Bouw voor 262 Leidse bejaarden begonnen Veel waardering voor administrateur De Jong Het amoureuze verhaal van Bruine Cor Stadliuiscarillon zwijgt Vreugde en teleurstelling bij eerste paid f oor Haagse rechtbank W.V.C. faalde, De Valken won AFSCHEID VAN LDM NA 45 JAAR 1» ZATERDAG 19 APRIL 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA Volleybal (Van één onzer stadsredacteuren) LEIDEN Over twee jaar zal Leiden er een riant onderdak bij hebben voor 262 bejaarden. Gistermiddag heeft wethouder van openbare werken C. J. Piena de eerste paal geslagen voor de bouw van een complex bejaarden woningen in flatvorm aan de César Franckstraat. Dit achthoge gebouw, dat met het „gezicht" naar de Vijf Meilaan komt te staan, gaat een verleng stuk vormen van het bejaardencentrum „Rijn en Vliet" in Zuidwest. cao# 3 WARMOND Het is WVC niet gelukt de competitie in de 3de klasse van de afd. Leiden van de NEVOBO. na een promotie naar de 2e klasse, af te sluiten met een kampioenschap. In de nacompetitie met In-up-go en de Valken II moest WVC in beide teams zijn meerdere erkennen. Te gen de Valken werd het een 20 ne derlaag, tegen In-up-go scheen WVC, nadat het de 1ste set met 8—15 ver loren had. het ritme van zijn spel ge vonden te hebben. De 2de set werd dan ook met 158 gewonnen. Maar; in de derde set vielen de Warmonders terug naar een voor hen ongekend laag peil. Via 16 werd het 213: WVC vocht nog terug tot 9—13, maar verder liep In-up-go het niet komen: met 915 won zy deze set. Uitslag 1—3. De felicitaties en bloemen gingen uiteindelijk naar de Valken, die in de laatste wedstrijd In-up-go met 20 wisten te verslaan. LEIDEN Het welluidend brons van de 48 carillonklokken in de stadhuistoren is gisteren vrij abrupt tot zwijgen gekomen. Een tussentijds onderzoek van gemeentewerken bracht aan het licht, dat weer en wind een zodanige verzwakking van speel- en ophangwerk hebben veroorzaakt, dat voortgaand gebruik ge vaar zou opleveren. Daartegen zijn inmiddels maatregelen genomen. Zoals bekend besloot de gemeen teraad vorig jaar juni reeds tot een ingrijpende restauratie van het ca rillon, waarvoor toen een bedrag van f 150.000 werd uitgetrokken. Deze kosten zullen worden bestreden uit een zgn. burgerzinlening van f 600.000, tot het aangaan waarvan de gemeenteraad onlangs besloot. Het revisieplan, waarvoor de beiaar diers Leen 't Hart en Rien Ritter hebben geadviseerd, beoogt o.m. het hergieten van 31 van de 48 klokken, het completeren van de beiaard met drie kleine klokken, de vervanging van het bestaande klavier door één met vier octaven, vervanging van de mechanische speelinrichting door een elektro-magnetisch speelwerk, vervanging en herstel van ophang werk e.d. Bij genoemd besluit was ook begrepen dat de Klokkengieterij N V. Eijsbouts te Asten de revisie zal uitvoeren. Burgemeester en wethouders heb ben de directeur gemeentewerken nu gemachtigd de restauratie met spoed te beginnen. Naar het zich momen tcel laat aanzien zal men de rest van dit jaar nodig hebben om het caril lon weer in goede staat terug te brengen. Vermoedelijk kan het carillon eind van dit jaar of begin volgend jaar weer in gebruik worden gesteld. Tot zo lang moet Leiden het zonder zijn uurcyclus van vier muziekmotieven en zonder zijn wekelijkse woensdag en vrijdagbespeling van de beiaard doen. Zelfs de markering van de uren zal ontbreken. Het complex komt op 700 meter af pand van Ryn en Vliet en gaat een telfstandige eenheid vormen met fiats voor bejaarden, die zelfstandig tonnen en willen leven en die in ge tal van nood op de verzorging in het bejaardencentrum kunnen terug vallen. Aanvankelijk was het plan de nieuwbouw „dichter bij huis" te hou den, maar op dit ten-ei n komt een tehuis voor chronisch zieken. Op de