Een optelsom vol onmogelijkheden m Slachtoffers in staalovens Cheraunc „4" doet wonderen bij pijn of griep! LEKKER BROOD DIJ5SE1 BLOEM Debré is (le maatstaf voor Europa-politiek van Franse president WEERRAPPORTEN 3® S li n Politiek proces in Praag Verplaatsing van Philae-tempels Chinezen en Russen rond de tafel Nixon gelast een onderzoek naar b- en c-wapens De ellendige tegenstellingen op Curacao (II en slot) - Jan Bent vel tl ir. 'i lln PAGINA 2. LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 18 JUNI ïgg PRAAG (Reuter) Een voorma lige kapitein van de Tsjechoslowaak- se geheime politie is schuldig bevon den aan het vermoorden van een politicus, die hij in 1948 aan de rand van een pas gedolven graf door een nekschot doodde. Zes andere leden van de veiligheids dienst werden vrij gesproken van een aanklacht van medeplichtigheid. Deze en soortgelijke moorden zouden zijn gepleegd uit vrees voor het aan het licht komen van brute onder vragingsmethoden, aldus het Praag se avondblad Vetserni Praha. De schuldig bevonden ex-kapitein Mlrislaw Pich-Tuma kwam direct op vrije voeten, omdat de krijgsraad van oordeel was dat een eerder op gelegd vonnis voor de moord vol doende waren. Pich-Tuma zou in 1953 tot 15 jaar zijn veroordeeld, maar slechts een deel van deze straf hebben uitgezeten. TOERISTE UIT DE VERENIGDE STATEN IN ISRAËL GEDOOD TEL AVIV (Reuter) Vlak bij de Jordaanse grens, op Israëlisch grond gebied, is een taxi met toeristen ge troffen door een anti-tank-granaat. Daarbij werd een 25-jarige Ameri kaanse gedood en vier anderen ge wond, van wie twee ernstig, aldus een militaire zegsman in Tel Aviv. Het ongeluk gebeurde bij Kallia ten noorden van de Dode Zee. drie kilometer van de grens met Jorda nië. Vele andere toeristen, die vol gens ooggetuigen met nog twee of drie taxi's op de plaats van het on- geluk waren, bleven ongedeerd. Hef is de eerste maal dat bijzon derheden zyn gegeven over een pro ces tegen een lid van de geheime politie, die zich in de tUd van Sta lin aan misdaden schuldig heeft ge maakt. De ex-kapitein verklaarde tijdens hei, proces, dat hy het destijds no dig oordeelde ..de klassenvijand te liquideren". Hij achtte zich niet ge bonden aan het „bourgeois-recht" dat in 1948 nog gold. Op de rechts zitting kwam aan het licht, dat de stoffelAfke resten van mensen die door de geheime dienst waren ge liquideerd. in kisten naar de grote staalfabriek in Kladno by Praag- werden gebracht om daar te worden verbrand. Eén der verdachten, ex- kolonel Josef Tsech. zou lachend heb ben verteld dat de fabrieksarbeiders meende dat er papieren in deze kis ten zaten. CAIRO «Reuter) Egypte heeft ongeveer vijftig miljoen gulden no dig voor de ..verhuizing van de be roemde tempels van Philae. die door het N ijl wat er worden bedreigd. De Egyptische minister van Cultuur, dr. Sarwat Okasja. die gisteren op een persconferentie de inzamelings actie opende, zei dat 't tempelcom plex. dat ongeveer halverwege tus sen de oude Assoeandam en de nieuwe dam ligt. half onder water staat, en dat de fundamenten aan getast dreigen te worden. Evenals met het Aboe Simbel-project is men van plan een dam rond het tempel- complex te leggen, dit af te breken en weder op te bouwen op een in de buurt gelegen eiland. Het hele werk zal ongeveer vijf jaar duren. ADVERTENTIE V/er middelen in één tablet - waaronder het betrouwbare maagmiddel Chefarox - helpen snel en... doen wonderen I De vier middelen, verenigd in Chefarine „4" - elk afzonderlijk al beroemd - wer ken tezamen nóg beter en helpen vaak ook dan wanneer andere middelen falen. De combinatie is ideaal om pijn of griep snel en doeltreffend te bestrijden. Ex-president De Gaulle van\sident De Valera (rechts). Op de Frankrijk heeft gisteren een be-1 foto een vertrouwelijk gesprek in I zoek gebracht aan de Ierse pre- j de tuin van de presidentiële resi- I dentie. ADVERTENTIE Hogewoerd 128, Leiden WOENSDAG Kon Schouwburg. 