'Ik ben een ster en probeer er veel geld uit te halen' vandaag Michael Caine (alias Harry Palmier) i NRT gaat de ether in Paul van Vliet terug uit Zuid-Amerika S. J. Doorman directeur van de VPRO Ronnie Tober naar Athene Film regisseur Ralph 1 la bib overleden Klassieke tragedie trekt meer dan het moderne repertoire VAKANTIE SCHOENEN Marianne Faithful en Mick J agger naar Australië DINSDAG 24 JUNI 1969 IXIDSCH DAGBLAD PAGINA J UTRECHT (GPD) In Hollywood worden de sterren ge maakt, niet geboren. De glamour van de filmheld en zijn sex- appeal worden gebalsemd met het ontroerende verhaal van zijn jeugd en zijn stijfselkissie. Zijn wieg in de achterbuurt, zijn arme ouders en zijn ambitie. Iedere acteur of actrice krijgt een verleden van het public relations-bureau. Maar de blonde Britse acteur Michael Caine heeft meer dan genoeg aan zijn eigen achtergrond. Hij is het prototype van de filmgek. Leest en ziet alles wat los en vast zit. Film is zijn begin- en eindpunt: „Ik ben één keer getrouwd geweest, maar nooit meer. Film is al te veel een huwelijk en voor concubines zijn we nog niet liberaal genoeg.'' Hitier Michael Caine is Michael Caine gebleven, vindt hyzelf. Zijn accent is nog steeds licht cockney, zyn vrien den komen voor een belangrijk deel uit het milieu waarin hy opgroeide: de volksbuurt Elephant and Castel- district in Londen waar op zijn veer tiende jaar de ambitie ontstond film acteur te worden. „Dat was het leven tan de sterren, maar ook wel het medium zelf. Toen al begreep ik dat film m de eerste plaats entertain ment Is en ik wilde entertainen". De 36-jarige Michael Caine heeft de lange weg naar het witte doek niet cadeau gekregen. Hij begon op zijn zestiende bij het amateur-toneel en deed de eerste stap naar het be- beroepstheater als assistent-toneel meester: „Twintig gulden in de week en werken als een paard. Toen kreeg ik een paar regels als figurant en daarna een klein rolletje. Zo slaagde ik als acteur. Daarna zeven jaar televisiewerk met ertus- i door werk voor de Theatre Workshop en kleine rollen. Ook de film dook toen op. Een regel in The Key, vier regels met Edward Judd in The DayThe Earth Caught Fire en 8 regels ik heb ze geteld in de oorlogsfilm „Een heuvel in Korea" Mijn eerste grote kans kreeg ik in het stuk The Long the Short, and the Tall waarin ik Peter O'Toole mocht vervangen". Cvnisch Is het engagement pacifistisch? „Ik ben geen pacifist in de zin dat ik weiger te vechten. Het pacifisme van Chamberlain heeft ons de Twee de Wereldoorlog bezorgd, terwyl we in '34-'35 al een eind aan Hitier en zijn trawanten hadden moeten ma ken. Maar achter de passiviteit van Engeland staken 't vooroordeel en het nationalisme. De algemene ge dachte, Hitier valt een bende smerige Tsjechen aan en vuile Polen. Nie mand maakte er zich zorgen om. Het humanisme was vei- te zoeken. En nu doen we weer hetzelfde. We zetten geen stop op het verzenden van wa pens naar Nigerië; we laten Biafra uitmoorden en uithongeren. Indertijd heeft de Britse industrie Hitler ook bevoorraad met materiaal waar we later zelf mee bestookt werden". Hij is nijdig en praat snel. Biafra is een stokpaardje van Michael Cai ne. Hij collecteerde voor geld (25.000 pond) en voedsel (300 ton) en stuur de alles met een schip naar Biafra. De reacties bleven niet uit. Michale Caine: irIk heb talloze brie ven gekregen van mensen die schre ven: Je verzamelt geld en voedsel voor nikkers, maar over 25 jaar zul len ze hier alles overgenomen hebben als je ze laat leven. Dat zijn dezelf de Engelsen die tijdens en ook na de hem gebracht. Onder