepen in het land een intensievere indoctrinatie. Party- eenheden van de Russische troepen in het land hebben onlangs beslo ten „het ideologische werk onder en de internationale opvoeding van de lagere militairen te verbeteren". (Van onze correspondent) BONN (GPDi— Het eerste bezoek, dat een Zuidslavisch mi nister van buitenlandse zaken aan de Westduitse -Bondsrepu bliek brengt, is halverwege al zon succes, dat het schynt als of hier twee trouwe bondgeno ten elkaar warme vriendschap komen betuigen. Met geen woord wordt er meer gerept over de omstandigheid, dat Bonn en Belgrado 11 jaar lang hun di plomatieke betrekkingen onder braken nadat Tito in 1957 Oostduitsland had erkend. Nog pas anderhalf j^ar zyn de rela ties hersteld maar zy zyn nu zo dat de Zuidslavische contacten met de Oostduitsers geheel in het niet vallen- Dit laatste is tydens dit bezoek van minister Tepavac aan Bonn even tactvol vermeden, als er 'Kik weinig op zet is gemaakt van de Zuidsla vische emigrantenorganisaties. De terroristische activiteiten van deze organisaties (ze hadden onder andere minister Brandt en de Zuidslavische ambassadeur in Bonn postpakketjes met niet ontplofte explosieven gezonden) inspireerde de Westduitse poli tie wel tot uitgebreide veilig heidsmaatregelen Er hangt een uitleveringsver drag in de lucht, dat weliswaar nog niet tydens dit bezoek van minister Tepavac zou kunnen worden ondertekend, omdat Bonn er de nodige garanties in wenst, dat er geen politiek mis bruik van wordt gemaakt, maar dat toch binnen afzienbare tyd de aktiviteiten van d e enkele duizenden man sterke en voor het merendeel uit nazistische gelederen komende Zuidslavi sche emigranten sterk zal in dammen. Brancit en Tepavac hebben zich bezorgd getoond over de steeds toenemende machts- en wapenconcentratie in het Mid den-Oosten, zonder nochtans met een bruikbare tegen-oproep voor de dag te komen. Ze te kenden een cultureel akkoord en ze besteedden volop aandacht aan de bijna 300 000 Zuidslavi sche gastarbeiders in de Duitse Bondsrepubliek, na de Italianen het grootste contingent. Maar het was allemaal secundair ver geleken met wat het hoofdthe ma van deze besprekingen moet worden genoemd: de zogenaam- de Europese veiligheidsconferen tie, dat toverwoord dat belooft alle onaangename dingen in goud te doen veranderen. Brandt heeft zijn Zuid slavische ambtsbroeder duidelyk gemaakt, dat de Bondsrepubliek condities vooraf, zoals 't erken nen van de DDR, als zodanig niet over de tong zal krygen Maar er zyn natuuriyk vele ont- snappingsmogelykheden en de Duitsers geloven zo in het Rus sische belang bij een veiligheids conferentie, dat ze er zelf ook naar gaan verlangen. Brandt heeft eveneens gezegd dat, aangenomen, dat de Russen er als leden van het Pakt van Warschau aan deel nemen, ook de Amerikanen van de party moeten zyn. Zyn Zuidslavische collega kon daai echter slecht.*- instemmend knikkend verklaren dat de Russen daar eveneens al le belang bij zouder hebben ging in plaats van linksaf naar de veerpont, om ongeveer kwart over twaalf een zwarte auto gezien zou hebben waarin zich drie personen bevonden. Aarzelend Deze man zegt in een officiële ver klaring. dat hy de auto die op het kruispunt scheen te aarzelen zyn hulp aanbood, maar dat daarvan geen gebruik werd gemaakt. Volgens senator Kennedy vond het ongeluk een uur eerdei plaats, om kwart over elf. en toen hy in zyn verklaring ver telde dat hy nadien met zyn neef en een vriend was teruggekeerd naar de plaats van het ongeluk, werd onmid deliyk aangenomen dat de politie- tyd dat hij opgaf. de beschikking had over een witte i en een zwarte auto, is de vraag op- i nieuw gerezen of de politie-vrywil- liger zich vergist heeft, of dat hy een I geheel andere auto heeft gezien, of i dat Kennedy zich in het uur vergist. Daar komt nog by dat de vrijwilliger beweert dat de auto die hy zag een nummerbord had dat met een ,,L' begon en Kennedy's Oldsmobile droeg inderdaad die letter. De vaststelling van het juiste uur is belangryk omdat Kennedy ver klaarde dat hy op weg was naar de veerpont om het meisje naar haar motel te brengen, en het is op het eiland algemeen bekenn dat de laat ste pont tegen middernacht haar laatste overtocht maakt Wanneer de om kwart ovei twaalf gesignaleerde auto inderdaad die van Kennedy was, kan nie( anders worden gecon cludeerd dan dat de senator zich in de tyd heeft vergist, of niet de waarheid heeft gesproken. Wielrennen Rini Wagtmans derde geworden in de wielerwegwed- s.tryd om de Grote Scheldeprys, die by Antwerpen werd gereden. De over winning was voor de Belg Godefroot, die voor de 241 kilometer 5 uur 35 mi- ten nodig had. Zyn landgenoot Roger de Vlaeminck werd met een achter stand van 45 seconden tweede Wagtmans met 47 seconden derde. WEERRAPPORTEN Van hedenmorgen 7 uur. sJ S Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder zw. bew. zw. bew. zw. bew. geh. bew. licht bew motregen L uchth. R'dam motregen c d 17 0 17 0 14 0 17 0 15 0 18 0.1 17 01 Twente zw. bew. 32 16 0 Vlissingen motregen 24 16 0.2 Zuid-Limburg geh. bew. 29 15 0 Aberdeen onbew. 18 5 0 Athene onbew. 34 24 0 Barcelona zw. bew. 26 19 6 Belgrado onweer 27 18 2 Beriyn onbew. 31 19 0 Bordeaux licht bew. 22 13 1 Brussel geh. bew. 27 15 0.2 Frankfort regenbui 33 17 5 Génève regen 26 13 11 Grenoble zw. bew. 26 12 0 Helsinki onbew. 26 12 0 Innsbruck regen 33 16 7 Kopenhagen onbew. 25 19 0 Lissabon onbew. 26 18 0 Locamo onweer 30 18 0 Londen onbew. 18 9 5 Luxemburg mist 25 13 1 Madrid onbew. 31 16 0 Malaga half bew. 31 23 0 Mallorca zw. bew. 29 20 0 Münhen regen 31 15 0.1 Nice zw bew 28 20 0 Oslo licht bew 24 14 04 Parys geh. bew. 20 14 1 Rome zw. bew. 30 21 0 Stockholm onbew. 28 16 0 Wenen licht bew. 28 15 0 Zürich zw. bew. 27 14 8

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2