20.15 uur: leer- lingenuitvoering balletschool Leoneff. Circustheater. 20.15 uur: Ned Ope rastichting: ..Das Rheingold" van R. wagner m m.v Residentie-Orkest. DONDERDAG Circustheater 20 15 uur: Prome nade Orkest Ned C ugresgebouw. 20.15 u „Bal let van de XXste eeuw" van de Kon. Muntschouwburg - Nat Opera in Brus sel: „Op zoek naar (Van onze correspondent) PARIJS (GPD) De Engelse premier Wilson heeft geen gras la ten groeien over de verkiezing tot Frans president van Pompidou als opvolger van Charles de Gaulle. Hij heeft onmiddellijk op drie fronten tegelijk een diplomatiek offensief op Europa geopend. Op het internationale socia listische congres van Eastbourne heeft Wilson al onthuld dat hy de nieuwe president van Frankrijk on middellijk had voorgesteld de Frans- Engelse banden vaster aan te halen en Groot-Brittannië in een verbre de Euiomarkt op te nemen. Voorts heeft de Britse minister-presi dent zijn ambassadeurs uit de voor naamste Europese hoofdsteden bij zich ontboden om de temperatuur in die landen op te nemen. En tenslot te is zjjn Europese superexpert Lord Chalfont weer eens het Kanaal over gestoken om in Parijs de Assem blee van de Westeuropese Unie toe te spreken, waar. uit naam van de ministerraad, gisteren ook de Ne derlandse minister van Buitenland se Zaken Luns het woord heeft ge voerd. Minister Luns lichtte, als "oor- zitter van de ministerraad, in de ochtendzitting het rapport toe dat b(j verschillende bijeenkomsten was opgesteld met het doel de weg voor Engeland naar Europa te effenen. Zoals men zich herinnert had het Frankrjjk van president De Gaulle nooit aan die beraadslagingen deel willen nemen en volgens Parijs kan aan het rapport dan ook geen gel digheid worden toegekend. Een op vatting die door de Engelse Labour- afgevaardigde Edelman al bestreden werd met een beroep op het prece dent dat de Verenigde naties in 1950 hadden geschapen door toen, trots 3 tegenstand van de Sowjet-Unie, toch in Korea te interveniëren. De poli tiek van de lege stoel, zo betoogde Edelman, kan en mag nimmer leiden tot sabotage van het inter nationale overleg, dat anders bij het minste meningsverschil elke keer weer een wassen neus zou blijken te zyn. De grote vraag, zowel in de wan delgangen van het WEU-gebouw als in alle Westelijke kanselarijen, is nu of Pompidou die politiek van de lege stoel zal voortzetten of langs een an dere weg het gemeenschappelijk overleg wil blijven saboteren. Door die vraag vanaf het eerste uur aan de orde te stellen, hoopt Londen de kwade herinneringen aan het be ruchte incident-Soames weg te spoe len en tevens te voorkomen dat de nieuwe president eerst zou onderdui ken in de binnenlandse economische en sociale problemen, waardoor Eu ropa dan voorlopig in de ijskast ver zeild kan raken. Van belang is wie als Frans minis ter van Buitenlandse Zaken zal wor den aangewezen. Die portefeuille had politiek Parijs enkele dagen ge leden nog aan Giseard d'Es- tamg. Pleven of aan Edgar Fa ure toegedacht, die alle drie als voor standers van een geïntegreerd Eu ropa staan aangeschreven. Sinds gis- j teren zijn er echter weer aanwijzin gen dat de huidige titularis Michel Debré zich niet zo gemakkelijk wil laten uitschakelen. Debré