De superlatieven, die vind je in de Ster-uitzendingen De veilige manier van sparen Rijkspostspaarbank altijd safe! riLMSTUNTMAN LEX WERKHEIM Soekarno-film oorzaak rail televisierel Drie films in Moskou met goud bekroond SALZRURGER FESTSPIELE en cjióteren UNIEK VOOR LEIDEN WOENSDAG 23 JULI 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 8 HILVERSUM (GPD) Sommigen noemen hem de laatste stuntman van het Nederlandse bioscoopbedrijf. Andere maat schappijen organiseren net zo goed op z'n tijd galavoorstellin gen, laten óók wel eens een ster of een sterretje overkomen. Maar Lex Werkheim bewandelt graag nog andere wegen om publiciteit te peuren uit de films, die 20th Century-Fox naar deze lage landen zendt. Hij doet dat steeds weer even enthousiast en met veel gevoel voor de echo's die al het gerucht bij de bioscoopkassa's zal krijgen. Dient zich een oorlogsgeschiedenis als 'The Frogmen' aan, dan kun je er zeker van zijn dat hij de Amsterdammers laat uitlopen om langs de gracht getuige te zijn van een grote demonstratie door kikvorsman nen Is acteur Anthony Newley op bezoek, dan laat hij hem alle trappen van de Westertoren beklimmen om te luisteren hoe de beiaardier een liedje uit Doctor Dolittle in brons giet. Voor een fijn plaatje in de krant van kinder sterretje Mehdi „Sebastiaan"Aubry zoekt en vindt hij een hoogst zeldzame Pyreneese berghond. Heeft de in verschillende opzich ten zo volwassen geworden film publiciteitsstunts nog nodig, heeft het overwegend jonge publiek er nog behoefte aan? Voor Lex Werleheim lijdt het geen twijfel, dat het bios coopbedrijf toch nog altijd pri mair een vermaaksbedrijf het showelement als onderdeel van de reclame niet kan missen. En natuurlijk is de meeste be langstelling verzekerd voor campag nes, die het verrassendst zyn, van de grootste vindingrijkheid getuigen. „Maar met alleen gek doen en wild met de armen om je heen slaan be reik je niets meer. Je moet met bei de benen op de grond blijven staan. Stunten of hoe men het ook wil noemen, dat is alleen verantwoord als er een duidelijk verband is met het onderwerp of de aard van de film en wanneer de goede smaak geen geweld wordt aangedaan. We hebben heel wat films met onder werpen waar niets mee te beginnen is. Dan moet je het ook vergeten. Richt je je tot de pers dan dien je ook met nieuws te komen en niet met onzin, want dat werkt tegen je. WD denken ook niet meer in su perlatieven, dat is er helemaal uit. Het publiek is voldoende ontwikkeld om zelf tot oordelen in staat te zijn. WD zijn geen kermisbedrijf meer, de superlatieven, de reclameboodschap pen die kant nooh wal raken, die vind je tegenwoordig in de ster-uit zendingen". Lex Werkheim straks twintig jaar als publiciteitschef voor Fox actief, heeft de tijd nog meegemaakt dat eruditie in het bioscoopbedrijf be paald minder belangrijk was dan het vermogen om hard te schreeuwen. „Het publiek wilde trouwens niet an ders dan te worden beschreeuwd".* Dat was in de laatste vooroorlogse jaren nog het geval toen het met de bioscopen ook niet zo florissant was gesteld en Abraham Tuschinski, die zwaar onder de bank werkte, om op tijd aan zijn halfjaarlijkse ver plichtingen te kunnen voldoen cou ponboekjes verkocht en daarvan een geweldige show maakte, met gigan tische taai-ten, stromen drank en een druk draaiende camera van Po lygoon. „Kleurrijke mensen allemaal, maar wat er nog aan mankeerde was een kermispakje", zegt Lex Werkheim, in die tijd verbonden aan een onafhankelijk verhuurkantoor, dat de Amerikaanse films van Uni versal en Columbia importeerde. De tijd van de „Star-building" en het kant-en-klaar-persnieuws. Duizendpoot Wat er ook veranderd is. de publi citeitschef moet nog steeds een dui zendpoot zijn, die binnen een beschei