OPNIEUW ONRUST IN NOORDIERSE STEDEN „VERRAAD JEGENS HET PAPOEA-VOLK In Italië praat je niet over politiek „Burgerrecht" distancieert zich Rumor poogt nieuw kabinet te vormen Schoten in steeg I erkeersruzie eindigde in omarming. Rode Kruis mag hulpvluchten naar Biafra maken Artillerieduel tussen Honduras en El Salvador Tsjechische dank aan Russen.... GEEN POLIO IN SPANJE Marianne Faithful! bij bewustzijn Tsjechische kunst Hollandse bloemen Visclub 't Hof «•WRHORLOGE v. d. WATER Artikel in Australisch blad: ïaasa-S! PAOQsA 3 LE1DSCH DAGBLAD Onze correspondent in Bonn, Ru- dolf Bakker, die in het najaar zijn huidige standplaats zal verlaten om GPD-correspon- dent in Rome te worden, heeft op uitnodiging van de Italiaan se regering een bezoek van tien dagen gebracht aan het land, waar hij zich zal gaan vestigen. In een drietal artikelen geeft hij zijn eerste indrukken weer. In drukken. die hij met grote voorzichtigheid doorgeeft, be wust als hij zich is van de on mogelijkheid de Italianen in zo korte tijd ook maar ten dele te leren kennen. Met uitfflondermg van een handje vol liberalen, dat. de Paus het land uit wil zetten, heb Ik geen Italiaan gesproken die een voorstel heeft ter verbetering van de hopeloze situatie op het terrein van de binnenlandse politiek. Buitenlanders in Rome en toeschouwers in het buitenland ma ken zich veel drukker over Italië dan de Italianen zelf. zo schijnt het. Op een avond ontmoette ik aan aen zeer laat diner een invloedrijk man bij de Italiaanse radio en tele visie. naar wiens politieke commen taren geluisterd wordt- Het was de dag waarop de socialistische partij uiteen was gevallen en de regerings crisis voor de deur stond. Op Romeinse zomeravonden is het doodstil in de natuur. Het gevogelte heeft het in gekwetter afgelegd te gen de Italiaanse mens Maar wan neer men zou denken dat die avond de gesprekken over de dreigende cri sis zouden gaan. vergist men zich. Terloops en tussen twee happen ge grilde Langouste door meldde mijn commentator wat er in de boezem van de socialistische party was ge- sohied. De meest voor de hand lig gende vraag, namelijk wanneer de regering-Rumor ineen zou storten, kon ik echter nog bijtijds inslikken Ze zou die avond een banaliteit zijn geweest. De dauw parelde op de flessen met witte wijn, de tafeldames eisten alle aandacht op. Over politiek praat men in Italië beter niet. ze is niet interessant ge noeg. zo hoor je steeds weer. Terwijl correspondenten aan hun bladen be richten dat het land op de rand van de afgrond zweeft en de revolutie voor de deur staat, praat de Italiaan bij voorkeur over zijn klimaat en de vakantie aan zee Begin van dit jaar hadden de mees te buitenland;* kranten en weekbla den een „rode mei" voor Italië aan gekondigd. In Milaan sprak ik hier over met de woordvoerder van een van de grootste chemische concerns in het land. Het- was aangenaam koel In zijn werkkamer. Op de tafels la gen kostbare kunstboeken verspreid. Op myn vraag keek de man op zijn horloge (ik neem aan dat hy er een met een kalender had) en vroeg me toen triomfantelijk of ik wist dat het nu eind Juni was en of ik dan iets van die rode mei gemerkt had. Opnieuw wordt, door de recente crisis, over een rode mei. een rode augustus of september wellicht, ge sproken. Inderdaad hebben zich plot seling in de industriestad Turijn heftige ongeregeldheden voorgedaan. Maar het lijkt wel of in Italië van een samenspel, op welk terrein dan ook. geen sprake is. Families, groe pen. partyen tollen om elkaar als he mellichamen die elkaar maar eens in de miljoen jaar raken. Ondanks de uiterlijke uitbundige jovialiteit <dat mannen arm in arm lopen wil de noordeling maar schoorvoetend ac