INBREKERS OORZAAK VAN RAMP IN HULST Steekpa r tij en in Rotterdam Drukte op Nederlandse wegen Quiz-deelnemer gaat niet verder met „Per seconde wijzer" Volkssterren wacht in actie hij maanvlucht Twee doden bij vuurzee Felle brand in Schouwse duinen KVNSTROOF IN LONDEN en gióteren DINSDAG 8 APRIL 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 HULST (GPD) Inbrekers die een snijbrander gebruikten om een brandkast met 60.000,- te kraken, hebben zondag ochtend vroeg in het centrum van Hulst een brand veroorzaakt, waarbij voor minstens ƒ2,5 miljoen schade is ontstaan. Een warenhuis, een winkel en een woonhuis gingen in vlammen op. Vier andere panden werden beschadigd. Bij de brand kwamen twee mensen om. Op een bovenverdieping: werd een gedeeltelijk invalide man van 79 jaar door het vuur verrast. Een brand weerman werd onwel en stierf even later aan een hartinfarct. Vier an dere brandweerlieden raakten ge wond. De vuurzee werd door brand weerkorpsen uit geheel oost Zeeuw- Vlaanderen bestreden. Over de oorzaak van de brand, de omvangrijkste die Hulst sinds men senheugenis heeft gekend, tastten brandweer en politie aanvankelijk in het duister. Maar zondagmiddag kreeg men vrijwel zekerheid, toen onder de puinhopen van het waren huis de door een snijbrander be schadigde. maar niet geopende, brandkast werd ontdekt. Vlak daarbij vond men de resten van de snijapparatuur. Het is mo gelijk dat er bij het werken met de snijbrander een ongeluk is gebeurd. Het is ook mogelijk, dat de brand uit wraak is gesticht toen de inbrekers geen kans zagen de brandkast te openen. ONTPLOFFING Zover brandweer en politie konden nagaan, is de brand om ongeveer half vier in de morgen uitgebroken. Omwonenden die laat thuiskwamen zagen kort na dat tijdstip een vuur gloed aan de achterzijde van het warenhuis. Een ooggetuige vertelde, dat zich om kwart voor vier een enorme ont- ploffii.é voordeed waarbij een steek vlam de benedenverdieping van het warenhuis binnen enkele seconden in lichter laaie zette. De vlammen vonden voedsel in brandbare nylon stoffen, babyartikelen, haarlak. Op de kampeerafdeling sprongen gasflessen met daverende klappen en meterslange steekvlammen uiteen. Spiegelruiten knapten. Na 10 minu ten brandde het gehele warenhuis (2 verdiepingen) als een fakkel. Bran dende brokstukken werden door de noord-oostelijke wind meegevoerd en vielen overal in tuinen en op daken. Het uiteengereten stalen omhulsel van een gasfles belandde twee hui zenblokken verder in een straat. En kele mensen werden door rondvlie gend puin en hout gewond. De omliggende gebouwen vatten ook vlam. Een winkel in huishoude lijke artikelen, door 'n smalle straat gescheiden van het brandende wa renhuis, was niet meer te redden. Hetzelfde was het geval met een woonhuis dat aan de andere kant wijwei tegen het warenhuis was aangebouwd. Wel kon de brandweer met behulp van een een waterkanon een begin van brand in het uitgestrekte gebou wencomplex van een meubelhandel in de kiem smoren. Een textielhan del naast de brandende winkel in huishoudelijke artikelen werd met tientallen stralen en duizenden liters water een zelfde lot bespaard. Wel ontstond er in dit bedrijf veel wa terschade. GESMOLTEN Op het hoogtepunt van de brand werden in de straat huizen in aller ijl en veelal in paniek ontruimd. Een groot aantal gevels van winkels en woonhuizen in de buurt werd ge blakerd. Armaturen van lichtmasten en kunststofonderdelen van in de buurt geparkeerde auto's smolten. Volgens de brandweer heeft het in derdaad maar een haar gescheeld of een nog veel groter deel van de oude binnenstad van Hulst was in vlam men opgegaan. Een gelukkige om standigheid