hoek van de Cesar Pranck- jtraat en de 5 Meilaan heeft de stichting tot exploratie van bejaar dencentra Leiden de beschikking over een 40 bij 115 meter groot bouw- lerrein, waarop, oprijzend uit het water, een gebouw van 20 bij 72 me ter komt. Op de begane grond zijn in hoofdzaak algemene ruimten als een recreatiezaal, een rijwielberging, een container ruimte voor afvoer van huisvuil, enz., alsmede enkele éénka- merwoningen. een zusterkamer en een woning voor de huismeester. Royaal Op de begane grond en de zeven verdiepingen zijn 124 tweekamerwo ningen en 14 éénkamerwoningen ge- byvcJatueerd, in totaal voor 262 bejaar- i den dus. Alle woningen zijn ruim royaler dan de flats bij Ryn en Vliet - opgezet. De tweekamerflat heeft woonkamer van 4 bij 5, een keu van byna 3 by 2,.L-een slaapka mer van byna 3 by ruim 4 meter, een hal, een wc-badeel, een berging en een overdekt balkon. De éénkamer woning mist. de slaapkamer. Woon kamer en pantry zyn iets groter. De b balkons hebben langs de woonkamer een voortzetting in de vorm van een w 8 Groepsprijzen voor Leidse tuinen LEIDEN In het Verenigingsge bouw van de Tuingroep „Ons Bui- nge ten" vond de prijsuitreiking plaats ,0mi van de prijzen, die door de tuingroe- pen zijn gewonnen bij de complex- zijl leuringen in het jaar 1968. Nadat enige films van Shell N.V. varen vertoond, reikte de burge rmeester, mr. G. C, van der Willigen ie bfp pryzen uit. De eerste prys in de A-groep was voor de tuingroep ..Oostvliet". (een nsselbeker». met 315 punten, de tweede prijs voor de tuingroep -j Jtoomburg" (een zilveren plaquette met 309 punten en de derde prijs voor de tuingroep „Onderlinge Turn vereniging" (een bronzen plaquette). In de B-groep was de eerste prijs j'een wisselbeker), voor de tuingroep üet Zonneveld" (die nu de beker in eigendom kreeg), de tweede prijs was voor de tuingroep „Zuid-West" (een iveren plaquette), de derde prijs voor de tuingroep „Nut en Genoe- fen" (een bronzen plaquette» en een pjg berde plaats voor de tuingroep „De Kaagh". Na de prijsuitreiking sprak de voor- i=-ilntter van de LeidseBond.de heer J. |v. d. Zwart een dankwoord tot de bur gemeester en bood mevrouw Van der Willigen een fraai boeket bloemen Ü|»an. Daarna werd de avond besloten »et de vertoning van nog enkele ölms. Jeugd paraat voor Trijntje Hnistra WARMOND De jongeren van Ned. herv. en ger. kerken van lond. De Kaag, Voorhout en iheim hebben op zich geno den de uitzending van mej. Trijn- |w Huistra, onderwijzeres en ver laster, naar het dorp Angguruk ^West-Irian financieel te steunen, "to de benodigde f 15.000 bij elkaar P krijgen voor deze adoptie zullen P komende week door de War- Stodse jeugd verschillende acties Wrden ondernomen. Op dinsdag- jjond 22 april (8 uur) wordt in Het punt een kienavond gehouden, ijl op vrijdagavond 25 april (8 een klaverjaswedstrijd, even- in Het Trefpunt, op het pro- temma staat. De toegangsprijs is !1^0 per persoon. Voor de dames zal sjoelwedstrijd worden gehou- Voorts zal er een grote ver- «ting worden gehouden, terwijl ver- we activiteiten zijn een filmmiddag 91 een hobby-tentoonstelling. Nadere mededelingen hierover vol- fcn nog. Wethouder Piena zoals men hem niet dagelijks ziet. (Foto LD/Holvast) voor het eerste in Leiden toegepast glazenwassersbalkon De flats, die centrale verwarming krijgen, zijn niet via een galery be reikbaar. maar via een binnengang. De huur zal boven de f 200 per maand liggen. Precies kan voorzitter A. J. Jongeleen dat nog niet zeggen. Ver scheidene factoren spelen een rol, o.a. een voor het bestuur teleurstel lende maatregel van de minister, die de vreugde by het slaan van de eerste paal een beetje bedierf. De heer Jongeleen vertolkte die teleurstelling. Toen vorig jaar het plan werd