Sidney Furie speelde hij in „Ipcress File", met Guy Hamilton maakte hü „Begrafenis in Berbjn" en Ken Russel voerde de re gie van ,3illion Dollar Brain". Drie maal Len Deighton's held Harry Palmer. Michael Caine voelt zich steeds sterker verwant met deze fi guur: „Hy is menselijk, soms corrupt, maar allereerst een non-comfor- mist, die niet bereid is uit te gaan van befehl-ist-befehl". Michael Caine menselijk oorlog beweerden: Hitler was een schoft, maar hü had gelyk wat be treft. de Joden". Zijn werkelijke roem by het publiek hebben zün Harry Palmer-creaties HOOGERHEIDE (ANP) Het hoofdbestuur van de Nederlandse Radio en Televisiestichting (NRT) zal gebruik maken van de wettehjke mogelükheden om een eigen pro gramma voor radio en televisie te brengen. Het meent, dat er een re- delyke kans is om medio volgend jaar uitzendingen in de categorie C te realiseren. Volgens mededelingen van het hoofdbestuur van de NRT zijn dui zenden personen, afkomstig van di verse aangesloten groeperingen, tot de NRT toegetreden. Daarna ging het snel- Hij kreeg een grote rol in de film „Zoeloe" on der regie van Cy Enfield door bemid deling van Stanley Baker en dank zij zyn perfecte cockney-accent. En film-producent Harry Saltzman (van de James Bond-produkties) ontdekte hem. Michael Caine kreeg de hoofd rol van Harry Palmer in Ipcress File, de spionage-bestseller van Len Deighton. En hü bleek er geknipt voor. Hard, onverschillig, cynisch maai- byzonder menselük. De eerste geheim agent die een bril droeg, zelf in de keuken stond, emotionele moei lijkheden had in machinaties die hem ver te boven gingen. Ipcress File (regie Sidney Furie) betekende een revolutie in de spionagefilm en het begin van een snelle evolutie voor Michael Caine. „Ipcress File maakte me een ster", zegt Michael Caine zelf, „daarna was het eenvoudig. Ik kon me zelfs permitteren scripts af te wüzen. The Wrong Box en Aifie waren de vol gende successen. Alfie was een moei lijke zaak. De hoofdfiguur is een echte schoft. Een cockney-playboy die acht vrouwen versiert en er een tje dwingt tot abortus. Büna alle En gelse top-acteurs hadden de rol ge weigerd, maar toen regisseur Lewis Gilbert by mü kwam, heb ik 't geac cepteerd. Ik ben niet zo bang voor de image van „bad guy". Trouwens daarna switchte ik weer naar een ge heel andere rol met Shirley MacLai- ne in Gambit. En Otto Preminger contracteerde me voor Hurry Sun down toen hy Alfie had gezien". Ruzies Wat is zyn houding als acteur te genover het onderwerp van de film? j Speelt hij alles voor geld? Is het kie- j ren van een rol meteen een begin, «elverklaring? Michael Caine grinnikt: „Je komt; wel eens met je overtuiging in de knoop. Ik heb enorme ruzies gehad met Lewis Gilbert over de uitgebreide abortus-scène in Alfie. Zoiets gaat me te ver. En ik heb tenslotte gelyk gekregen want bü het proefdraaien gingen er vüf dames tegen de vlakte. We hebben er toen goed in gesneden, maar het resultaat was toch nog te veel voor de meeste landen. In Frankrijk noemde de kritiek het por nografie en in Italië werd de scène er door de keuring uitgehaald". Is Caine politiek en sociaal-maat- cchappelijk geëngageerd? „Het beroemde engagement van de acteur. Dat kun je natuurlük niet zo nadrukkelijk stellen als je ervan uit gaat dat film een recreatief medium ls. Maar ik was bü voorbeeld wel ge- engageerd toen ik een rol accepteer de in Play Dirty (Speel het vuil) van Ar;dré de Toth. De verwantschap met nujn eigen ervaringen in Korea, waar ik als gewoon soldaat vocht, was erg groot. Je bent je enorm be wust van het feit dat