was, dat de wind de rook en het vuur van de dichtbij gelegen bebouwing afjoeg. SLACHTOFFERS De 48-jarige brandweerman P. J. van Overmeiren werd bij het blus sen van de brand onwel. Korte tyd later overleed hy. Een medisch on derzoek wees uit, dat de doodsoor zaak een hartaanval was. Het tweede slachtoffer woonde bo- ben de winkel in huishoudelijke ar tikelen. Acht mensen konden zich redden. De bejaarde heer Van Eek was slecht ter been. Tot giste ren toe is er tussen de puinhopen te vergeefs naar stoffelijke resten ge zocht. Bij de blussingswerkzaamhe- den werden ook enkele brandweerlie den gewond. Door de brand zijn in totaal 10 mensen dakloos geworden. Vele uren waren de brand weerlieden nog bezig met de na blussing van de grote branden in het centrum van het Zeeuwse plaatsje Hulst. WESTENSCHOUWEN (GPD) Onder de ogen van enige honderden vakantiegangers, is eerste paasdag ruim honderd hectare van het „zee- pe". een duingebied bij Haamstede (Westenschouwen) afgebrand. Het vuur werd bestreden door de brand weren van Haamstede. Burgh, Brou wershaven, Scharendijke en Zierik- zee, die onderweg veel hinder heb ben ondervonden door het drukke paasverkeer. Een brandweerauto van Renesse is onderweg naar de brand bij een inhaalmanoeuvre uit balans geraakt, over de kop geslagen en in een grep pel terecht gekomen. Een paar jon gens die op het fietspad reden kon den ternauwernood het aanhangwa- gentje van de brandweerauto ontwij ken. De Inzittenden van de veronge lukte brandweerwagen konden er on gedeerd uitkruipen. Met een passe rend busje hebben de brandweerlie den de rit naar de brand voortgezet. Bij het blussen hielpen vele paastoe- risten een handje. Voor 2 Vu miljoen aan schilderijen LONDEN' (GPD) In de nacht van zr'errtag «p rondsfe 7~:;n :n Lon den 25 schilderijen, waaronder zes Picasso's en enkele werken van Bra- que en Chagall gestolen uit de wo- n:ne van Bekende v nstkmn'r 1 Sir Ronald Pemrose, die een autori teit is op het gebied van Picasso. De waarde van de gestolen soVIde- rijen wordt op driehonderdd">,end ton (2,5 miljoen gulden) geschat. In een huis in Heme Hill, tan Zui- de van Londen, zijn donderdag door i rechercheurs negen schilderijen aan getroffen, die onlangs in Londen zijn gestolen. Er zijn zes arrestaties verricht. Het doek Les noces van de Franse schilder Watteau, dat op ruim anderhalf miljoen gulden wordt geschat, is eveneens terecht. De po litie wilde nog niet zeggen waar dat sen 1 dat ti n r agen geleden uit een Londens museum is ontvreemd, is gevonden. Vervolg van pag. 1 LEIDEN Op de Nederlandse wegen is het wel druk geweest, maar bijna nergens leidde dit tot onover- komenlijke moeilijkheden. Natuurlijk deed zich hier er daar wel filevor ming voor. Vooral toen de uittocht van de buitenlandse en de terug tocht van de binnenlandse toeristen haar hoogtepunt bereikte. Op het klaverblad Oudenrijn heeft de drukte nog wel wat problemen op geleverd, mede omdat het minder er varen weekeinde-verkeer niet ge heel opgewassen bleek tegen het pro bleem van het zogenaamde „weven" op dit knooppunt. Als grootste „boosdoener", zo deelt de verkeerscentrale van de Rijkspolitie in Driebergen -mee, moet toch worden gezien de nog niet gere construeerde situatie by de brug „Ik heb geen zin om af te gaan" HILVERSUM (GPD) De in ons land zo populaire televisie quiz „Per Seconde Wijzer" gaat nu al ruim twee seizoenen, maar nog nooit heeft een deelnemer besloten niet door te gaan in 'n volgende ronde. Tot gisteravond dna, want toen zei mr. T. R. H. Vreede (53) uit Hilversum ge decideerd „nee" tegen een stom verbaasd.? quiz-master Berend Boudewijn. Zyn resolute weigering, om na een foutloze