is een onverzettelijke tegenstander van de I Luropese integratie en hij is in zijn hart zo mogelijk nog nationalisti- scher dan generaal De Gaulle. Er circuleren in Parijs trouwens ook geruchten, dat het vroegere staats- hoofd van zijn opvolger Pompidou I /-ou hebben „geëist dat Debré aan de i Quai d'Orsay (Ministerie van Buiten landse Zaken) blijft gehandhaafd. Men kan dan ook wel zeggen dat de toekomstige positie van Debré in de komende Franse regering als maatstaf mag worden beschouwd, voor de ernst waal-mee de nieuwe president zijn Europese beloften waar zal willen en kunnen maken. WASHINGTON (Reuter) Presi dent Nixon heeft een onderzoek ge last naar het Amerikaanse beleid in zake chemische en bacteriologische wapenen, tevens ten aanzien van 't uit 1925 stammende Geneefse proto col over dit soort wapenen. Het protocol is niet door de Verenigde Staten getekend. Het onderzoek is opgedragen aan de mi nisteries van Buitenlandse Zaken en Defensie en het Bureau voor ontwa pening en toezicht op bewapening, die hierover een rapport moet in dienen by de nationale veiligheids raad. In de Verenigde Staten is de kri tiek op chemische en biologische oorlogsmiddelen verhevigd nadat vo rig jaar op een proefterrein in Utah honderden schapen door deze wa pens waren gedood en na het bekend- worden van plannen van het minis terie van Defensie om een grote hoe veelheid dodelijk gas per trein van het middenwesten naar de oostkust te vervoeren om de partij ergens in de Atlantische Oceaan te laten zin ken. Vandaag vinden in de Siberische stad Chabarowsk bespre kingen plaats van een Russisch-Chinese commissie over de grensgeschillen die de afgelopen maanden tot uitbarsting zijn gekomen. Vóór de politieke meningsverschillen tussen de Sowjet- Unie en de Chinese Volksrepubliek hoorde men weinig spre ken over de Chinese aanspraken op dit gebied. Desondanks bestonden die aanspraken al lang. De bovenste kaart uit een Chinees geschiedenisboek uit 1954 illustreert de Chinese aan spraken op Russische en andere gebieden. In het westen ziet men in de eerste plaats het betwiste gebied rond de plaats Pamir, een gebied dat in 1896 tussen Groot-Brittannië en Rusland werd verdeeld. De noordwestelijke gebieden werden in 1860 door de Russen bezet. De Chinezen maken verder nog aanspraak op gebieden in het noordoosten. Het gebied op de linkeroever van de Amoer werd in 1858 door de Russen ge annexeerd en in 1860 werden de Chinezen gedwongen het Russische gezag over de gebieden op de rechteroever te er kennen. In dit gebied ligt de haven Wladiwostok. Het eiland Sachalin moesten de Chinezen eveneens in 1860 afstaan. In 1911 scheidde Mongolië zich af van China. Het tsaristische Rusland heeft, evenals later het communistische. Mongolië steeds tegen de Chinese aanspraken verdedigd. Manchester Engeland heeft de eerste van de drie wedstrijden van i de cricketmatch tegen West-Indië i gewonnen. De score was: Engeland I 413 en 12 for no wicket West-Indië I 147 en 275. «Door Henk Kolb». WILLEMSTAD (GPD) Proble matiek heeft vele kanten. De oppo sitie zegt dat het sociaal beleid van de regering niet deugt. Statenlid Ri- gaud ongetwijfeld de behendigste en best bespraakte van de Cura<jaose politic», oppert: „Wij zouden wel meer volkswoningen willen bouwen, want we hebben er tenminste twee duizend nodig om de ergste nood te lenigen, als wij echter steun willen hebben voor dergelijke projecten moeten ze rendabel zijn. Een jaar geleden heeft Nederland toestem ming gegeven voor de bouwr van 264 huizen enzovoorts". Dat betekent tachtig gulden in de maand