ingediend, was het gelukt de stichtingsprijs onder het bedrag te houden, waardoor een extra sub sidie van f 250 per woning per jaar zou worden verkregen. Het plan is lang bij de provinciale directie geble ven en toen het op het departement kwam, was de subsidieregeling ver vallen. Het bestuur heeft vergeefs geprobeerd de bijdrage, die de huur per woning met f 20 per maand zou verminderen, toch te krijgen. Extra teleurstellend vond de voorzitter hel. dat de minister deze week de subsi dieregeling wel heeft toegepast voor 4000 door woningbouwcorporaties te bouwen bejaardenwoningen. Wij la ten het er niet bij zitten, verzekerde de heer Jongeleen de genodigden. Vreugde ook om de eerste paal. waarmee de Rotterdamse aanne- meremaatschappij J. G. Mak N.V- dit bouwwerk heeft aangevat, dat ver rijst onder architectuur van het eveneens Rotterdamse architecten bureau K. Landers BNA. Architect, hoofdaannemer en installateurs vor men een bouwteam, dat bij soortge lijke projecten in Rotterdam snel en efficiënt heeft gewerkt. De bouwkos ten van het complex bejaardenwo ningen liggen rond de f 4 miljoen. H. W. Filarski's bridgerubriek v ARUBA Hoewel het volgende nieuws de sportpagina's in het vaderland niet een Nederlands team op Aruba haalde, heeft in januari van dit jaar een overwinning behaald. Niets bij zonders zult u zeggen. Maar in dit geval was er toch wel iets bijzondere aan de hand: Frits Goudsmit speelde mee! Deze senior uit de Nederlandse bridgewereld. de man met talloze kampioenschappen op zyn naam, speelt in Nederland nooit meer „wed strijd", maar op Aruba wilde hy een uitzondering maken. Zijn partner werd een op Aruba werkende Neder lander, genaamd Hooghout: zijn teamgenoten de familie Hellenberg Hubar. De tegenpartij werd gevormd door het officiële team der Neder landse Antillen (een zelfstandig dis trict van de Nederlandse Bridge bond!), de heer en mevrouw dr. Vol- mer. met de heren v. d. Venv. d. Ende. Dat „Het Vaderlandse Team" won is leuk maar nog leuker was het om te horen hoe de slimme vos Goudsmit zyn partijtje meespeelde: A 8 6 4 2 A B 6 5 3 O 3 7 2 V B 10 9 3 O A 10 9 6 5 T VRAGEN v 10 9 4 C? 7 TT OIO A V 8 7 f H B 9 4 3 -f» 10 5 H 7 5 (JH82 H B 4 ■f» A V 8 6 Zuid gever, allen kwetsbaar. Na een sterke klaver-opening van zuid en wat moedige tegenacties van de Hubare in OW. waren de Aruba nen terecht gekomen in vier schop pen en dat zat er natuurlijk niet in. Frits Goudsmit echter had als zuid met één Sans geopend en wellicht omdat noord veronderstelde dat Frits het spel wel beter zou afspelen dan hy, werd het eindbod drie Sans. West speelde klaver vier voor, oost's tien viel aan zuid's vrouw. Hartenheer en een snit naar de boer (oost ruiten klein weg) onthulde dat west de har tens stopte. Hartenaas en harten na deed oost een schoppen en nog twee ruitens opruimen, zuid een klavertje weg West aan slag speelde klaver heer, waardoor Goudsmit met kla- veraas aan slag kwam. Een kleine j schoppen naar de heer onthulde de j narigheid in die kleur, een vrije har ten werd gemaakt (zuid klaver weg) en toen volgde ruiten waarop oost de tien speelde. De boer of de heer zet ten. was het probleem. Voor Goud smit helemaal geen moeilijkheid want als west ruitenaas heeft, gaan NZ in ieder geval down (te verliezen dan: één harten, ruitenaas, drie klaveren). Dus werd ruitenheer gezet en NZ kwamen met 600 punten op de l(1st te staan. Dat Frits daarover tevreden was. kan men zich voorstellen De vos verliest misschien wel zijn haren, maar niet zyn slimme bridgestreken Wat men moet bieden, hangt uit sluitend af van de biedsituatie. Soms moet men met een sterk spel pas6en, soms met een zwak bieden. Hier een alledaagse hand, waarin u zuid bent en een parenwedstrijd speelt. 