vierde ronde terug te komen voor de vijfde ronde ontlokte ook aan het publiek in het Amsterdamse ..Bellevue" een spontaan „ooohhh". Met de helft van zyn byeen geraapte 3310 gulden ofwel 1655 gulden is de heer Vreede zeer tevreden. De wetenschap is altyd een liefhebbery voor hem geweest. Waarom hij dan geen technisch beroep koos? „Ik was slecht in wiskunde en mUn handen ston den verkeerd" zegt hij. Daarom dook hij maar in allerlei weten schappelijke boeken. „Stomweg uit nieuwsgierigheid", zegt hy er zelf van. „Ik wilde altijd al van jongsaf aan van alles het naadje van de kous weten! Waarom de heer Vreede dan voortijdig met het t.v.-spel is opgehouden? ..Omdat ik graag win. Ik weet het, gisteravond ging het geweldig, maar zou dat in de vyfde ronde ook het geval zijn geweest? Ik betwijfel het. Ik heb geen zin om „af te gaan", om door iedereen zielig gevonden te worden. Daarom houd ik er mee op". De heei Vreede vindt ook dat de deelname aan de quiz te veel spanningen met-zich meebrengt. „De quiz was erg leuk hoor en ik bewaar er de beste herinne ringen aan. Maar de druk, die op je wordt uitgeoefend, de hoge verwachtingen, die iedereen, je familie, vrienden en kennissen, van je hebben zyn te groot. Deze quiz duurt ook te lang. Tussen elke aflevering zitten twee we ken en als je dus tot het eind in de quiz blyft, ben je in to taal tien weken bezig. En als je dan ook nog een drukke prak tijk hebt, dan wordt je het te veel De heer Vreede is zich er van bewust mogelyk een precedent te hebben geschapen. Nu hy als eerste vrijwillig en zonder te zyn uitgeschakeld met de quiz stopt zullen anderen wat gemakkelij ker de morele druk van ..het is niet sportief om er niet mee door te gaan" kunnen weerstaan. De heer Vreede's mede-kandidaat van gisteravond, de heer Malie paard, die het na een vlekkeloze eerste ronde danig te kwaad hart in de tweede ronde, riep ook al uit „Als ik de vierde ronde haal. dan scheid ik er ook mee uit". over het Amsterdam—Rijnkanaal. Er ontstond vooral op tweede paas dag 's morgens en 's middags na vier uur file-vorming. Zeker vyftien doden vielen er in het paasverkeer. Opmerkelyk was, dat de ongevallen vrywel niet op de rykswegen plaats hadden. Op de grote verkeersweg van RotterdamDen Haag naar de grens deed zich gisteravond tussen Wad- dinxveen en Maarn filevorming van zo'n tien kilometer voor. Er ontston den ook enige kettingbotsingen. Voorts traden er stagnaties op, op de routes UtrechtDen Bosch Eind hoven, op het traject Rotterdam— Breda, by het verkeersplein Hoeve laken, by Schiphol en in de omge ving van Zwolle. Voor zover bekend hebben zich geen ernstige ongeval len voorgedaan. De ryks politie had de verkeersgeleiding goed in handen, door gebruik te maken van twee RP- vliegtuigen en een groot aantal sur veillance-eenheden. De Nederlandse Spoorwegen moes ten tweede paasdag extra-treinen in zetten naar de badplaatsen, Zand- voort en Hoek van Holland. Tussen Amsterdam en Zandvoort 15 en tus sen Rotterdam en Hoek van Holland versterkten 2 extra-treinen de fre quentie. Ook op de buitenlandse lij nen werden dit weekeinde extra-rij tuigen ingezet. Ook de NZH versterk te tweede paasdag de diensten naar Katwyk en Noordwyk in belangryke mate. De buitenlandse bezoekersaantal len van de vorige paasweekeinden waren 1960 700 000., 1961: 375.000.. 1962: 750.000., 1963: 600.000., 1964: 45.000. 