en uit een inkomen van 350 gulden in de maand is dat niet vrij te maken. Zeker niet voor mensen die uit krotten komen waa ze het weliswaar slecht hadden maar de huur toch niet boven e entientje tot twintig gulden in de maand uit klom. „Van veel mensen kunnen we nooit van zijn leven huur eisen om dat ze geen werk hebben en maxi maal veertig gulden „steun" per week van de sociale dienst krijgen. „Werkverschaffing is noodzakelijk Je lost er wel niet veel mee op maar het houdt de bevolking tenmin ste bezig Ook voor werkverschaffing echter kunnen we geen geld aantrek ken. Alleen invest eringsproiekten zegt Nederland nou. daar zitten we dan". Op prentbriefkaarten ziet Cura sao. ziet Willemstad er uiterst fleu rig uit: bont geschilderde huisjes van hout klein maar zo op het oog geen krotten; veel bloesem waar bij zo nu en dan een kolibri trillend blijft hangen. Achter al die kleuren gaat de ellende schuil, verboren ar moede doorgaans, want de Antil- liaan loopt niet graag met zijn ver onderstelde schande te koop. Een onderwijzer van een r.k. school: „Ik heb de kerk zo vaak verweten dat zij de hele kermis van de eerste communie maar laat be staan. Voor die kinderen worden kostbare kleren gekocht. Prachtige zwarte pakken voor de jongens en feeërieke witte jurken voor de meis jes. Zelfs de allerarmsten doen er aan mee om niet in de buurt uit de i t.oon te vallen. En ze worden geze gend. Al hebben zij zich voor vele maanden in de schuld moeten ste ken. Ook al moeten ze daarom hun kinderen zonder eten naar school sturen, waar wij dan weer proberen om daar tersluikt. met een dubbel rantsoen schoolmelk en boterham- l men die we zelf meebrengen, iets aan te doen. Ik heb wel eens foto's naar Ne derland gestuurd met de vraag aan mijn familie: Wisten jullie wel dat er op Ouraqao uitgehongerde kinde ren rondlopen? Nou. dat wisten ze niet en dus kreeg ik na verloop van tijd een pakje. Maar dat zet ook geen zoden aan de dijk: de gemeen telijke steun werd op 31 mei jongstle den gegeven aan 1634 gevallen Op de begroting staat er pen miljoen voor Een echtpaar krijgt f 19.50 per week. Man en vrouw die ongetrouwd samen wonen f 15.50. Alleenstaanden f 12.25. Door aparte aanvulling per lid van het gezin loopt dit dan op tot een maximum van veertig gul den. Net genoeg om niet te sterven ln het algemeen" ..Het is inderdaad niet veel" zegt een ambtenaar, „ik weet het. Maar steun is slechts een middel en mag nooit in een doel ontaarden. Als je teveel schenkt, neem je de noodzaak om te gaan werken weg Daarom geven wij per jaar aan onderwijs zo'n 23 miljoen gulden uit. Voor scho len en allerlei herscholingscursussen Teneinde geschoolde vaklieden te maken voor wie hier arbeid genoeg is". Maar het juiste cijfer van het aantal noodlijdenden weet ook dy niet te produceren. Dat cijfer be staat niet op Curasao. „Niet veel meer is het in elk geval dan die 1634". gelooft de ambtenaar. „Veel meer dan zij denken" zegt Paul Brenneker, „want de mensen schamen zich om naar een beder Ungs-instituut te gaan. Ze hebben vrees voor de drempel, angst voor registratie, ze willen soms liever hongeren dan laten merken dat ze geen geld hebben". Onderwijzer: „Vooral de jongeren vinden het verschrikkelijk. Die heb ben vaders voor wie welvaart nog tastbaar is geweest, met een radio en een auto. Die jongeren kunnen dat niet krijgen. Kijk maar om je heen. Midden op de dag zie je ze overal rondhangen. Onder bomen, op pleinen, bij standbeelden. Dat ver pest de mentaliteit hier op een gru- j w elyke manier Een uitweg? Niemand kan er wat i over zeggen. .Meer