4» H 8 6 3 (?752 $>AB4 *H97 1) Oost gever, niemand kwetsbaar. Oost opent met één ruiten wat moet zuid doen?? 2) West gever, niemand kwto. Weet! één ruiten noord past oost één' harten wat doet zuid met ge- j noemd spel?? 3) West gever, OW kwetsbaar. West één harten noord past oost twee harten zuid?? 4) Thans zuid gever, allen kwb. Zuid past wést één harten noord past oost één SA zuid en west pas sen noord doublet oost past zuid?? 5) West gever, alle kwb. West één harten noord doublet oost past zuid?? 6) West gever, niemand kwetsbaar. West één harten noord één schop pen oost past zuid?? 7) Zuid gever, NZ kwb. Zuid past west vier harten noord doublet oost past zuid?? Noteer eerst al uw antwoorden, al vorens verder te lezen. Antwoorden 1) Zuid weet nog helemaal niet hoe sterk OW samen zijn. Het beste is te passen gaan OW naar een man che dan heeft zuid niets verraden. Blijven OW laag. dan krijgt zuid toch nog wel een kans tot bieden. 2) Om dezelfde reden als genoemd onder 1) moet zuid passen. Vooral één schoppen zou een slecht bod zyn. omdat het de partner wellicht in de verkeerde kleur doet uitkomen. 3) Het lijkt al vry zeker dat OW niet erg sterk zijn in elk geval oost niet. Zodat noord zeker „wat heeft". Een doublet (uitneemdoublet) moet in een parenwedstrijd nu wel worden gewaagd. 4) Zonder twijfel passen, dus er een straf doublet, van maken. Kennelijk heeft noord ook wat in harten tegen en de kans tenminste 200 te scoorem is groot. 5) Tegenover een direct gegeven dou blet van noord, heeft zuid een enorm goed spel. Al zijn plaatjes zullen wel „werken", d wz. voor noord belang rijk zyn. Voorlopig is twee harten bod in kleur der tegenpartij, dwin gend tot doorbieden voldoende en di geeft NZ ruimte op verder onder zoek uit te gaan. Een manche lijkt zeker, een slem niet onmogelijk wan neer noord een heel goed doublet heeft. 6.) Van een niet-kwetsbaar volgbod op één-niveau behoeft men zich niet al te veel voor te stellen. Toch doet zuid er goed aan drie schoppen te bieden. Gaat dat b.v. één down, dan hadden OW vermoedelijk toch een betere score in harten kunnen bie den. Twee schoppen is minder juist LEIDEN Van schriftvelletje tot computer. Zo Is in enkele woorden de loopbaan te schetsen van de heer M. B. de Jong, die 45 jaar geleden als 17-jarig aankomend kantoorbediende zijn intrede deed en gistermiddag als administrateur afscheid nam van de N.V. Leidsche Duinwater Maatschappij. Hij is met ver vroegd pensioen gegaan in verband met een reorganisatie, i waarvan de heer De Jong het begin heeft meegemaakt door j het gebruik in samenwerking met de gas- en lichtfabrieken van een computer. schoonzoon, veel waardering onder- j vonden. In de kring van commissa rissen, directie, administratief perso neel en vertegenwoordigers van de technische dienst getuigde burge meester mr. G. C. v. d. Willigen als president-commissaris en namens het j gemeentebestuur van die waardering. Hij schetste de loopbaan van de scheidende administrateur, die na de bevrijding de onvangryke klanten administratie onder zijn beheer kreeg en in 1961 de financiële administratie. Hy bood één van de twee „levens grote" spoorkaartjes aan, waarin geldsbedragen, die zijn bestemd voor een vakantiereis. Drie-Jong-schap Het andere kaartje ontvingen de heer en mevr. De Jong uit handen van directeur ir. C. de Jong. nog een De Jong in het bedrijf, dat als gede- legeerd commissaris ir. M. C. de Jong door deze bridge-leraar gewaardeerd j kent, die mede aanwezig was. Direc- zou zijn! i teur De Jong heeft de scheidende ad- Bij zyn afscheid heeft de heer De Jong, die in gezelschap was van zijn vrouw, zijn twee dochters en één dat doet men b.v. met eenzelfde spel waarin echter klaver twee de klaver heer vervangt-. 