Wr i a «i „Bonny maand W e gooien de Amerikanen in de d'r uit!" Moise Tsjombe verloor strijd met Kasavoeboe Hitiers ex-kameraad Strassers binnen tien Jaar revolutie I Ti 1 Bloedige strijd om Katanga Gearresteerd Veroordeeld ONTPLOFFING IN MOTORVANDC8 LIEP GOED AF Ds. Visser 90 jaar Aanklacht van de „Times" tegen Britse regering PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 30 JUNI 1969 (Van een medewerker MÜNCHEN (GPD) Otto Strasser, in de jaren '30 één van de architecten der nazi-beweging is nu 72 jaar. Bij het horen van zijn naam komen herinneringen naar boven aan Strassers gerucht makende breuk met de Führer, aan de tegen Hitier gerichte .Zwart Front"-beweging die hij oprichtte, aan de Rijksdagbrand uit 1933, die hij zag vanuit een taxi en die hem ervan overtuigde, dat het de hoogste tijd was om onder te duiken. Zijn broer Gregor, ook één van Hitiers paladijnen, stierf in een gevangenis van de Gestapo op zaterdag 30 juni 1934. Otto ivas toen al ontsnapt naar Tsjecho- Slowakije. Door lijn anti-nazi activiteiten kwam Otto Strasser indertijd ook vanuit het buitenland weer in het nieuws. HU verzorgde geheime ra dio-uitzendingen. leden van zUn „zwart front" smokkelden anti-nazi kranten en pamfletten Duitsland binnen. Jarenlang was hU de Ge stapo-agenten, die de opdracht had den hem uit te schakelen, steeds een stapje voor. Tenslotte vond hU een veilige verblijfplaats in Canada, waar hU woonde van 1940 tot 1955, het jaar waarin de onder Hitler van hun burgerrcehten beroofde Duitsers in ere werden hersteld. Actief HU te dus terug in zijn vaderland. Nog altUd is h-y een imponerende verschyning. Daarbij is hU opmer- kelyk actief, vol revolutionaire idee- en en vol hoop op veranderingen. Hij bewoont in München samen met zyn schoonzuster Else (de weduwe van Gregor i een flat. In zUn com fortabele Hawaii-shirt, met het ge spierde lichaam en de donkere ogen deed hU me denken aan Picasso, toen ik hem opzocht voor een inter view. Een aantal van zUn gedachten zouden trouwens ook die van Picasso hebben hunnen zyn, nogal surrealis tisch vaak. Strasser gaat uit van de onaf wendbaarheid der geschiedenis om zyn visies op de toekomst te kun nen verklaren. HU studeerde geschie denis, rechten en economie aan de universiteiten van München, Ber lijn, Wurzburg en Halle en is van mening dat Hitier alleen maai' het verkeerde pad opging omdat hy on voldoende wist van de geschiedenis. „Al gauw, binnen tien jaar, en misschien zelfs binnen vyf Jaar, heeft er in Duitsland een grote ex plosie van nationalisme plaats", zegt hij. „Dat is onvermijdelyk. De stem ming in het land leent zich er nu al voor. Ik ken niemand in dit land, die gelukkig ls, hoewel men het materieel heel goed heeft. Je kunt een land niet eeuwig verdeeld hou den. Het enige waar we nog op wach ten is een leider. Het volk heeft een doel nodig: nationalisme en een her enigd Duitsland". En wie moet de leider worden? Otto Strasser misschien? „Nee, ik ben te oud. Er is op het ogenblik in Bonn niemand die zich zover zou kunnen opwerken. Maar er komt gegarandeerd iemand naar vo ren". Uit de gelederen van de neo-- nazistische NDP, die wordt geleid door Adolf von Thadden? „Nee, het volk wil een natinaal- socialisme, geen nationaal kapi - talisme. Van Thaddens mensen zijn by me geweest om te vragen of ik me by hen wilde aansluiten. Maar toen ik vroeg of zy kapitalisten of socialisten waren, luidde het ant woord „kapitalisten". Hitier maakte dezelfde fout. Hy sloot zich aan bij de kapitalisten. Daarom ben ik geen lid geworden