den budget wonderen kan verrich ten om jong en oud tegenwoordig is dat hoofdzakelijk jong naar de bioscopen te lokken waar zijn flims draaien. Dus dient hij een bedreven tekstschrijver en grafische ontwer per te zijn, in staat een aantrekkelij ke advertentie te ontwerpen ondanks de te contractuele verplichting om een hele reeks namen in voorgeschre ven grootte te vermelden. Hij moet ook „lekker liggen" by de pers en het bedrijf, voorop gaan by het on derhouden van de „public relations'* en een monsterpremière van Zorba de Griek in de RAI kunnen organise ren. Verder wordt van hem verwacht, dat hij in goed Nederlands artikelen j kan schrijven en in perfect Engels kan corresponderen, dat hij Neder landse filmtitels bedenkt en film vertalingen beoordeelt „Wy worden geacht alles te kunnen", verzucht Lex Werkheim, die allang geen tijd meer vindt om óók nog de publiciteit voor grote tentoonstellingen te ver zorgen. Het is vermoeiend, maai- ook uit dagend want er wordt verantwoord denkwerk vereist. Natuurlijk lukt het niet altijd en soms. als een film het ondanks alle tam-tam en publi citeit bij de kassa laat afweten, vraag je je wel eens af: zal ik me de vol gende keer nog zo uitsloven? Maar ik heb goede bazen, hier en in Parijs en New York. Die zeggen: „Ga je ADVERTENTIE Er zijn 2300 vestigingen. Op de postkantoren kunt u de hele dag terecht. Een aantal daarvan is zelfs ook op vrijdagavond of de plaatselijke koopavond geopend. Voor de postagentschappen gelden aparte openingstijden. LEX WERKHEIM geen kermisbedrijf meer gang maar, je hebt het tenslotte ge probeerd". Het kan aan de andere kant ook gebeuren, dat een campagne in Hol land zoveel indruk maakt, dat het voorbeeld door de Fox-kantoren in de rest van de wereld wordt nage volgd. Bijvoorbeeld de kleurenkrant. die by de première van Cleopatra in anderhalf miljoen exemplaren is verspreid. Allerlei bedrijven haakten met hun advertenties op de film in. Lex Werkheim zou graag met tv- spots reclame voor zijn films maken, „maar die kunnen we niet betalen. Ons beperkt budget schrijft voor, dat je een speelse geest ontwikkelt en steeds op zoek bent naar mogelijkhe den en aanknopingspunten, die wei nig of niets kosten. Primair is dat de film tot zyn zijn recht komt, maar als je via de publiciteit werkelijk in teressante informatie kunt helpen verschaffen, is dat een extra plus punt". Belangrykse stenen reizen zelden naai* Nederland. Meestal worden minder belangrijke filmfiguren ge stuurd. Soms lukt het niettemin er toch nog heel wat publiciteit uit te halen. Een Siamese actrice, die een kleinere rol had in "The Sandpebb- les". wilde hier wel op een Chinese muurkrant schrijven. De foto's wa ren de volgende dag in dagbladen van vele landen terug te vinden. Jayne Mansfield De grootste en leukste stunt blijft voor Lex Werkheim het bezoek van wijlen Jayne Mansfield (ook aan Leiden) ter promotie van een ove rigens slechte en geflopte film. „Eein van de beschaafdste actrices, die we hier ooit hebben gehad." Heel dat seksgedoe was maar gespeeld". In ruil voor de belofte dat de ster hen zou opzoeken met een vloot van zeven helikopters kreeg hij de op varenden van een Amerikaans vlieg- dekschip in de Rotterdamse haven zover, dat zij met hun witte petjes de naam Jayne op het dek spelden Hun commandant werd onder de voet ge lopen toen 2500 Jantjes Jayne be stormden. Een matroos sloot links en rechts weddenschappen af, dat hij haar zou zoenen, dééd dat ook, belandde prompt in het cachot, maar streek een lief sommetje op Jayne verrichte ook de aftrap by Sparta-DOS, kuste daarbij doelman De Munck en dat alles met intens plezier. „Ze had een geweldig ge voel voor publiciteit en dat maakte het werken met haar zo fijn. Ver moeiend was ze ook, want ze