1965: 600.000; 1966 500.000; 1967: 500.000, 1968: 600.000 en nu, 1969: 530.000. Het bezoek aan de attracties, die er in ons land zyn, was als volgt: Keukenhof 50.000 <160.000 in 1968». de pier in Scheveningen 35.000 <50.000), Madurodam 40.000 (63.000), Diergaarde Blydorp 27.500 30.000), De Efteling 32.000 45.0001. Het Ryks museum in Amsterdam 18.000 (21.500), Dierenpark Wassenaar 13.000 <24 500), Euromast 20.000 (21.500), Spido rondvaarten Rotter dam 15.000 (25.000), kampeer- en recreatiecentrum Duinrell Wasse naar 23.000 <18.000), Artis Amster dam 18.500 <22.5001, Kröller-Müller Museum Arnhem 7.000 5.000), Ne derlands Openluchtmuseum Arnhem 8.650 (8.000), Panorama Mesdag Den Haag 1.500 <2.500), Vredespaleis Den Haag 1.200 (1.500) en Avifauna Al phen aan den Ryn 32.000 (27.000). DEN HAAG (ANP) De Volks- zorg voor dat dit bericht naar de as- sterrenwacht Simon Stevin in Ou- tronauten in de Apollo-capsule wordt denbosch zal haar medewerking ver- doorgegeven, die dan het ver- schynsel lenen by de komende bemande Ame rikaanse maanvluchten, in het ka der van het Lunar International Ob servers Network. De eerstvolgende bemande vlucht om de maan is ge pland op 18 mei. De sterrenwacht is verzocht ty- dens de Apollo-vluchten de maan te observeren. Dit verzoek is gericht aan 30 professionele sterrenwachten en 70 privé sterrenwachten over de gehele wereld. Het is de bedoeling dat elk veran- deriyk verschynsel. dat op de maan wordt waargenomen tydens een be mande maanvlucht, direct wordt I doorgegeven naar Amerika. In Amerika draagt men er dan ROTTERDAM (GPD) Drie steek- prr'.ijen en een ernstige mishande ling: dat is de balans die de Rotter damse politie gisteravond kon opma ken aan het slot van een roerig paas weekeinde. Het begon al In de nacht van vrijdag op zaterdag toen een 28- jarige Duitser in de Oostmolenstraat in de buurt van een aantal leeg staande woningen werd neergestoken. De Duitser die als toerist in ons iand verbleef, zou tydens een cafébe zoek kennis hebben gemaakt met een ongeveer 20-jarige jongeman, met wie hy later is weggegaan. De Duitser die beroofd werd van geld en pas poort liep drie vry diepe messteken onder de schouderbladen op. In het metrostation Beurs heeft zich zaterdagavond een vechtparty voorgedaan tussen een Rotterdamse loodgieter en drie Italianen. Een van de Italianen werd nogal mishandeld door de loodgieter. Plotseling zakte de Rotterdammer in elkaar. Een van de Italianen had hem met een mes in rug en arm gestoken Dezelfde avond werd tydens een hevige ruzie in het Rotterdamse Ka- tendrecht een vrouw levensgevaarlyk gewond en liep een man eveneens vry ernstige verwondingen op. Een 29-jarige bakker uit Rotterdam kreeg in een café ruzie. Bij de twist die op straat werd voortgezet, stak de bakker een 29-jarige vrouw in de onderbuik. Een 30-jarige man kreeg eveneens verwondingen aan de onderbuik en aan de rechterbovenarm. Ook een Rotterdamse politieman werd het slachtoffer van geweldda digheid. Toen de politieman zondag avond een tweetal jongelui wilde be letten palen van feestversiering uit de grond te nikken, werd hy ernstig mishandeld. Een politieman in burger slaagde er later in de twee vechters bazen naar het politiebureau over te brengen. De politieman kreeg flinke verwon dingen aan het hoofd. ook trachten te observe ren. en te bevestigen. Dit soort waar nemingen is ook al verricht tydens de Apollo VIII vlucht om de maan. 7.32 8.00 8.20 8.50 9.40 De fabeltjeskrant (NTS) Journaal (NTS) Kenmerk: wekelykse informatierubriek over kerk en samenleving (CVK/IKOR/RKK) Sport panorama (AVRO) Journaal (NTS) Televizier (AVRO) High Chaparral, tv-feuilleton, in kleur (AVRO) Brigitte Bardot Speciaal, tv-film ,in kleur (AVRO) Journaal (NTS) NEDERLAND II 6.50 7 00 7.03 7 28 8.00 8.20 9.40 10.05 De fabeltjeskrant (NTS) Journaal (NTS) Kapitein Zeppos, tv-feuilleton v. de jeugd (NTS) Scala: informatief programma (NTS) Journaal (NTS) Kleine potjes hebben grote