werkgelegenheid" is op zichzelf niets dan een slagzin. Waar moet die werkgelegenheid van daan komen? Niet tijdelijke, doen permanent. En je kan het hele eiland niet vol zetten met hotels en casi no's. Hoe kwetsbaar die industrie is. zal in de komende maanden wel bly- ken. Waar blijven de industrieën? Wat moet je beginnen op een eiland: kaal. steenachtig, uitgedroogd ten dele door een waterslurpende olie-in dustrie. met als enige gewassen van betekenis de cactussen en doornstrui ken waaraan slechts de geiten zich kunnen verzadigen? Waar is de term „landskinderen" zo letterlijk van toe passing als hier0 Met schrik wekken de aantallen onechte kinderen en een meestal niet zo erg bestendig gezins verband. dat veel van de verantwoor delijkheden by de vrouw legt die so ciaal juist het zwakste staat. Hoe kan men van deze tussen zwart en lichtbruin gekleurde men sen verwachten dat zij bij hun ar moede ook nog sociale achterstelling zullen accepteren, terugkijken op een slaafs verleden en zonder uitzicht op een redelijke toekomst? In voortdu rende confrontatie met rijken en toe risten die dollars overvloedig laten wegstromen in de casino's. Met mi nisters die veel uitgeven aan aardige vriendinnen.en op een klein eiland gaat het bericht zo snel. In de prijzende folders wordt weliswaar breedvoerig opgegeven van Curacao's centrale positie in het Caraibisch gebied, doch Shell- directeur Isphording zegt: „Het zou voor de hand liggen hier een plas tic-fabriek te bouwen, want plastic is een byprodukt van olie Helaas, de mogelijkheden zyn onderzocht en er is geen markt voor. De afzet- kansen ontbreken ten enen male". Curacao is een gecompliceerde op telsom van onmogelijkheden. waar mee niettemin een eenvoudige reke ning moet worden afgerond. Dat lukt maar zeer ten dele helaas. Puin is de consequentie van het falen geworden. Het wordt bij vracht wagens vol gestort op een stuk land in het stadsdeel .Marie Pompoen". De zwarte armen strijken op de brokken neer als raven. Zoekend in het afval, gravend tussen as en steen met blote, bloedende vingers. De hele dag maar graven. Naar een klompje goud misschien van een verbrande juwelierszaak of wat geldstukken of een gewoon stuk koperen pijp. dat zij by de Shell weer kunnen verkopen. Dat is de werkverschaffing voor de armen uit al die buurten met namen als exotische bloemenFleur de Ma rie. Otrabanda, Seroe di Domi, Bati Panja. Het eerste deel van deze reporta ge van onze reisredacteur verscheen gisteren op deze pagina. WOENSDAG Gymzaal Moussorgskystraat Zuy. west Actief conditietraining 9 uur n»o jeugddorp. Voorschoterweg Zuidwt» Actief vrije expressie. 7.30 uur nam Stadhuis (trouwkamer) Spreekuur sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam DONDERDAG Kantine Clos en Leembruggen D«r dc Binnenvestgrt. Rullavond Philat#:-" ca afd. Leiden 7.30 uur nam. GGD-gebouw EHBO Peerke Dondw. 8-10 uur nam. Kantine Royal Mac Bee: Tafeltemu, Zuidwest Actief. 8 uur nam. VRIJDAG Kantine Stokkermans Zuid-Wen. Aktief Bridgen. 7.30 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Chrk teingem. Ecclesia. 8 uur nam. Titus Brandsmalaan 76 „De Duik. boot" Clubhuiswerk handenarbeid 810 uur nam. Oegstgeest (Rfjnlandslyceum 1) Vol le Evangelisatlesamenkomst, spr dhr Bulthuis. 8 uur nam. Bevrijdingskerk Zuid-West-aktlef Huismuziek 8 uur nam. r' Den Burcht: Sluiting cursusjaar u. vensschool Kath, Vormingscentrum i uur nam. Verg^erlokaal Geref Gemeend (Middelstegracht)Openbare vern dering SGP Spr dhr. J. w. resch over „Wat zijn werknemersrech. ten. 8 uur nam. LEIDSfc BIOSCOPEN Camera: „Rachel. Rachel". 