7) Noord doublet te „optioneel", d.w.z. het laat zuid de keuze. In prin cipe is noord sterk in de bijkleuren en niet in harten. Onder die voor waarden lijkt- een klein- of groot - slem voor NZ hoogst waarschijnlijk. Hier dus niet passen om met 200 of 300 tevreden te zijn maar vijf harten bieden daarmee zeggend: partner, ik heb maximale waarden, kies jij de kleur maar uit. Waarderingen Alles goed en u hebt een tien. volgens de schoolrapporten dus ..uit muntend", Trek voor elk antwoord dat u gemist hebt één punt van tien af en u weet hoe of uw proefwerk Burgemeester Van der Willi* gen rechts) neemt als president commissaris afscheid van LDM- administrateur De Jongop de foto geflankeerd door zijn vrouw en één van zijn dochters, ministrateur meegemaakt vanaf 1962 en in deze jaren is de boekhouding gereorganiseerd. Hij verraste mevr. De Jong met- een handboeket. Namens de naaste medewerkers bood de opvolger, de heer W. Serdijn, enkele geschenken aan. Voorts voer» den het woord de chef van de tech nische dienst Leiden, de heer J. D. Harinck, de chef technische dienst van het pompstation in Katwijk de heer J. Hoekman, de voorganger, de heer A. H. J. v. d. Horst, die 27 jaa* met de heer De Jong heeft samenge werkt. en de heer W. Handgraaf. die als voorzitter van het jubileumfonds namens het gehele personeel een cadeaubon overhandigde. Nadat de heer De Jong een dank woord had gesproken, werd de kan tine van het LDM-kantoorgebouw een gezellige receptiezaal, waar velen kwamen om de administrateur een afscheid de hand te drukken. Tot hen behoorden afgevaardigden van het departement Leiden van de Ned. Maatschappij voor Nijverheid en Handel, waarvan de heer De Jong vele jaren bestuurslid is geweest, en van K O dat hy eveneens vele ja ren als bestuurslid dient, waarvan twaalf jaar als secretaris. LEIDEN DEN HAAG <GPD) „Na middernacht kwam er opeens een bruine vent op het feest, die bij de dames nogal succes scheen te hebben," begon student Pieker ja- loersig zijn klaaglied aan de politie. De verwekker van Pieters jaloezie stond dezer dagen breeduit voor het verdachtenhekje op de zitting van -de Haagse politierechter: houthande laar Cor, een atletische dertiger, met smeulende ogen. een rechte neus en stoere kin. In zijn door de paaszon al weer bruinverbrande ge laat schitterde een glimlach van dui zend volt, toen hy bekende: „Ik ben nou eenmaal een rokkenjager." „Maar achter de groene tafel zetel de de zeer nuchtere rechter mr. Van Lelyveld, geflankeerd door de onver vaarde officier van Justitie, mr. Schampere. De mannelijke charme des rokkenjagers was geheel ver spild aan dit edelachtbare duo, dat dan ook niet gekleed ging in rok, dooh in toga. Met bef. Onbewogen maakte mr. Scham pere bekend waarom Cor werd ver dacht van huisvredebreuk. Volgens de dagvaarding zou de gebruinde charmeur zijn aanwezigheid op een feest in een Leids studentenhuis heb ben misbruikt om in het geniep en zeer weden-echtelijk binnen te drin gen in één van de studentenkamers, waar op dat vroege uur de lieftalli ge juffrouw Titia reeds uitgeteld in Morpheus' armen lag. Niet veilig, zo als bleek, toen zy wakker werd m de armen van bruine Cor. „Ik was 's nachts zo dronken als een kanon," erkende de bruine vent. „En toen kwam ik die kennis tegen, een student. Hy zei: ik weet nog een feest. Ga mee, dan zal ik je introdu ceren." Mr. Van Lelyveld knikte. Hij i6 ook student geweest. „Zocht de w.c." ..Er was muziek, en toen heb ik gedanst. Maar toen heb ik nog meer gedronken. En daarna ben ik ken nelijk door het huis gaan dwalen. Misschien zocht ik de w.c., w ant andere was ik die kamer niet bin nengelopen." „Maar v zag toch direct dat- dre kamer geen w.c. was. Wat wou toen?" „Slapen, ik was aan het eind van m'n krachten. Daarom liep ik op dat bed