van de NPD Het bezit van de welvaart moet uit handen van een paar kapitalisten genomen worden. Tito in Joego-Slavië bena dert myn ideaal het meest". ten zullen er gebruik van maken door een poging om een kapitalisti sche samenleving in de Sowjet-Unie tot stand te brengen. Democratie noemen ze dat. En dit zal dan Duits land (dat mogelyk samenwerkt met Frankrijk) de kans bieden Moskou te vertellen dat de Sowjet-Unie kan rekenen op onze steun". „We zullen alle NAVO-troepen het land uitgooien. We hebben de Anglo- Saksen hier niet nodig. Als tegen- dlenst zal de Sowjet-Unie Duitsland het gebied moeten teruggeven, dat ze in 1945 van ons afgenomen heeft". Maar riskeert Duitsland daar mee dan geen Amerikaans in grijpen? „Nee, dat kunnen ze zich niet ver oorloven. Wy wensen neutraal te blyven en goede betrekkingen met zo wel de Amerikanen als de Russen te onderhouden. Moskou zou ons te hulp komen als de Yankees ons aanvielen". Heath zakenman En Engeland? ,Jk mag de Britten erg graag. Myn sympathie voor hen is even sterk als myn antipathie voor de Amerikanen. Maar Engeland is een voudig een ondergesohikte van Washington en Wall Street. Wilson is zwak. Heath is zuiver een zaken man. Er zit voor de Britten niet an- De drie jaar oude Bonny uit Thailand, die gisterochtend vroeg werd gelanceerd voor een ruimtevlucht van een maand, maakt het volgens de eerste berichten goed. Bonffiy is een 6.5 kg wegend aapje, dat na een training van maanden uitverkoren werd om de Amerikaan se Bio-satelliet-III te beman- I nen. Doel van de vlucht is voorna melijk de uitwerking van langduri ge gewichtsloosheid te onderzoeken en daarmee de weg vry te maken voor langdurige menselyke ruimte- vluchten. De langste menselyke ruimtevlucht tot dusver heeft twee weken geduurd en werd in de Ge- mini-VII in december 1965 uitge voerd door Borman en Lovell. Bonny zit in de Bio-III ..inge bouwd" in een grote hoeveelheid in strumenten. die zyn lichamelyke en geestelijke reacties testen en regis treren. Het aapje wordt gevoed door middel van capsules die hy automatisch op geregelde tijden toegestopt krygt. Voor drinken kan €5' ders op dan verder op te trekken met de Amerikanen. In de politiek zeil je met alle winden mee. De wind blaast nu in Duitslands voordeel en alles wat we nog nodig hebben is een na vigator". Er is voor Engeland geen navigator aan de horizon te beken nen, aldus de man, wiens toekomst visies zich niet beperken tot Europa: .Het grote gevaar komt uiteinde- iyk van India en niet van China. India is het land dat in de gaten moet worden gehouden. Maar Je kunt van de Duitsers niet verwach ten dat ze daar veel aandacht aan besteden. We moeten aandacht be steden aan onze eigen toekomst. Die toekomst is er één van een natlo- naalsocialistisohe, herenigde en neu trale natie. We zullen handel dry- ven met iedereen. En ja, handel be tekent evengoed wapens als auto's". Üoriog Hoe zal de nationaalsocialisti- sche revolutie beginnen? „Met een oorlog tussen de Sow jet-Unie en China in Siberië. Dat brengt Moskou niet in grote moei- lykheden, maar de Verenigde Sta- DEN HAAG (ANP) De giste ren overleden Afrikaanse politicus Moise Tsjombe werd op 10 novem ber 1919 te Moesoemba in de provin cie Katanga geboren. Zijn famil.e was welgesteld. In Elisabethstad liep hy de middelbare school af. waarna hij een opleiding volgde voor han delscorrespondent. By de verkiezin gen van 1959 werd hy gemeente raadslid. Van 1951 tot 1953 was hij lid van de provinciale raad van Ka- tanga. In 1959 werd hy voorzitter van de toen