was een echte nachtvlinder, die pas om twee uur '6 nachts echt tot leven kwam. Met mensen als Gregory Peck en Charlton Heston was dat ge makkelijker. die brachten het groot ste deel van hun verblijf in Neder land in het Rijksmuseum door". In Indonesië DJAKARTA (ANP» Twee func tionarissen van de Indonesische te- I levisie zyn gisteren geschorst naar aanleiding van de vertoning van een I oude film met ex-president Soekar- no in een programma van zaterdag- I avond jongstleden. Soekarno ver scheen daarin in vol ox-naat als op- j perbevelhebber van de strijdkrach ten bij de opening van een ballet voorstelling in de buurt van Djok jakarta. Het kabinet nam op een vergade ring de zaak ernstig op. Na afloop sprak de minister van Voorlichting, vice- luchtmaarschalk Boediard- jo, van „een grote, onvergeeflijke onhandigheid". Uit welingelichte bron is vernomen dat de zaak is overgedragen aan het bureau van de procureur-generaal. MOSKOU (AP) De Italiaanse film „Serafino" is op het filmfesti val van Moskou bekroond met een gedeelde eerste prijs. De twee andere films, die gouden medailles kregen, waren de Russische film „Tot maan dag" en de Cubaanse „Lucia". „Se rafino" is een luchtige komedie mei in de hoofdrol de popzanger Adriano Celen tano. Ds prijs voor de beste auteur ging naar de Brit Ron Moody voor zijr rol van Fagin in „Oliver". Regisseur Carol Reed kreeg een prijs voor zijn regieprestaties in deze film. Ook de Russische regisseur Iwan Pyrjew kreeg een bijzondere prijs en wel voor de film „De ge broeders Karamazow De prijs voor de beste actrice ging naar de Argentijnse Maria Picohio voor haar rol in „Een stukje van de hemel" en naai- de Roemeense Irina Petrescoe voor haar rol in „Vrouw voor een seizoen". „Playtime" van Jacque6 Tati deel de de tweede prijs met de Joegosla vische inzending „Als de klokken gaan luiden". Stanley Kubrick's „2001-Ruimte- odeyssee" werd bekroond met een prijs voor „bijzondere cinematogra fische technieken". SALZBURG AP) Zaterdag as. beginnen de Salzburg er Festspiele, <iie vyf weken zullen duren. Op het programma van het fes tival staan 32 opera-uitvoeringen, 11 toneelopvoeringen, 35 concerten en 5 opvoeringen van het oratorium „Rappresentatizone dell'anime di cor- pore". Herbert von Karajan, de artistiek directeur van het festival, zal een uitvoering van „Don Giovanni" lei den en hert Orohestre de Paris en de Weense Filharmonie dirigeren. Onder leiding van dr. Karl Böhm. die op 28 augustus 75 jaar wordt, zal „Der Rosenkavalier" worden op gevoerd. terwijl de Japanse dirigent, Seji Ozawa „Cosi fan tutte" zal leiden. Bij de traditionele opvoering van „Jedermann" werken artiesten uit tal van landen mee. onder wie Ta- tiana Troyanos (Amerika). Anne- liese Rotheniberg (West-Duitsland), Nicolai Ghiaurow Bulgarije) en Christa Ludwig en Gundula Jano- wite (Oostenrijk). Het Nederlands Dans Theater, zondag in ons land teruggekeerd na een tournee van twee maanden door Italië, Frankrijk, Oostenrijk en En geland, geeft als afsluiting van zyn tiende seizoen tot en met 31 juli in de Stadsschouwburg in Amsterdam een sex-ie voox-stellingen. Daarbij zal I op 25 juli het ballet „Squares" van choreograaf Hans van Manen op muziek van Erik State zyn Neder- landse première beleven. Decor en kostuums by „Squares" werden ont worpen door de Nederlandse beeld houwer Boni es. NEDERLAND 1 8.45 - 6.50 7.00 7.07 7.12 7.37 8.00 820 8.25 8.27 NEDERLAND II 6.50 7.00 7.03 7.26 9.20 10.10 Apollo 11. in kleur: Laatste nieuws uit Amerika (NOS) Kwissen met de Mounties, jeugdprogramma (AVRO) Pluimpje (NOS) Journaal (NOS) Woord voor woord: bybelvertelüng /oor kinderen (IKOR) Kreten van een buitenkerkelijke (CVK/IKOR) Van gewest tot gewest (NOS) Journaal (NOS) Uitzending Socutera, Het