(AM IM SIIOW CAMPINGSHOW hunkemöller lexis Leiden Alphen VROOM DREESMANN Laat nu de zon maar schijnen! uw pri jsbewuste warenhuis Leiden Alphen toonaangevend in foundation mode :'V -ft Tuincampingset. 4 Kleine opvouwbare fauteuils met bijpassende houten tafel. Als speciale aanbieding 37.90 Dezelfde uitvoering met 2 fauteuils 22.90 Geldig t/m maandag 28 April '69. 4e etage. Bij de campingshow, hoek Rooseveltstraat - 5 Meilaan, is ruim parkeer gelegenheid. In de directe omgeving zijn voorts stopplaatsen van de buslijnen 13, 14, 41 van de NZH. De show is geopend op werkdagen van 9.00 tot 18.00 uur, op Maandagen van 13.00 tot 18.00 uur. Bij de campingshow, Prinses Irenelaan, is ruim parkeergelegenheid. In de directe omgeving zijn voorts stopplaatsen van de N V. Verenigd Streekvervoer Westnederland lijn 4 en autobusonderneming N.A.L. De show is geopend op werkdagen van 9.00 tot 18.00 uur. Vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur. Maandag van 13.00 tot 18.00 uur. (ti 4) hollandsche beton maatschappij nv generaal spoorlaan 489, rijswijk (z.h.) tel. 907640, toestel 388 brieven te richten aan de afdeling personeelszaken Een van de activiteiten van Hollandsche Beton Maatschappij N.V. te Rijswijk Z.H. is het maken van asfalt- en betonwegen en het met asfalt bekle den van dljklichamen in Nederland en in het buiten land. De asfaltverwerking is ondergebracht bij „de afdeling wegen". De dagelijkse leiding van een werk b.v. het maken of onderhouden van een weg, berust bij de uitvoerder en bij een groot werk bij een hoofduitvoerder. Een assistent uitvoerder heeft de dagelijkse leiding over een afgerond deel van zo'n werk. In deze funktie willen wij een aantal |onge mensen (21-28 jaar) in dienst nemen met een voltooide M.T.S.- (vroeger U.T.S.) opleiding, om op te lelden tot uitvoerder Gezien 'de aard der werkzaamheden Is de richting waarin men is af gestudeerd niet van bijzonder belang. Het is het niveau dat telt. In deze funktie zult U intensief moeten werken met Uw mensen, veel te maken krijgen met grond, asfalt en machines en met anderen gezamenlijk zien over te houden op de aanneemsom. mode die vooruit kijkt. avanti Avanti is een nieuwe, progressieve herenmode. Elke kreatie is weer een geraffineerd samenspel van materiaal en mode. Waag eens een oogje aan de binnenkant. Bij elk kolbert is een bijpassende moirévoering gekozen. En als er dan bovendien soepele en uiterst luchtig geweven stoffen gebruikt worden zoals bij het afgebeelde kolbert, gaat de voering zelfs meespelen in de dessinering. Een magnifieke mode voor mannen. Avanti bij C&A. Lichtgewicht kolbert van zt] Je jlinnen [wol kwaliteit. Stile Moderne. 89'.- 't Wordt een mooie zomer, voorspelt Hunkemöller Lexis. De bad- en strandmode '69 rekent er in ieder geval op: wat 'n verrassend kleurige bikini's en badpakken. £n wat een zonnige prijzen! Fleurige bloemen op een gestreepte ondergrond vormen het dessin van dit geslaagde Helanct badpak. Groen/beige en rood/beige. 40-46 24.75 Een dubbele bies garneert deze Helanca bikini. Op de koperen gesp vindt u een stoere indiaan! Marine/rood en •qna/oranjo. 38-44 23.90

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 8