cepteren» leeft iedereen en leven de politieke partyen als het ware van elkaar gescheiden door waterdichte schotten. Als er in een van de ruimen brand uitbreekt wil dat dan ook be slist nog niet zeggen dat het hele schip naar de bodem van de zee verdwijnt. Niet de democratische spelregels of een democratisch bewustzijn houden de Italiaanse staat ondanks alles bo ven water. Zo ziet het er tenminste uit als ik de opmerking zou kunnen generaliseren die een pas gepensio neerde top-technicus van de Alfa- Romeofabriek tegen me maakte. Hij was met een schandelijk pensioen naar huis gestuurd na een halve eeuw trouwe dienst. Een half jaar was een landelijk betere pensioenre geling van kracht geworden waar hij geen deel aan had. Hij zei me: „Als het me te erg wordt dan ga ik maar naar buiten en daar schynt de zon en ik zie de kleuren van de huizen en ik loop wat en dan troost ik me met wat ik aan moois om me heen zie" Inderdaad is de Italiaan geen sjag- rljn, zoals vele noordelijke volkeren, en dat Is wellicht klimatologisch be paald. Het is echter wel de vraag hoe lang een reeks van ridicule nar ren hem nog in de politieke kou kan laten staan. menigte te ontkomen. Twee schoten zijn zaterdagnacht zeker veertig LONDEN (GPD, AP) Gezien de gebeurtenissen van de afgelopen maanden was het te voorzien, dat de viering van de jaarlijkse „Oranjedag" op 12 juli niet zonder incidenten zou verlopen (deze dag wordt door de protestanten gevierd ter her denking van het feit, dat Koning-Stadhouder Willem III, stad houder van Holland en Zeeland en Koning van Engeland, in 1690 aan de Boyne een leger van de r.-k. Koning Jacobus II nonnen' in actie Wat de onrust van versloeg). Erger dan de rellen van zaterdag en ook van gisteren zaterdag betreft: in verscheidene was de aanval van hedenochtend in Dungiven, waar roerige steden kwam 't tot ongeregeldheden elementen geprobeerd hebben een groep ingesloten politie- S mannen met benzinebommen levend te verbranden. werden door onbekenden op een po litiepatrouille gelost. De kogels mis ten en ketsten tegen een muur. Twee demonstranten werden door de ko gels gewond. De politie maakte bij de bestrijding van de onrust gebruik van schilden en bracht ook waterka- In het overwegend r.k. dorp Dun given voerden schreeuwende menig ten vanochtend een aanval uit op TURIJN (Reuter) Twee automobilisten, die na een aan rijding in Turijn in een heftige ruzie verwikkeld raakten, zijn elkaar tenslotte, tot tranen be wogen. in de armen gevallen. Toen omstanders n.l. de twee kemphanen ertoe hadden ge bracht eikaars namen en adres sen te noteren en de zaak aan de verzekeringsmeatschap- over te laten, ontdekten zij dat zij halfbroers waren die el kaar sinds 1941 niet meer had den ontmoet. De mannen beslo ten meteen de schade in te ha len en gezamenlijk de vakantie door te brengen. Een van de broers woont en werkt in Lon den. de ander in zijn geboor teplaats Cagliari, op Sardinië. zelfgemaakte bommen naar de poli tie geworpen; veertig personen zijn gearresteerd en twintig politieagen ten zijn gewond Ook zondagavond j was het onrustig in Londonderry. Enkele honderden betogers wierpen barricaden op in de wijk Bogside, waar ruiten werden ingegooid en werd geplunderd. De Beweging voor burgerrechten een r.k.