toe." „En daar lag een vrouw in." „Ja. Ze hing meteen a»n m'n nek." „Dat zegt u." „Ja. En toen ben ik ki dat bed gaan liggen en „Op verdere details hoeven we niet in te gaan," riep mr. Van Lely veld haastig. Cor zweeg bescheiden. De rechter zocht in het dossier de verklaring op van juffrouw Titia. De schone slaapster had de deur van haar kamer niet op slot gehad. Want zij verwachtte nog iemand, re leveerde de rechter. „Maar niet u!" riep hij streng tot bruine Cor. De rokkenjager boog het hoofd. „Toen ik geruime tyd geslapen had. werd ik wakker, doordat er een man naast me in bed lag," decla meerde de edelachtbare uit Titia's relaas. „Zij hield u voor een ander en zij j sprak u aan met de naam Pieter! I Weet u dat nog?" „Vagelijk." zei Cor. „ik aal als een blok zyn neergevallen." „Nee. vast niet," meende de rech ter. want volgens de dames hebt u zich eerst beziggehouden met eh bepaalde liefkozingen." „Zy ook!", benadrukte Cor. ..Maar u ontkende niet dat u Pie ter was." verweet de rechter. „Ik was aan het eind van m'n krachten." „Blijkbaar toch niet helemaal," weersprak de rechter nog eens voor zichtig. De publieke tribune popelde om nadere toelichting. Maar de edel achtbare hield het kuis. I De rest van de geschiedenis kwam slechts fragmentarisch uit de doeken. Cor moet aanzienlijke tyd in Titia's bed doende zyn geweest. Tot, op een rampzalig moment Titia's broer Hans, zyn hoofd om de hoek van de deur stak. Hy was op zoek naai* zijn vriend Pieter, die hy hier dacht aan te treffen. Maai- de man die hem onverschrokken-vyandig uit Titia's sponde aanblikte, was een vol slagen onbekende. Bloterik Met een rood hoofd repte Hans zich terug naar da overige feest gangers ln de hal. Daar vond hy Pieter. „Er ligt een vreemde vent bij Titia in bed! „luidde zyn alarmeren de boodschap. De vrienden stormden met een escorte geïnteresseerde studiegenoten naar de plaats van de zoete mis daad. Met vereende krachten werd Cor van tussen de manufacturen te voorschijn getrokken. Naakt. Terwijl Titia schreiend haar on schuld betuigde „Ik dacht dat „ie Pieter was" kreeg de betrapte blo terik op de gang een ongenadig pak slaag. Pieter sloeg het hardst „Hoe is het tegenwoordig met het drankgebruik?", wilde de rechter we ten. „Prima edelachtbare", lachte Cor, „Ik heb sinds vijftig dagen zelfs geen rumboon meer gegeten". »Hij beroept zich op dronkenschap, maar zulke feiten pleegt men niet zonder dat men zich ervan bewust is", oordeelde officier van Justitie mr. Schampers. De magistraat eiste dat Cor wegens huisvredebreuk zou worden gestraft met 200 gulden boe te of 20 dagen hechtenis. De advocaat, mr. Huygens meende dat Cor niets te verwijten valt. Het lykt wel een Paryse boule- vaidkJucht, waarbij de measen alle- i maal in de verkeerde bedden stap- I pen. Titia zegt nou wel dat zij de verdachte hield voor haar verloofde Pieter. maar zij zegt ook: Jk heb n poosje plezierig in bed met hem over zyn dronkenschap gekibbeld!" De stem van mr. Huygens klonk sar castisch. „Genoeg geboet" Geen huisvredebreuk, ooncludeer- de mr. Huygens. Want Cor is pev vergissing Titia's kamer binnenge gaan. „Meneer de officier zou in die situatie voor de dames zyn hoed hebben afgenomen en onmiddellijk zijn teruggetreden. Maai- Cor is nu eenmaal un homme a femmes. Hy greep het buitenkansje met beide handen aan. De gelegenheid maakt de minnaar. HU heeft er voor ge boet met een ongenadig pak slaag. Voor zijn amoureuze avontuur is dat meer dan genoeg straf geweest", vond pleiter. Politierechter mr. Van Lely veld lachte. Maai- hij vonniste con form de eis. Want. de kamerdeuren in het studentenhuis zyn genum merd. Cor heeft dus best geweten dat hU ©en privévertrek betrad.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 9