AUemaal collega's, maar in ander Algemene Bank Nederland ervaren vertegenwoordiger KONINKLIJKE MARINE nederland nv laborante Lammenschansweg 140-Leiden Sluit een persoonlijke lening bij de ABN U bent welkom bij de MLi Een kok, een elektromonteur, een telegrafist, een machinist, een hofmeester en een vliegtuigmaker, allemaal bij één en dezelfde baas. Bij de marine is dat heel gewoon. Want daar ben je immers in de eerste plaats marineman. Een kerel die wat van de wereld wil zien en direct van het begin af aan eeruroyaal salaris wil verdienen (f406.- per maand Bovendien leer je er een fijn vak dat je op grond van je kennis en aanleg kunt kiezen uit 32 mogelijkheden I Zo kan het gebeuren datje beste vrienden in een totaal ander vak worden opgeleid dan jezelf. Maar wat voor verschil maakt dat? Wantje werkt bij dezelfde baas: de Koninklijke marine. Zie je er wat in Als je 16 of 17 bent, zal de marine graag eens met je kennis maken. Maar zet dan zelf de eerste stap. Pak een schaar, knip de bon uit, vul hem in en stuur hem op. Dan krijg je binnenkort een pocket vol foto's en gegevens. Het kost je niets en 't verplicht je tot niets. En je weet meteen een heleboel meer Zend deze coupon in een gesloten envelop zonder postzegel aan: Koninklijke marine. Antwoordnummer 801, Den Haag. Naam Straat Plaats Leeftijd:Opleiding: Stuur mij de gratis pocket „Watje kunt worden bij de Koninklijke marine". UW-Ü sson De Fasson-Europa groep: leidinggevende fabrikanten van zelfklevende materialen, o.a. voor de grafische industrie. Verkoopkantoren te Duits land, Frankrijk, Engeland, België, Italië, Spanje, Zwitserland, Dene marken, Zweden en Nederland. vraagt voor het laboratorium te Hazerswoude een: Voor deze funktie is vereist: minstens enige jaren voortgezet onderwijs accurate instelling interesse voor laboratoriumwerk leeftijd 17-23 jaar. Voor deze funktie geldt: goede honorering (salaris afhankelijk^van leeftijd tussen 450, en f 700,per maand) goede sociale voorzieningen prettige werksfeer Uw schriftelijke of telefonische sollicitatie kunt u richten aan de Chef Personeelzaken van Fasson (Nederland) N.V., Lammenschans- weg 140. Leiden, telefoon 01710 - 32741 vraagt die gestemd door reclatnecanpagnes en displaymateriaal onze bekende was- en rcimgingsmiddetea weet te verkopen. Yereist zijn ten motste Mnio-opteiding en ervaring opgedaan in een soortgelijke functie in de merkartikelenbranche. Leeftijd 25 a 35 /aar en het rijbewijs B/E. Woonplaats Leiden erf directe omgeving. Geboden wordt een goede salariëring, gratificatie- en pensioenregeling. Uw sollicitatie, onder vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring, gelieve n te zenden aan: Nederlandsche Persü Maatschappij N. Y. Afd. Personeelszaken Stadhouderskade 19-20 Amsterdam-1013. U kunt 500,- tot 10.000,- lenen bfj de ABN. Zonder rompslomp. Zonder veel formaliteiten. Zonder borg of andere zekerheid. En wat extra plezierig is: de besteding van het bedrag blijft helemaal tiw zaak. En mocht u komen te overlijden dan worden de nog te vervallen termijnen kwijtgescholden Vraag gerust alle inlichtingen bij een van de vele ABN-kanioren. Een persoonlijke lenfng van de ABN; contant gefd op het juiste moment

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 16