-actie, heeft intussen nadruk- heken De politie slaagde erin de kelijk verklaard, dat de onlusten vechtenden uiteen te drijven In niets met het conflict tussen protes- h» n.D-ian.1 Lurgan werd een benzinebom naar tanten en rooms-katholieken hebben Ei, rk-ecbou" geworpen Vier per- te maken. De bende die in London- sonen werden gewond. Veertien per- derry winkelruiten ingooide, goede- sonen werden gearresteerd. Ook in ren stal en meubilair verbrandde, Belfast moest de politie tussenbeide vertegenwoordigde geen enkele par komen. Volgens een totaaloverzichtty of groepering, aldus de Beweging. ADVEKl'ENTIB litiemannen zat ingesloten, brandbom en een brandende auto band werden door de vernielde rui ten naar binnen geworpen. Enkele politiemannen werden gewond. Poli- tieversterking sloeg zich door de menigte heen en slaagde erin de in gesloten collega's te bevrijden. In tussen werden twee politievrachtwa- gens In brand gestoken Omstreeks zonsopgang was de rust in het dorp dat 800 inwoners telt. hersteld. Ook in Londonderry was het van nacht onrustig: acht politiemannen moesten tien schoten In de lucht los sen om in een steegje, waarin z(j wa ren opgesloten, aan een dreigende TEGUCIGALPA iReuter» Troe pen uit Honduras en El Salvador hebben elkaar gisteren aan hun grens drie uur lang met artillerie-, mortier, en mitrailleurvuur bestookt, zo is officieel door Honduras be kendgemaakt. De twee Midden- amerikaanse republieken zijn gewik keld in een onverklaarde „voetbal oorlog". Ze verbraken kortgeleden de dinlomatieke betrekkingen nadat zich rond onderlinge wedstrijden in de voorronden voor het wereldkam pioenschap onlusten hadden voorge daan. Volgens Honduras is by de ge vechten van zondag een niet nader genoemd aantal burgers gewond ge raakt. Er waren geen militaire ver liezen. Eerder was bekendgemaakt dat zaterdag vier militairen uit El Salvador de Hondwees gebied wa ren gedood. Officieel is dit bericht in El Salvador tegengesproken: „geen enkele soldaat uit El Salvador is ooit het grondgebied van Honduras PRAAG (Reuter» Conservatie ve Tsjechoslowaakse communisten hebben na een bijeenkomst in Brno saterdag een brief gezonden aan de Öowjetrussiache troepen die het land beset ten, waarin zij deze bedanken voor hun „hulp bij het liquideren van het gevaar van een contrarevo lutionaire omwenteling". Waarne mers menen dat dit een poging van de conservatieven is om de partij te laten toegeven dat de Sowjetrussi- sche invasie van vorig jaar gerecht vaardigd zou zijn geweest. Tsjecho- Slowakije heeft dat ondanks druk van Moskou nog niet gedaan. LAGOS (Reuter) Nigerië heeft het Internationale Rode Kruis toe stemming gegeven voor één keer een aantal hulpvluchten naar Biafra te maken. Dit is zaterdagavond in de hoofdstad Lagos meegedeeld na be sprekingen tussen de Nigeriaanse binnengedrongen", autoriteiten en een commissie van het Internationale Rode Kruis, die onder leiding stond van de presi dent, de Zwitser Marcel Naville. Het doel van deze vluchten naai de door de Biafranen bezette gebie den is het Rode-Kruispersoneel te voorzien van medicamenten en per soneel aldaar af te lossen. Naar Na ville heeft meegedeeld is nog niet I terie van Binnenlandse Zaken heeft vastgesteld wanneer deze vluchten j alle berichten over gevallen van MADRID (DPA) De gezond heidsdienst van het Spaanse minis- zullen plaatsvinden en hoeveel vlieg tuigen erbij betrokken zullen zijn kinderverlamming in Spanie van de hand gewezen. Volgens de dienst z(Jn twee weken geleden in Tarragona vijf kinderen gestorven aan hersen vliesontsteking. Verder waren In Tarragona geen andere gevallen van ernstige kinderziekten voorgekomen.