al die officie ren soldaten niet als mensen maal ais dingen zien. Als officier zet je een peloton üi en niet een groep mensen. De grondslag van Play Du ty is een werkelük gebeurtenis waar bij twaalf Pales tij nen, die notabene de opdracht hadden, om Duitse olieopslagplaatsen op te blazen, door onze mensen werden ven-aden omdat de Britten de olie toch liever intact veroverden. Die Palestijnen zün toen tegen de muur gezet. Maar het gekke is dat het publiek zo'n verhaal niet gelooft. Ze zün geconditioneerd wat de oorlog betreft. Niet door andere oorlogen, maar door oorlogsfilms". SCHIPHOL (ANP) De Haagse cabaretier Paul van Vliet en zijn pianist Rob van Kreveld zijn op Schiphol teruggekeerd van een 18-daagse tournee door Zuid-Ame rika. Gedurende deze door de KLM georganiseerde reis werden in totaal 8 voorstellingen gegeven voor Neder landse emigranten in achtereenvol gens Brazilië, Uruguay, Argentinië en Chili. Het programma dat Van Vliet uitvoerde, was een selectie van nummers van de laatste 5 jaar uit zün cabaret „Pepyn". „De mensen, van wie sommigen 800 km haden moeten reizen om onze voorstelling bü te wonen, wa ren byzonder enthousiast, en vooral ook ontroerd dat ze na zoveel jaren weer eens iets van Holland merk ten", aldus de cabaretier. Hij heeft uit deze tournee weer wat inspira tie opgedaan voor zün nieuwe pro gramma, dat per 1 november a.s. in Den Haag begint. Dit is het 21-jarige Franse sterretje Josiane Tanzilli, die haar debuut als filmactrice maakt in de film Pussycat pussycatI love you". De film wordt op het ogenblik op genomen in Romewaar het kennelijk erg warm is. HILVERSUM (ANP) Het be stuur van de VPRO heeft besloten binnenkort over te gaan tot benoe ming van de heer S. J. Doorman tot i directeur van de VPRO. De heer Doorman, die 41 jaar oud I is, studeerde wis- en natuurkunde, filosofie van de exacte wetenschap pen en grondslagenonderzoek aan dt< i Universiteit van Amsterdam. Van 1957 tot 1960 studeerde hü mathe matische logica aan de universiteit van Wisconsin (V.S.)Na onder meer een assistentschap by prof. Beth in Amsterdam, werd de heer Doorman wetenschappelyk hoofdmedewerker j by de onderafdeling van de wijsbe geerte en maatschappü wetenschap pen van de Technische Hogeschool in Eindhoven, in 1968 gevolgd door een gewoon lectoraat in de wijsbe geerte van de exacte Wetenschappen aan deze hogeschool. De heer Doorman heeft naast zijn ambtelijke functie verschillende ma len studententoneel geregisseerd. Hij j is voorzitter van de „Stichting Thea- I ter Terzyde" en van de „Stichting Eigentijdse Dansen". SCHIPHOL (ANP) Per vlieg-: tuig van Olympic Airways is de 24- i jarige Ronnie Tober gistermiddag van Schiphol naai- Athene vertrok ken om daar met een 40-tal zan gers uit de gehele wereld mee te dingen naar de vette prijzen van cie tweede Olympiade de la Chanson. De drie hoofdprijzen bestaan uil geldsommen van 30. 20 en 15 mille in guldens. Het internationale zang festival wordt eind van deze week in Athene gehouden. Begeleid dooi een Grieks orkestje van 60 man zal Ronnie een nieuw liedje van Jackie Buiterman ten gehore brengen, ge titeld „Ik houd van de zon" PARIJS (AFP) De Franse film regisseur Ralph Habiib is gisteren op 56-jarige leeftyd overleden. Na dat hü in 1933 zijn loopbaan was begonnen als toneelmeester bij Pa- thë, werkte hü als assistent by de regisseurs Jean Dreville en Jean Paul le Chanois. Tussen 1950 en maakte hy zelf 15 films, waaronder „Rue des Saussaies" eiv „RPZ ap- pelle Berlin". Verscheidene van zijn films spelen in de onderwereld Voor een film van een geheel