opgerichte Conocat-party. Hel volgende jaar woonde hy de confe rentie in Brussel by, die de weg ef fende voor Kongo's onafhankelijk heid. In mei 1960 verwierf zijn par ty de meerderheid in de provinciale raad van Katanga. Tsjombe werd premier van deze provincie, die ryk is aan delfstoffen, vooral koper. Op 30 juni 1960 werd Kongo on afhankelijk. President was Kasavoe boe en premier Loemoemda. Tussen Tsjombe en Loemoemba boterde het al dadelijk niet. Loemoemba was var mening dat Kongo één geheel moest vormen, terwyl Tsjombe een staten bond wilde. Tsjombe was volgens Loemoemba een willig werktuig van Europese financiers en van de Bel gische mijnbouwmaatschappij Union Minière du Haut Katanga. Tsjombe beschuldigde Loemoemba van com munistische sympathieën. Op 11 juli 1960. elf dagen na Kon go's onafhankelykheid dus, riep Tsjombe Katanga uit tot onafhan kelijke staat. F.r brak een burger- j oorlog uit, waarin het leger van Ka- tanga, aangevoerd door blanke huur soldaten, het moest opnemen tegen de federale troepen en een leger van de V.N.. dat op zeker ogenblik 20.000 man sterk was. De Veiligheids- raad had het vertrek van alle Bel-1 gische militairen uit Kongo gelast Tjombe en de zijnen hielden stand tot 16 januari 1963. Loemoemba was Intussen van he* j toneel verdwenen. In februari 1961 i is hy. naar Katanga gekomen om j met Tsjombe te onderhandelen ver moord. In april van hetzelfde jaar viel Tsjombe in handen van zijn te genstanders. Op een conferentie van I alle Kongolese leiders in Coquilhat-1 stad werd hij door de centrale over-1 heid gearresteerd en beschuldigd j van hoogverraad. Twee maandèn la ter werd hy vrijgelaten, nadat hy I beloofd had dat Katanga deel van I Kongo zou blyven uitmaken. Een- j maal terug in Elisabethstad trok hi} deze belofte in. De strijd duurde voort. Ook een in oktober 1961 ge sloten bestand bracht daar geen ver andering in. Niemand hield zich er aan. Hkt conflict veroorzaakte dp dood van de secretaris-generaal Hammarskjöld, die op 17 september 1961 bij een vliegtuigongeluk m Afrika om het leven kwam. (ADVERTENTIE) Enkele maanden nadat Tsjombe ln januari 1963 door de knieën was gegaan, ging hy in ballingschap. Hij verbleef voornamelijk in Madrid. In juli 1964 riep president Kasavoeboe hem naar Kongo terug en benoemde j hem tot premier van een overgangs- j regering. Er was in die tijd veel ver- zet tegen de centrale regering. Met Belgische en Amerikaanse hulp1 slaagde Tsjombe er in dit verzet te breken. Bij verkiezingen in maart 1965 behaalde zyn Conaco-partij een grote meerderheid, een ontwikkeling die president Kasavoeboe met zorg vervulde, vooral met het oog op de komende presidentsverkiezingen. Op 13 oktober 1965 dwong presi dent Kasavoebe Tsjombe tot aftreden. Hy ging weer als balling naar Madrid, waar hij volgens Kasavoeboe en diens opvolger generaal Moboetoe. opnieuw huursoldaten zou hebben geworven voor een offensief van Katanga. Op 17 maart 1967 werd Tjombe in Leopoldstad by verstek ter dood veroordeeld op beschuldi ging van hoogverraad. Op 1 juli in dat Jaar werd hy. terwijl hij per vliegtuig een van zijn vele min of meer geheimzinnige rei zen maakte, naar Algiers ontvoerd, in welk land hij tot zyn dood is vastgehouden, ondanks verzoeken om uitlevering van de regering in Kinsjasa en verzoeken tot vrylating van humanitaire organisaties. ZATERDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Natio nale Ballet: Bolero van Ravel, Epi taaf en Mutation. Kurzaal. 10-17 uur: concours Int. koorfestival. Om 20 uur: slotconcert winnende koren Int. koorfestlval. Theater ln de Steeg. 