- SYDNEY (AP) De Engelse pop LEIDEN De tentoonstelling Tsjechische kunst en Hollandse bloemen, die in het kader van het Rijnsburgse bloemencorso in de Bur gerzaal van hét Leidse Stadhuis wordt, gehouden, zal woensdag 23 ju li 's middags om vier uur door bur gemeester Van der Willigen worden geopend. LEIDEN Visclub 't Hof viste op de Brasem de tweede competitiewed strijd. De vangst was goed. Uit slag: 1. J. v. Went 3450 gram: 2. J. Wensveen 2875 gr.. 3. J Goudkuil 2460 gr. 4 J. Steen 2375 gr., 5. G de Hoed 2055 gr. 6. E. Sierat 2020 gr. 7. J. Monteba 1935 gr. 8. J. v. Went, 9. J. Brugman 1580 gr, 10. A. Mon teba 1175 gr. Schoten in Neurenberg Zater dag zijn schoten gelost op de glazen deur van een congreshal waar bonds kanselier Kiesinger en de minister van Financiën Strauss een politieke bijeenkomst van jongelui toespra zangeres Marianne Faithfull is bij ken volgens de politie werden de bewustzijn gekomen, aldus heeft het schoten gelost nadat ongeveer 1500 St. Vincentius Ziekenhuis vanmor- j nn)cae studenten in botsing waren gen bekendgemaakt. gekomen met. duizend man poli- Volgens een woordvoerdster van hettie die een kordon rond het gebouw ziekenhuis blijft haar toestand bevre- hadden gelegd. Bij de botsing wer- digend. Z(j spreekt met de verpleeg sters en de artsen die in haar kamer komen, maai- het zal nog wel enkele dagen duren, voordat zij het zieken huis zal kunnen verlaten. Haar vriend, Mick Jagger. van de „Rolling Stones" bezocht haar zon dagmiddag en praatte ongeveer vijf tien minuten met haar. Tot dusverre is Jagger de enige bezoeker geweest den verscheidene personen gewond. Geen straatbals De Paryse po litie heeft zaterdag bekendgemaakt toestemming te hebben geweigerd voor de traditionele straatbals in het Quartier Latin op heden 14 juli uit vrees dat „zekere oncontroleer bare elementen" moeilijkheden zullen veroorzaken. Er zou in het Quartier Inmiddels heeft de Australische j Latin slechts één bal worden gehou- Diane Craig «zie foto) de rol van den: in een brandweerkazerne. De Marianne overgenomen in de film kapel van de brandweer zal de mu- over Ned Kelly. I ziek verzorgen. Zoekt U een goed voor f 30.— en t 40,—. Of het allerbeste van f 200,— en f 400.- Roamei Citizen Eterna Certina Prisma Junghans Ewe Anker Horloger neeft het. Haarlemmerstraat 181 Altijd voordelig 's Maandags gesloten DINSDAG Zijlsingel 2 Volle evangelie-zu Spr. dhr. Zijlstra 8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer troui Zitting Bouwfonds Ned. Gemeente 8 uur nam. Jeugdhuis (Breestr. 19) Spri Chr. Emigratie-centrale 7-8 WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer), Spree» sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam. DONDERDAG GGD-gebouw EHBO Peerke Dotj 8-10 uur nam. Kantine Clos en h bruggen (Derde Binnenvesten Philatelica afd. Leiden 7.30 uur Leidsche Wolspinnerij (Zoeter* Sprei U., Enige duizenden zigeuners hebben een bedevaart onderno men naar Banneux in België. Op de fotoenkele violisten onder hen brachten kardinaal Suenens een serenade. Pieterskerk Orgelconcert Flor ters 8.15 uur nam. Oude Vest 13 Evangelisatie Chrt gem. Ecclesia 8 uur nam. Titus Brandsmaln 76 „De Duik Clubhuiswerk handenarbeid 8-10 nam Rijnlandslyceum (Apollolaan Ij le evangelie-gemeente, afd. Oegsti Spr. Dhr. Jongman 8 uur nam. Oegstgeest (Het Witte Huis) Set sociëteit Palamedes 2-5.30 uur n» LEI USE BIOSCOPEN CAMERA: „Dr Jekyll and mr H; 13 Jr. Dag. 7 en 9i5 uur. Om i 4.15 uur: ..Disney's tekenfilm pan a.i. Nachtvoorstelling: vrij. en „Liefdesgodinnen", 11.30. LIDO: „Thomas Crown". 14 jr 2.30. 7. 9.15. Zond. ook 4.45. LUXOR: „Een raar stel", a.l 2.30, 7. 9.15. Zond. ook 4.45. REX: „Liefde ln het 6tenen perk". 18 Jr. Dag. 2.30. 7, 9.15. I ook 4.45. Nachtvoorst.: vrij. en „De vierde sex", 18 Jr. 23.30 uur. STUDIO: „Lieve, lieve John" Dag. 2.30, 7, 9.15. Zond. ook 4.41 TRIANON„Dat zit wel snor" Dag, 2.30, 7, 9.15. Zond. ook 4 4} TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum voor Volkenkunde kantieülms voor de Jeugd. Dim/ woensdag- en donderdagmiddag nam. (tot medio augustus). Moienmuseum „De Valk" (Dan van lo uur voorm. tot 5 uur nam i 5 uur nam Maandags gesV tiek uit grootmoederstijd. (ultslull zaterd. van 11-17 nm en na v< crone6telnkade 2) De lakenhal Dag lo6 uur l5 uur Rijksmuseum van Oudheden penburg 28): Werkd. 