18 i. Dag (beh. woe.) 2.30, 7 9 15 7nn; 4'm5' 7h 9J5" Don' vrjj- za^ nachtvoora „Nevada Smith". 18 jr. 23.30 uur. &Ln.er? ^30; Lido: ..Nobody runs for «ver" 14 1. Dag. 2.30. 7. 9 15. Zond ook 4.45. Jk"xo«:->ASu-Muru* de sadiste". 18 h Dag. 2.30. 7. 9.15. Zond. ook 4.45. 1 ceremony". 18 lr Du 2.30, 7, 9.15. Zond ook 4.45. Rex: „Voor een handvol diamanten" l JrnP-ag,2'30' 7- 915- Zond. 2.11 r? 1 en zat- nachtvoorst „De vierde sex". 18 Jr. 23.30 uur J™n®n: »De langste dag". 14 Jr. Dij TENTOONSTELLINGEN Molenmuseum „De Valk" (Daeelllb van 10 uur voorm tot 5 uur nam. Zon- dag 1 5 uur nam Maandags gesloten Jeugdmuseum (Koppenhlnksteeg ji Tentoonstelling over de natuur en an tiek uit grootmoederstijd. (uitsluitend zaterd. van 11-17 nm. en na verzoei Cronesteinkade 2). 2041 Rijksmuseum van Oudheden (rs. peDburg 28): Werkd 10 uur voorm. 5 uur nam.: zond 1—5 uur Qam Rljksmuseun voor olkenkundei (Steenstraat 1) dag. 10—5 u.; 'sznn- 'lags 1— 5 uur nam Ned.-Legermuseum: Geopend maan dag tot ei met vrijdag 9 uur voorm.- u nam. zon. en feestdagen 1-1 uur nam Rijksmuseum voor de geschledenli der natuurwetenschappen. Dag 10-4 uur zone" 14 uur Kunstzaal Heuff (Wassenaar) Jan r, Tongeren, schilderijen en tekeningen dagelijks (behalve zondag) 10-17 uur! dagelijks (behalve zondag) 10-5 uur Juni). Buut 110 (Nieuwe Beestenmarkt 15|: Jue Frankhuyzen schilderijen en teke ningen dagelijks (behalve maandag en dinsdag) 812 uur nam. (t/m. 21 Juni). Heempark Oegstgeesterweg (Kikker- polder) Flora van eigen bodem, daj van 8 uur voorm - 6 uur nam van mei t.e.m. oktober op zat. en zond 2-5 uur nam. De Lakenhal Tentoonstelling Roe land Koning, schilderijen en tekenin gen. dag van 10 uur vóorm.-5 uur nam 's Zondags van 1-5 uur nam (t.e.m. 11 lull). Avond- en nachtdienst der apotheken Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Tot Hulp der Menschheld Hooigrt. 48. tel. 21060 L'e zaterdag-, zondag- en nachtdlemt van apotheek R. van Breest Smallen- burg te Leiderdorp wordt waargenomen door Apotheek Tot Hulp der Mensch held. De Oegstgeestse Apotheek en Apo theek Voorschoten zyn de gehele weel geopend. Van hedenmorgen 7 dut. Amsterdam De Bilt Deelen Eclde Eindhoven Den Helder Luchth. R'dar Twente Vlissingen Zuid-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Eerlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genéve Grenoble Helsinki Innsbruck Kopenhagen Lissabon Lucarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca Miinchen Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Ziirich 0. S 0 +-> 1 li 4> li s 3 Cl zwaar bew. 20 14 0 geh. bew. 20 14 0 zwaar bew. 20 13 0 half bew. 21 11 0 regen 21 14 01 zwaar bew. 19 15 0 n regen20 15 0.1 zwaar bew. 21 12 0 regen 18 14 4 0.1 regen 21 12 regen 16 11 2 zwaar bew. 22 0 zwaar bew. 24 18 0 licht bew. 15 0 licht bew. 25 14 0 zwaar bew. 26 13 1 regen 20 15 01 zwaar bew. 22 12 0 zwaar bew. 24 14 0 zwaar bew. 25 14 0 licht bew. 25 10 0 licht bew. 21 11 0 zwaar bew. 22 16 1 zwaar bew. 20 16 1 regen 25 18 1 zwaar bew. 19 13 3 onweer 20 12 03 zwaar bew. 25 12 0 onbewolkt 30 19 0 mist 25 14 0 licht bew. 20 11 0 zwaar bew. 22 18 0 regen 27 16 1 01 regen 21 15 mist 24 15 0 onbewolkt 26 10 0 onbewolkt 26 14 2 half bew. 22 ADVERTENTIE of '11 blokken en poppen, 'li I 'oorbeeld van eigentijdse interieurkunst van jlan Bentveld. Jan Bentveld adviseert it in persoonlijk wonen. INTERIEURVERZORGING Nieuwe Rijn 24 - hoek Burgsteeg-Leiden Telefoon 01710 - 34671 b.g.g 41974 lid distribuantenvereniging goed wonen kSIHH Ij-$

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2