21 uur: caba ret Sa vo olv. Inge Tielman: „Psst". MAANDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Royal Shakespeare Company: „Troïlus and Cresslda" van Shakespeare. DINSDAG Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Royal Shakespeare Company: „Troïlus and Cressida" van Sheakespeare. Ned. Congresgebouw, 20.15 uur: El- ly Ameling, sopraan en Jorg Demus, piano j WOENSDAG Ned. Congresgebouw. 20.15 uur: Ber- 1 lijns Philharmonlsch Orkest DONDERDAG Circustheater. 20.15 uur: Ned. Ope rastichting en Nat. Ballet: Le Rossig- nol/PetroesJka van Strawinsky Mede werking van R'dams Phllharm. Orkest en Ned. Op"rakoor. MAANDAG Stadhuis Gemeenteraad 7.30 uur na middag. DINSDAG Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zen ding Spr. dhr. Zijlstra 8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal) Zit ting Bouwfonds Ned. Gemeenten 7-8 uur nam. Jeugdhuis (Breestr. 19) Spreekuur Chr. Emigratiecentrale 7-8 uur nam. WOENSDAG DONDERDAG G.G.D.-gebouw E.H.B.O. Peerke Donders 8-10 uur nam. Kantine Royalfabrlek (Rooseveltstr. 20) „De Natuurvriend" 8 uur nam. Kunstzaal Heuff. Wassenaar: Schil derden en prenten van Els en Frans de Haas, maandag t/m zaterdag 10-17 uur, bovendien op dinsdagavonden van 8-10 uur. (t/m 23 Juli). VRIJDAG Stadsgehoorzaal Concert Volksdans- festival 8.15 uur nam. Oude Vest 13 Evangelisatie chrlsten- gem. Ecclesia 8 uur nam. Tltus Brandsmalaan 76 ..De Duik boot" Clubhuiswerk handenarbeid 8-10 uur nam Konlngskerk Rullclub 7.30-10 u. na middag. Pieterskerkhof (bij slecht weer ln StadsgehoorzaalVolksdansfestlval 1.30 uur nam. ZATERDAG Stadsgehoorzaal Volksdansfestlval 8 uur nam. Oegstgeest (Het Witte Huls) Schaak- 80Cletelt Palamedes 2-5.30 uur nam. ZONDAG Vljfmelhal Volksdansfestlval 8 uur nam. Rijnlandslyceum (Apollolaan 1) Ge meente voor oorspronkelijk christen dom, afd. Oegstgeest. Spr. evang. N. v. d. Brugge 7.30 uur nam. Steenschuur 6 Kerk van Jezus Chris tus van de heiligen der laatste dagen 11 30 uur voorm. Wassenaar (Rest. Bijhorst) Drive- In-dienst 10.30 uur voorm. LEIDSfc BIOSCOPEN Camera: „Jerry als baby-sltter", a.l. Dag. 2.30. 7, 9.15. Zond. ook 4 45. Nachtvoorst, vrij en zat.: „De minna res", 18 Jr, om 11.30 uur. l ido: „De nichten", 18 Jr. Dg. 2.30, 7. 9.15. Zond ook 4.45. Studio: „Therese en Isabelle", 18 Jr. Dag 2.30, 7. 9.15. Zond ook 4.45. Kex: „Fatale lust", 18 jr Dag 2 30. 7, 9 15. Zond ook 4.45. Vrij en zat. nachtvoorst.: „Sexy Carmen baby", 18 Jr. 23.30 uur. TENTOONSTELLINGEN Molenmuseum „De Valk' (Dagelijks van 10 uur voorm tot 5 uur nam Zon dag 15 uur nam Maandags gesloten Jeugdmuseum (Koppenhlnksteeg 2) Tentoonstelling over de natuur en an tiek uit grootmoederstyd. (uitsluitend zaterd. van 11-17 nm en na verzoek Cronesteinkade 2) Rijksmuseum van Oudheden (Ra penburg 28) Werkd 10 uur voorm uur nam.: zond 15 uur nam RIJksmuseun voui .olkenkunde' (St.eënstraat 1) dag 105 u.: 'szon- lags l- uur nam Ned.-Legermuseum. Geopend maan dag tot ei met vrijdag 9 uur voorna.— 6 u nam. zon. en feestdagen 16 uur nam Rijksmuseum voor de geschiedenis der natu ui wetenschappen Dag 10—4 •nu zone' 1—4 uur Heempark Oegstgeesterweg (Kikker polder) Flora van eigen bodem. dag. van 8 uur voorm - 5 uur nam.; van mei t.e.m oktober op zat en zond 2-5 uur nam De Lakenhal Tentoonstelling Roe land Koning, schilderijen en tekenin gen, dag. van 10 uur vöorm.