Nederlandse Rode Kruis (NOS) De Shadoks en de Gibis, tv-strip in kleur (VARA) De laatste vijf minuten: Een dode in de opslag ruimte, tv-film (VARA) Apollo 11. in keur, overzicht laatste gebeurte nissen (NOS) Rechtstreekse beelden uit de Apollo-capsuie (NOS) Pluimpje (NOS) Journaal (NOS) Het Praagse Pop pen pantomime, in kleur (VPRO) Jazz in Extase (VPRO) Journaal (NOS) Passing by, filmportret van de autocoureur Ben Bon (VPRO) Het einde van de wereld liefje, film in kleur (VPRO) Journaal (NOS) Op de dag van de maanwan deling sprak dr. Carl Rahner over de mogelijkheid dat de ver overing van de maan het be wustzijn van de mens zou ver anderen. Ikzelf ben nu al zover, dat die ruimtereis my aan het denken heeft gezet over Neder land en de Nederlanders, een eerste stap, zo niet in de ruimte, dan toch in de goede richting Wat was onze bijdrage aan de landing op de maan, toen de op gepepte Amerikaanse vlag in het maangruis werd gepland? De NOS bracht op vervormde, niet van echt te onderscheiden wijze het Amerikaanse volkslied ten gehore, ons in de waan latend dat het geluid van Houston, wie weet zelfs wel van de maan kwam, uit een meegenomen transistortje. Waarin een klein land zijn eigen nietigheid nog eens kan onderstrepen! Gisteien ben ik verder op de ingeslagen weg blijven denken, enigszins noodgedwongen, door een forum dat als surprise door de NOS was ingelast en dat zon dag te zien was op de Ameri kaanse tv. Allereerst moeten de vertalers geprezen worden om de manier waarop zy dit leven dige gesprek hadden ondertiteld en ook de man die de ondertitels met de beelden mixte, verdient een onderscheiding, want dat gebexxrde even feilloos als de maanlanding zelf. De discussie maakte op mxj grote indruk, vooral in vergelij king met wat de Nederlandse geleerden en andere belangheb benden op de avond van de maanlanding te berde brachten over d_e toekomst, de gevolgen van de landing voor de mens heid e.d. De CBS had vier man gerangschikt tegenover een voorzitter. Die vier man waren ds. dr. Gibb, prof. Davidon, dr. Lindaman (een ruimtevaartdes kundige) en de beeldhouwer Ri chard Lippold. Noem mij de Ne derlandse doxninee of de Neder landse beeldhouwer die wij in zo'n forum zouden kunnen zet ten met hetzelfde resultaat aan intelligente, levendige, vinding rijke discussie! Zy zyn er niet. Misschien is het niet toevallig dat Amerika de eerste man op de maan bracht en niet wij. Misschien is dat niet alleen een kwestie van geld geweest, maar ook een kwestie van intellect, een kwestie van onderwijs, een kwestie van opvoeding, van een „way of living". Ik zal enkele krenten uit de koek voor u overnemen. Ds. Gibb zei dat hy en zyn vrouw zo geheel anders dan zijn kin deren naar de ruimtevaart had den gekeken. De ouders vroegen zich steeds af of de maan ooit berexkt zou worden, de kinderen dachten alleen maar wanneer? Lippold zei naar aanleiding van de vraag of de ruimtevaart ver spilling was, terwijl zovelen honger leden, dat er ten tijde van de bouw van de St. Pieter ook honger werd geleden en dat niemand nu nog het nut van de bouw ervan in twijfel bracht. Davidon voerde daartegen aan. dat het nut van de pyramiden voor de Egyptenaren hoogst twijfelachtig was, en dat het ook twijfelachtig was of zy er iets van geleerd hadden. Lippold betwijfelde of de maanlanding iets aan het bewustzijn van de mensen zal toevoegen, behalve misschien aan dat van dichters en filosofen. Het was hem met name opgevallen dat de astro- nauten zelf en de ruimtevaart- specialisten „eenvoudige men sen" waren, geen dichters in ieder geval: hun enige zorg was of alles goed functioneerde. Davidon zei, dat de ruimte vaart misschien op de essen tiële vraag kon drukkenwie nemen de beslissingen en hoe? Lippold merkte op dat het