andere stijl „Les hommes en blanc" kreeg hij in 1954 de filmprys-Pellmann. DEN HAAG (ANP) De Neder landse beroepstoneelgezelschappen hebben in het seizoen 1967/'68 3.517 voorstellingen gegeven Deze toneel voorstellingen trokken 1.520.029 be zoekers. Het grootste aantal voorstel lingen werd gegeven in het westen des lands, nl. 62%. Tevens blükt uit de cüfers dat toneel in hoge mate een stedelük versclujnsel is. In de ge meenten met meer dan 100.000 inwo ners vond nl. 74% van de voorstellin gen plaats, maar de zaalbezetting in deze gemeenten was aanzienlijk lager dan in de gemeenten die weinig door toneelgezelschappen werden bezocht. Deze en andere gegevens zün ont leend aan de zojuist versohenen pu- blikatie Statistieken van het toneel 1967/'68 van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Wat het gespeelde programma be treft werd geconstateerd dat twee derde van het aantal voorstellingen, toneelstukken betrof die tot het mo derne repertoire behoren. Verhou dingsgewijs trokken echter de toneel stukken in de categorie klassieke tra gedie meer bezoekers (bezettings graad 69%). Hoe ziet hü de toekomst van zijn filmcarrière? „Het belangrykste is dat ik me hap py voel. En ik heb me geloof ik zel den zo goed gevoeld als nu, als een ster. En dat is een van de dingen die ik van plan ben te blüven zolang het sterren-systeem opgang doet. Ik ben en blyf eer; ster en probeer er zoveel mogelijk geld uit te halen. Daarna en daarnaast kan ikme dan permitteren om rollen te spelen die niets opbren gen. Gewoon omdat ik het script leuk vind of goed met de regisseur kan op schieten". Bt2.££ST)?.AAT 465 LONDEN AP) Het proces we gens het gebruiken en in voorraad hebben van verdovende middelen tegen Mick Jagger van de Rolling Stones en zijn vriendin Marianne Faithful zal. naar de Londense po litie meedeelt, worden uitgesteld om dit tweetal een kans te geven een film te gaan maken in Australië De zaak zou voorkomen op 29 sep tember. Mick en Marianne werden een maand geleden gearresteerd. Op 29 med wei-den ze vrijgelaten tegen een borgtocht van 50 pond. DINSDAG 6.50 Pluimpje (NOS) 7.00 Journaal (NOS) 7.07 Kenmerk, wekelijkse informatierubriek over kerk en samenleving (CVK/IKOR/RKK) 7.32 De dwaze wereld van Tommy Cooper, tv-serie (KRO) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Wat nu, grote man?, tv-feuilleton (KRO) 9.20 Alleen, filmreportage over menselijke eenzaam heid (KRO) 9.55 Het Concertgebouworkest o.l.v. Bernard Haitink: moderne muziek (KRO) 10.30 Vakantiestichting O.R.A. (HIRO) 10.40 HIRO-Magazine (HIRO) 10.50 Journaal (NOS) NEDERLAND II 6.50 7.00 7.03 7.28 8.00 8.20 9.10 10.00 „Het merendeel van de belas tingopbrengst is afkomstig van de indirecte belastingen en komt dus ten laste van de arme men sen", hoorden we van een van de Nederlanders, die in Peru werken in een poging de levens standaard daar, met behulp van moderne landbouwmethoden, wat omhoog te schroeven. Deze documentaire van de AVRO kwam mooi op tyd, want juist gisteren stond in de krant dat uit het statistisch jaarrapport van de Verenigde Naties bLykt, dat de achterstand van de ont wikkelingslanden op de indu strielanden toch weer groter is geworden. Will Simon en Frans van Houtert hadden de proble men van Columbia, Peru en Brazilië benaderd via de daar werkzame Nederlanders. Geen originele benadering uiteraard, zo gebeurt het al jaren, maar het is wel een effectieve manier om ons iets duidelük te maken van de moeilükheden en de grootte van de gloeiende plaat waarop die Nederlanders hun druppels laten vallen. We her kennen die gebruinde