-5 uur nam 's Zondags van 1-5 uur nam (t.e.m 13 lull) Avond- en nachtdienst der apotheken. Geopend voor spoedeisende geval len: apotheek van Driesum. Mare 110, tel. 20406. Apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp en Apotheek Voorschoten zyn de gehele week geopend. Verklaring Heinemann Dr. Gustav Heinemann, die dins dag Lübke opvolgt als president van de Duitse bondsrepubliek, heeft in een vraaggesprek met „Der Spiegel" verklaard, dat hy zal aftreden, als de volksvertegenwoordiging wets voorstellen aanvaardt, waarby het land in het bezit van kernwapens zou komen. Onrust In Maleisië By rassen- onlusten tussen Maleiers en Chine- zen zyn zaterdagavond in Koeala- Loempoer vUf doden gevallen. In verscheidene gedeelten van de stad werden gebouwen in brand gesto ken. De dood van twee jeugdige Ma leiers, die twee dagen geleden in de Chinese wyk van de stad zyn ver moord, zou de aanleiding van deze ongeregeldheden zUn geweest. By soortgelijke incidenten die zich on langs in Koeala Loempoer hebben voorgedaan vielen 182 doden. Rellen in Tokio Ongeveer 3500 demonstranten zyn zaterdag slaags geraakt met de politie in Tokio ty- dens een maas uit protest tegen het plaatsen van post-sorteermaohines in een postkantoor. Ongeveer 1000 politiemannen slaagden erin de me nigte van het gebouw weg te hou den. De demonstranten voeren aan dat het invoeren van automatisering zal leldën 'tot het ontslaan van per soneel. Vliegtuig gekaapt Een haveloos geklede dronken man, gewapend met een mes, heeft zaterdag de pi loot van een Amerikaans straal vliegtuig met 104 personen aan boord gedwongen naar Cuba te vlie gen. Het was de derde daad van luohtpiratery in één week. Kinderen onder muur In de stad Thoean Nhon in de Mekong- delta in Zuid-Vietnam is zater dag een stenen muur op spelende kinderen gevallen. Achttien kinde ren kwamen daardoor om het leven. Vier werden gewond. Truman vijftig Jaar getrouwd De voormalige Amerikaanse presi dent Harry Truman en zyn vrouw hebben zaterdag in Independence, in de staat Missouri, ln alle rust hun vyftigjarig huweiyksfeest gevierd ln het huis dat zy al sinds hun huwe- ïyk in 1919 als hun thuis beschou wen. Hy is 85, zy 84 Jaar, LONDEN lANP/DPA/AFP) De 260 inzittenden van een DC-8 van de Canadian Pacific hebben zondag avond boven de Atlantische Oceaan een hachelijk avontuur beleefd. Hun toestel was op weg van de Ierse luchthaven Shannon naar Toronto in Canada, toen zioh in een van de twee linkermotoren een explosie voordeed. Een van de wegvliegende stukken metaal trof de romp ter hoogte van de kombuis en veroor zaakte een lek in de drukcabine. De DC-8 bevond zich toen op ca. dui zend km van de Ierse kust op een hoogte van meer dan 8 km. De bemanning zond een s.o.s. uit en berichtte dat zy terugkeerde naar Shannon. Voor de reddings dienst van de Britse luchtmacht werd groot alarm gegeven. Op drie motoren en begeleid door een Shackleton-toestel van de Engelse luchtmacht kwam het Canadese vliegtuig echter behouden in Shan non aan de grond, zonder dat de tal rijke branweerauto's langs de lan dingsbaan in actie behoefden te ko men. Alle inzittenden leken onge deerd. Zij zijn vanochtend met een ander vliegtuig opnieuw naar Cana da vertrokken. SASSEN HEI M Ds. H. Visser, emeritus-predikant van de Christ. Geref. Kerken, zal morgen de leef- tyd van 90 jaar bereiken. Ds. Visser werd in Apeldoorn geboren en was eerst werkzaam in de koninklyke moestuin op Het Loo. Na aan de Theologische School in 's-Gravenha- ge gestudeerd te hebben, deed hy in 1907 intrede te Veenendaal. Hy diende verder de gemeenten Leeu warden, Dordrecht en Sassenheim van 1941 tot 1955. Op 1 december 1955 werd hem