niets aan de betekenis van de uitvin ding van het wiel toe- of afdeed, dat het de ene keer voor een wieg, de andere keer voor een tank werd gebruikt. De vraag is: wie beslist waarvoor het wiel zal worden gebruikt! Hij ver wees ook naar de vrouw van Be- thanië in de Bijbel, die Jezus' hoofd met mix-re bestrooide, waax-op werd opgemerkt dat dat zonde was zolang er nog zoveel arme mensen rondliepen. Jezus antwoordde toen, dat zy altijd arme mensen om zich heen zou den hebben, maar hem niet. De dominee meende dat ent housiasme ook een vorm van participatie was. Hy zei dat het hem verbaasd had dat deze ge legenheid tot opwinding niet als zodanig gewaardeerd was. De godsdienst noemde hij estheti sche discipline en volgens hem lijdt de theologie aan caisson ziekte: te lang onder water ge bleven, luchtbelletjes in het bloed. Davidon herinnerde er aan dat iemand op de brandsta pel was gezet die gezegd had. dat het christendom een rond reizend circus was dat van pla neet naar planeet reisde en Lip pold herinnerde aan Rama- krishna, die de vraag waarom God als hij zo machtig was het kwaad liet voortbestaan, na lang nadenken geantwoordhad„Om het allemaal spannender te ma ken". NS. VOOR WOENSDAG 23 JULI Hilversum 1, 402 nx. NCRV: 18.00 Stereo: Veel gevraag de gewijde muz. (gr.).. 18.30 Nws. 1841 Act. NOS: 19.00 Verslag IBM Schaaktoernooi te A'dam 19.05 Stereo: lichte gram.muz. 19.10 Machtshiërar chieën en medezeggenschap in organi saties, gastcollege 20.00 Radiophil- harmonisch ork. en sol.: mod. muz. In de pauze: plm. 21.10-21.25 Herden kingsjaar Erasmus: Erasmus in de geschiedenis der Nederlanden en de 16e en 17e eeuw. lezing. 21.50 Lichte gram.muz. 22.10 Stereo: Scan: een populair progr. over electronica 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 Stereo: X. een sprong ln het duister 23.55-24.00 Nws Hilversum 2. 298 m. VARA: 18.00 Nws. 18.11 Act. 18.20 Stereo: Klink Klaar zonder nonsens 19.30 Nws. 19.35 Stereo: Licht instru mentaal en vocaal ensemble met zang sol. 20.00 Vragenvuur: 'n bekende Ne derlander beantwoordt vragen van Jon ge mensen 20.20 Franse chansons. 20.35 Nationale Zwemkamploenschappen in Breda 20.40 Buitenl. weekoverzicht 20.50 Trio en cabaretprogramma 21.20 Letter-grepen: literair progr. 21.50 Ste reo: Metrop.Ork. 22.30 Nws 22 38 Act. 22.55 Contrasten: muz. voor kenners en liefhebbers (gr.) 23.55-24.00 Nws. VOOR WOENSDAG 23 JULI (Over de 4e iyn) van 18-20 uur. Sel. „Gasparone" (Mlllöcker) Wil ly, Schneider, Willy Hofmann, Sandor Konya, Herta Talmar. Rita Bartos. Koor en Orkest o.l.v. Franz Marszalek Tu as pu me quitter (Arel) Orkest Franck Pourcel, Caterlna (Shuman) id.. Legon de twist (Mengozzl) Juliet te Greco, Ice l'on Pêche (Trenchant) id.. Un premier amour (Vic) Orkest Franck Pourcel. T'almerai toujours (Gérard) id., Cinématographe (wai ter). Boris Vian. Je bols (Goraguer) id Scotland twist (Burt) Orkest Franck Pourcel. Et malntenant (Bécaud) ld.. Chiquitlna (Alguero) Los Espanoles. Alba de amor (Argentino) id.. Teo (Blanco) Ensemble Hugo. Blanco El botellero (Blanco) id., Morrlna (Diehl) Los Espanoles, Cada cual (Sallés) id.. Dulce de leche (Blanco) Ensemble Hu go Blanco, Orquidea arabe (Blanco) id.. Minuet circa '61 (Brookmeyer) Stan Getz. Bob Brookmeyer. Steve Kun Roy Haynes. John Neves, Love jumped out (Clayton) id.. Gina, mij love (Harris) The Three Sounds. Whims of chamberland (Chambers) id Blue genes (Harris) id.. Bunny (Mul ligan) Gerry Mulligan. Johnny Hodges Claude Williamson, Buddy Clark. Mel Lewis, What's the ru6h (Mulligan) id. 18 Carrots for rabbit (Mulligan) Id. VOOR DONDERDAG 24 JULI Hilversum 1, 402 m. KRO: 7 00 Nws. 7 10 Het levende woord. 7.15 Badinerie; klass. gram. muz. (7.30 Nws. 7.32 Act. 7.50 Overwe ging) 8.00 Nws. 8.11 Vakantle-Jeugd- progr. 