10 uur voor 5 uur nam.: zond 15 uur nam Rljksmuseun voor «olkenkn N (Steenstraat 1) dag 10—5 u.: V dags 1- i uur nam Ned.-Legermuseum: Geopend dag tot ei met vrijdag 9 uur voor a >i soa en feestdagei) 5 u nam. uur nam SYDNEY/DJAKARTA (Reuter. ANP) De „Sydney Morning He rald" heeft de vandaag op West-Iri an beginnende volksraadpleging over de toekomst van het gebied gebrand merkt als „de laatste fase van het verraad jegens het volk van West- Irian". In een hoofdartikel schrijft het blad: „Onder doodse stilte van de buitenwereld worden de zwarte in boorlingen van West-Irian ertoe ver oordeeld. tot in eeuwigheid te wor den geregeerd door een vreemd bruin volk dat hen als een minder waardig ras beschouwt en welks peil van bruutheid en bestuurlijke onbekwaamheid al overduidelijk aan het licht is gekomen". In het hoofdartikel, onder de kop ,.Neo-kolonialisme". staat ver der: „Onder auspiciën van de Vere nigde Naties, goedgekeurd door de kenden worden Verenigde Staten in de vorm van een I pen en vliegtuigen. gevangen- samenvallend presidentieel bezoek.gezet (een voormalige Nederlandse van harte onderschreven door de kazerne is ingericht als concentra- Australische minister van Bin- tiekamp) of in ballingschap gedre- tenlandse Zaken, en aanvaard zon- ven- Geen gegoochel met woorden, der het minste protest door de com- j g^n plechtige Australische ministe- munistische en Afro-Aziatische voor- J'^le uiteenzettingen dat de overeen- vechters van koloniale emancipatie, ^omst van 1962 niet bedoelt wat ze moet vandaag de laatste fase van zegt, geen holle Australische woor- het verraad jegens het volk van den van voor „moesjewarah" (het Rijksmuseum voor de geschied der natuurwetenschappen. Dag. uur zone" 1—4 uur Heempark Oegstgeesterweg (Kil polder) Flora van eigen bodem van 8 uur voorm - 6 uur nam.; mei t.e.m. oktober op zat. en zond uur nam De Lakenhal Tentoonstelling land Koning, schilderyen en teke gen, dag. van 10 uur voorm.-5 uuri "s Zondags van 1-5 uur nam (t.ejt lull) Kunstzaal Heuff, Wassenaar: derijen en prenten van Els en F de Haas, maandag t/m zaterdag i uur, bovendien op dinsdagavonae j 8-10 uur. (t/m 23 juli). Galerie Van der Vlist (Botermi' Frans de Haas (schilderijen en gra! J Lyd de Jonge van Zwynsbergen bestookt door troe- zaïeken en plastieken) en Gerrlt der (schilderijen), dinsdag t/m 9-6 uur. (t/m 28 augustls). De Lakenhal Penningparade (uit eigen bezit) Dagelijks van 10-5 zondag 1-5 uur (t/m 31 augustus). Avond- en nachtdienst apotheb te Lelden Geopend voor spoedeisende gf len: apotheek D. C. Kok, Rapen) West-Irian beginnen. De Indone sische regering heeft haar duizend stromannen verzameld wier bespot telijke „consultaties" zullen beslis ser- over de politieke toekomst van hun 800.000 van kiesrecht beroofde landgenoten. Hun is gezegd dat slechts één besluitaansluiting bij Indonesië geduld zal worden en dat elk andere als verraad zal wor den beschouwd: actieve andersden- ROME (Reuter) President Sa- ragiat van Italië heeft gisteren de afgetreden premier Rumor verzocht een nieuwe regering te vormen. Rumor heeft het verzoek in beraad genomen, zo staat in een officiële verklaring van het Quirinaal (het bureau van de president) President Saragat heeft de afgelo pen drie dagen overleg gepleegd met de politieke leiders van het land om te trachten een oplossing te vin den voor de regeringscrisis, veroor zaakt door 'n splitsing in de socialis tische party. Nadat de socialistische ministers, met vice-premier en mi nister van Buitenlandse Zaken Pie tro