emeritaat verleend. Bonny even voordat hij in de Bio-satelliet iverd geplaatst. hy zelf zorgen door met knopjes te manipuleren. Hy heeft daarin op aarde al een heleboel ervaring op gedaan. Men hoeft niet bang te zijn dat hy door gulzigheid te snel door zijn watervoorraad heen is. want de afgescheiden lichaamsvochten wor den weer gezuiverd en tot volkomen helder water teruggebracht. Bonny heeft voorts geleerd, op bepaalde signalen van de aarde af te reage ren met het indrukken van knopjes Men hoopt hierdoor zyn psychische reactievermogens ook na een lang. durige vlucht te kunnen toetsen. Bonny werd van Kaap Kennedy gelanceerd door een Thor-Delta-ra- ket. Hy vliegt thans door de ruimte op ongeveer 400 km hoogte. Na de eerste rondjes bleken zyn reactie; heel normaal te zyn. Hij had de be proevingen van de start uitstekend doorstaan. Het is de bedoeling dat Bonny in dertig dagen 469 rondjes om de aar de maakt en daarna by terugkeei in de atmosfeer boven de Stilte Oceaan bungelend aan een para- chute door de luchtmacht zal wor den opgevangen. Hy zal daarna ge durende enige maanden op aard» worden onderzocht. Eindexamen Rembrandt Scholengemeenschap LEIDEN Aan de gymnasiumaf deling van de Rembrandt scholenge meenschap slaagden voor het diplo ma A: Aad Kemp, Noordwyk aan Zee; Gerrit Leget; Lex van Loon; Marianne Stikvoort, Leiderdorp. Vooi het diploma B: Henri Beyersbergen Lisse; Nico Kos; Wim de Lege, Lei derdorp. Nellie van Oosten, Voor schoten. Waar niets vermeld ataat, ia d< woonplaats Leiden. LONDEN (AFP) In offiële en politieke kringen in de Britse hoofd stad heerst grote verlegenheid over een felle aanklacht van het gezag hebbende blad „The Times" tegen het beleid van de Britse regering tegenover Biafra. De regering heeft zich in Nigerii geassocieerd met een oorlogvoering tegen Biafra, die dezelfde gevolgen heeft als een politiek van groeps- moord". De hongersnood in dat land betekent de grootste tragedie of de grootste misdaad waarvoor Groot- Britannië in deze eeuw medeverant- woordelyk is. Woordvoerders van di federale Nigeriaanse regering hebben toegegeven dat de hongersnood een noodzakelyk en wettig middel om oorlog te voeren wordt gehanteerd Medeplichtigheid aan de afslacht mg van een miljoen mensen om oliebe- langen te beschermen, is zonder mees immoreel, aldus het blad dat op d« regering een beroep doet haar poli tiek te wyzigen en Biafra te helpen in plaats van wapens te blyven le veren aan het federale bewind. WEERRAPPORTEN Van hedenmorgen □ur. u. «i 6 S 4. k a d a C-4 Amsterdam zw. bew. 20 ii 0 De Bilt mist 20 12 0 Deelen zw. bew. 19 13 0 Eelde geh. bew. 17 12 oj Eindhoven zw. bew. 21 12 0 Den Helder geh. bew. 17 13 0 Luchth. R'dam mist 21 13* 0 Twente zw. bew. 16 12 4 Vllssingen geh. bew. 18 15 0 Zuid-Limburg zw. bew. 20 12 0 Aberdeen regen 19 12 1 Athene onbew. 25 19 0 Barcelona licht bew. 24 16 0 Belgrado zw. bew. 21 10 0 Eerlijn regenbui 19 11 5 Bordeaux licht bew. 27 11 0 Brussel zw. bew. 22 13 0 Frankfort geh. bew. 21 14 0 Geneve onbew. 21 8 0 Grenoble licht bew. 21 8 0 Helsinki half bew. 28 14 1 Innsbruck zw. bew. 18 7 0 Kopenhagen licht bew. 17 9 0 Lissabon zw. bew. 26 16 0 Locarno zw. bew. 25 14 0 onden zw. bew. 25 11 0 Luxemburg half bew 21 11 0 Madrid licht bew. 36 15 0 Malaga onbew. 27 16 0 Mallorca onbew 28 15 0 München onbew. 18 11 OJ Nice onbew. 24 17 0 Oslo zw bew. 25 14 0 Far(js half fbew. 22 8 0 Rome zw.bew. 25 16 0 Stockholm onbew. 26 13 0 Wenen regen 18 12 ol ZUrlch half bew. 19 8 0

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2