Nederlan ders, zü hebben betrouwbare, vaak wat boerse gezichten en praten allemaal accentloos, ook als ze wat langer in die landen verblüven. Zij moeten dingen die hun leerlingen onbekend zijn uitleggen in een taal die hun kortgeleden ook nog onbekend was, en zü praten op een nuch tere. maar overtuigende manier over him werk en de mensen die ze iets moeten leren. Voor de Nederlandse televisiekijker, die van nature uiteraard de mees te belangstelling heeft voor de Nederlanders in den vreemde, is deze aanpak de meest voor de hand liggende. Ideologisch ge zien (bedacht ik al kijkend) zal het echter wel juist het verkeer de uitgangspunt zün. We bekü- ken die mensen immers niet van hun zelf uit, maar vanuit de hoge uitkijkpost die de alles beter wetende Nederlander in die ontwikkelingslanden inne men- Wat vinden die mensen Pluimpje (NOS) Journaal (NOS) Woobinda, tv-serie voor de jeugd, in kleur (NOS) Scala, informatief programma (NOS) Journaal (NOS) Dubbelspion, tv-film, in kleur (NOS) Het Generatie Conflict, documentaire I (NOS) Verbinding met. Haarlem: reportage van de Haarlemse Honkbalweek (NOS) Journaal (NOS) echter zelf van die hulp? Wor den ze er wel eens kriebelig van, of is dankbaarheid de enige re actie? Zien ze het nut ervan in, of beschouwen ze deze kleine voorposten van de ryke westerse beschaving als morele zoethou dertjes voor Europa? Zün ze bly. dat ze nu jurken leren naaien op de Hollandse manier, of vinden ze dat eigenhjk net zo idioot als Indonesiërs het ge vonden zullen hebben dat zü Hoogezand, Sappemeer, Zuid broek uit hun hoofd moesten le ren? Ik zeg nogmaals: de ge bruikte aanpak is de meest lo gische en meest effectieve als je iets duidelük wilt maken aan Nederlanders in Nederland, maar ik zou toch ook wel eens willen weten wat die Colum- bianen, Brazilianen en Peru vianen er zelf van denken, als de Nederlandse helpers niet in de buurt zyn, en vooral zou ik wel eens willen horen hoe zü tegen die Nederlanders aanky- ken, los van de waardering voor de gebrachte hulp. Zün het vreemde mensen, met merk waardige gewoontes, passen zü zich voldoende aan aan hun Zuidamerikaanse omgeving? Ik zou zo'n documentaire over Ne derlandse of andere Europese hulp best eens vanuit het an dere kamp gefilmd willen zien! Ik heb nog niets gezegd over de korte serie „Yao". Me dunkt dat zoiets de NTS voor ogen moet hebben gestaan, toen men Kees Brusse vorig jaar naar Afrika zond om Afrikaanse sprookjes te vertellen. U weet, daar is toen weinig van terecht gekomen, de Fransen hebben het nu beter gedaan met behulp van een echte acteur die „Yao" speelt en voor de rest amateurs, die met geleende Franse stem men hun werkelükheid aardig natuurgetrouw uitbeelden, gelet op het aantal herten dat giste ren met de spies werd doodge stoken. Maar misschien is die natuurgetrouwheid voor de Afri kanen zelf wel een lachertje. NB. VOOR DINSDAG 24 JUNI Hilversum 1, 402 in. RO: 18.00 Stereo Metropole-orkest amusementsmuz. 18.19 Uitz. van D-66 18.30 Nws. KRO: 18.41 Act. 19.00 Licht ensemble en sol. 19.45 Zoekend gelo ven. godsdienstige lez. 20 00 Stereo: el Canto: Opera-aria's (gr). 21.55 Een droom van een zomer, hoorspel. 22.25 Overweging 22 30 Nws. 22.38 Par lementair overzicht 22 45 Meded. 22.50 De zingende kerk: geestelijke liederen 23.05 Kontekst: magazine waarin op de dingen wordt doorgepraat 23.30 Ste reo: Lichte gram.muz. 23.55-24.00 Nws Hilversum 2, 298 m. AVRO: 18,00 Nws 18,11 Radiojourn. 18.25 Stereo; Promenade ork. en zang sol. 18.55 Paris vous parle 19.00 Tref- pnt. dlscussierubr. voor actuele za ken. 19.30 Nws. 19.35 Vergeet 't maar gev. progr. 