Nenni, aan het hoofd, het kabi net hadden verlaten, traden acht da gen geleden ook de overige kabinet-s leden af. In de officiële verklaring staa voorts dat Rumor een uitgebreic mandaat heeft gekregen voor de vorming van een regering van cen trum-linkse partyen. Na afloop van een onderhoud met de president ver klaarde de demissionaire premier dat zjjn ideaal ook in een dergelijke richting ligt en dat hij in de komen de dagen overleg zal plegen met po litici van centrum-links. Rumor gaf toe dat hem een moeilijke taak wacht, doch volgens hem is het dringend een nieuwe regering te vor men die de huidige problemen van het land kan aanpakken. Politieke waarnemers zien in de terughoudendheid van Rumor voor beginsel van onderlinge overeen stemming, volgens welk de „daad van vrije keuze" wordt gehouden) kunnen het feit veranderen dat een onschuldige eilandbevolking openlijk wordt beroofd van haar recht, ge waarborgd door een internationale, onder de hoede van de Verenigde I Naties gesloten overeenkomst, om over haar eigen toekomst te beslis sen", aldus het blad. De Nederlandse ambassadeur in Djakarta, mr. Hugo Scheltema. is gisteren samen met de ambas sadeurs van Australië en Thailand in gezelschap van de Indonesische minister van Buitenlandse Zaken Adam Malik naar West-Irian ver trokken. Het gezelschap zal de uitvoering van de „daad van vrye keuze" bij wonen, die vandaag is begonnen. Met hetzelfde toestel van de In donesische luchtvaartmaatschappij Garoeda keerde een groep van 75 Westirianezen terug naar hun land, die een ambachtelijke scholingscur sus van drie maanden in Bandoeng hebben gevolgd. In Djakarta wordt vernacht dat minister Malik op 20 juli terugkeert naar de Indonesische hoofdstad. Apotheek A. van Breest- Sms; burg te Leiderdorp en Apotheek V schoten zijn de gehele week geop Gemeenschap Zuid-West Hulpverlenings- en lnformatledli Hulpverlening tel 24101 (b.g.g. Informaties tel. 33921. Vliegtuig neergestort De wrak stukken van een DC3 van de Nepa- lese luchtvaartmaatschappij, die sinds zaterdagochtend werd vermist, zijn gisteren gevonden aan de voet van de Himalaja op 140 kilometer ten zuiden van Katmandoe. Er zijn geen overlevenden gezien. Het toe stel had 35 personen aan boord. WEERRAPPORTEK Van hedenmorgen 7 i a Amsterdam De Bilt Deelen Lelde Endhoven Den Helder S i 3 a a mist 20 zwaar bew. 23 10 geh. bew. 23 11 geh. bew. zwaar bew. onbewolkt 20 14 23 10 19 14 Luchth. R'dam onbewolkt 21 Twente motregen 21 Vlissingen mist 21 Zuid-Limburg zw. bew. Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genéve Grenoble Helsinki Innsbruck Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome STockholm Wenen onbewolkt licht bew. 19 onbewolkt 26 18 zwaar bew. 13 zwaar bew. 29 11 onbewolkt 23 15 half bew, onbewolkt 22 12 onbewolkt 23 10 mist 23 10 licht bew. zwaar bew. onbewolkt 20 10 onbewolkt 37 21 onbewolkt 27 14 onbewolkt 27 mist 24 - licht bew. 37 15 onbewolkt 29 19 onbewolkt 29 14 regen onbewolkt licht bew mist onbewolkt onbewolkt licht bew 20 10 19 12 17 13 24 16 24 12 27 14 26 14 (ADVERTENTIE) RUMOR aanvaarding van de formatie-op- dracht een uiting van vrees, dat h|J er niet in zal slagen de oude coali tiegenoten tot elkaar te brengen. Zo wel de gematigde vleugel van de voormalige socialistische partij als de Republikeinse partij hebben ver klaard niet meer aan een centrum linkse regering te willen deelnemen. recreatiecentrum Recreatie-zwembed en spartel vijver - speeltuin - wonderland sportland - midget-golf - tram- wassenaar polines - mini-racing - scooters Café-Rest. „De Schaapskooi"-1 000.000m7 bos en duin - moderne camping. P. i M111 K=J 11 be

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2