oren. tv-feuilleton (NTS) Denk-Beeld: maandelykse schak?ldiscussie over belangryke verschynselen in de Nederlandse maat schappij (NTS) Amateurs aktief: studententoneel (NTS) Verbinding met Helsinki: finale internationale competitie voor mode-ontwerpers (NTS) Journaal (NTS) Op 12, 13 en 14 april brengt het 110 man tellende Bulgaars Staats- philharmonisch Orkest, onder lei- ding van Konstantijn Iliev, een be zoek aan Nederland. Het orkest zal drie concerten geven o.m. in Amsterdam en Rotterdam. I Televisie is erg goedkoop, zei de Franse regisseur Averty in een boeiend gesprek met Merel Laseur. Hy heeft natuurlyk ge- lyk. Wat heeft u voor twintig cent kykgeld per dag niet alle maal kunnen zien gedurende de drie paasdagen? Een redelyke aflevering van Zaterdagavond akkoorden met Will van Seist, met een goed slot en onderweg enkele onvoldoende teksten. Een aardige Spaanse tv-film by de Tros. een opera van Mozart, een toneelstuk van Strindberg. een quiz van Kulenkampf, een quiz van Boudewyn (beide deel nemers kwamen een ronde ver der). een erg mooi aangekleed ballet van Strawinski. een op- merkeiyke uitzending van .Achter het Nieuws" over ter beschikking gestelden (waarbij het je dan toch weer treft, dat zy in gesprekken zo sterk op ge wone mensen lyken), en nog zo het een en ander. En dat alles voor zestig cent, te verdelen over het aantal huisgenoten dat gekeken heeft. En dan heb ik u nog niet eens het aardigste programma van eigen bodem genoemd. Dat was de aflevering in de serie „Les Saltimbanques," een oude draak gespeeld als kermisver maak. in de styl van die tyd. Tenminste, die suggestie werd gewekt, ik zou elgeniyk wel eens willen weten of Louis Bouwmeester, die dit stuk als eerste bracht, inderdaad net zo te keer ging als Ko van Dijk nu. Ko maakte er een geweldig nummer van. natuurlyk cnar- cheerde h<y by het leven in ver- i: gelyking met de tegenwoordige toneelspeelkunst, maar hoeveel procent charcheerde hy nu ook nog de oude Louis? De geniale vondst van „Les Saltimban ques" is. dat men „slecht" laat toneelspelen door voortreffely- ke acteurs (behalve Van Dyk byvoorbeeld Piet Romer. Wim van den Heuvel, Karin Haage, Frans Vorstman, Trudy Labye, noem maar op). Het blykt dat ook „slecht" toneelspelen het beste kan gebeuren door goede acteurs, iets voor Hilversum om te onthouden, als er weer eens een volksstuk of boulevard stuk bezet moet worden. Het beste buitenlandse pro gramma was „Montand zingt Prevert" van Jean-Christophe Averty, sinds zyn eerste grote succes in Montreux, „Les rai sins verts," voor my nog altyd de belangrijkste regisseur op amusementsgebied. In het ge sprek met Merel Laseur liet hy zich kennen als een man die weliswaar nog tien keer harder slist dan welke kardinaal ook, j maar er ondertussen niet voor terugdeinst de onaangenaamste waarheden over de Fransen te zeggen. N. 8. VOOR DINSDAG 8 APRIL Hilversum 1, 402 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.16 Radiojourn. 18.25 Stereo: Licht Instrumentaal sex tet met zangsol. 18.50 Paris vous parle 18.55 Voor de kinderen 19.00 Trefpunt: discussierubriek, voor actuele zaken. 19.30 Nws. 19 35 Vanavond: gev. progr 22.30 Nws. 22.38 Radiojourn. NRU: 22.55 Signaal - Muziek van eigen tyd (opn.). 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. KRO: 18.00 In de volksmond: volks- llederenprogr. 18.19 Uitz. van de PSP 18.30 Nws 18.46 Act. 19.05 Licht en semble met sol. 19.40 Conclliepostbua 19.45 Zoekend geloven: godsdienstige lez. 20 00 Groot omroepkoor en radlo- phllharmonlsch ork.klass. muz. 20.45 Verzuiling - ontzuiling, beschouwing 2100 Oude en mod. kamermuz. (gr.). 21.30 Babel: cultureel progr. 