8.30 Nws. 8.32 Vakantietlps. 8.45 Voor de hulsvr. (9.00-9.10 Gymn. voor de hulsvr. 9.35 Waterst.) NOS: 10.00 Wat heeft dat kind?, pedagogische ru briek 10.20 Stereo: Muziek uit de Ba rok. KRO: 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken 11.55 Meded. NCRV: 12.00 Los- vast: gev. progr. (12.26 Meded. t.b.v. land- en tulnb. 12.29 Nws. 12.41 Act.). .400 Stereo: The Kilima Hawalians Show 14.25 Pianorecital klass muziek 15.00 Geref. middagd. NOS: 15.30 Be zigheden: magazine over liefhebberijen en vrijetijdsbesteding. 16.00 Nws. 16.02 Meer over minder: een progr. met meer Inform, over mensen en dingen die minder op de voorgrond treden. 17.30 Toerlsmo: een wekelijks progr. met toeristische inform, uit binnen-en buitenl. NCRV: 17.45 Stereo: Metropo- le ork. (gr.)lichte muz. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn. 7.20 Stereo: Lichte gram muz 8.00 Nws. 8.11 Radlojourn 8.20 Stereo: Lichte gram.muz. (8.30-8.33 De groen teman) 8.50 Morgenwijding 9.00 Ste reo: Klass. ork.muz. (gr.) 9.40 Kinder koor (gr.) lichte muz. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arb.vit.: populair verz - pl.progr. (11 00-11.02 Nws.) 11.30 Rond om 12: progr. voor de vr. (11.55 Beurs- ber.) 12.30 Mod. platteland. 12.35 Top pers van toen (gr.) 13.00 Nws 1311 Radiojourn. met o.a. Nationale Zwem kamploenschappen in Breda 13.30 't Muzlkantenuur: I Kerkorgelconcert: klass. muz. II. Hedendaagse Nederl. Vocalises III. Planotrio: klass muz. 14.30 Logboek 1938 documentair prog 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Schakeringen: cultureel progr ir woord en muz. 14.30 Logboek 1938, do- ADVERTENTIE) DE KASTEN-SPECIALIST Hooglandse Kerkgracbt 47—49 hoek Nieuwstraat - Tel. 01710-33078 QQ modellen u uniek ln de kastenwereld Haarlem - Den Haag - Leiden cumentair progr. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Schakeringen: cultu reel progr. ln woord en muz. 17.00 Tus- en 10 plus en 20 min: lichte gr muz. voor de tieners NOS: 17.30 Apollo lit echtstreekse rep. van de landing. Hilversum 3. 240 m. en FM NCRV9.00 Nws. 9.02 Terug van weggeweest: muz. van toen voor luis teraars van nu. 9.30 Zzzzoef. Instru mentaal progr. 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij de kolf ie (11.00 Nws.) NOS: 12.00 Nws. 12.03 Micro-notltles KRO: 13.00 Nws. 13.03 Act. 13 08 TNT: muz. van één tot twee 14.00 Nws. 14.03 Pop-in: gezellig aanplaten. 15.00 Nws. 15.03 Polster: pop- en countrymuz. 16.00 Nws. 16 03 lORRrr hitparade 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.07-1800 Draaljijof- draalik: verz.pl.progr. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NOS: 08.45-09.30 KI.: Apollo- 11: Laatste nws uit vluchtverloop van de Apollo 11 16.45 KI. Apollo 11: Inleiding en rechtstreekse rep. van de landing van de Apollo-capsule ln de Stille Oce aan. 18.50 KI.: Pluimpje NOS: 19.00 Journ. VARA: 19.07 KI.: Waar de tijd heeft stilgestaan, documentaire film over de Grote Zandwoestijn in Austra lië 19.43 KI.: Dag zondag, filmlrr-res- sle van een dag ln Parijs. NOS: 20.00 Journ VARA: 20.20 KL: De Shadoks. en de Glbls, TV-strlp. 20.22 KI.: Mar ty. showprogr 20.50 KL: Progr. rond de Songfestivalwinnares Lenny Kuhr. NOS: 21.20 KL: Apollo 11: Nabeschou wing maanvlucht Apollo 11 en recht streekse beelden uit Amerika waarin o.a reacties van Pres. Nlxon e.a. pro minenten plm. 22.00 VARA: KL: Iron side. TV-feullleton NOS: 22.50-22 55 Journ Nederland II NOS 18.50 KI. Pluimpje NOS: 19.00 Journ. 19.03 Scala: Inform, progr KRO 19.30 KL De FUntstones NOS 20 00 Journ KRO: 20.20 ZomertheaterA. Vioolrecital: klass muz. B. Balletpro gramma C svmphonle-ork 21 38 Brandpunt NOS 22 15-22.20 Journ NOS: 22.15-22.20 Journ.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5