21.00 Stereo: Tenor en pla no: klass. en mod. lied. 21.30 Hlerlng: progr. voor de Jeugd. 22.05 Muze zon der make-up: cabaretprogr. van Jon ge artiesten. 22.30 Nws, 22.38 Radio journ. NOS: 22 55 Stereo; Holland Festival 1969: Instrumentalisten en acteurs: mod. muz. 23.55-24.00 Nws. VOOR WOENSDAG 25 .HM Hilversum 1. 40*1 m. NCRV: 7.00 Nws 7.10 Het levende woord 7.15 Op het eerste gehoor: lichte muz met nws. en act. TROS: 8.00 Nws 8.11 Als dat zou kunnen verz.pl.progr. (8.30-8.32 Nws). 9.00 Gymn. voor de hulsvr 9.10 Heel toe vallig licht progr. 9.35 Waterst. 9.40 Voor de kleuters. 9.55 Stereo: Con cert a la carte: verz.progr. van klass. muz. (gr.) 11.00 Nws. ll 02 Op Sleep tros: progr. voor automobilisten 11.45 Act. 11.55 Meded. KRO: 12 00 Van twaalf tot twee: gev progr. (12.22 Wij van het land 12.26 Meded t b v. land en tuinb. 12 30 Nws. en 12.41 act. 13 00 Raden maar... 13.15 Ondernemend). NCRV: 14.00 Stereo: Kamerork. Ple- ter Hellendaal en sol klass. muziek, (opn.). 15 00 In 't zilver: progr. voor oudere luisteraars 16,00 Nws. 16.02 Stereo: Voor de Jeugd. 17 00 Lichte gram.muz, voor tieners Overheids- voorl.: 17.50 O. en W De Academie voor School- en beroepskeuze te Til burg Een vraaggespr. van Henk van Stiprlaan met de dlrekteur van de academie drs. W. E. H. Beyers Hilversum 2, 298 m. VARA: 7.00 Nwr c« ochte "gymn 7.20 Soc. strljdl. 723 Stereo: Lichte gram.muz. (7.30-7.35 Van de voorpae VPRO: 7.54 Deze dag VARA: 8.00 Nws 8.11 Act 8.20 stereo: Lichte gram. muz. (8.30-8.35 Van alle markten thuis praatje) 9.00 Stereo: Uit eigen huis: opnamen van diverse VARA-ork. en ensembles 9.40 Schoolradio. 10.00 Lich te gram.muz. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11 02 Voor de vr. 11.40 Te nor. clavecimbel en viola dagamba: oude lied. 12 00 Stereo Hongaarse volksmuz. 12.30 Stereo: Viool en pia no: mod. muz. 12.54 Voor het platte land 13.00 Nws. 13.11 Act. 1320 Radio Concertorgel. 13.45 Gesproken portret 14.00 Voor de kinderen 15.00 Stereo: Brabants Barok ensemble oude en mod. muz. 15.30 Stereo: Omroep ka merkoor: seml-klass. lied. 15.40 Alt viool en piano: mod. muz. 16 00 Nws. 16.02 Sociëteit Zestig min voor bo ven de zestig. NOS: 17 02 Oude liedjes VARA: 17.20 Voor de Jeugd 17.50 Wimbledon Tennistoernooi plm. 17.55 Meded. Hilversum 3, 240 ni. en FM NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Zing. zing. zing: lclhte vokale muziekjes 10.00 Nws. 10.03 Mengelmuze: nieuwe lang- - 1 platen met kritisch commentaar. NOS: 11.00 Nws 11.03 Muziek-Lezen (12.00 Nws AVRO: 13.00 Nws. 13.03 Radiojournaal 13.06 Zet 'm op: vrolijk pl.progr. (14.00 Nws.) 15 00 Nws. 15.03 Arb.vlt. populair verz.pl.progr. 16.00 Nws. 16.03 Gimmick: licht pl.progr 17 00 Nws. 17.02 Radiojourn 17.05-18 0 Toppoppologypop en countrymuzlek. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1 AVRO: 17.00-17.35 Voor de jeugd NOS: 18 50 KI Pluimpje NOS: 19.00 Journ. NOS: 19.07 Scala: Inform, pro gramma NOS: 20.00 Joum. 20.20 ültz. van de CPN 20.30 Uitz. Stichting Socu- tera NOS: 20 35 Holland Festival Ma gazine 21 00 The Asphalt Jungle, speel film (rijkskeuring: 18 Jr.) 22.50-22 55 Journ. Nederland II 1®50 K1-: Pluimpje NOS: 19.00 Journ. AVRO: 19.03 KI.: De zin van het zien. documentaire NOS: 20 00 Journ. AVRO: 20.20 Peyton Place. TV- feullleton 21.05 Logboek te land film over de Noord-Oost Polder 21.35 Pa rijs In Emmeloord Les compagnons de la Chanson 22.05 Geen blad voor de mond. een internationale leugddlscus- sle NOS; 22 35-22 40 Journ.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5