22.30 Nws 22.45 De zingende 23.00 Kontektst: Magazine waarin op de dingen wordt doorgepraat. 23.30 Jazzmuz. 23.55-24.00 Nws. VOOR WOENSDAG 9 APRIL Hilversum 1, 402 m. VARA: 7.00 Nws en ochtengymn 7.20 Soc. strijdl. 7.23 Stereo: Lichte grammuz. (7.30-7.35 Van de voorpag.i. rPRO7.54 Deze dag VARA: 8.00 Nws. en act. 8 20 Stereo: Lichte gram muz. (8.30-8 35 Van alle markten thuis ADVERTENTIE Wie beweert, dat hij beter drummen kan omdat hij rookt, overdrijft natuurlijk sfërk. Wie echter beweert, dat (pj") een prima half zware shag is, heeff gelijk! Of u nu zelf drumt of anderen laat drummen, steek er een (SSbij op, dan róókt u in ieder geval voortreffelijk! praatje voor de hulsvr.). 9.00 Stereo: Klass. kamermuz. (gr.) klass muziek, j 11.02 Voor de vr. 11.40 Stereo: Klave cimbelrecital (gr.): klass. muz. 12.00 Licht orgelspel (opn.), 12.21 Voor het platteland. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tulnb. 12.29 Stereo: Promenade Ork; met sol.: amusementsmuz. 13.00 Nws. 13.11 Act. 13.25 Stereo: Weens Volks- opera-ork (gr.): amusementsmuziek 13.45 Gesproken portret 14.00 Voor de kinderen 15.00 Stereo: Klass. cello- muz. (gr.). 15-15 Stereo: Fluit, alt viool en gitaar: mod. muz. 15.35 Pia norecital: mod. muz. 16.00 Nws. 16 02 Stereo: Romantische operettemuziek (gr.). 16.50 Stereo: Tango rumba ork met zangsol. 17.20 Voor de Jeugd. 17.55 Meded Hilversum 2, 298 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Op het eerste gehoor: lich te muz. met nws. en act. 8.00 Nws. TROS: 8.11 Luister uit... én thuis; verz.pl.progr. voor de militairen. (8.30 -8.32 Nws.; 9.00-9.10 Gymn. voor de hulsvr.). 9.40 Voor de kleuters. 9.55 Stereo: Nederl. Hobo-kwartet: oude en mod. muz. 10.30 Voor de vr. 11.00 Nws. 11.02 Plek uur: wedstr.program ma 11.45 Act. KRO: 12.00 Van twaalf tot twee: gev. progr. (12.22 Wy van het land; 12.26 Meded. t.b.v. land- en tulnb.; 12.30 Nws., 12.41 Act. 13.0U Ra den maar...; 13.15 Ondernemend) NCRV: 14.CO Stereo: Omroep ork. met zangsol. operamuz 14.35 Stereo: Ra- diophllharmonlsch ork.: klass. muziek 15 00 Stereo: Sll de Strandjutter .hoor spel. (herh van dl. 13) 15.25 Lichte gram.muz. 16.00 Nws 16.02 Stereo: Voor de Jeugd 17.00 Twlen-Popradlo voor t(w)leners. 17.50 Overheldsvoorl. Vast en zeker, inform, over onze so ciale verzekeringen. Redactie: Claude Bellonl en Herman van der Hoeven. Hilversum 3, 240 m. en FM NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Zing, zing, zing, lichte vokale muziekjes 10.00 Nws 10.03 Mengelmuze: nieuwe langspeel platen met kritisch commentaar 10.30 Swlnglnn! Softly: big band en soft swing uit de ÜSA. NRU11.00 Nws. 11.C3 Muziek - lezen. (12.00 Nws. i. AVRO: 13.00 Nws. 13.03 Radiojourn. 13.06 Zet 'm op: vroiyk pl.progr <14 00 Nws.). 15.00 Nws. 15.03 Arbvit.: po- gulair vere.pl.progr 16.00 Nws 16.03- lmmlck: licht gev. pl.progr 17.00 Nws 17.02 Radiojourn. 17.05-18.00 Top poppology: popmuz TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1 VARA: 17.00-17.35 Midweek: Voor de kinderen. NTS: 18.50 In kl.: De Fa beltjeskrant NTS: 19.CO Journ NTS: 19.07 Scala Inform progr. NTS: 20 00 Journ. 02.20 Ultz. van de CPN NTS 20.30 In kl.: Kld Galahad speelfilm. (Rijkskeuring: 14 Jr.). 21.65 Inburge ren: Overheidsdienst waarheen?- in form. progr. 22.20 Journ. 22.25-22.40 Openbaar Kunstbezit. Nederland II NTS: 18.50 In kl.: De Fabeltjeskrant NTS: 19.00 Journ VARA: 19 03 Coro nation Street. TV-feullleton NTS 20. Journ. VARA: 20.20 Achter het nws 20.45 Omroepork en zangsol Rus sisch progr 21.25 De Geldspln TV- fllm. NTS. 21.50-21.55 Jouro. KRO/ RKK 22.1C-22.30 Pastoraal Concilie Noordwykerhout.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5